Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Kipróbáltam a Fear 3-at. Baromi jó játék, visszanyúltak az első részhez. Átvették onnan a mi jó volt. Pl az ellenfelek M.I-je, vagy hogy Alma néha felbukkan úgy hogy majdnem hanyatt esek a székkel.

Az ellenfelek marha jól harcolnak, visszavonulnak, meg próbálnak bekeríteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam a Fear 3-at. Baromi jó játék, visszanyúltak az első részhez. Átvették onnan a mi jó volt. Pl az ellenfelek M.I-je, vagy hogy Alma néha felbukkan úgy hogy majdnem hanyatt esek a székkel.

Az ellenfelek marha jól harcolnak, visszavonulnak, meg próbálnak bekeríteni.

Lehet kipróbálom majd. Bár előtte a kettőt is ki kéne - na jó, havernál egyszer játszottam vele a lépegetős pályán. Ha mást nem, apámnak tetszene. :) Csak most még nincs hely, és amíg ki nem játszom a The Witcher 2-t, nem is lesz. :D

 

Bulletstorm - Még a végén meg fogom szeretni az FPS-eket. Igazából a sztori/hangulat jött be nagyon. Tisztára mintha egy jófajta animációs filmet néztem volna, ami speciel órákig tart és én irányítom a főhőst. Fun.

Tényleg nagyon jó játék, főleg a szövegek. Ennyit játékon szerintem még életemben nem röhögtem, mint a Bulletstormon. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó játék, főleg a szövegek. Ennyit játékon szerintem még életemben nem röhögtem, mint a Bulletstormon. :lol:

 

Dettó :)

Ami nagyon bejött, bár ez mondjuk nem beszólás: feltűnik egy nagy monszta. Én már bekészülök, hogy itt mekkora irtás lesz, meg honnan löjem, hogy jó legyen, erre ráesik két cső a fejére és bebukfencezik a radioaktiv szmötyibe. Lol. Először azt hittem még kikolbászol onnan, de ottmaradt. Óriási húzás! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Duke Nukem Forever végigjátszva.

Csak nevetségesen könnyű!!! Nem tudom, hogy én vagyok ennyire profi, :D vagy tényleg pokolian könnyű a legnehezebb fokozat?

Te sem vagy piskóta, de speciel a DNF sem túl nehéz. Én normálon játszottam és az ellenfelek miatt csak kétszer akadtam el, akkor is egy-egy főbossznál. Az az elakadás is tartott tíz percig, mert amint lenyugodtam és visszaléptem, sikerült megcsinálni (azért az idegesség milyen jó hátráltató tényező tud lenni :)).

 

Batman: Arkham City Gameplay

De várom ezt a játékot. A Mass Effect 3 mellett ez a másik, amire idén kíváncsi vagyok. Bár az ME3 nem is idén lesz már, így idén ez az egy, amire igazán kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a Bulletstormot csinálom természetesen very hard-on, :D de itt a halálozási arányom már elég nagy. :D

Amúgy nagyon jó játék, minden ellenségnél elgondolkozom, hogy hogy öljem meg. :evil: (ezért halok meg sokszor :D)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te sem vagy piskóta, de speciel a DNF sem túl nehéz. Én normálon játszottam és az ellenfelek miatt csak kétszer akadtam el, akkor is egy-egy főbossznál. Az az elakadás is tartott tíz percig, mert amint lenyugodtam és visszaléptem, sikerült megcsinálni (azért az idegesség milyen jó hátráltató tényező tud lenni :)).

 

 

De várom ezt a játékot. A Mass Effect 3 mellett ez a másik, amire idén kíváncsi vagyok. Bár az ME3 nem is idén lesz már, így idén ez az egy, amire igazán kíváncsi vagyok.

