Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem olyan drága egy gamepad. kb 3000 ft-ért már lehet venni egyet.

Csak az a gond hogy most bringára gyűjtök, mert a múlthéten lopták el és ilyen apróságokra most tényleg nincs pénzem (ráadásul az előző részeknél simán megvoltam billentyűzettel is, csak ez sikerült olyan sz*rra hogy váltanom kéne)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a gond hogy most bringára gyűjtök, mert a múlthéten lopták el és ilyen apróságokra most tényleg nincs pénzem (ráadásul az előző részeknél simán megvoltam billentyűzettel is, csak ez sikerült olyan sz*rra hogy váltanom kéne)

 

Sajnálom tényleg. Pont ma mondták nekem hogy miért nem hagyom kint a bringát? Mert sok a tolvaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul 3000-ért ne is vegyél gamepadot. Egyrészt legritkább esetben lesz DUAL-analóg karos, másrészt a FIFA nem akármit ismer fel, leginkább Logitechet (ilyen van nekem) vagy Xbox 360-at (ilyen lesz). Ezek 8.000 körül mozognak, szóval ha majd egyszer lesz rá pénzed, ilyet vegyél, mert a többivel rengeteg szenvedés vár rád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam a Rage-hez egy módot amivel nem szaggat nállam, sőt maxon megy!

 

Kell az 1.1 patch és a legfrisebb driver.

 

1. Indítóparaméterek után ezt beírni:

 

+jobs_numThreads 0 +cvaradd g_fov 12 +com_allowconsole 1 +com_skipIntroVideo 1 +image_anisotropy 16 +image_usecompression 0 +g_showplayershadow 1 +m_smooth 0

 

2. X:\Program files\Bethesda Softworks\Rage\base mappában létrehozni egy rageconfig.cfg file-t, majd ebbe beleírni az alábbiakat:

 

 

seta image_usecompression "0"

seta image_anisotropy "16"

seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 "8192"

seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly "8192"

seta vt_pageimagesizeunique "8192"

seta vt_pageimagesizevmtr "8192"

seta vt_maxppf "24"

seta vt_maxlockedpages "256"

seta vt_minlod "-2"

seta vt_lodBias "-2"

seta vt_maxaniso "2"

seta vt_qualityhdplossless "1"

seta vt_qualityhdppower "0"

seta vt_qualityhdpspecular "0"

seta vt_qualityhdpnormal "0"

seta vt_qualityhdpdiffuse "0"

seta vt_qualitydctpower "100"

seta vt_qualitydctspecular "100"

seta vt_qualitydctnormal "100"

seta vt_qualitydctchroma "100"

seta vt_qualitydctluma "100"

seta vt_restart

 

3. A C:\Users\UserName\AppData\Local mappában létrehozni egy id Software mappát - ebbe nem kell írni semmit sem, csak legyen - ide megy a "cache".

 

Elindítod és élvezed a játékot, nem szaggat és a textúrák betöltésével sem lesz gond.

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Én csak a rageconfig.cfg használom, de bővebb adat van benne. Annyit segített hogy csak először rajzol, egy gyors körbefordulás után már nem. Néha viszont baromira beszaggat, akkor újra be kell tölteni. De kifogom próbálni ezt a módszert is.

 

Különben ez a játék az ID legrosszabika a grafiától függetlenül. Egy az egyben a Dead Island játékmenete. Van egy központ ahonnan egy csávó elküld küldetésekre, majd ha odaér akkor az ottani főszerek valamelyike megbíz valamivel. Rettenetesen csalódtam benne, az ID-től ez ultragáz. Nekik Doom-ot és Quake-t kéne csinálniuk csak.

Azt kell mondanom hogy az ID már a múlt kisértete. Itt van helyettük a Crytek, és az aktuális COD-ot készítő cég. Vége lett végérvenyesen egy korszaknak amit sajnálok, és ami már a DNF-ből is látszott.

