Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Emberek, az MW3 iszonyú jó. Oldie, megnyugodhatsz, simán fut. A hangulata meg észvesztő. Elképesztően jól néz ki a háborús New York, és az amcsik sem a tökös legények. A harcok meg ott vannak a szeren. Pl a Tőzsdepalotában nagyon durva volt. Ja és most nem Marine vagy hanem Deltás. Eszem valamit aztán folyt köv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Oldie: Van egy rossz hírem. Ennyi volt. A Modern Warfare 3. Nem vicc. Most itt ülök, hogy hátha csak egy rossz tréfa. De nem. A menüben méri az időt és 6 óra alatt végeztem. Tegnap kora este kezdtem el most meg vége. A Campaignál lévő százaléknak ne higgyetek, mert 50,08 %-on állt és vége lett, gondolom a 100-hoz a Spec ops pályákat is teljesíteni kell, ami nem a single része. Most gondoljátok el ha én 6 óra alatt végigvittem akkor nektek mennyi lesz? Különben ugyanúgy játszottam vele mint a többivel 2 óra után abbahagytam(Már nem tudok akár 6-7 órát egyhuzamban játszani, ezért is húzódik el nálam annyira a játék, nameg persze azért mert néha hetekig nem nyúlok hozzá).

 

Maga a játék baromi jó, hihetetlen jelenetek vannak benne, a háborús Párizs ,Hamburg, Berlin és New York lélegzetelállító látvány, a régi ismerősök visszatérnek, lesznek újak is. A játékmenet a szokásos, úgy megyünk tovább ha valamilyen láthatatlan vonalat átlépünk(script), de ez nem zavaró. A valóságban sem hiszem hogy elkóborolnak a katonák egymástól.

Egy-két katonai dolog érdekes, pl nem hinném hogy a játékban látott feladatok némelyikét elitalakulatra bíznák, vagy nem úgy mennének be ahogy itt látható. De ezt majd Dzséjt megmondja. A történetet lezárták, szerintem elég jól.

A nagybetűs hangulat mindent ver(még a bf3-at is). Fegyver van benne dögivel, a ruszkik is marha jó arzenállal rendelkeznek, bár az egyik gépfegyver szerintem lopás, mert baromira hasonlit az amcsira(aminek a tárja felül trapézszerü).

Egy biztos ez a legrövidebb MW, ezért nem is kaphatja meg a maximális pontot. Tényleg ha valaki kiad ezért 12 rongyot akkor verheti a falba a fejét.

Én úgy gondolom hogy a 3 MW alkot 1 játékot. Nem véletlenül lett a legsikeresebb franchise, évekig baromi jó élményt adott és úgy gondolom megmutatta egy kicsit milyen lenne ma egy 3. világháború amit remélem sosem fogunk élesben megtapasztalni. Sajnálom hogy vége, évekig meghatározta nálam a játékélményt maga volt az etalon.

 

Összehasonlítva a BF3-al , a Dice fps-ében a katonák mozgása zseniális(jobb mint az MW-kben), és maga a grafika kicsit életszerűbb(szinte érzem a forróságot a sivatagban). Így hogy tegnap ezzel is végeztem, azt mondhatom hogy egy MW-szerü története van, különféle feladatok vannak, nem mindig amcsi katonákat alakítunk(egyszer pl ruszki ügynököt), egyértelmű hogy a készitők nem merték átlépni az MW-k által lefektetett mindenki által ismert játékmenetet. Azaz biztosra mentek.

Győztesnek egyiket sem hírdetném meg, azonos súllyal esnek latba a negatívumok és pozitívumok. Nekem mindkettő bejött, de ha az MW-kre úgy nézünk mint egy egybefüggő storyra akkor ő az eddigi legjobb háborús fps.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lepődtél meg ezen? A Call of Duty 4: Modern Warfare óta nincs CoD játék, amit négy-hat óra alatt ne lehetne végignyomni. És ezért kértnek el tizenkétezer forintot... Nem is értem, miért nincsen CoD játékom eredetiben... :roll::(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja az egyébként megvan, hogy az egyik MW3 fejlesztő kérte a fanokat, hogy akinek tetszett az legyen szíves szavazni rájuk a metacriticen- mert eddig durván le vannak húzva.

