Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A jövő látomását a Szukits vagy az Alexandra honlapjáról érdemes megrendelni? A Szukitsnál kedd éjfélig akciós, 3900 helyett 3150 ft + a postaköltség, ami úgy tűnik, most csak 300 ft, így összesen 3450-be kerülne erről az oldalról.

Az Alexandránál milyen árban várható és milyen postaköltséggel? Eddig annyiba került postaköltséggel, mint a Szukitsnál alapból. Elképzelhető, hogy az Alexandra oldaláról rendelve, postaköltséggel együtt 3150 ft alatt lenne a végösszeg? Mert ha nem, akkor ezúttal talán érdemesebb a Szukitsról rendelni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő látomását a Szukits vagy az Alexandra honlapjáról érdemes megrendelni? A Szukitsnál kedd éjfélig akciós, 3900 helyett 3150 ft + a postaköltség, ami úgy tűnik, most csak 300 ft, így összesen 3450-be kerülne erről az oldalról.

Az Alexandránál milyen árban várható és milyen postaköltséggel? Eddig annyiba került postaköltséggel, mint a Szukitsnál alapból. Elképzelhető, hogy az Alexandra oldaláról rendelve, postaköltséggel együtt 3150 ft alatt lenne a végösszeg? Mert ha nem, akkor ezúttal talán érdemesebb a Szukitsról rendelni. :hmm:

Most ugyanakkora a kedvezmény. A Szukits is 20%-ot ad, de csak a megjelenésig, az Alexandra is 20%-ot fog adni miután bekerült oda kb. 1 hónapig.. Alexandra esetében élhetsz a személyes átvétellel, ami teljesen ingyenes, így csak 3150FT-ba kerül. Az Alexandránál 550Ft a postaköltség. A Szukitsnál 490, ha futárszolgálattal kéred, ha pedig Pick Pack Pocket rendszerben személyesen veszed meg valamelyik választott hírlapüzletben, akkor 300Ft.

 

Én most a Tomboló Erőt és A jövő látomását egyszerre rendeltem meg a Szukitsnál. Így ingyen kihozzák mindkettőt, persze csak október 26 után. Így számításaim szerint 300 Ft-tal jártam jobban, mintha külön külön vettem volna meg őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A postaköltség nem 490, most csak 300 ft. Így elvileg 190 ft-al jobban megérné a Szukitsról rendelni.

Én a következő 2 regényt (TFU, I Jedi) fogom együtt megrendelni, mivel azok sajnos biztos klubkönyvek lesznek.

Én nem bírok egy hónapot várni a TFU-ra. :D

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs lehetőségem játszani a videójátékkal. És túl nagy kaliberű a sztori. :D

A játéknak nagyon jó volt a sztorija, de egyelőre nem tudom elképzelni h ültették át könyvbe. Viszont a második rész csalódás, remélem azt nem adják ki (mármint a könyvváltozatot)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játéknak nagyon jó volt a sztorija, de egyelőre nem tudom elképzelni h ültették át könyvbe. Viszont a második rész csalódás, remélem azt nem adják ki (mármint a könyvváltozatot)

Szerintem elég valószínű, hogy kiadják. Ha már az 1. részbe belefogtak, nem látom akadályát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mar bocs de mind a 2 reszt olvastam nemetul :)))))) erdekes nem mondanam unalmasnak igaz neha vontatott mert hozzasimul a jatekhoz de erdekes latni Datrh Veder -ben Anakint makacssagat hiaba a sotet oldal hatalma felette megis o meroben mas sem Jedi sem Sith

Valoszinu hogy ha nem vesztette volna el a vegtagjait a Mustafar-on egessen maskeppen kepzelnem el a ket sith viszonyat Anakinban ojan ero lakozik ami felemeszti mind a jedi mind a sith rendet s letrehozna az egyensujt en valahogy igy kepzelem el

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játéknak nagyon jó volt a sztorija, de egyelőre nem tudom elképzelni h ültették át könyvbe. Viszont a második rész csalódás, remélem azt nem adják ki (mármint a könyvváltozatot)

 

 

Szerintem elég valószínű, hogy kiadják. Ha már az 1. részbe belefogtak, nem látom akadályát.

