Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

BF3:

Hát az igazat megvallva nem jön be annyira. Valóban élethű, meg minden, de szerintem pont ezzel veszik el a játékélmény egy része. (Igaz egy másféle játékélmény bejön helyette, de az nem olyan, mint egy CoD-ban.) Najó, mondjuk még csak a 2. pályán tartok, és még nincs meg teljesen a beállítás, de szerintem nem lesz jobb... Nem rossz, nem rossz, csak valahogy nekem nem elég jó...

 

Majd később még írok mire jutottam. ;)

 

Ui.: Ja és a son of a bitch nekem a fucking káromkodásokból is goddamn sok. Sejtem, hogy mennyire goddamn csúnyán beszélnek a fucking hadseregben, de szerintem ennyire fuck-ul nem... Egy-két jól el helyezett káromkodás, az oké, meg akció helyzetekben, de hogy sima sétálás közben is minden 2. szó csúnya az nem frankó. Nem azért mert nem bírja a fülem, egyszerűen csak nem reális szerintem.

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A franc ebbe a Mass Effect 2-be. Megint nem sikerült elérnem, hogy Morinth-ot választhassam. Eddig egyszer sikerált, akkor meg Samara kellett. Pedig ki akartam nyírni... Mármint az öngyi küldi alatt. :D Meg amúgy is, kell egy karakter, akinél Morinth van, mert szeretném tudni, mi lesz vele az ME3-ban, ha túlélte az ME2-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor ez nem a szokásos FPS, ahol alig-alig lehet letérni az útról és végig kötve van a játékmenet, tele scriptelt eseménnyel?

 

Ha megengeded, akkor erre később válaszolnék. Erre nem egyszerű válaszolni, mert még csak két sarkot mentem kb tegnap. Kicsit még játszok vele mielőtt marhaságot írnék esetleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen abbahagyhatatlan a bf3(a francnak kell nekem holnap melózni menni. :D ). Döbbenetes mekkora háborús feeling van benne. Ja és baromi nehéz. Persze nem játszhatatlanul, de biztos emlékeztek rá mikor a videóban a felüljáróra kellett felmenni és ott volt egy gépfegyver, majd azzal írtani kell az autópályán jövőket. Na itt ahogy felállsz és próbálsz célpontot keresni szinte azonnal véged. A videóban ez nem látszik, de pl az oldalról befedett korlátok sem nyújtanak sokáig védelmet darabokra lövik elég hamar. azaz az van hogy feltérdel pillanatok alatt célpont nézés azonnal szétlőni a csávót és vissza hasonfekvésbe.

Bomarr neked azt mondom, hogy hasonló a játékmenete mint a Modern Warfare sorozatnak de nem annyira scriptelt. Jóval kevesebb van benne és ami van az kell is szerintem. De sokkal élethűbb az egész. Úgy képzeld el hogy te egy osztag tagja vagy és kaptok parancsokat(mint gondolom a valóságban), Hogy "csőben" kel-e menni nem igazán figyeltem meg mert állandóan rohanásban mentem a szakasz után. De ez nem zavaró.

Mondom én így képzelem el a háborút teljesen valósághű, teljesen elképzelhető és logikailag helytálló parancsokkal. A hangulata fergeteges.

Pl amikor éjszaka egy földrengés után mászol ki és menekülsz(közben késsel kinyírsz egy patkányt kúszás közben és a farkánál fogva eldobod). Ami szerintem forradalmi az a katonák mozgása. Tök élethű.

Amit még kiemelnék az a hang. Egyszerüen kiváló, mind a lövések hangja mind a golyók becsapódásaié. Tuti hogy kimentek valami lőtérre és ott vették fel a hangokat ahogy betonba csapódik a golyó, vagy acélba. Gyönyörű tisztán szól.

