Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Talán mire eljutok odáig hogy a második Crysis-szal játszak le fogom tudni az elsőt meg a Warheadet. Az elsővel mondjuk játszogattam valamennyit. Öcsém a vége előtt néhány pályával abbahagyta én meg onnan folytattam a végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán mire eljutok odáig hogy a második Crysis-szal játszak le fogom tudni az elsőt meg a Warheadet. Az elsővel mondjuk játszogattam valamennyit. Öcsém a vége előtt néhány pályával abbahagyta én meg onnan folytattam a végéig.

 

 

Játszd végig a Crysist, nagyon jó. A második nagyon várós.

 

Dzséjt: Ugyanez a véleményem nekem is az AVP2 multijáról. A prediket nagyon nehéz volt kilőni. Egy este egy francia csávó szivatott minket. Már azt hittük csal. A szóköz meg megszokás kérdése. Már annyiszor voltam miatt lebaltázva, hogy gondoltam most már át kéne szokni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, II. Sheparddal is kijátszva a Mass Effect 2 :D És most végre úgy érzem, nincs késztetés, hogy ötödszörre is nekiálljak. Azt hiszem, az ME3-ig már nem kezdek neki újra. Akkor viszont elölről indulhat az egész móka az ME1-el.

 

Na most rásandítok az Assasin's Creed 2-re, aztán egy kis Aliens vs Predator, végül azt hiszem öt év megfeszített tempójú játék után befejezem a Need For Speed Most Wantedet, hogy elkezdhessem a Carboont :D

 

Hatalmas! :)

Hát igen, az SR2 Normandy-hoz képest a USS Enterprise fityfüle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Assassin's Creed 2-re nagyon érdemes rásanditani. Én ugyan az első részt is szerettem, de a második rész tükrében már kezdem jogosnak érezni az azt ért kritikákat. Gyakorlatilag mindent helyre raktak benne, ami az első részben nem volt annyira kerek. Nem tudom mennyit tudsz róla, ugyhogy inkább nem irok semmit ezen kivül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőt én is szerettem, bár mikor másodikra elkezdtem (hogy felfrissítsem az emlékeim a második előtt), már nem igazán tudtam végigvinni :) De a hangulata az bejött nagyon.

Most egy óra játék után egyelőre a grafika az, ami tetszik. Az elsőben a béna arckarakterek után itt már egész felismerhető Kristen Bell (bár azért még nem egy Mass Effect 2 a karakterábrázolás). A többi még alakul. Minden esetre az is bejövős, hogy itt van elő sztorija a főhősnek, nem úgy, mint Altairnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a mass effectet. Az első benyomásom, hogy baromira hasonlit az Unreal 2-re. :cool: Lemegyünk a bolygóra mint katonák egy jeladóért. Nem rossz különben, csak írdatlan sok a duma. Megnézek minden változatot, amit Shephard válaszol, vagy kérdez, így többet tudok meg. Sikerült is elakadnom, az ürrepülőtér után vagyunk és 3 vagy 4 Geth romboló van az úton. Egy lépcsön vagyunk, és az egyik emberemet kell megkérnem, hogy dobjon. Megnyomni a space-t, majd jobb gombbal a kamerát mozgatni és ha megvan a cél akkor rányomni a dobás ikonra majd elengedni a space-t. Ez eddig ok, csak a társam állandóan a lépcsőbe vág valamit és nem az ellenfélre. Ezt próbálgattam tegnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy valami energiát. De valószínű le kell menni a lépcsőn és onnan indítani a támadást.
Szóval a biotikus képességeit akarod használni. Nos, akkor először célozd be az ellent, majd utána nyomj SPACE-t. :D Kiválasztod a megfelelő biotikus képességét és felengeded a gombot. Így biztosan oda megy az "áldás" ahová szánod :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval a biotikus képességeit akarod használni. Nos, akkor először célozd be az ellent, majd utána nyomj SPACE-t. :D Kiválasztod a megfelelő biotikus képességét és felengeded a gombot. Így biztosan oda megy az "áldás" ahová szánod :cool:

 

Ez az, hogy ezt csináltam, de állandóan a lépcsőbe dobta. Na mindegy holnap lemegyek a lépcsőn azt kipróbálom úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az, hogy ezt csináltam, de állandóan a lépcsőbe dobta. Na mindegy holnap lemegyek a lépcsőn azt kipróbálom úgy.
Először célzással kezdj mindig. Ha már lenyomtad a SPACE-t nem tudsz célozni.

Bár nálam mindig a skuló volt a pont az "i"-re. :D De persze minnél előbb belejössz a társaid képességeinek felhasználásába annál jobb :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először célzással kezdj mindig. Ha már lenyomtad a SPACE-t nem tudsz célozni.

Bár nálam mindig a skuló volt a pont az "i"-re. :D De persze minnél előbb belejössz a társaid képességeinek felhasználásába annál jobb :cool:

 

 

Akkor itt baltáztam el. Elöbb Space-t nyomtam. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biibiiibee! Én tudtam! Buták! (Mármint akik nem tudták) :D :D

Csak Oldi, Frenkie még most kezdte, természetes, hogy nem ismer minden funkciót. Na de az, aki már kétszer kijátszotta és az ME2-n is túl van... :D

 

Ne csendben öregem, mert ilyennel sokra nem megyünk. :P

Mármint azzal nem mész sokra, hogy csendben jegyzem meg, vagy azzal, hogy van ilyen funkciója a játéknak. Mert egyik sem fest rólad hízelgő képet :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kérdezted :P

Azt hittem, magadtól is rájössz, hogy az okos fejlesztők talán beépítettek ilyet a játékba, már csak azért is, mert így könnyebb külön-külön irányba állítani a társakat :)

Vagyok olyan h*lye, hogy mindig a nehezebb utat választom :D Kétszer elküldtem a készítőket melegebb éghajlatra, aztán már megszoktam a célzás+SPACE dolgot :D

 

 

Frenkie, te meg ezek után már mázlista vagy. :D

 

 

Más. Az Alpha Protocolhoz nem tudjátok, hogy készül e magyar felirat? Kiporóbálnám majd azt a játékot is. Ott is sok lesz a szöveg, a választási lehetőség, de ha csak angolul lesz meg, akkor kimarad sajna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.