Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Na ilyen is régen volt már. Egyszerre öt játék van a gépemen.

Dead Island - nagyon hangulatos, de ezt a sok bugot kiölhetnék belőle, mert éppen elég az a sok zombi. :D

X-Wing Alliance - a nosztalgia kedvéért vettem elő a múltkor a fan-fic írása közben. Imádom ezt a játékot, kár, hogy a LucasArtsnak ez volt az utolsó ilyen szimulátora. Olyan jó lenne egy ehhez hasonló, amely átöleli az egész Sagat. A klón háborúk több, mint elegendő táptalajt nyújtanak. Mai grafikával meg... ojvé.

The Witcher 2: Assasin of the Kings - folytatnom kéne ezt a játékot, mert nagyon jó. Akció (véresen), kaland (szórakoztatóan), szex (pucér nők minden takargatás nélkül minden mennyiségben), szörnyek (rémesen :D). Remek sztori is van, kiváló karakterek, mesteri hangulat, csak időm lenne rá...

Mass Effect 2 - gondolom nem meglepő, hogy fenn van. Be kéne már fejeznem őrületen, mert már csak az az archivment nincs meg. Csak mocskosul nehéz.

Ghostbusters: The Video Game: ma vettem meg Steamen, félelmetesen hangulatos ez a játék. Ilyen jó filmadaptáció még nem készült! Az eredeti színészek, az eredeti írók, az eredeti hangok, az eredeti helyszínek, az eredeti szellemek... Csak a sztori, a főszereplő, és természetesen számos helyszín és szellem új. Kiváló játék! Igazán folytathatnák. Jobb harmadik rész lett ez szerintem, mint amilyen majd a film lesz. Pláne, ha abból kihagyják Bill Murray-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 5? :D Nekem volt hogy 8 is volt. Jó nekem nagy a vinyóm. Bevallok valamit. A Dead Space 2 január óta a gépemen van a 6. pályán abbahagytam, majd folytatom. Rajta van a Doom 3 is. Az NFS: Hot pursuit tavaly november óta fel van telepítve, majd folyt köv. Hát így játszom én. Duke Nukemmel végeztem de úgy hogy júniusban kezdtem és kb 2 hete végeztem vele. Volt hogy 1 hónapig hozzá sem nyúltam.

Apropó Duke Nukem Forever.

Hát nem voltam tőle elragadtatva. Untam már a kocsikázást az ügyességi ugrabugrát. Inkább harcoltam volna de az kevés volt. Majd felrobbantam néha a mentési rendszeren. Utolsó ellenfélnél amikor 3-szor kell kinyírni második után kinyírnak. Erre kezdődik előlröl. Annál semmit nem utálok jobban egy játékban mikor feleslegesen dolgozom rajta 1 órát. Amilyen jól kezdett olyan csúnyán végzett. Hab a tortán, mikor baromi lassan töltött, egy olyan grafikával megáldott játék ami kb 10 éves technológia. A modern Crysis 2 tök hamar betöltődött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is volt ennél több, de már hosszú évek óta - talán ezen a gépen sosem - volt háromnál több játék egyszerre fenn.

Most én sem játszom valami nagy tempóban. A Witcher 2-höz hónapok óta a múlt héten nyúltam hozzá először, de csak pár kört mentem. Remek játék, de egyszerűen nem érzem úgy, hogy most órákat rászánnék rá, vagy bármire. Bár most kijön a 2.0-ás patch, az ígéretek szerint az kijavít pár dolgot (olyanokat is, amik engem is bosszantanak), szóval lehet utána rákezdek.

