Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Van egy pókeres játékom, ami 200 MB-t. Eme játékkal a gépen rengeteget játszok,

viszont amikor el kell valahova mennem és ott van némi szabad időm akkor kicsit idegesít, hogy nem tudok ezzel pókerezni.

Hiába kerestem neten, nincs fent telefonos verzióban. Ezért azt szeretném kérdezni,

hogy miként lehet egy PC-s játékot rávinni úgy a telóra, hogy lehessen vele játszani?

Előre is kosss mindenkinek a választ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, sajnálom, hogy nem lehet! :(

 

Viszont akkor lenne egy második kérdésem, hogyan lehet akkor le magyarosítani? Mert azt csak le lehet.

200 megás játékokhoz (főleg egy tök átlagos pókerjátékhoz) nem szoktak magyarosítást csinálni, tehát ha nem jött ki véletlenül magyarul, akkor az sem lehetséges.

De ha beírod a nevét talán segíthetek valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

200 megás játékokhoz (főleg egy tök átlagos pókerjátékhoz) nem szoktak magyarosítást csinálni, tehát ha nem jött ki véletlenül magyarul, akkor az sem lehetséges.

De ha beírod a nevét talán segíthetek valamit.

Ez a játék a Governor of Poker 2. Attól sem riadnék vissza, hogy magamnak kellene lefordítani! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként aki ismeri magát a játékot, az leírhatná,

hogy miként lehet eljutni olyan helyekre ahova lovaskocsival, vonattal és hajóval nem lehet.

Mert nekem már csak azokra a helyekre kellene eljutnom, de nem tudok.

Ráadásul az adott városban sem tudom így teljesíteni az elvárásokat.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb játékok az emberiség történelmében.

Természetesen a Mass Effect 1-2 után, ami olyan, mint 2x90 órányi film, és még sci-fi is, ami pedig végképp a javára írandó: vannak benne szexi csajok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijátszottam tegnap a CoD4 Modern Warfare-t, ma meg a CoD6 Modern Warfare 2-t. :)

 

Jó így egyben. És ilyenkor már nem bánom, hogy rövid. Olyan mint egy hosszabb film. ;)

 

A legjobb játékok az emberiség történelmében.

Látszik, hogy még nem játszottál az Arkham Asylummal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a Mass Effect 1-2 után, ami olyan, mint 2x90 órányi film, és még sci-fi is, ami pedig végképp a javára írandó: vannak benne szexi csajok. :D

 

Természetesen a Half-Life után. :D:evil: Gondolom ezt akartad te is írni csak elgépelted. :D

 

Annyi biztos, hogy nálam a háborús fps-ek közül a Modern Warfare 1-2 a király. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy a Battlefield 3-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a Half-Life után. :D:evil: Gondolom ezt akartad te is írni csak elgépelted. :D

 

Annyi biztos, hogy nálam a háborús fps-ek közül a Modern Warfare 1-2 a király. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy a Battlefield 3-ig.

Én szerettem a Battlefield 2-t. De a BFBC2 már nem jött be annyira. Szerintem nekem a 3 sem fog. Egyszerűen nem CoD. :) Valahogy túl nagy a tér, és "túl realisztikus", vagy nem is tudom. De lehet, hogy jó lesz. Én bízom benne. De megvenni csak az MW3-at fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sajnos úgy látszik, hogy a története egy kalap sz*r lesz. Még létező Hadley's Hope (EKKORA BAROMSÁGOT NEM LEHET KITALÁLNI TE ÉDES JÉÉÉÉZUUUUS ÉS ERRE MÉG RÁ IS KONTRÁZNAK OLYANOKKAL, HOGY MEGTALÁLHATJUK HUDSONT!!!!! :fuckoff: ) és sugárzástól mutálódott alienek. Ezt nyelessék le azzal, akinek két anyja van és az egyik egy alien királynő! :roll::pfff: Jó játék is lehetett volna, de sajnos ha a fele is igaz, amit írnak a sztoriról, akkor egy hatalmas fostalicska lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sajnos úgy látszik, hogy a története egy kalap sz*r lesz. Még létező Hadley's Hope (EKKORA BAROMSÁGOT NEM LEHET KITALÁLNI TE ÉDES JÉÉÉÉZUUUUS ÉS ERRE MÉG RÁ IS KONTRÁZNAK OLYANOKKAL, HOGY MEGTALÁLHATJUK HUDSONT!!!!! :fuckoff: ) és sugárzástól mutálódott alienek. Ezt nyelessék le azzal, akinek két anyja van és az egyik egy alien királynő! :roll::pfff: Jó játék is lehetett volna, de sajnos ha a fele is igaz, amit írnak a sztoriról, akkor egy hatalmas fostalicska lesz.

