Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

ME3 demo kipörgetve. Nem sok, de éppen elég. Hát gyerekek, lesz itt dráma, és el fogunk dobálni pár felhevült hűtőbordát, azt hiszem. Az első pálya nem olyan erős, mint az ME2-ben (szerintem még hiányoztak a zenék, mert igazán valami csak az átvezető videók alatt szólt), plusz jó nagyokat ugrunk az időben itt a demoban, de ízelítőnek tökéletes. A fedezékrendszer immár tökéletes, ráadásul Shepard megtanult létrát mászni és verekedni is (az új "kését" még nem tudom, hogyan lehet előcsalni, de egyszer megjelent). A demoban amúgy fontos szereplők is feltűntek.

 

Lényegében minden szereplő tiszteletét teszi, aki az ME1-et túlélte (Ashley/Kaiden, Wrex, Liara, Garrus, Anderson), de az ME2-ből is találkozhatunk már Mordinnal, akinél ha nem tudnám, hogy más a hangja, fel sem tűnne. És van krogan nő. :D

 

Már alig várom március 6-át, 9-ét. Az előbbi az USA, az utóbbi az EU megjelenés, de a CDGalaxis elméletileg már március 6-án postázza az előrendelt ME3-akat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy terveztem ma elkezdtem a második ME-t. Szerencsére úgy 20 perc játék után beugrott hogy át lehet emelni a karakterprofilt az előzőből így újra kellett kezdenem de nem bántam mert nagyon sokat dob rajta a dolog.

Holnap néhány dumaparti után megyünk a spanokkal az Omegára kóborolni. Eddig ugyan nem túl szimpik az új skacok de majd csak megszokom őket. Ha valamelyik mégse lenne szimpi akkor a küldetések között a dumcsik közben buzgón nyomogatnám esetükben az űr-t hogy haladjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DLC-zést az alapjáték után szándékszom megejteni. Még a harmadik megjelenése előtt végig akarom tolni és lehet hogy a kiegészítők csak hátráltatnának de a karaktereseket azért megszokás céljából lehet hogy mégis felteszem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most kezdek hozzá az újrajátszáshoz, immáron XBoxról, és minden kiegészítővel. :) (Direkt nem kieg.gekkel játszottam eddig, hogy most egy még újabb élményt adjon.)

 

Mondjuk biztos nem fejezem be a ME3 Launch Dayig, de azért sietek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, szerintem ezeket dobd fel. Érdemes már a végigjátszás alatt, mert nem csak küldetéseket és karaktereket, de fegyverek (ez ugye nagyban megkönnyítheti az előremenetelt :)) és az egyiknél jármű is társul. Ha nem akarod az első kipörgetés közben végigjátszani, ki lehet hagyni őket, telepítés időpontjától függetlenül a játék bármely pontján bele lehet fogni mindegyikbe (csak azután nincs már visszakozz).

 

A sztori ugyan nem olyan epikus, a mellékküldetések mindenképpen jobbak pláne, ha a következő DLC-k is megvannak:

Lair of Shadow Broker - ME3 előzménynek is elmegy, csak nem szabad akkor teljesíteni, mikor megjelenik. Sajnos kicsit ezt elszúrták, mert egy bizonyos ponton már teljesíthető, de sztori szerint még nem szabadna. Csak azután jó megcsinálni, hogy az Illum bolygón elvégezted egy bizonyos valaki küldetését.

Normandy Crash Site - egyszerű, de nagyszerű kis kiegészítés.

Arrival - szintén ME3 előzmény, de csak a fő sztorivonal után szabad végig vinni, mert bár előbb is lehet, a történetben úgy van néhány buktató. Érezhető, hogy a DLC történetét már az ME2 eseményei utánra szánták (amúgy közvetlen előzménye az ME3-nak).

Overlord - nekem tetszik ez a DLC, bár sokak szerint nem sikerült jól, de a vége elég drámai. Szintén olyan, amit szerintem ildomos a fő sztori utánra hagyni. És van egy olyan érzésem, hogy ez is valamennyire átvezető (bár ez csak az én tippem).