Egen, a Duke Nukem Forever jól kezd, de rémesen fejeződik be. A mentési rendszere meg a csapnivalóság mintapéldája lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gears of War 3 - Szerencsére semmi önismétlés. Rengeteg újszerű helyszín (még csak a második fejezet végén vagyok, de egyelőre semmi földalatti akciózás... a másodikban ezt a terepet szerintem alaposan kimerítették, ugyhogy remélem ez később se változik), a tökösség viszont a régi. Finomodott a grafika és az akciók: nagyon sokszor tényleg olyan mintha egy több száz millió dollárból összerakott akció/sci-fi film kellős közepén rohangálnánk. Egyelőre a franchise méltó zárásának tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda karosszériák... azok a lökhárítók... de nyomnám ezeket a dudákat... egyik-másik sebességbe tehetné a sebváltóm. :rock:

Ki véli úgy, hogy az autók, a nők és a szex összefüggő? :D

 

Ez az én vallásom. :D Persze engem most a Battlefield 3 hoz lázba. Pont akkor jelenik meg mikor szabin leszek. Szerintem redőny le, sör kinyit és írtás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én vallásom. :D Persze engem most a Battlefield 3 hoz lázba. Pont akkor jelenik meg mikor szabin leszek. Szerintem redőny le, sör kinyit és írtás. :D

Nekem meg lesz eredetibe, nektek?

Ja és holnap béta. :yeah::hehe::yes:

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én vallásom. :D Persze engem most a Battlefield 3 hoz lázba. Pont akkor jelenik meg mikor szabin leszek. Szerintem redőny le, sör kinyit és írtás. :D

Szerintem ehhez az egyházhoz sokan csatlakoznánk: dögös csajok, frankó verdák, sör és puskapor puskákkal. :D

Én most a Batman: Arkham City-re és a Rage-re vagyok igazán kíváncsi. Nem tudom miért, de ez a Battlefield 3 valahogy nem hoz lázba. Talán kicsit besokalltam az utóbbi időben a Közel Keleti háborútól. Lassan olyan ez, mint pár éve a második világháború. A csapból is homok folyik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ehhez az egyházhoz sokan csatlakoznánk: dögös csajok, frankó verdák, sör és puskapor puskákkal. :D

Én most a Batman: Arkham City-re és a Rage-re vagyok igazán kíváncsi. Nem tudom miért, de ez a Battlefield 3 valahogy nem hoz lázba. Talán kicsit besokalltam az utóbbi időben a Közel Keleti háborútól. Lassan olyan ez, mint pár éve a második világháború. A csapból is homok folyik.

 

 

De amerikai tengerészgyalogos vagy. A Jóisten. :D . Viszed a Közel-Keletre a demokráciát. :D Hát istenem, valakiknek shotival kell vinni. :D :D

Én imádom a ruhájukat, a sisakjukat, a modern technikájukat, a lazaságukat, a nyugati szellemiségüket, a fegyvereiket és a jó ügyben vívott harcukat.

Ha holnap megjelenne egy amcsi katona itt Újpesten vendégül látnám és sírnék a boldogságtól. :D

A Modern Warfare 3-at csak azért nem írtam ,mert a Battlefield 3 lesz a valaha készült legélethűbb olyan FPS ahol amcsi katonaként harcolsz. Sajna az MW3 nem igazán valóságos, de büszkén fogok harcolni amerikai földön az orosz betolakodók ellen.

Az idei ősz játékfronton az amerikai hadsereg dicsőségét zengi. Ámen. :D

 

Még valami Dzséjt. A Battlefield 3 grafika terén fog olyan dolgokat mutatni hogy le fog esni az állunk. Elképesztően élethűek a mozdulatok, meg az arab világ megjelenítése, de biztos láttad a mesterlövész pályát tavasszal. Állleesős.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy a grafika csodás, azt nem vitatom. Az más kérdés, hogy ebből mennyi fog látszódni a gépemen. De miben tud majd újat mutatni ezen kívül a Call of Duty: Modern Warfare 1-3 és Medal of Honor után? Valósághűség? Sajnos, az Operation Flashpointhoz vagy az ArmA II-höz nem fog felérni. Szóval attól tartok, a szép grafika és a kicsit reálisabb játék nekem már nem lesz elég. Persze játszok vele, de csak ezek miatt nem fogom tűkön ülve várni (nem várom a Modern Warfare 3-at sem különösebb lelkesedéssel, de annak legalább csavaros, filmszerű sztorija van).

