Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Aladdint én annyiszor végigvittem, hogy egy idő után olyan reflexszerűen nyomtam a megfelelő gombokat, hogy akár úgyis végig tudtam vinni, hogy közben elkalandoztak a gondolataim... szerintem nincs még egy játék amit ennyiszer újrajátszottam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pong? :D

NDK-s Pong. :) Ilyen narancssárga csúszka volt a piszkosfehér-fekete színű, bazinagy távirányítóra emlékeztető "konzolokon". Meg egy szintén narancssárga kerek gomb, az indította el. Az volt a kőkori start gomb. :lol: Volt benne tenisz, páros tenisz, fallabda, meg páros fallabda. És hülye pittyegő hangot adott ki, mikor a labda hozzáért a "játékoshoz" vagy a falhoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj. :D Nálam az első FPS a Wolfenstein 3D volt, az első RTS meg az eredeti C&C. :) Életem első videójátéka meg egy az a TV-re kapcsolható kis NDK-s kütyü, amiben egy vonalat kellett tologatni teniszezés címén. :D Első komolyabb játék meg egy Elite (nem az űrhajós, na az volt az első űrszimulátorom) nevű játék (egy kis csávót kellett terelgetni egy labirintusszerű pályán és lelőni a támadó robikat). Ami meg már "jól" nézett ki, az a Golden Axe, kvázi az első koop játékom volt. :D

Nekem életem első játékom nem is tudom eredeti vagy klón Nes volt-e :hmm: A tank city meg mario meg valami vadászgépes cucc volt :D

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyáltalán nem jött be a régi gamék menthetelensége és emiatt az Aladdint és az Oroszlánkirályt néhány pálya után mindig feladtam ugyanúgy mint a többi akkoriban kipróbált társukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első játékom az NFS III volt. (Azóta hány van? 14?) Arra emlékszem belőle, hogy lehetett tüskét szórni az útra, de soha nem tudtuk melyik gombbal kell... Semmi másra nem emlékszem belőle. (Még jó hogy, a bátyám a 6. szülinapjára kapta az első gépünket, én akkor 4 voltam...)

 

Korai játékaink között szerepelt még a Rogue Squadron, amiből elég sok megmaradt. Meg a CoD 2, amire már teljes egészében emlékszem.

 

Ja meg ha már itt tartunk, 1.ben az egyik osztálytársamtól kölcsön kaptam a Game Boy-át, (az első, fekete-fehér verziót) és azon játszottam rengeteget, de úgy hogy anyukám nem tudhatta meg, mert rögtön visszaadta volna. Úgyhogy esténként, meg délutáni alvásonként a takaró alatt Marioztam :D

 

Arra emlékszem még, hogy a GTA III-at, meg a San Andreas-t úgy toltuk a bátyámmal, hogy egyikünk sem értett belőle egy kukkot sem, és nem voltak profiljaink meg semmi, szóval aki oda ült az vitte tovább a sztorit. :lol: Szóval mikor mostanság néha felidézzük osztályban a régi GTA-s emlékeket, én csak minden 2. pályára emlékszem. :)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyáltalán nem jött be a régi gamék menthetelensége és emiatt az Aladdint és az Oroszlánkirályt néhány pálya után mindig feladtam ugyanúgy mint a többi akkoriban kipróbált társukat.

Én is így voltam vele. Az Aladdinnal talán egyszer eljutottam a második pályára, az Oroszlánkirállyal viszont semmit nem tudtam előre haladni.

 

Nekem az első játékom az NFS III volt. (Azóta hány van? 14?)

Majdnem, tizenkilenc NFS létezik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem, tizenkilenc NFS létezik. :)

 

Nekem első NFS-em asszem a 2 volt, azzal órákig el tudtam szórakozni, voltak olyan bugok hogy ihaj. Legemlékezetesebb az volt amikor száguldok, és az út mentén voltak ilyen hegyek-dombok, és látom azokon rallyzik egy kamion, majd egyszer csak leesik, pár centi hiányzott ahhoz hogy eltrafáljon :lol:

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így voltam vele. Az Aladdinnal talán egyszer eljutottam a második pályára, az Oroszlánkirállyal viszont semmit nem tudtam előre haladni.