Zaeed: The Price of Revenge - új csapattagot ad a játékhoz, egy marcona zsoldost. Bármikor felvehető.

Firewalker Pack - ugyan ez nem túl jó sztori szinten, de a benne lévő Hammerhead jármű kell az Overlordhoz. És amúgy is, nem teljes egy Mass Effect játék, ha nem kapsz idegbajt egy járműtől. :D

Kasumi: Stolen Memory - szintén új csapattagot és küldetést ad. Ráadásul egy nagyon jópofa küldetést. :)

 

Amúgy hatvan óra alatt ki lehet pörgetni mindkét részt 100%-ra. Az nincs három nap. Az ME3 megjelenéséig még huszonkét nap van. Bőven van ideje mindenkinek újra végignyomni.

Én is elkezdem, bár ezúttal nem játék céljából (nem szándékoztam már végigjátszani egyik részt sem az ME3 előtt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, szerintem ezeket dobd fel. Érdemes már a végigjátszás alatt, mert nem csak küldetéseket és karaktereket, de fegyverek (ez ugye nagyban megkönnyítheti az előremenetelt :)) és az egyiknél jármű is társul. Ha nem akarod az első kipörgetés közben végigjátszani, ki lehet hagyni őket, telepítés időpontjától függetlenül a játék bármely pontján bele lehet fogni mindegyikbe (csak azután nincs már visszakozz).

 

 

 

Amúgy hatvan óra alatt ki lehet pörgetni mindkét részt 100%-ra. Az nincs három nap. Az ME3 megjelenéséig még huszonkét nap van. Bőven van ideje mindenkinek újra végignyomni.

Én is elkezdem, bár ezúttal nem játék céljából (nem szándékoztam már végigjátszani egyik részt sem az ME3 előtt).

Csak még vár rám a Doctor Who befejezése (márcsak 2 évad), illetve kijátszani az AC: Brotherhoodot, ha már belekezdtem... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, szerintem ezeket dobd fel. Érdemes már a végigjátszás alatt, mert nem csak küldetéseket és karaktereket, de fegyverek (ez ugye nagyban megkönnyítheti az előremenetelt :)) és az egyiknél jármű is társul. Ha nem akarod az első kipörgetés közben végigjátszani, ki lehet hagyni őket, telepítés időpontjától függetlenül a játék bármely pontján bele lehet fogni mindegyikbe (csak azután nincs már visszakozz).

Köszi majd ezeket is megsasolom. :peace: Feltéve ha megtalálom és be tudom üzemelni őket. Ma gondoltam egyet és kijátszottam az Ilos-ra való indulás előtti mentésemről az aszteroidás DLC-t. Az alap kicsivel 100% alatt zárult de nem hiszem hogy a másodikban komolyabb hatása lenne mert szerintem nem valami nagy volumenű dolgok azok amiket nem tudtam rendesen befejezni.

Utána még a kiképzős DLC-t is ki akartam próbálni de azzal már nem volt szerencsém mert csak olyat találtam amit be kell másolni és úgy nem sikerált beüzemelni. Holnap meg kezdem a következőt az import miatt elölről.

 

 

Firewalker Pack - ugyan ez nem túl jó sztori szinten, de a benne lévő Hammerhead jármű kell az Overlordhoz. És amúgy is, nem teljes egy Mass Effect játék, ha nem kapsz idegbajt egy járműtől. :D

Járgányügyileg most úgy állok hogy a Makeszt ösvényen rühellem mert valamiért minden videojátékos guruló vackot nehezen tudok gyors tempó mellett irányban tartani így volt vele valamennyi kínlódás amikor lődözés közepette haladni kellett. Nyílt terepen már jobban komáltam. Sokat hülyültem amikor a hegyekről haladtam lefelé. Nem egyszer nyomattam neki zuhantatás előtt az "Ugye tudod ki az a James Bond?" meg tolórakétázás közben a "Kapcsold be irányváltót!" szöveget. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak még vár rám a Doctor Who befejezése (márcsak 2 évad), illetve kijátszani az AC: Brotherhoodot, ha már belekezdtem... :)

 

És ugye ami elsődleges és jóval nagyobb horderejű, az a Doktor hátralévő 2 évada :D

(Egyébként jön 4. évados értékelés tőled?)