 

Másrészt, ha annyira egy amcsi katona bőrében akarom érezni magam - amit magam is szeretek, de én azért nem csak őket, a világ legtöbb hadseregéért odavagyok, szóval nálam nem opció, hogy US Marine... akiknek sztárolása manapság amúgy is túlzásba van víve, mintha más fegyvernem nem is létezne náluk -, akkor magamhoz ölelem az M4A2-esem, meg a Berattámat (ez utóbbi ráadásul már valódi). Ennél többet videójáték úgysem tud nyújtani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én régebben nagyon BF párti voltam, de ma már sokkal inkább CoD. Szerintem pont ott szúrták el, ahol a legtöbben Istenítik, a valósághűségnél. Egyszerűen már túl valósághű! A lövés ide-oda ráncigál, teljesen össze-vissza. Lehet, hogy a valóságban így van, de egy játékosnak nem szimulátor kell, hanem jó játék. Úgyhogy nekem a CoD tuti vétel, a BF3, meg letöltés után gondolkodós...

 

 

Ugyanúgy, ahogy autósból is szerintem a Need for Speed a jó játék, ahol gyakorlatilag csak nézed ahogy megy az autó, mert mindig pályán marad. Autószimulátor majd októbertől kell, mikor elkezdek vezetni a valóságban. ;)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, láttatok már ilyet (ti tapasztaltabbak vagytok PC játék beszerzés terén)?

 

A Fifa 12 szept. 30-ra hirdette a megjelenést. Ehhez képest egyes boltokban már 28-ától és 29-étől is meg lehetett vásárolni. Eddig szép és jó, viszont képzeljétek el, hogy a játékot (mármint ha valaki eredetiben vette meg) 30-a éjjel 1 óráig nem lehet feltelepíteni. :o Egyszerűen nem engedi a program, így most mindenki, aki megvette, és játszani akarna vele, dühöng.

 

Ezzel szemben, aki esetleg letöltötte, vígan tolja a crackes verziót, persze offline...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tapasztaltam, sőt, teljesen általános a dolog az olyan játékoknál, amelyek valami módon netes aktiváláshoz kötöttek. Én először a Dead Space 2-nél jártam így, ami nekem digitálisan van csak meg (az akkor még EA Store-ból vettem, most már Origin a neve). Az is letölthettem, telepíthettem, de a megjelenés napjáig nem játszhattam vele. Később ugyanígy volt a Darkspore-ral is és a Dragon Age 2-vel is. Sajnos a kalózok elleni védelem csak egyvalamire jó: a tisztességes vásárlók bosszantására és akadályozására... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, láttatok már ilyet (ti tapasztaltabbak vagytok PC játék beszerzés terén)?

 

A Fifa 12 szept. 30-ra hirdette a megjelenést. Ehhez képest egyes boltokban már 28-ától és 29-étől is meg lehetett vásárolni. Eddig szép és jó, viszont képzeljétek el, hogy a játékot (mármint ha valaki eredetiben vette meg) 30-a éjjel 1 óráig nem lehet feltelepíteni. :o Egyszerűen nem engedi a program, így most mindenki, aki megvette, és játszani akarna vele, dühöng.

 

Ezzel szemben, aki esetleg letöltötte, vígan tolja a crackes verziót, persze offline...

