Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Tuti máshogy gondolod majd, ha jövőre megnézed a Chuckot. :D Pláne, ha véletlen egy-pár extrát is látsz mellé, mint bakiparádé, forgatási szünetek, forgatás utáni parti. :D

 

 

Sajnos nem fogom. Mert a hölgynek nagyon nem jön be a külseje, nem látom nőiesnek, azonkívűl túl vékony. Azon hölgyek akik sok hímnemünek bejönnek nekem szinte sosem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem fogom. Mert a hölgynek nagyon nem jön be a külseje, nem látom nőiesnek, azonkívűl túl vékony. Azon hölgyek akik sok hímnemünek bejönnek nekem szinte sosem. :D

Ezek után meg se merem kérdezni, hogy milyen hölgyek jönnek be neked. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Mass Effect. Oldi, benevezünk erre is? :D

http://www.masseffect.hu/archives/3115

Rajzolunk? :lol:;)

 

 

Amúgy érdekes feladat és itt azért annyira nincs is megkötve az ember keze, főleg ahogy a hsz-eket olvasom. Jóformán illeszkedjen az érába és kapcsolódjon a Föld lerohanásához ami ugye főtéma lesz a harmadik részben. :) Gondolkodom rajta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Föld lerohanásához sem kell feltétlen kapcsolódnia, azt csak példának hozták. Bár mást nemigen tudunk még az ME3 sztorijáról (mondjuk éppen ezért kicsit hülyeségnek vélem, hogy ahhoz kell kapcsolódnia).

Én már anno kitaláltam egy fan-sztorit, igaz, azt még az Éden Egyes lerohanása köré. Hát akkor most átírom a Föld lerohanása köré. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te hol tartasz a Dead Islandben? Még mindig ok, de kezdem unni a küldetéseket és hogy mindig az életmentő állomásra kell visszamenni, de közben még mellékküldetéseket is végre kell hajtani. Nagyon erősen hajaz a játékmenet a Far Cry 2-re. Lesz innen továbblépés?

Oldie, te nem nyomod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te hol tartasz a Dead Islandben? Még mindig ok, de kezdem unni a küldetéseket és hogy mindig az életmentő állomásra kell visszamenni, de közben még mellékküldetéseket is végre kell hajtani. Nagyon erősen hajaz a játékmenet a Far Cry 2-re. Lesz innen továbblépés?

Nekem is a Far Cry 2 jut róla az eszembe.

Én a legmesszebb addig jutottam, hogy már a világítótoronyban is vehettem fel küldetéseket, nem csak a mentőállomáson (egy csajt kell kiszabadítani a mentőállomás közelében lévő faluban, egy házból, aminek az egyik falán átszánkázott egy autó - az a küldetés egyenesen odavisz, amelyben egy a mentőállomáson lévő csaj gyémántnyakláncát kell visszaszerezni -, ezután a kiszabadított lúvnya elvisz a világítótoronyhoz).

Aztán apám is játszani akart vele, és naivan azt hittük, hogyha másik karakterrel indít, akkor új mentést csinál. Hát tévedtünk, automatikusan rámentett az enyémre... Szóval kezdhettem elölről. Aztán feltettünk pár pöcsöt, és úgy tűnt, a mentési gond megoldódott. Legalább egyszer valóban új karaktert mentett, de aztán másodszorra már az enyémre mentett rá, így megint kezdhettem elölről. Most ott járok, hogy kicsit szüneteltetem, míg egy patch ezt nem javítja.

Amúgy egy haverom már jóval tovább ment, ő már járt a városban is (ami állítólag baromi nehéz), meg egy dzsungelt is megjárt, szóval azért van változatosság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérhetnék egy kis segítséget? FIFA lázban égek, 8 nap múlva jön a játék, aminek a demóját már leszedtem, és fut.

 

Nézegetem a gépigényt, és az ajánlottnál a videókártyánál ezt látom:

 

GeForce GT 330

 

Nekem GeForce 8700-am van. Hogy viszonyul e kettő egymáshoz? Mondjuk a demó elfutott, és ez csak az ajánlott, szóval a minimum valószínűleg kevesebb, de azért kíváncsi vagyok, hogy ez a 330-as mennyivel jobb, mint az enyém?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesarkítva, ez afféle átmenet a 8000-es és a 9000-es széria között.

Hogy mennyire jobb? Nekem GForce GT 220-asom van, azelőtt 8800-as GT-m volt. A 8800-assal a Crysis szaggatott maxon. Ezzel a Crysis 2 is maxon fut gond nélkül (korábban voltak gondok, de aztán kiderült, hogy ez inkább a winem kínja volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesarkítva, ez afféle átmenet a 8000-es és a 9000-es széria között.

Hogy mennyire jobb? Nekem GForce GT 220-asom van, azelőtt 8800-as GT-m volt. A 8800-assal a Crysis szaggatott maxon. Ezzel a Crysis 2 is maxon fut gond nélkül (korábban voltak gondok, de aztán kiderült, hogy ez inkább a winem kínja volt).

 

 

Hoppá megleptél. Eddig a 8800-asra emlékeztem. Nekem még mindig a 8800 Gt van de semmi akadás semmi játékon, pedig lassan 4 éves a gépem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá megleptél. Eddig a 8800-asra emlékeztem. Nekem még mindig a 8800 Gt van de semmi akadás semmi játékon, pedig lassan 4 éves a gépem.

Szerintem nekem is azért akadt a vége felé sok játék, mert haldoklott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.