Én erősen remélem, hogy kiadják a második könyvet is. Aztán meg a harmadik játék könyvváltozatát is, úgy lenne teljes. Valószínűleg ezért is nyitottak külön részleget nekik a honlapjukon. Ezek után furán nézne ki, ha a másodikat kihagynák. Max csak akkor, ha nem fogy jól.

De a második rész sztorija tényleg nem lett olyan jó, mint az első.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most ugrott be, hogy Bane Nagyúr Kalandjai 3. részében ugye

 

megpróbálja átvinni a lelkét Zannah testébe

 

 

szóval ha ez egy ősi sith módszerrel sikerülhet, akkor ugye az, hogy Palpi áttudta vinni a lelkét klóntestekbe, nem is akkora hülyeség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most ugrott be, hogy Bane Nagyúr Kalandjai 3. részében ugye

 

megpróbálja átvinni a lelkét Zannah testébe

 

 

szóval ha ez egy ősi sith módszerrel sikerülhet, akkor ugye az, hogy Palpi áttudta vinni a lelkét klóntestekbe, nem is akkora hülyeség.

Nem ,de én jobb szeretem Palpatine-t halottnak tudni a Jedi visszatér után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ,de én jobb szeretem Palpatine-t halottnak tudni a Jedi visszatér után.

 

Persze én is, nehezen is fogadom el, csak a 3. kötet meg is magyarázza hogy miként is volt lehetséges. Ha kiindulunk abból hogy Palpi mi hatalmas volt, ki tudja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ,de én jobb szeretem Palpatine-t halottnak tudni a Jedi visszatér után.

Ahogy én is, így én a visszatérését (ami először egy képregényben tűnt fel) meg nem történtnek tartom. Aki ezt megtette, mármint feltámasztotta, az nem érezte át a Jedi visszatér drámai jelenetét a film vége felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szóval ha ez egy ősi sith módszerrel sikerülhet, akkor ugye az, hogy Palpi áttudta vinni a lelkét klóntestekbe, nem is akkora hülyeség.

Leginkább egy testbe, nem? Egyébként ha sikerülhet, ha nem, Palpi meghalt az ep6 végén, pont :) Az EU ilyen vadhajtásai nekem nem gyerebe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolva, semmivel sem éri meg jobban az Alexandráról rendelni SW-könyvet, mivel ugyanannyi (sőt, a szállítás miatt egy egész vagyonnal, 50 ft-al drágább). Persze a Szukits oldaláról csak a megjelenés napját megelőzően érdemes rendelni, mivel utána az akció már nem érvényes.

Csak azért szólok, mert sokan (köztük én is) panaszkodtak, hogy a következő 2 regény klubkönyv lesz, így drágábban lehet csak hozzájutni, mint az Alexandráról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mindenkit megnyugtatok TFU 3 nemletezik nemet nyelven viszont most hogy elvettem a 2 konyvet erdekes dologra bukkantam

jedi padavan 20 reszes ti tudtatok tudtommal kilencet adtak ki beloluk

aztan az utolso Jedi 9 resznel tart

a rebel force 4 reszes

es videojatekokalapjan eddig kiadott konyvek

66 parancs

republik Commando 1 2 3

TFU 1 2

az 501 esek

the old republik

es mivel kesore jar most a tobbinek mar nem nezek utanna

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett A jövő látomása. Nem semmi, milyen vastag könyv (A Bane-trilógia 2. és 3. része együttvéve vékonyabb ennél az egynél), akár két részletben is kiadhatták volna, és összejött volna egy trilógia. Jobban is kaszáltak volna, persze nekem jobb így. :D Hétvégén szerintem el is kezdem olvasni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most ugrott be, hogy Bane Nagyúr Kalandjai 3. részében ugye

 

megpróbálja átvinni a lelkét Zannah testébe

 

 

szóval ha ez egy ősi sith módszerrel sikerülhet, akkor ugye az, hogy Palpi áttudta vinni a lelkét klóntestekbe, nem is akkora hülyeség.

