Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Utóbbit én is támogatnám, biztos meglépik, mert a TOR nagyon népszerű idehaza. Én még csak most fejezem be a Végzetes szövetséget, de eddig az egyik legütősebb SW regény, amit valaha olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem ütött szíven annak a regénynek a törlése, igazából azt se tudom, hogy ki az a Nomi Sunrider. :)

A többiek biztosan meg tudják mondani, hogy mikor élt, már nem emlékszem a pontos évre (Jedi-Sith háborúk idején), de egy rendkívül szimpatikus Jedi hölgy. Sajnálom, ha mégsem lesz regény szereplője, szívesen olvastam volna róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lenne, ha még idén megjelenne a Revan, és leszerződnének az Annihilationre. Akkor nem kéne angolul olvasnom. Ez a Darth Vader And Son szerintem elég hülyeség, inkább adnának ki még egy képregényt, vagy egy pár novellát :angry:

 

Szeptembertől elkezdeném olvasni az amerikai (itthon meg nem jelent könyveket) Star Wars regényeket. Egy hosszú listát állítottam őssze, még nem tudom, mi a sorrend, de az eleje biztos így lesz. Persze ez egy elég hosszú folyamat (több év is akár).

 

Jedi Twilight

Street Of Shadows

Patterns Of Force

No Prisoners

Jedi Healer

Battle Surgeons

Tatooine Ghost

Scourge

Into The Void

The Last Jedi

Crucible (ha érthető a New Jedi Order, a Legacy Of The Force, és a Fate Of The Jedi nélkül)

Siege

Stealth

Annihilation (ha nem szerződteti le a Szukits)

Shatterpoint

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Allegiance után biztos, hogy a Revan jön.

És ki lesz adva a mókás Darth Vader and son is.

 

 

És a Revan regény idei megjelenését sem zárják ki. Bár szerintem ez nem fog idén megjelenni.

Nem zárható ki az sem, hogy soron kívül leszerződnek az Annilihation-ra.

Erre csak azt mondhatom, tiszta szívemből kívánom, hogy úgy legyen és nagyon köszönöm a jó híreket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többiek biztosan meg tudják mondani, hogy mikor élt, már nem emlékszem a pontos évre (Jedi-Sith háborúk idején), de egy rendkívül szimpatikus Jedi hölgy. Sajnálom, ha mégsem lesz regény szereplője, szívesen olvastam volna róla.

Nomi Sunrider történetei Yavin előtt 4000-től 3986-ig tartanak. Én is remélem, hogy jön róla regény, de ha mégsem, a novellafordító verseny után nekiállok lefordítani a történeteit a jedirend.com-nak. Az utolsó történetet pedig már lefordították Jóvátétel címmel, bár nem tudom, hol lehet elérni.

Amúgy a hazai képregények 38. számában a képregény történelemben mindnek leírták a tartalmát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nomi Sunrider történetei Yavin előtt 4000-től 3986-ig tartanak. Én is remélem, hogy jön róla regény, de ha mégsem, a novellafordító verseny után nekiállok lefordítani a történeteit a jedirend.com-nak.

Köszi :) Majd beírod ide, hogy ha el lehet olvasni a fordításokat? Szívesen elolvasnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig aránylag érdekes a Yoda regény, de az öregnek akadnak karakteridegen megszólalásai...

 

Azt tanácsolja Dookunak, hogy "Helyes, félj... félj a sötét oldaltól." - én meg már azt hittem, a félelem vezet a sötét oldalra. :P

Vagy... azt mondja Windunak, hogy "Nagyon bölcs lettél, Windu mester! Nem úgy, mint régen... amikor még csak Yoda volt a bölcs."

Vagy... hatalmas Jedi-mesternek titulálja magát.

 

Ekkora arca a 6 filmben és a TCW-ben nem volt az öregnek. :D

(Remélem, ezek nem lőnek le semmit a könyvből, ezért nem is rejtettem el)

 

Remélem, a dátumot retconolják, mert semmiképp nem járhatunk fél évvel az Ep3 előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) Majd beírod ide, hogy ha el lehet olvasni a fordításokat? Szívesen elolvasnám.

Nincs mit, sajnos én csak lefordítom a képregényeket egy Word dokumentumban, mert nem tudom kezelni a photoshopot, a magyar szöveg beírását a buborékokba Eszter végzi. Ugyanakkor, amit megcsináltam, az részemről azonnal mehet fel a honlapra, nem tartom vissza. Nem tudom mikor jut majd el hozzátok is, mert pl. a Knight Errantet lefordítottam az Escape 01-ig, amikor Recsi szólt, hogy várni kéne a megjelenéstől számítva egy évet, mielőtt felkerül az oldalra ( ezért is kezdek bele ebbe a sorozatba, mert ez elég régi ). Aztán, amikor megkérdeztem Esztertől, hogy mikorra várható a következő képregény, a válaszban leírta, hogy nagyon sok a dolga a munkahelyen, nem igazán van ideje a beírásra, nem tudja mikor, de fel fog kerülni. Ráadásul azt se tudom, hogy előbb végigviszi a Knight Errantet és utána jönnének ezek vagy vegyesen kerülnének ki az oldalra.És a képregényfordításnak is csak a novellafordító verseny vége után tudok nekiállni.

