Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Több telep tuti nem volt, egyetlen falut hoztak létre, Hadley's Hope-ot (többnek nem is lenne értelme). Az atmoszféraprocesszorok teljesen automatizáltak (ezt ugye Burke maga mondja), a telep lakói csak ellenőrzik és adott esetben karbantartják. És ugye még a bolygó másik felére is előbb odaérhetnek ők, mint egy űrhajóval kiküldött technikai egység. Arról nem beszélve, a filmből világosan kiderül, hogy csak az a telep van.

Napok biztos eltellettek a Jordan család indulása óta. Lydecker azt mondta: "Remember you sent some wildcatters out into the middle of nowhere last week?" Kis logikával a múlt hét nem lehetett úgy, hogy hétfő van, Jordanék meg vasárnap mentek el, mert akkor tegnapot mond Lydecker. Szombat sem lehetett, mert akkor meg tegnapelőtt, vagy napokkal ezelőtt lett volna. Tehát legalább három-négy nap telt el. Visszaérni Russal nem lehetett annyira bonyolult. Majdnem negyvennyolc óra telt el, mire Kane-ből kimászott a dög. Ennyi idő alatt full gázzal, ha három-négy napnyira voltak el és még kutakodtak kicsit, talán vissza lehetett érni.

De az is lehet, hogy Russba egy királynő fészkelte be magát, akkor viszont majdnem egy hetük volt.

Arról nem beszélve, nem tudni, milyen eszközök álltak a Hadley's Hope rendelkezésére. Lehetett repülő alkalmatosságuk is, hiszen a Nostromon is voltak siklók és egyéb járművek. Ha egy teherhajót elláttak ilyenekkel, egy telepet miért ne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre, már várom. Bár a grafikán, azaz inkább a figurák mozgásán még javíthatnának, mert a Velociraptorok például nagyon bénán mozognak. Bár ha a hangulatot hozza, akkor baj nem lehet.

Apropó, hogyan lehet a Nublar szigeten még Velociraptor, amikor a filmben mindhárom felfordult? (Igaz, a könyvben nyolc van, de egyrészt a játék a filmet veszi alapul, másrészt a könyv végén lebombázták a Nublar szigetet.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játék és a film párhuzamosan játszódik , valami ilyesmit mondtak a bejelentésnél :hmm:

Hááát... nem t'om. Az érdekesnek tűnik, mert van kép, amin a raptorok éjszaka grasszálnak, márpedig a film cselekménye két nap és egy éjszaka játszódik. És a raptorok a második nap, az áramtalanításkor szabadultak ki, nem éjszaka.

Jtkok-Jurassic-Park-The-Game-Jtkkpek_1.jpg

A kép azért is vicces, mert ott van Nedry kocsija, márpedig a filmben a raptorok csak a generátorterem és a közelében lévő látogatóközpontban szórakoztak, sosem mentek el a park dinókkal teli részére. Pláne nem a dilophosaurusok ketrecéhez, ami a filmben látott térkép tanúsága szerint pont a Nublar másik oldalán van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deus Ex: Human Revolution

 

Friss végigjátszás után: nagyon komoly játék, a szó szoros értelmében! Játékmenet/grafika/zene mind-mind nagyszerűek. De ami igazán jó játékká teszi az a kimondhatatlan HANGULAT. Velős mondanivalóval bír. Elgondolkodtató egy játék, az tuti. Mindenkinek ajánlom.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ez a Dead Island. A grafika gyönyörű tényleg olyan mintha egy trópusi nyaralóhelyen lennék. Csak hát belém akarnak harapni a zombik. :D

Baromi jó! Nagyon tetszik ez a paradicsomi pokol hangulat. Szép, idilli hely, közben meg mindenfelé ocsmány zombik akarnak kiharapni egy részt a valagunkból. Csak kár, hogy lőfegyvert még nem találtam, de a kés- és furkósbot gyűjteményem már szépen felturbóztam. :)

Viszont az autókból még nem sikerült kiszuperálnom az alkatrészeket, pedig a komának kéne, hogy autót barkácsoljon nekem. Az sem rossz, mikor az ember százhússzal repeszt le a hegyről és csapkodja el a zombókat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó! Nagyon tetszik ez a paradicsomi pokol hangulat. Szép, idilli hely, közben meg mindenfelé ocsmány zombik akarnak kiharapni egy részt a valagunkból. Csak kár, hogy lőfegyvert még nem találtam, de a kés- és furkósbot gyűjteményem már szépen felturbóztam. :)

Viszont az autókból még nem sikerült kiszuperálnom az alkatrészeket, pedig a komának kéne, hogy autót barkácsoljon nekem. Az sem rossz, mikor az ember százhússzal repeszt le a hegyről és csapkodja el a zombókat. :D

 

Engem is a nagy kontraszt fogott meg. Idilli nyaralóhely az ember bulizna, koktélozna, ülne a medencében és a csajokat bámulná. De közben zombikat kell írtani. Nálam már volt kés, vascső, lapát, meg karó. Az tök jó pl, hogy amikor a karót használtam pár zombi után szétment. Az tuti hogy lőfegyver is lesz, mert egy gameplay videóban használták.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is a nagy kontraszt fogott meg. Idilli nyaralóhely az ember bulizna, koktélozna, ülne a medencében és a csajokat bámulná. De közben zombikat kell írtani. Nálam már volt kés, vascső, lapát, meg karó. Az tök jó pl, hogy amikor a karót használtam pár zombi után szétment. Az tuti hogy lőfegyver is lesz, mert egy gameplay videóban használták.

Nekem az is tetszik, hogy lehet őket fejleszteni. A baseballütőm egyrészt már elég masszív, nehezen amortizálódik, másrészt meg szögek állnak ki belőle. Még a kombinálást kéne kideríteni, mert elvben azt is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az általad említettek közé sorolnám még a Chuck rajongókat is. :)

Alap, sőt, szerintem tízből kilenc inkább onnan ismeri, mint a Mass Effect 2-ből! Elvégre, csak a Chucknak köszönheti népszerűségért, és az ME2-be is onnan lett beválogatva (ráadásul "véletlen" még Adam Baldwin is szinkronizál az ME2-ben). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt abszolút osztom! :rock::D

Azon kívül, hogy iszonyúra jól néz ki (tudom, "a külső nem számít", de sajnos én "a külső megragad" elvet vallom), humoros, okos és laza csaj. Álmaim netovábbja, csak a magyar megfelelőjébe még nem botlottam bele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki mint egy férfi. Tiszta szálka és izom. :D

Tuti máshogy gondolod majd, ha jövőre megnézed a Chuckot. :D Pláne, ha véletlen egy-pár extrát is látsz mellé, mint bakiparádé, forgatási szünetek, forgatás utáni parti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.