Ritkán mondom ezt de nem érdemes kipróbálni sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkora Mass Effect lázban égek, hogy abszolút nem hoz lázba a Rage, még ki se próbáltam, nem is olvastam utána (le se töltöttem), pedig régebben nagyon vártam ezt a gammát! Igazából most semmi más nem létezik a számomra (játékok terén), csak a ME 1-2... a Dead Islandot feltettem, toltam vagy 30 percet és visszamentem Mass Effectezni inkább :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkora Mass Effect lázban égek, hogy abszolút nem hoz lázba a Rage, még ki se próbáltam, nem is olvastam utána (le se töltöttem), pedig régebben nagyon vártam ezt a gammát! Igazából most semmi más nem létezik a számomra (játékok terén), csak a ME 1-2... a Dead Islandot feltettem, toltam vagy 30 percet és visszamentem Mass Effectezni inkább :P

Akkor egy kis hír az ME3-hoz (amúgy momentán én is - mily meglepő - a Mass Effect 2-vel játszom :D).

http://masseffect.sfportal.hu/reszletek-a-multirol-921.cerberus

Érdekesen hangzik, remélem jól megcsinálják (ezalatt azt értem, hogy ne csak multival lehessen elérni a maxi hős vagy maxi g*ci befejezéseket).

 

Oroszoknál is volt egy játékkiállítás....

 

http://www.gamestar.hu/kep/igromir-babes/4

 

:yes:

Hiába na, a ruszkiknál nincs meg az a prűdség, mint az amcsikál (akik azzal végleg elcseszték az E3-at, hogy kitiltották a lenge öltözetű nőket... nem is értem, pár évvel később miért engedték vissza őket :)), meg a németeknél (bár náluk vannak nénik). Emlékszem, pár éve, mikor pucér nőket engedtek a multiversenyre, mint "nehezítés". Máig a legjobb játék-versenyes megmozdulás. Én szabadalmaztattam volna az ötletet. :D

 

Különben ez a játék az ID legrosszabika a grafiától függetlenül. Egy az egyben a Dead Island játékmenete. Van egy központ ahonnan egy csávó elküld küldetésekre, majd ha odaér akkor az ottani főszerek valamelyike megbíz valamivel. Rettenetesen csalódtam benne, az ID-től ez ultragáz. Nekik Doom-ot és Quake-t kéne csinálniuk csak.

Azt kell mondanom hogy az ID már a múlt kisértete. Itt van helyettük a Crytek, és az aktuális COD-ot készítő cég. Vége lett végérvenyesen egy korszaknak amit sajnálok, és ami már a DNF-ből is látszott.

Ritkán mondom ezt de nem érdemes kipróbálni sem.

Na bazz... most akkor mi legyen. Vannak itt technikai negatívumok, most már játékmeneti negatívumok is... Oké, Rage listán lejjebb véve.

Amúgy a dand box jellegű játék nem a Dead Island találmánya, hanem inkább a GTA játékoké.

Szerintem annak a korszaknak még nincs teljesen vége. Lesz még belőle ízelítő. Hiszen készül a Quake 5 és a Doom 4, Carmack bevallása szerint a lehető leghagyományosabb módban (pokol szökevényei és strogok rettegjetek), és szerintem Duke Nukem is visszatérhet még rendes, méltó formájában, ha a Gearboxnak nem egy tákolmányt kell összekalapálnia, hanem maga készítheti el a játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben ez a játék az ID legrosszabika a grafiától függetlenül. Egy az egyben a Dead Island játékmenete. Van egy központ ahonnan egy csávó elküld küldetésekre, majd ha odaér akkor az ottani főszerek valamelyike megbíz valamivel. Rettenetesen csalódtam benne, az ID-től ez ultragáz. Nekik Doom-ot és Quake-t kéne csinálniuk csak.

Azt kell mondanom hogy az ID már a múlt kisértete. Itt van helyettük a Crytek, és az aktuális COD-ot készítő cég. Vége lett végérvenyesen egy korszaknak amit sajnálok, és ami már a DNF-ből is látszott.

