Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A platformja engem nem nagyon fog zavarni mert ez a műfaj nem igazán áll közel hozzám így valószínű hogy kihagyom. Első látásra tetszett de azóta megnéztem még párszor és azután már kevésbé jött be. Elhatároztam hogy ezen műfajból a ME-vel teszek egy próbát de az még mindig várat magára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne már valami ütős FPS game :D

Hát igen... Én is várok valamit, addig MW2 orrba-szájba :D

 

A BFBC2 am. meg van eredetiben, de valahogy most mégsem akaródzik kijátszani a singlet, mert nagyon mérges vagyok az online részére, mert k'rvára laggol... Szóval az még itt van nekem őszig.

 

Nyáron meg úgy sem játszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a nagy harminc fokos melegben én se nagyon fogom nyüstölni a gépet, mert bezony éccaka annak nem lesz jó vége hőmérsékletügyileg :D

 

De ettől függetlenül ha hozzám vágnák az ME2 hátralévő DLC-it, változtatnék ezen álláspontomon és legfeljebb a hűtőszekrénybe költöznék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami jó kis FPS-nek én is örülnék, pláne olyannak, ami nem Call of Duty vagy Medal of Honor. Jók-jók, de kezdem őket unni. Pláne, hogy a sztorit és kort leszámítva mindegyik egy kaptafára készül (ha legalább nem lennének lineárisok, mint a vonalzó, még csak-csak lenne valami változatosság). Lehet kicsit nosztalgiázok majd, és végigjátszom a Quake 1-2-t és 4-t :lol:

 

De előtte Gears of War, Bomarrnál megtetszett a kettő, úgyhogy rácsapok az egyre, ha már a kettővel nem játszhatok, mert a tetű kiadó nem adta ki PC-re. Pedig rendes emberként én az első részt még meg is vettem (egyike a ritka kivételeknek :().

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy az MW-hez csak új pályacsomagokat készítenek.....multihoz.

Igen, egyet már ki is adtak, Stimulus néven, és most készítik a Resurgencet(vagy valami hasonló). Nekem nagyon tetszik, hogy a jó kis CoD4es pályákat átrakják a 6-ba :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja az multihoz van? Arra gondolok amit már xboxra kiadtak.

Az a Resurgence, ami nemsokára jön majd a másik kettőre is (PC, PS3), és csak egy multis mappack. (És benne van az egyik kedvenc CoD4es pályám :D)

 

http://www.gamekapocs.hu/cikk/3953/1396/Ca...nce+Package+DLC

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Resurgence, ami nemsokára jön majd a másik kettőre is (PC, PS3), és csak egy multis mappack. (És benne van az egyik kedvenc CoD4es pályám :))

 

http://www.gamekapocs.hu/cikk/3953/1396/Ca...nce+Package+DLC

 

 

Köszi. Akkor nem érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jakoo és a többi HL szerető, kapaszkodjatok! Lehet nem Half Life Epidose 3 lesz, hanem Half Life 3 (méghozzá új engine-nel, de azt speciel leszarom)!

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/source-e...rol-pletykalnak

 

Ennek baromira örülnék! Az epizódikus felosztás ritka pocsék ötlet volt és már az ep1-2 között kiderült, hogy a koncepció halva született. Most meg, hogy már három éve várjuk a befejező etapot, ami ugye bőven elég egy komplett játék elkészítéséhez, hát jobb is, ha rögvest HL3 lesz, nem EP3. Nagyon remélem, hogy az E3-on egy Half Life 3 bejelentést tesz a Valve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jakoo és a többi HL szerető, kapaszkodjatok! Lehet nem Half Life Epidose 3 lesz, hanem Half Life 3 (méghozzá új engine-nel, de azt speciel leszarom)!

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/source-e...rol-pletykalnak

 

Ennek baromira örülnék! Az epizódikus felosztás ritka pocsék ötlet volt és már az ep1-2 között kiderült, hogy a koncepció halva született. Most meg, hogy már három éve várjuk a befejező etapot, ami ugye bőven elég egy komplett játék elkészítéséhez, hát jobb is, ha rögvest HL3 lesz, nem EP3. Nagyon remélem, hogy az E3-on egy Half Life 3 bejelentést tesz a Valve.

 

MIért szarod le? Nehogy már 2004-es motorral hajtott játékot adjanak ki. Bukta is lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIért szarod le? Nehogy már 2004-es motorral hajtott játékot adjanak ki. Bukta is lenne.

Azért, mert nem vagyok grafikab*zi, hogy csak azt ítéljem jó játéknak, aminek korát megelőző grafikája van. A mai napig szívesen játszom a Half Life 1-2-vel, és baromira nem érdekel, hogy a mai játékokhoz képest nagyon randa. Ha a játékélmény kiváló, akkor felőlem a Doom motorjával is kiadhatják.

No meg, a Source motor szerintem máig szép. Remek képet ad és kiválóan optimizált, a karakteranimációt meg szerintem eddig csak a Mass Effect tudta felülmúlni (hiába van több játék alatt is Unreal 3 engine, a mimika a legtöbb játék alatt fapados). Szerintem nem is fognak sokat változtatni rajta, csak felturbózzák az újabb technikákkal, mint anno az ep2-ben.

 

De sajnos tök tárgytalan már, mert frissült a hír:

"Friss: Sajnos a Valve hamar elrontotta a kedvünket. A "meglepetés" a Portal 2-vel lesz kapcsolatos. Ámen..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.