 

 

Tényleg kezd itt gáz lenni a storyval. A Suloccora küldenek egy osztagot az eltüntek miatt. De lezuhannak az lv-426-ra. De ott egy nukleáris robbanás történt. Ember nem éli azt túl, de a xeno-k is megmurdelhettek. De szerintem a Sulocconak is annyi lett. Hudson meg nagyon gáz. Ugye őt lehúzta egy xeno a nyíláson, ami vagy megölte vagy a keltetőbe vitte. De ha azt is túlélte akkor a robbanás megölte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sulaconak nem lett baja a filmben, hazament. Ez volt az eredeti sztori, hogy az üresen hazaért Sulaco miatt katonákat küldenek az LV-426-ra, ahol megtalálják a Hadley's Hope maradványait (nem a még sértetlen telepet), majd kis kutatás után a roncsot (ami - mivel nem tudjuk, milyen messze volt a teleptől - túlélhette a robbanást, nem mond ellent a filmeknek), és onnan kerülnének át tojások egy másik világra. Ahol aztán elszabadul a pokol. Ez teljesen jó és annyira logikus folytatás lett volna, hogy eleve ennek kellett volna anno az Alien Resurrection helyett elkészülnie. Nem tudom, minek kellett megváltoztatni. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sulaconak nem lett baja a filmben, hazament. Ez volt az eredeti sztori, hogy az üresen hazaért Sulaco miatt katonákat küldenek az LV-426-ra, ahol megtalálják a Hadley's Hope maradványait (nem a még sértetlen telepet), majd kis kutatás után a roncsot (ami - mivel nem tudjuk, milyen messze volt a teleptől - túlélhette a robbanást, nem mond ellent a filmeknek), és onnan kerülnének át tojások egy másik világra. Ahol aztán elszabadul a pokol. Ez teljesen jó és annyira logikus folytatás lett volna, hogy eleve ennek kellett volna anno az Alien Resurrection helyett elkészülnie. Nem tudom, minek kellett megváltoztatni. :roll:

 

 

Mi az a Hadleys Hope? A robbanást semmi nem élhette túl ezt te is tudod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hadley's Hope az LV-426 Acheronon lévő telep neve. Az Aliens rendezői változatában látható a város névtáblája a működő telep jelenetében. Azon a táblán olvasható a lélekszám is (158 fő), meg egy kis a későbbiek fényében ironikus üzenet: "Have a nice day." :)

A robbanást csak az nem vészelhette át, ami a hatósugarán belül volt. A többi legfeljebb világít a sötétben. :) A robbanás csak 30 km-es körben tarolt le mindent, viszont azt nem tudni, milyen messze volt a teleptől az idegen hajóroncs. Mivel a Jordan családnak egy hétbe - de legalábbis jó pár napba, mert Lydecker azt mondta, hogy Al igazgató "múlt héten" küldte ki őket - telt eljutni a koordinátákra (amit ugye Burke pontosan megadott nekik), feltételezhetjük, hogy jóval túl volt a 30 km-es körön (azaz 15 kilométernél messzebb volt). Az Acheron amúgy 1200 km átmérőjű, ez az Alien rendezői változatából és a könyv változatából kiderül.

További érdekesség, hogy az LV-426 terraformálása nem állt le. Nem az volt az egyetlen atmoszféraprocesszor a bolygón. Cameron úgy találta ki, hogy összesen 10 db van a holdon egyenletesen elosztva. Ezt a könyvben írják, és Burke arra is kitér, hogy ha az egyik felrobban, a többi még tovább dolgozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint több telep is lehet a bolygón. Azt én nem hiszem, hogy több napi járásra lenne a hajóroncs a teleptől, mert ebben az esetben ( ha nem volt a bolygón repülésre alkalmas szállítójármű) akkor Newt apjából már a visszafelé tartó úton kikelt volna az alien. Azt meg ugye tudjuk, hogy a férfit beszállították a telepre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.