 

--------

 

Mass Effect 3 Demo megvolt... de mi a francnak? Én nem is értem, hogy lehettem ilyen hülye, mi a sz*rért nem bírtam ki, hogy ne telepítsem fel és próbáljam ki?! Ááááá! Most jöhet a tömény szenvedés a megjelenésig! Váááá!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Makeszt ösvényen rühellem mert valamiért minden videojátékos guruló vackot nehezen tudok gyors tempó mellett irányban tartani

Makesz, ez jó név! :lol:

A Makot szerintem nem csak te nem tudtad irányba tartani. Az a kocsi önjáró, arra megy, amerre akar. Ha felrakod majd az ME2-höz a gépet, a Hammerhead-et, az annyiból jobb, hogy már arra megy, amerre te akarsz. Csak éppen annyira strapabíró, mint egy hímes tojás.

Azokban a Makeszos hegymászásokban tényleg van valami Armageddonos feeling. :)

 

És ugye ami elsődleges és jóval nagyobb horderejű, az a Doktor hátralévő 2 évada :D

(Egyébként jön 4. évados értékelés tőled?)

 

--------

 

Mass Effect 3 Demo megvolt... de mi a francnak? Én nem is értem, hogy lehettem ilyen hülye, mi a sz*rért nem bírtam ki, hogy ne telepítsem fel és próbáljam ki?! Ááááá! Most jöhet a tömény szenvedés a megjelenésig! Váááá!

Apropó, a DW-s játékokat kijátszotta valaki rajtam kívül? (Költői kérdés, mert van rá egy tippem. :D)

 

Ja, én is így voltam vele, hogy nem teszem fel. Aztán mikor megjelent, fél perccel később már jött lefelé, és mily meglepő, el sem gondolkodtam azon, hogy leszedjem-e. Most multizok vele, az csillapítja az éhséget. :cool:

Az ME3 multijának minőségét amúgy mi sem reprezentálja jobban, hogy az Aliens vs Predator 2 az egyetlen játék, aminek a multijával komolyabban foglalkoztam (értsd: nem csak megnéztem, hanem rendszeresen előfordultam szervereken), és annak szervereinek végleges leállítása óta a közelébe sem mentem multi menüpontnak. Az egerem előre megfontolt szándékkal jó nagy ívben kerülte. Az ME3 viszont baromi jó ezen a téren is, pedig ez még csak a demo. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Apropó, a DW-s játékokat kijátszotta valaki rajtam kívül? (Költői kérdés, mert van rá egy tippem. :D)

 

 

Eddig még nem. Mennyire idézi a valódi DW feelinget? Eredeti DW zenék vannak benne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi több, eredeti hangok is vannak benne. Matt Smith, Karen Gillan, Nicholas Briggs adják a szinkronhangokat. Délutáni szórakozásnak jó, hozza a hangulatot is. Pláne mikor vezethetjük a TARDIS-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura Max-et így látni

Szegényre mindig rájár a rúd.

 

 

A Makot szerintem nem csak te nem tudtad irányba tartani.

Én is így szemléltem a dolgot de biztos vannak akik nálam jobban boldogulnak vele. :D

 

 

Az a kocsi önjáró, arra megy, amerre akar. Ha felrakod majd az ME2-höz a gépet, a Hammerhead-et, az annyiból jobb, hogy már arra megy, amerre te akarsz. Csak éppen annyira strapabíró, mint egy hímes tojás.

Lehet hogy nemsoká szert teszek arra a járgányra. Ma lekaptam és felraktam a zsoldosos DLC-t és úgy láttam hogy műxik így a többire is sort kerítek. Az előbb kóboroltam kicsit az Omegán és belefutottam a fazonba amint egy batárit agyabugyált.