Filmes hasonlattal élve a Modern Warfare szerintem a Black Hawk Down, a BF3 meg a Ryan. A Modern Warfare-t is imádom, de ez egy kicsit jobb, nem sokkal de többet nyújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre megérkezett a Bf3 Limited Edition. :yeah:

Tartalma:

1, Steelbook

1, Műanyag tok

2, Telepítő lemez

1, Physical Warfare Pack dlc kód

1, Dog Tag Pack dlc kód

1, Specact Kit Upgrade Dlc kód

1, Meghívó a Mass Effect 3 multi bétájához (alig várom :D)

 

Csak sajnos várnom kell 28-ig hogy játszhassak vele. :(

 

P1010737.JPG

 

 

P1010735.JPG

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezded fájdítani a szívem, Frenkie. :)

 

Fájdítsam még? :D Na tényleg abbahagyom. pedig most is nagyon parancsoltam magamnak hogy abbahagyjam. Olyanok voltak benne ma is hogy tátottam a számat. Pl Teherán éjjeli ostroma.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem a Battlefield 3-ba.......röhej, hogy csak Win 95 módba volt hajlandó beröcceni. Közepes beállításoknál csak alig idegesítően lagol. Nincs mese, ezt a játékot a tíz évvel későbbi gépekre optimalizálták. Amúgy más gondom nincs vele, a társak mozgása tényleg életszerű, mellényünk se fog fel kismillió golyót a felüljárós résznél már kiléptem a harmadik elhalálozásnál. :) Majd legközelebb folytatom....valamikor...frissen, üdén. :P Amint olvasom durva hat óra végtelen időtöltés garantált a játékkal. Szóval a 15 óra csak mese volt, vagy az a MW3-ra vonatkozott? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint olvasom durva hat óra végtelen időtöltés garantált a játékkal.

Ne b*sz. És az ilyenért kérnek el ~10 ezret? Te jó ég! :roll:

A Heroes 6-ban ennyi idő EGY kampány térképe KÖNNYŰ szinten. :D Nehezen ennek a háromszorosa :lol: Egy kampányban meg négy térkép van és hat kampány van. :D

 

Lehet mondani, hogy egy körökre osztott stratégiát ne hasonlítsunk össze egy FPS-sel, de mindkettőt meg kell venni és ennyi pénzért elvárja az ember, hogy egyedül jól el lehessen játszani vele jó darabig. Ámbár az is igaz, hogy mindkét játékot inkább a többjátékos üzemmódban jó játszani.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BF3 multijáték. Arra van kitalálva. A single rész az csak a mellékes.

Oldie, nekem simán megy. Nekem is közepesen van, de az én gépem 4 éves. Neked simán mennie kéne high-on is.

Akkor csak jobb a te géped valamiben. Amióta meg a win7-et felraktam a videókarit nem tudom frissíteni. Leáll a telepítés féltávon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefieeld 3 végig játszva, természetesen legnehezebben :D Hard-on 1 lövés is elég a halálhoz, ha fejlővés vagy shotival közelről rád lőnek volt olyan rész ha 100-szor meg nem haltam akkor egyszer sem. Így nehéz fokozaton 12+ óra játékidőm volt. Garfika mediumon röcögött, és még így is gyönyörű. A történeten meglepődtem hogy milyen jól megvan írva és annyi a teendő hogy észre sem veszi az ember hogy csőben megy. De sajnos néhány nagy bug megjelent pl eltűnt egy létfontosságú csapattárs és csak a küldetés ujraindítás segített, amit fájó szívvel tettem meg mert minden méterért alaposan megküzdöttem. A multit és a coop részét most csináljatom, de eddig semmi bajom nem volt velük. Összegezve az eddigi játék során a játék 10/9,5 a bugok miatt

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefieeld 3 végig játszva, természetesen legnehezebben :D Hard-on 1 lövés is elég a halálhoz, ha fejlővés vagy shotival közelről rád lőnek volt olyan rész ha 100-szor meg nem haltam akkor egyszer sem. Így nehéz fokozaton 12+ óra játékidőm volt. Garfika mediumon röcögött, és még így is gyönyörű. A történeten meglepődtem hogy milyen jól megvan írva és annyi a teendő hogy észre sem veszi az ember hogy csőben megy. De sajnos néhány nagy bug megjelent pl eltűnt egy létfontosságú csapattárs és csak a küldetés ujraindítás segített, amit fájó szívvel tettem meg mert minden méterért alaposan megküzdöttem. A multit és a coop részét most csináljatom, de eddig semmi bajom nem volt velük. Összegezve az eddigi játék során a játék 10/9,5 a bugok miatt

Hogy tudsz egy játékot eleve nehezen játszani?