Pedig az Aladdin nem is olyan nehéz, jó párszor végigvittem kicsi koromban :)

Az oroszlánkirályt is párszor, de az jóval nehezebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Aladdint a dutyis az Oroszlánkirályt pedig a gnúk elől szaladgálós pálya közben szakítgattam meg. Odáig mindig eljátszottam őket míg rájuk nem untam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy megint nem a legjobb topikba írok, de ismertek esetleg egy olyan programot, amivel lehetséges videókat lementeni az ilyen videómegosztó honlapokról? Nem feltétlenül csak a YouTube-ról, de főként arról lenne szó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tud valaki abban segíteni, hogy a Halo-kat milyen sorrendben érdemes kijátszani?

 

Mert úgy tudom, hogy időrendben így vannak:

 

Halo Reach

Halo Wars (?)

Halo CE

Halo ODST (?)

Halo 2

Halo 3

 

Viszont ilyen sorrendben jelentek meg:

 

Combat Evolved

2

3

ODST

Reach

Wars

Combat Evolved Anniversary

 

Köszi, ha valaki tud segíteni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halo: Wars

Halo: Reach

Halo: Combat Evolved

Halo 2

Halo 3: ODST

Halo 3

Köszi! És szerinted nem gond, hogy nem tudom mi az a Halo? Szóval hogy azt a Warsban is elmagyarázzák az elején, vagy csak a CE-ben?

 

Csak mert gondolom vannak utalgatások előre, vagy ilyesmi. Akkor is így érdemes játszani?

 

(Bocs, nem hülyének nézlek, csak feldobok pár szempontot, amit lehet hogy nem gondoltál át.) :)

 

Köszi!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem engem kérdeztél, de szerintem nem gond, mert - ha jól rémlik - magával a Halo-val csak a Combat Evolvedben találkoznak. Ha csak a Covenant küldetések nem visznek el egy Halora. De a Wars és a Reach a háború elejéről szól. Bár igazság szerint csak találgatok, mert a CE-n kívül csak a 2-be kezdtem bele, de azt sem fejeztem be. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! És szerinted nem gond, hogy nem tudom mi az a Halo? Szóval hogy azt a Warsban is elmagyarázzák az elején, vagy csak a CE-ben?

 

Csak mert gondolom vannak utalgatások előre, vagy ilyesmi. Akkor is így érdemes játszani?

 

(Bocs, nem hülyének nézlek, csak feldobok pár szempontot, amit lehet hogy nem gondoltál át.) :)

 

Köszi!

Sajnos konzol híján nem ismerem az első két részen kívül a többit. Annyit biztos, hogy a Wars és CE között 21 év van. Szerintem a Halo fel se tűnik benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! És szerinted nem gond, hogy nem tudom mi az a Halo? Szóval hogy azt a Warsban is elmagyarázzák az elején, vagy csak a CE-ben?

 

Csak mert gondolom vannak utalgatások előre, vagy ilyesmi. Akkor is így érdemes játszani?

 

(Bocs, nem hülyének nézlek, csak feldobok pár szempontot, amit lehet hogy nem gondoltál át.) :)

 

Köszi!

Bocsi egy kicsit elírtam a sorrendet. A Halo 2 Metropolis pálya után kezdődik az ODST.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem miattam sikerült jól berakni.

Ja, de köszönöm szépen a segítséget, csak nem akartam ezért külön hsz-t írni, hanem gondoltam majd megköszönöm a következő bugyuta hozzászólásom előtt. De akkor kapsz egy külön köszönő post-ot.

 

KÖSZÖNÖM! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Resident Evil 6

http://www.youtube.com/watch?v=BmC1lZeQad4

 

Pár infó a játékról.

10 évvel járunk a Raccoon City incidens után.

Chris és Leon a két főszereplő.

Leon az Egyesült Államokban tevékenykedik, míg Chris és a BSAA tagjai Kínában akcióznak.

Lesznek visszatérő szereplők a korábbi részekből.

Ingrid Hunnigan és Ashley Graham.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.