Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jó hírek.

 

http://www.sg.hu/cikkek/82393/jovore_jon_az_aliens_colonial_marines

 

De nincs itt gubanc? Elvileg közvetlenül az Aliens után játszódna. De az USS Sulacoval nem Ripleyék mentek el? Mit kering az lv-426 körül? Sőt ha Ripley szétrobbantott minden élőt akkor hogyhogy maradt a bolygón Xenomorph?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hírek.

 

http://www.sg.hu/cikkek/82393/jovore_jon_az_aliens_colonial_marines

 

De nincs itt gubanc? Elvileg közvetlenül az Aliens után játszódna. De az USS Sulacoval nem Ripleyék mentek el? Mit kering az lv-426 körül? Sőt ha Ripley szétrobbantott minden élőt akkor hogyhogy maradt a bolygón Xenomorph?

Én is ezen akadtam fenn a PCGuru fórumán, Mit keres az LV-426 körül a Sulaco, mikor már az Alien3-ban is a Fury 161 mellett repült el - és ment tovább a Földre -, meg hogyan mászkálhatunk a Hadley's Hope-on, ha az semmivé lett egy 40 megatonnás termonukleáris robbanásban? A telep és körülötte még vagy harminc kilométer.

Viszont eddig az infók arról szóltak, hogy a történet azzal kezd, hogy a Sulaco eléri a Földet, és a Gyarmatügyi Tengerészgyalogság kezd el vizsgálódni, hová lett a legénység és mi történt a hajón (ami maradtak még tojások). És eztán mennek vissza az LV-426-ra, ahol a telep ugyan már nincs meg, de az űrhajó átvészelte a robbanást, mivel messze volt (és amúgy is egy hegylánc veszi körül). Majd ezután jutnak el egy másik kolóniára, egy másik bolygón. Ez, amit itt elmondtak, szerintem egy hozzá nem értő kretén fejes szövege. Már csak azért is, mert a trailer is azt sugallja, hogy a Sulaco a Földnél van.

 

http://174.143.27.200/ -> ha ezen az oldalon bepötyögitek, hogy FATHER, egy hosszabb trailert kaptok, amiben már a játékból is vannak jelenetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. A könyvet olvasva úgy tűnt, volt egy robbanás melyben több mentőkapszula is odaveszett. Noh mindegy :)

A könyvben valóban felrobbant a Sulaco, magával rántva több EEV-t is, és amiatt sérült meg Ripley-éké is. Ám a filmben eleve csak egy EEV startolt (a többi jól láthatóan a helyén maradt, ami logikus, hiszen minek lője ki a komputer az üres mentőhajókat?), és a Sulaco nem robbant fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont leborulok előtte. Eszméletlen gyönyörű grafikája van, és a hangulat is kiváló. Nem próbáltam ki most már megvárom a teljeset, ami kb szerdán fog megjelenni diszkontban, legalábbis remélem. Pont pénteken beszéltem haverral, hogy jövő pénteken mikor hivatalosan megjelenik, megyek Prágába. Nagy dilemma. Sör vagy DNF? :D Ha nem jelenik meg péntek előtt, akkor csak 13.-án tudom kipróbálni. De hát Dzséjt már péntek estére végigjátsza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát Dzséjt már péntek estére végigjátsza. :D

Aligha, pénteken dolgozom, hétvégén nem leszek otthon, aztán hétfőn megint meló, szóval ha péntekig nem jelenik meg, én jövő hét keddig nem játszom vele. :( De ha tizenkét évig kibírtam, ezt már tuti kibekkelem.

 

Oldi, te mindentől hanyatt akarsz esni, nem csoda, hogy olyan sokszor nem sikerül. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, te mindentől hanyatt akarsz esni, nem csoda, hogy olyan sokszor nem sikerül. :roll:

Oks, a grafika tényleg nem elsődleges fontosságú egy játéknál, de láttad, hogy a Battlefield 3 hogy nézz ki? :P És vajon melyiket készítették tovább? ;) Látni akarom a beleflecölt munkát. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks, a grafika tényleg nem elsődleges fontosságú egy játéknál, de láttad, hogy a Battlefield 3 hogy nézz ki? :P És vajon melyiket készítették tovább? ;) Látni akarom a beleflecölt munkát. :P

És? Nagyszerű, hogy gyönyörű a BF, amikor fél órát, annyit sem fogok vele játszani, mert ennyit ér az egész BF széria (vagyis inkább annyit se). Az meg kit érdekel, meddig csinálták? Legyen szórakoztató, aztán csókolom. Anno tök jól elvoltunk a Duke Nukem 3D-vel is, amikor a Quake akkor már fél éve a piacon volt tízszer olyan szép grafikával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Nagyszerű, hogy gyönyörű a BF, amikor fél órát, annyit sem fogok vele játszani, mert ennyit ér az egész BF széria (vagyis inkább annyit se). Az meg kit érdekel, meddig csinálták? Legyen szórakoztató, aztán csókolom. Anno tök jól elvoltunk a Duke Nukem 3D-vel is, amikor a Quake akkor már fél éve a piacon volt tízszer olyan szép grafikával.

 

Hát ezzel vitáznék. A Quake inkább modernebb volt mint szebb. Az már teljesen 3d-s motorral készült. De nekem szebb volt a Duke Nukem 3D grafikája. Nem fogsz játszani a Bf3-al? Most keresem az állam. Azt hittem te is alig várod, hisz katonás élethűbb bármely modern warfare-nél. Bevittem a céghez a 3 előzeteset és mindenki hasra esett tőle, valaki csak ezért fog pc-t venni. Minden idők legélethűbb grafikája lesz és olyan háborús atmoszférát fog teremteni, hogy a COD azután eláshatja magát, mondom úgy hogy imádom a cod-ot is. Ja és mindez a trailerből látszik.

 

Oldie: Teljesen más motorral készült a dnf mint a bf3 és más a célja. A bf3 az egy majdnem katonai szimuláció lesz, élethű háborús helyzetet kell a monitorra varázsolni. Ellenben a dnf meg egy poénos akciójáték. Én nem gondoltam hogy enynire szép lesz a grafikája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezzel vitáznék. A Quake inkább modernebb volt mint szebb.

A modernebb eredményez általában szebbet. :) Persze nyilván ez valahol ízlés kérdése is, de a real 3D mellett a Quake pályái több poligonból álltak, a motor több effektet tartalmazott, ezért szerintem sokkal szebb, mint a DN 3D volt.

 

Nem fogsz játszani a Bf3-al? Most keresem az állam. Azt hittem te is alig várod, hisz katonás élethűbb bármely modern warfare-nél.

Nem azt írtam, hogy nem fogok, csak annyit, hogy valószínűleg fél órát sem fogok vele eltölteni. Szép a grafika, de ez maxon már tuti nem indul el a gépemen, úgyhogy butítanom kell. Vagyis a grafikai előnye nálam megszűnik létezni. És őszintén szólva, azon túl már nem sokat látok benne, mivel nagyjából ugyanazzal a sztorival jön, amivel a Modern Warfare-ok. Arról nem beszélve, hogy bár lesz benne szólista kampány, ez még mindig egy multi játék. Szóval kipróbálom, ha elindul. Aztán majd elválik, lehet annyira megragad, hogy végignyomom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.