Ritkán mondom ezt de nem érdemes kipróbálni sem.

Ebben nem értek eggyet, szerintem nagyon hangulatos kis játék lett igaz hogy még csak 2 órát játszottam vele de nagyon élvezem.

Nem annyira pörgős mint egy Doom vagy Quake, de a hangulat az nekem bejött.

 

Dzséjt egy próbát szerintem megér. :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, pár éve, mikor pucér nőket engedtek a multiversenyre, mint "nehezítés". Máig a legjobb játék-versenyes megmozdulás. Én szabadalmaztattam volna az ötletet. :D

Amikor elkezdtem olvasni az ehhez a témához írt válaszod, nekem is eszembe jutott az a cikk/videó. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nanézzük, élménybeszámoló:

 

Dead Island, kb 80% körül járva: nem az én világom ez a Hawaii-klón hangulat, de a későbbi városi, esőerdős részek, és a hatalmas B-filmes hangulat azért helyrerázták a lelkivilágomat. Nagyon tetszik, hogy kb. minden szemetet használhatunk fegyverként, és az a kevés zene (életmentőállomás, templom) is nagyon jó. Viszont a játékmenetet néha kicsit darabosnak érzem, sok az üresjárat, viszont amikor beindul akkor nagyon megy a móka :D Akikkel találkozunk, tulajdonképpen abszolút sablonkarakterek (ha csúnya akarnék lenni akkor sima közhelygyűjteménynek is nevezhetném szerencsétleneket), de a B-hangulatba bőven belefér. Időnként érezni, hogy a játék sava-borsa a kooperatív mód, egyedül azért elég unalmas viszonylag gyakran várni azt a bizonyos öt másodpercet. Ráadásul amikor a törzsfőnököt kell kísérgetni, és egyszerre egy nagy rakás zombi talál be minket, hogy szétkapják az öreget, mint hülyegyerek a biciklit... na ott volt akkor agyf*sz, hogy azóta se merek a játékhoz nyúlni, elég egyszerre az egyetem okozta örömhullám is. Azért egy jó értékelést megkap a gáma.

 

 

Rage, alig több mint egy óra után: maxiszép grafika, igaz, a már említett utánrajzolás jogos morgásokat válthat ki. Akkor ez most gyárilag ilyen, vagy a diszkontos verzió üt vissza? A többi része eddig tetszik nagyon, mondjuk a poszapokaliptikus western-környezet se egy friss találmány, de mégis, ebben a formájában érzem, hogy van benne fantázia. Az akciók eddig nagyon élvezetesek voltak (a rutin, ugye), és végre egy olyan FPS, ahol nem hullajtom el a hajam a kötelező, de legalább rossz járműhasználattól. Bővebb konklúziót persze majd csak jóval később vonok le, de eddig ez ígéretes, trendekbe való beállás ide, utántextúrázás oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gears of War 3 kivégezve. A játék valami állat volt. Azt kell mondjam, hogy nálam az év játéka. A legkiemelkedőbb számomra a történetvezetés no meg szorosan utána a játékmenet. :) Ajánlom mindenkinek.

 

 

Nyomnám én ha lenne xboxom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gears of War 3 kivégezve. A játék valami állat volt. Azt kell mondjam, hogy nálam az év játéka. A legkiemelkedőbb számomra a történetvezetés no meg szorosan utána a játékmenet. :) Ajánlom mindenkinek.

Kell előtte játszani 1.-t 2.-t?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre megvettem a Batman: Arkham Asylumot. Két éve nem játszottam vele, de még mindig frenetikus játék. Remek sztori, frankó karakterek, máig szép grafika, iszonyú jó hangulat és olyan verekedő rendszer, ami egyszerű de nagyszerű. És ahogy az előrejelzések mutatják, az Arkham City ezen bőségesen túltesz majd. Alig várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.