 

Nana. És a Modern Warfare 3?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a Bulletstormot csinálom természetesen very hardon, :D de itt a halálozási arányom már elég nagy. :D

Amúgy nagyon jó játék, minden ellenségnél elgondolkozom, hogy hogy öljem meg. :evil: (ezért halok meg sokszor :D)

 

Te mazoista vagy? :D Soha nem játszottam még végig játékot very hard-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mazoista vagy? :D Soha nem játszottam még végig játékot very hard-on.

 

Dehogy vagyok, csak olyan könnyűek a játékok hogy nem éri meg könyűvel kezdeni! Még a legnehezebbeken sem nehéz annyira (nekem ez a normal :D) és így ki lehet tolni a játékidőt. :)

A Mass Effect 3-nál azt mondták olyan nehéz lesz mediumon mint őrületen, alig várom!! :peace:

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana. És a Modern Warfare 3?

Azzal az a bajom, hogy félek, megint legfeljebb hat órás játékidő lesz. Ez meg annyira nem vidít fel. Természetesen azonnal végigjátszom, amint megjelenik, de annyira nem várom, mint a másik kettőt. Viszont most jut eszembe, hogy ott van még a Rage, bár az sem várós, mindenképpen kíváncsian várom. Csak ezek még messze vannak. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ahogy a legtöbb dologhoz, úgy a játékokhoz is "furán" állok hozzá. Nálam nem az az elsődleges szempont egy játéknál, hogy milyen überállat a grafikája, vagy milyen kihívást jelent számomra a játék kipörgetése, hanem a történet. Történet mániás vagyok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ahogy a legtöbb dologhoz, úgy a játékokhoz is "furán" állok hozzá. Nálam nem az az elsődleges szempont egy játéknál, hogy milyen überállat a grafikája, vagy milyen kihívást jelent számomra a játék kipörgetése, hanem a történet. Történet mániás vagyok. :P

Mi ezen a fura? Engem is az érdekel elsősorban. :D Nem véletlen akadnak el nálam nagynevű játékok. A FEAR széria is elsősorban a története miatt nem tetszett (másodsorban meg azért, mert eléggé untam az irodaházak után következő irodaházak végtelen sorát). Na persze akadnak kivételek, mert a Duke Nukem Forevert nem a sztorija miatt játszottam végig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Duke nekem is kivétel, bár én még igazból hozzá sem kezdtem normálisan... de ami késik... :D

 

A fura csak az, hogy manapság sokan igen sokra tartják a játékok grafikáját. (Mivel régi játékok, így a grafikájuk már igencsak elavult, de pl a Resident Evil 2 és a Silent Hill 2 (főleg az utóbbi) volt nekem eddig történetben és atmoszférában a két legerősebb játék). A másik, hogy én akár easy-n is képes vagyok végig tolni egy game-et, azért, mert nem azt akarom, hogy a figyelmem nagy részét a harcok kössék le, hanem hogy azon kívül minden más apró részlet! (Ami lássuk be, a mai új keletű játékosok körében (akik csak a skillekre mennek rá) tényleg fura.)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De várom ezt a játékot. A Mass Effect 3 mellett ez a másik, amire idén kíváncsi vagyok. Bár az ME3 nem is idén lesz már, így idén ez az egy, amire igazán kíváncsi vagyok.

Nekem meg el kéne már kezdeni tolni az előzőeket. Már jó ideje beszereztem az Arkham Asylumot és a ME1-et a Singularity-vel és a legutóbbi Splinter Cell-el együtt. Pluszba meg majd jön az új Deus Ex ami talán a legelső lesz a sorban ha lesz végre kedvem és megfelelő gépem a játszadozáshoz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne már valami jó FPS, mondjuk a Battlefield 3 :D Ja és elkészült a Duke Nukem Forever magyarosítása is. Pont "jókor", mert én újra kezdhetem a játékot az új oprendszer telepítése miatt. :D

 

 

Próbáld ki a Fear 3-at. Nagyon jó. Az MI meg példaértékü. Mindig fedezékben vannak, ha elő is jönnek rohannak folyamatosan tüzelve rád. Ilyen élethű harcot még nem láttam.