Nem azért hülyeség, mert nem kivitelezhető, hanem mert egyrészt elképesztően fantáziátlan az egész ötlet, másrészt ellenkezik Lucas-sal, aki kimondta hogy a Kiválasztott (Anakin) helyreállította az Erő egyensúlyát, azzal hogy megölte Palpatine-t és közben önmagát is.

 

Egy kicsit visszakanyarodnék arra, hogy ki is nyerte a Bane és Zannah párbaját.

Wookiepedia szerint Karpyshyn a honlapján kijelentetette, hogy Zannah győzött, és csak azért szorította ökölbe a kezét, mert Bane szellemének egy morzsája túlélte, és megmaradt a nő testében.

 

 

Szerk: Bocs, tudtam, hogy valamit elfelejtettem. :( spoilerbe raktam.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wookiepedia szerint Karpyshyn a honlapján kijelentetette, hogy Zannah győzött, és csak azért szorította ökölbe a kezét, mert Bane szellemének egy morzsája túlélte, és megmaradt a nő testében.

Ez így elfogadható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért hülyeség, mert nem kivitelezhető, hanem mert egyrészt elképesztően fantáziátlan az egész ötlet, másrészt ellenkezik Lucas-sal, aki kimondta hogy a Kiválasztott (Anakin) helyreállította az Erő egyensúlyát, azzal hogy megölte Palpatine-t és közben önmagát is.

 

Egy kicsit visszakanyarodnék arra, hogy ki is nyerte a Bane és Zannah párbaját. Wookiepedia szerint Karpyshyn a honlapján kijelentetette, hogy Zannah győzött, és csak azért szorította ökölbe a kezét, mert Bane szellemének egy morzsája túlélte, és megmaradt a nő testében.

 

 

Azt tudod hogy ez nagyon nagy spoiler? Aki nem olvasta annak ezt nem kéne lelőni. Szerintem az ilyen hozzászólásokat rakd spoiler-gomb mögé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szellemlovastól kaptam egy e-mailt:

 

Kedves X Y,

A Szukits kiadó új könyveit ezentúl nem lehet előrendelni webboltunkban.

Az ok rendkívül egyszerű.

 

A Dűne fia: Paul című könyv pár hétig elérhető volt az oldalunkon, mivel a kiadó eredetileg nem klubkiadványként tette fel saját honlapjára. Ám ez egyszer csak megváltozott, minden előzetes értesítés nélkül kijelentették, hogy a könyv "más webáruházi és könyvesbolti forgalomba nem kerül". Mi reklámoztuk, hirdettük, foglalkoztunk vele. Ennek hála közületek sokan meg is rendelték tőlünk. És most szégyenszemre, már másodszor, írhatnánk mindenkinek, hogy sajnos nem áll módunkban betartani, amit igértünk. Ennek most vége.

A jövőben szeretnénk elkerülni, hogy hasonló esetek történhessenek. Így aztán mostantól egyetlen Szukits kiadványt sem lehet előrendelni.

Ha megjelenik, és a Szukits kiadó méltóztatik engedélyezni, hogy nagykereskedelmi forgalomba kerüljön, akkor természetesen hozzá lehet majd jutni nálunk is.

De csak ha már itt van a boltban.

 

Természetesen, akik már előrendeltek tőlünk ilyen könyvet, meg is fogják kapni, méghozzá az eredetileg meghirdetett áron.

Nem szeretnénk, ha a Szukits kiadó egyéni hozzáállása miatt mi szavahihetetlenné váljunk és a vásárlóink pórul járjanak.

 

 

Üdvözlettel:

 

Pravda Szilvi

Szellemlovas

 

Félek, hogy később a nagyobb forgalmazók, mint az Alexandra is megunják ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.