Kritikusi vélemények szerint 100-ból 81 pont

A látógatók szerint 10-ből 1,6

 

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy kicsengettem érte 11k-t. A szerintem már maga a single is megérdemli, de az hogy a bátyámmal tudok splitscreennel co-opoplni, meg a MULTIplayer játékmód egyértelművé teszik nekem, hogy megérte.

 

És ha ti csak a single alapján itéltek, nem tudjátok, hogy milyen tényleg PRO-nak lenni, osztani az online ellent, akiről tudod, hogy most otthon veri a fejét a falba, meg küzdeni fel magad egyre feljebb és magasan vezetni a ranglistákat stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor lehet, hogy hétvégén ki is játszom :S MM-ben néztem, tizenhárom jó magyar ezer forint az ára. Amúgy nem elég, hogy hat óra a játékidő, de még gyakran normálisan se tudják opcionálni, arról nem is beszélve, hogy már ennyi játékidő is tele szokott lenni bug-al. A ló*faszt adnék én a játékkészítőknek meg a tesztelőknek. Esetleg csákányt, aztán mars le a bányába. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy kicsengettem érte 11k-t. A szerintem már maga a single is megérdemli, de az hogy a bátyámmal tudok splitscreennel co-opoplni, meg a MULTIplayer játékmód egyértelművé teszik nekem, hogy megérte.

 

És ha ti csak a single alapján itéltek, nem tudjátok, hogy milyen tényleg PRO-nak lenni, osztani az online ellent, akiről tudod, hogy most otthon veri a fejét a falba, meg küzdeni fel magad egyre feljebb és magasan vezetni a ranglistákat stb...

 

 

Abszolút nem érdekel a multi. Nekem legyen valami story amiért érdemes lőni, de az hogy egymást nyírjuk az hidegen hagy. A single alapján meg nem éri meg az árát. Kb 2 rongyot ér. De hogy még szélsőségesebb legyek, én csak a single-t engedném fejleszteni és multiplayert csak modban.

 

Bomarr, neked meg egyiket sem érdemes megvenni, ha nem multizol.

 

 

Dzséjt: Azért csodálkozom mert eddig mindegyik MW-vel 1-2 hetet játszottam, de az hogy 2 nap és annyi az engem sokkolt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skyrim valaki? Eddig nekem nagyon hozza a hangulatot de még sajna csak 1,5 órát sikerült játszanom vele.

 

Néha csak azért állok fel mellőle, hogy maradjon némi életem is :D Az egyszerűsítések mellett is méltó folytatása a Morrowindnek és az Oblivionnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú srácok a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nevű játék a

közepénél megadta magát, az az lefagy és kilép, tehát a mocskos rohadt kóchengeres k.... anyját!!!!

Pedig régebben jó volt, mikor legutóbb fel raktam akkor a Win 7 sem szekálta, most meg...

De k........ mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem az MW3-ba és rögtön felment az adrenalin :D Sehol egy röccenés, szépen fut minden, a grafika remek....hát igen a játékmenet újfent spuris. Viszont végigvittem a FEAR 3-at -már egy ideje azzal kapcsolom ki az agyam- és piszkosul bejött. A legjobb az eddigiek közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem az MW3-ba és rögtön felment az adrenalin :D Sehol egy röccenés, szépen fut minden, a grafika remek....hát igen a játékmenet újfent spuris. Viszont végigvittem a FEAR 3-at -már egy ideje azzal kapcsolom ki az agyam- és piszkosul bejött. A legjobb az eddigiek közül.

 

Igen marha jó de baromi rövid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Assassin's Creed: Revelations

 

Maga a nagybetűs játék. Nem értem a kritikus hozzáállást ehhez a játékhoz. Semmi bajom nem volt vele, nagyon jó! A vége meg nagyon ütött. Pont. :D

Én eddig csak jókat olvastam róla. Ma majdnem meg is vettem, de aztán helyette a Mass Effect 1-2-re esett a választás (annak ellenére hogy ezzel a sorozattal még sose játszottam) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak jókat olvastam róla. Ma majdnem meg is vettem, de aztán helyette a Mass Effect 1-2-re esett a választás (annak ellenére hogy ezzel a sorozattal még sose játszottam) :)

A Mass Effect 1-2 csak jó választás lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.