 

Én csak mikor újrajátszom valamit akkor teszem nehézre, amikor először játszom akkor mindig könnyűre, vagy közepesre teszem, mert akkor a sztori a lényeg, nem a játék szerintem...

 

Nem beszóltam, csak írtam a véleményem! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy tudsz egy játékot eleve nehezen játszani?

 

Én csak mikor újrajátszom valamit akkor teszem nehézre, amikor először játszom akkor mindig könnyűre, vagy közepesre teszem, mert akkor a sztori a lényeg, nem a játék szerintem...

 

Nem beszóltam, csak írtam a véleményem! ;)

Nem tudom, a könnyű fokozatban nincs kihívás csak hentelés, itt több a taktikai lehetőség, meg kell választani a fedezéket, honnan látnak rád, honnan tudsz rálátni a legtöbb ellenre.

Amúgy nem veszem sértésnek nem vagyok olyan :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy gondban vagyok! :( Feltettem a S.T.A.L.K.E.R. – Shadow of Chernobyl nevű

játékot, de nem találom a crack-et, vagy is van egy, de attól nem indul a játék.

Ha valaki játszott vele, akkor megtudná mondani, hogy hogyan indította el?

Az az, hogy hogyan sikerült crack-elni?

Előre is kosss minden választ Mesterek és Nagyurak!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen! Betettem a lemezt, telepítettem, magyarítottam és már játszottam is. Bár lehet, hogy nekem azért volt ilyen egyszerű, mert eredeti a játék? :hmm::D

Amúgy ez elég tág kérdés, mert ahány feltört verzió, annyi indítási mód. Nekem például az első S.T.A.L.K.E.R. példányomat (még a bolti előttit) egyszerűen csak telepíteni kellett mindenféle crack nélkül, mint egy gyári játékot. Más crackos, megint más másolós. Esetleg ha elárulnád, milyen release-ről van szó. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is sikerült megoldani, ami a gépen volt crack azt kellet be másolni a feltelepített indító fájl mellé.

Ami meg ott volt, azt át kellett írni. És így jó lett. Egyébként ez valami nagyon jó game! :rock:

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondok neked nagyon jó game-et :):P

 

A neve: Mass Effect! :D

 

Van egy még jobb: Mass Effect 2 :D

Ezekről már hallottam, és sokan dicsérik is. Elképzelhető, hogy megszerzem majd őket!

Ja és Riddick, Oldfighter, kosss a tippet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy még jobb: Mass Effect 2 :D

 

Oldie ... én gyűjtőnévként használtam :P Már a 3. részt is belevettem, megelőlegezvén felé az abszolút bizalmat! :) (Végül is a világ legjobb "leendő" RPG trilógiájáról beszélünk.) :P:D

 

Máskülönben igazad van, az 1. rész csak egy nagyon erős felvezetése volt a zseniális 2. résznek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégjobb a Battlefield 3 XD :)

 

Hála Istennek minden mókányolás és egyéb szöszmötölés nélkül elindult már elsőre Full HD felbontáson és minden maxra tolva is röccenéstelenül fut a BF3 (egész jól lett optimalizálva a cucc)... de eddig még nem vertem magam hanyatt tőle. Igaz, hogy csak a single érdekel és abban is még az elején vagyok, de el kell ismernem, hogy amit látok (tehát a grafikai megvalósítás) az elképesztő. Nálam közel sem minden a grafika egy játéknál, de amit itt látok az ...húúúú ... besza-behu kategória. Szóval ez abszolút max pont a játéknak részemről... a többit majd meglátjuk.

 

A multija nem érdekel, multizni én a Left 4 Dead 1-2-vel és a Team Fortress 2-vel szoktam csak. :)

 

MW3 várós, az MW 1-2 története is nagyon tetszett. ;)

 

De a Mass Effectet semmi sem veri le! (Utólag belegondolva tök fura, hogy anno mikor megjelent az 1. rész még csak bizalmat sem adtam neki, az Éden Egyes után nem is játszottam tovább. De idén nyáron valami megváltozott, és nagyon örültem ennek a változásnak. :))

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.