Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Riddick, neked milyen géped van, hogy sehol egy röccenés?

Amúgy szépen haladok a BF3-al, de istenigazából nem tartom nagy durranásnak. Scripthegyek dögivel sajnos. Ami igazán hangulatos benne, az a Super Hornet és a tankpálya. Most ott tartok, hogy fedezem a társam aki vinné a Chinock-hoz a foglyot. Mennék fel utána, de nem tudom felmenni a rámpán. :S Ja és a bughegyek. Na az se semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, neked milyen géped van, hogy sehol egy röccenés?

 

Hát hála Istennek nem panaszkodhatom:

 

Asztali gépem fontosabb hardver elemei:

 

CPU: Intel Core i7 860

RAM: 2x2GB GEIL DDR3 1333MHz

SSD: OCZ Apex 64GB (ezen megy a rendszer és a főbb programok)

VGA: AMD (ATI) RadeonHD 5770 Sapphire Vapor-X 1GB dedikált GDDR5 videó memóriával

Monitor: 24"-os Samsung 2494HM (Full HD)

 

Laptop:

 

Egy Lenovo y560 Németországból.

 

Specifikációja:

 

- Core i3 350M

- 4 GB DDR3 RAM

- 500 GB HDD

- ATI RadeonHD 5730 1 GB videó memóriával

- És ami a legjobb... kiváló minőségű JBL hangszórók biztosítják a laptop kategóriában kiemelkedő erőteljes és tiszta hangzást :)

 

Bár a laptopon még nem próbáltam futtatni a BF3-at.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi!

 

A S.T.A.L.K.E.R.-nak is megvan a maga hangulata, ami nekem egyébként tetszett is, de a játék valahogy mégsem jött be. Nem tudnám megm ondani miért. Viszont egy olyan film adaptációt szívesen megnéznék, ami jól venné át a S.T.A.L.K.E.R.-hangulatot.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor nem csodálkozom, hogy nálad csak úgy suhan a játék. :D

 

 

Nálad is suhannia kéne. a VGA-ja nem sokkal jobb mint a tied. Meg a fórumokon nálad rosszabb gépeken is simán megy. Nekem sem röccen meg igaz mediumon van. Nézd át a beállításokat. Nekem ami kiválóvá teszi az a fantasztikus grafika és az amcsi haderő. Buggal még nem találkoztam.

 

Riddick: Hogyhogy egy ilyen kiváló szupergyors proci mellé egy már lassan avuló(sőt) középkategóriás vgat vettél? Egy ilyen gépbe egy amd 6870 v. 6950 dukál nvidiában gondolkodva egy ti560.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Riddick: Hogyhogy egy ilyen kiváló szupergyors proci mellé egy már lassan avuló(sőt) középkategóriás vgat vettél? Egy ilyen gépbe egy amd 6870 v. 6950 dukál nvidiában gondolkodva egy ti560.

 

Igazad van Frenkie, le is lesz cserélve hamarosan erősebbre, de jelenleg nincs rá keret.

Teljesen jogos, hogy a proci bőven ki tudna hajtani erősebb VGA-t is.

 

De ami azt illeti jelenleg ez is megteszi. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi!

 

A S.T.A.L.K.E.R.-nak is megvan a maga hangulata, ami nekem egyébként tetszett is, de a játék valahogy mégsem jött be. Nem tudnám megm ondani miért. Viszont egy olyan film adaptációt szívesen megnéznék, ami jól venné át a S.T.A.L.K.E.R.-hangulatot.

Az biztos, hogy meg van, főleg amikor éjszaka bóklászok vagy amikor az Agroprom mélyén vagyok.

Ha erősebb lenne a gépem, félelmetesebb lenne. De így sem panaszkodhatom.

Ezzel a film adaptációval az a baj, hogy kevés rendező venné rá a fáradságot, hogy utána nézzen a játéknak.

Azt így nulla háttér tudással valószínűleg siralmas film lenne. Olyan mint a Dragon Ball.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a legjobb. Modern Warfare 3. :D

 

+1

 

 

Mégjobb a Battlefield 3 XD :)

 

PFUUUUJ! :P :P :P

 

Most kezdem 8x a CoD4-et 8.áig ki kell játszanom a két MW-t, hogy jól benne legyek a hangulatban. ;)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hol a Naplemente? :P:D

 

Más. K*rva állat a FEAR 3. Hentelés felsőfokon. És egy r*hadt akadás sincs sehol, full beállításokkal megy az egész. A BF3-at meg be kellett fejeznem mert a Stringer rakétás résznél kaptam egy kikerülhetetlen fekete képernyőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, teljesen véletlenül, mi? :D Szép kis reklámot csapnak neki, ennyi. :) Dübörög a marketing. :D

Lassan be kell izzítani a marketing gépezetet, hisz már itt a küszöbön a ToR, ha az premierezik, már csak az ME3 marad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem se véletlenül lett elérhető... :) Na mindegy, erről lecsúsztam, majd januárban a demóval játszok, csak bírjam ki addig...

Más: Íme Clint Mansell eddigi első ME3 zeneszerzeménye: LETÖLTÉS Valami hatalmas! Biztos meg fog könnyeztetni pár résznél a játék ezzel a zenével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ezúton köszönném meg a Dragon Age: Origins-ről írt kritikádat (ITT olvastam). Ennek hatására döntöttem úgy, hogy bepróbálkozok vele és jó döntés volt: baromira bejön! :)

Szívesen! Már megérte megírni. :D Az első remek kis játék - még ha közel sem a kedvenc RPG-m, a The Witcher szerintem sokkal jobb -, igazán hangulatos. Mondjuk a végét szerintem alaposan elszúrták, de odáig nagyon baba. De a második rész... pfffff... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor már megérte megírni. :D Örülök! Az első remek kis játék - még ha közel sem a kedvenc RPG-m, a The Witcher szerintem sokkal jobb -, igazán hangulatos. Mondjuk a végét szerintem alaposan elszúrták, de odáig nagyon baba. De a második rész... pfffff... :roll:

Nem jó a kettes? Pedig az Xboxos átiratot várom mint a messiást. Mit csesztek el?

 

Edit. ja félreértettem hirtelen. Azt hittem a Witcher 2 a béna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérte várni. FENT VAN. Mármint a Modern Warfare 3, mégpedig a Reloaded verzió. Még jó hogy betegállományban vagyok és eddig tudtam várni. :D

Pont ma fejeztem be a bf3-at. Lehet újra harcolni a jó ügyért.Sajna csak holnap próbálom ki most írány az ágy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.