 

 

Ez normális(sajnos). Pl GTA IV-nél volt ez. Mondjuk én nem veszek semmit sosem, ezért nem érint a feltörttel már lehet a megjelenés napja elött játszani. Kérdeném a kiadótól. Miért is vegyem meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kérem, ilyen FPS-ek kellenek nekem most, nem Battlefieldek. :evil: Nagyon babán fest! Azt hiszem, megyek kuncsorogni az SFportalhoz, hogy én lehessek a teszter majd. :rock:

 

Tipikus b-kategóriás fps. Látni a grafikáján. :evil: A Bf3 meg az fps-ek istene lesz. :D :D Csak fusson a gépemen simán. Egyáltalán milyen fps az(és hogy mernek ilyet kiadni?) melyben nem amerikai katonát alakítunk? :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tipikus b-kategóriás fps. Látni a grafikáján. :evil: A Bf3 meg az fps-ek istene lesz. :D :D Csak fusson a gépemen simán. Egyáltalán milyen fps az(és hogy mernek ilyet kiadni?) melyben nem amerikai katonát alakítunk? :D :D :D

Dr. Rambot kéretik Frenkie lakására. A betegnek erős amcsi-puskaporelvonása van. :lol:

 

Amíg ki nem jön az új konzolgeneráció... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gears of War 3

 

Röviden: Pokoli jó volt!

 

Hosszabban: Mivel többen nem látták/játszották végig még a második részt igyekszek annak a spoilereiről is hallgatni, szóval rébuszokban: a harmadik epizód teljes kerek egésszé formálta a sorozatot. Csak nagyon erőltetetten lehetne a végétől folytatni. Minden kérdést amit a második rész megfogalmazott azt ez az epizód megválaszolta. De nem kell aggódni: a játékmenet 99 százaléka továbbra is abból áll, hogy menni kell és lőni ahogy a csövön kifér (lehetőleg fedezékből). A sztori az átvezetőkben alakul.

 

Játékmenet: A végén elővettem az első részt és újra elkezdtem tolni. Egyrészt még mindig zseniális, ugyanakkor fura, hogy csak amolyan kis bemelegítésnek tűnik a következő részek előtt. A harmadikban csak nagy ritkán fordul elő, hogy nem komplett hadosztályokat kell felszámolni. Az ellen minden irányból és méretben támad. Viszont a járművezetés teljesen eltűnt. A második részben ezt eléggé nyomták, de ezek a részek meglehetősen kötöttek voltak és bár csíptem őket, nem kár értük. Helyette különféle járművekből lehet apritani, amire viszont több alkalom is adódik és ezek a részek egytől egyig meseszépek. És ellensúlyozásképp vannak mini-mechák amikbe be lehet pattanni.

 

Brutalitás: ha lehet fokozódott. Már a második részben is ki lehetett végezni a sérült szörnyi-mörnyiket, itt azonban már minden fegyverrel különböző kivégzéseket lehet bemutatni. Nagyon elborultan fog hangzani, de a kedvenc: a láncfűrészes puska a fekvő ellen gyomrába, majd a láncfűrész bekapcsolása.... ha aktivista hajlamú ismerős van a közelben ne mutassuk meg neki, mert hónapokig ez ellen fog tüntetni. Van pár új fegyver is, bár ritkán használtam őket. A legjobban igazából az tetszett aminek a legkevesebb hasznát lehetett venni: egy rettenet nagy húsbárd, ami már inkább pallosnak néz ki. Egy nagy hordánál kész öngyilkosság, de kósza rémségeket felaprítani vele nagy fainság.

 

Az egyik kritikában olvastam, hogy elmaradt az a fajta katarzis, ami a másodikban ott volt, ahol van egy nagyon elborult, de nagyon emlékezetes rész. Itt erre nem próbáltak rálicitálni. Ez tény és való. Ha a második és a harmadik részt egymás mellé mérem nehéz lenne győztest hirdetni. Nálam a harmadik mellett szól, hogy ezúttal az éjszaka meg a sötétség nem telepedett rá a játék két-harmadára. A sok világos pálya egyrészt jobban kihozta a decens grafikát, másrészt az akciók is jobban mutattak. És jár a piros pont amiért végig tudtak újat mutatni. Méricskélés helyett marad inkább ez a konkluzió: ez egy piszok jó játéktrilógia!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.