Azon még agyalok hogy a fő sztori utániakkal hogy fogok játszani ha már vége a játéknak. Arra gondoltam hogy talán be kell tölteni egy mentést és onnan lehetne kezdeni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már csak a játék pontos címe kellene, mert ha jól tévedek több Doktoros játék is megjelent már.

Doctor Who: The Adventure Game a címe, jelenleg öt epizódból áll:

Ep1: City of the Daleks

Ep2: Blood of the Cybermen

Ep3: TARDIS

Ep4: Shadow of the Vashta Nerada

Ep5: The Gunpowder Plot

Az ep5-tel még én sem játszottam, csak most látom, hogy már beszerezhető. :)

 

Azon még agyalok hogy a fő sztori utániakkal hogy fogok játszani ha már vége a játéknak. Arra gondoltam hogy talán be kell tölteni egy mentést és onnan lehetne kezdeni.

Nem kell visszatölteni, a sztori befejezése után a játék megy tovább. Befejezheted a kimaradt küldetéseket, megkeresheted a még nem begyűjtött nyersanyagokat, stb. Nix the end, mint az ME1 végén. Annyi van, hogy a szereplőlista lefutása (vagy átnyomása) után megkérdi, hogy folytatod a játékot vagy mész vissza a főmenübe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hónap után folytatom a Rage-t(anno azért hagytam abba, mert jött az mw3 meg a Battlefield 3), és most is azt mondom hogy lenyűgöző. Szerintem az ID legjobb FPS-e ,bár a Quake 4 rezegteti a lécet. Dzséjt, Oldie ti játszottatok már vele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Oldie ti játszottatok már vele?

Sajnos még nem jutottam el odáig. És mivel már a küszöbön van a Mass Effect 3, szerintem most egy darabig semmilyen más játék nem fog a gépemen landolni. Ha minden igaz, még kapok e hónapban egy Syndicate-t tesztpéldányt, aztán csocsi csókolom, az ME3 mindent visz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lesz hozzá felirat akkor suli után elkezdem én is.

 

Minek a felirat? Simán érthető anélkül is. Gondolom annyi alapvető tudás már van hogy egy játék megérthető.

 

Sajnos még nem jutottam el odáig. És mivel már a küszöbön van a Mass Effect 3, szerintem most egy darabig semmilyen más játék nem fog a gépemen landolni. Ha minden igaz, még kapok e hónapban egy Syndicate-t tesztpéldányt, aztán csocsi csókolom, az ME3 mindent visz.

 

 

De egyszer a Mass Effect 3-nak is vége lesz. :D Mivel te gyors játékos vagy, azaz a megjelenés utáni második napra már kivégzed, ezért márciusban kezdheted is a Rage-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Mass Effect pont nem az a játék, amit 2 nap alatt kipörget, pláne ha minden apró részletet és melléküldetést is meg akar csinálni az ember. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Mass Effect pont nem az a játék, amit 2 nap alatt kipörget, pláne ha minden apró részletet és melléküldetést is meg akar csinálni az ember. :)

Ha csak nem változtattak radikálisan, ez is kijátszható lesz 30 óra alatt. Márpedig az sehogy sincs két nap. :D A leghosszabb ME1 végigjátszásom 46 óra volt. Szóval két nap alatt simán kijátszható. :)

Csak ugye itt több variációs lehetőség is van, egymástól nagyon eltérő befejezések, meg van már vagy nyolc különféle Shepardom, akikkel újra és újra végig kell majd játszanom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aligha hinném, hogy 2 nap nonstop tolnád, még ha ki is lehetne tolni. Én is 1 nap csak 2-3 (max, de ez ritka... inkább kevesebbet) órát játszom, már ha játszom.

 

Azért ez mégsem egy Modern Warfare vagy egy Battlefiled 3, ami elé az ember leül és szinte már ki is pörgette.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.