Dzséjt, neked is érdemes kipróbálni. Ebben nem csak irodaházban vagy, sőt ott nem is jártam még. Börtönben meg bevásárlóközpontban viszont igen. Az nem baj ha nem játszottátok végig az első kettőt, így is érthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik, hogy én akár easy-n is képes vagyok végig tolni egy game-et, azért, mert nem azt akarom, hogy a figyelmem nagy részét a harcok kössék le, hanem hogy azon kívül minden más apró részlet! (Ami lássuk be, a mai új keletű játékosok körében (akik csak a skillekre mennek rá) tényleg fura.)

 

Szerintem jobban bele lehet élni a játékba magad, ha legnehezebben viszed. :cool: Viszont ez csak magánvélemény :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pluszba meg majd jön az új Deus Ex ami talán a legelső lesz a sorban ha lesz végre kedvem és megfelelő gépem a játszadozáshoz.

Az új Deus Exre én is kíváncsi vagyok, tetszik a világa. Csak előtte még ki kéne játszanom az első kettőt, ha már eredetiben vannak meg. :)

 

Próbáld ki a Fear 3-at. Nagyon jó. Az MI meg példaértékü. Mindig fedezékben vannak, ha elő is jönnek rohannak folyamatosan tüzelve rád. Ilyen élethű harcot még nem láttam.

Dzséjt, neked is érdemes kipróbálni. Ebben nem csak irodaházban vagy, sőt ott nem is jártam még. Börtönben meg bevásárlóközpontban viszont igen. Az nem baj ha nem játszottátok végig az első kettőt, így is érthető.

Na majd vetek rá egy pislantást valamikor a távoli jövőben (nem azért távoli, mert nem érdekel, hanem mert helyem sincs, meg időm sincs játszani :().

 

Szerintem jobban bele lehet élni a játékba magad, ha legnehezebben viszed. :cool: Viszont ez csak magánvélemény :)

Szerintem meg meg lehet őrülni tőle. Engem az ezeregyszáznyolcvanhatodik kinyúvadás semmibe sem enged beleélni. Amúgy is, arra van a normál fokozat, az képezi azt a szintet, amit a fejlesztők elképzeltek a beleéléshez.

 

Remek! Bár a cikk némileg túloz, ők lehet, hogy nem sokat tudnak, de azért az Alien rajongók annál többet. Eleve tegnap jelent meg egy hosszú cikk az amcsi XBox360 című magazinban, ahol elég sok mindent elárultak. Pl. lesz egy új alien típus (kicsit az AVP-s preatorianra emlékeztet).

 

http://img832.imageshack.us/img832/9660/xbox360theofficialxboxm.jpg

 

http://img707.imageshack.us/img707/1170/image1uan.jpg

 

http://img204.imageshack.us/img204/2951/page1te.jpg

 

http://img269.imageshack.us/img269/7431/page4wx.jpg

 

http://img834.imageshack.us/img834/5066/page6x.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Deus Exre én is kíváncsi vagyok, tetszik a világa. Csak előtte még ki kéne játszanom az első kettőt, ha már eredetiben vannak meg. :)

Én az előzőeket az új utánra tervezem feltéve ha megtetszik annyira hogy folytatni akarjam a sztorit. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az előzőeket az új utánra tervezem feltéve ha megtetszik annyira hogy folytatni akarjam a sztorit.

Ez is egy jó módszer. Pláne, hogy ez - már ha jól tudom - előzmény lesz, mert akkor legalább a sztori is megérthető a másik kettő nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy jó módszer. Pláne, hogy ez - már ha jól tudom - előzmény lesz

Az lesz. Ha utózmány lenne nem tudnám egykönnyen folytatni a sztorit az új kijátszása után. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.