Amennyire tudom a jedirend-es képregények rövid időn belül megjelennek itt is, így szerintem nem szükséges ide is beírni, hogy kész van. Egyébként örülök, hogy érdekelne és sajnálom, ha csalódást okoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többiek biztosan meg tudják mondani, hogy mikor élt, már nem emlékszem a pontos évre (Jedi-Sith háborúk idején), de egy rendkívül szimpatikus Jedi hölgy. Sajnálom, ha mégsem lesz regény szereplője, szívesen olvastam volna róla.

A Knight Errant regénnyel vigasztalódhatsz. Ott is egy Jedi hölgy áll a középpontban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregény beírással szívesen tudok segíteni, némi tapasztalatom van e téren a photoshoppal. Nyugodtan szólj, segítek.

Köszi, hogy felajánlottad.

Megbeszélem Eszterrel, hogy ő mit szól hozzá. Ha már a Knight Errant-et is átengedi, akkor lenne mit beírni, ha csak az ezután következőket, azokat aug. 15. után fogom elkezdeni.

Amúgy mennyi időd lenne rá nyáron és kb. mennyi tanév közben? Mivel nem tudom hogy működik ez, így megkérdem: mennyi idő beírni, ha minden nap tudsz vele haladni? Azon gondolkodom, hogyha én 2-3 nap alatt lefordítok egy számot és beírni is kb. eddig tart ( legalábbis nyáron ), akkor minden héten fel lehetne rakni új képregényt, ami nem lenne rossz dolog ( szerintem ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire tudom a jedirend-es képregények rövid időn belül megjelennek itt is, így szerintem nem szükséges ide is beírni, hogy kész van. Egyébként örülök, hogy érdekelne és sajnálom, ha csalódást okoztam.

Köszi az infókat, és semmi gond, ha egyszer majd meglesznek, akkor elolvasom őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mennyi időd lenne rá nyáron és kb. mennyi tanév közben? Mivel nem tudom hogy működik ez, így megkérdem: mennyi idő beírni, ha minden nap tudsz vele haladni? Azon gondolkodom, hogyha én 2-3 nap alatt lefordítok egy számot és beírni is kb. eddig tart ( legalábbis nyáron ), akkor minden héten fel lehetne rakni új képregényt, ami nem lenne rossz dolog ( szerintem ).

Egy normál 22 oldalas képregény talán pár óra alatt megvan, inkább a fordítás és a gépelés vesz el sok időt, nem a beszerkesztés. Az eredetit pár perc alatt kiürítem, kis korrekcióval feljavítom, az se több 5 percnél, a beírás se sokkal több idő. Így nyáron bőven van időm, de suli időben is rá lehet szánni, ha mást nem, a hétvégéből kicsit. Borítót is megpróbálhatom, tudok szedni netről olyan képet, amin nincs semmi írás, és arra pakolni mindenféle címet.

Küldj bátran mailt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a gyors választ. Még beszélek Eszterrel és legkésőbb aug. 15. után küldök képregényfordításokat. Megadnád az e-mail címedet, hogy később tudjam, az enyém bimi12@freemail.hu . Amúgy a képregényekhez ott az eredeti borító is. Bár nem értek hozzá, de azt nem könnyebb átírni? De ez már részletkérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan EZ-mű, ahol Lukie és Vader összecsapnak az EP4 és az EP5 között? Csak az Erőpróbáról tudok.

Én nem tudok másról, talán majd az új képregényben :) Bár lehet, hogy a Hűségben, vagy a Choices Of Oneban összecsapnak :P Megtudjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudok másról, talán majd az új képregényben :) Bár lehet, hogy a Hűségben, vagy a Choices Of Oneban összecsapnak :P Megtudjuk.

Szerintem nincs benne ilyesmi.

 

Amúgy képregényekben már találkoztak, de nem igazán harcoltak egymás ellen, a Splinters Of The Mind's Eye kivételével persze, de ott Leiával is vívott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Erőpróba mennyire tekinthető az EU részének ?

Teljes egészében. Ez tekinthető az első EU műnek, a Star Wars: From The Adventures Of Luke Skywalker után (tehát az Egy Új Remény regényváltozata után).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen a helyén kell kezelni a könyvet, és akkor szerintem semmi gond nincs vele :) Old-school limonádé, mai szemmel nézve tényleg sok hülyeséggel, semmi extra, de tényleg minden EU őse, a Daley-s Han Solo-trilógiát és a Lando-trilógiát is megelőzve. Ha ezek anno nem készülnek el, lehet a fejesek eszébe se jutott volna a 90-es évek legelején, hogy a könyvekkel is vissza lehet rángatni a franchise-t a mindennapokba :)

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoval utannaneztem ennek a modelles ujsagnak igen kaphato meg nemetul 23 euroajandek nelkul 2 db erkezik havonta vagy 26euro ajandekokal szinten 2 db erkezik havonta es 80 db ig vagyis 40 honapon keresztul akit ez erdekel vagy db kel valamejik meg lehet meg rendelni segitek

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.