Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az automata célzás. Mert akkor már nem játék hanem csak egérgombnyomogatás.

 

Az egy tragikus jelenség, elhiszem, hogy konzolon jól jön (azért a kontroller közel sem olyan precíziós műszer, mint az egér), de egy PC-s játéknál egyszerűen elveszi az érzést, hogy a siker az enyém, és nem a gépé. Kukába vele!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy tragikus jelenség, elhiszem, hogy konzolon jól jön (azért a kontroller közel sem olyan precíziós műszer, mint az egér), de egy PC-s játéknál egyszerűen elveszi az érzést, hogy a siker az enyém, és nem a gépé. Kukába vele!

Konzolon pont annyira nem jön jól az automata célzás, mint PC-n. A kontroller és az egér között meg annyi a különbség, hogy ki mit szokott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csupa jó hírek jönnek mostanság. Pl ez is.

 

http://www.sg.hu/cikkek/87933/oktoberben_jon_a_kovetkezo_medal_of_honor

 

Bár kemény lesz ,mert decemberben tervezek vásárolni egy szupergépet monitorral együtt, amin full hd-ban szeretnék vele játszani röccenés nélkül. De ugye ez a megjelenés után 2 hónappal lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megjött az e-maul a CDGalaxistól, hogy 7-én becsönget a futár a Mass Effect 3 N7 Collector's Editionnal. Én meg pont dolgozom, ráadásul 24-ben! :cry:

 

Mondjuk lehet nem baj, mert egyrészt, a pletykák szerint csak 9-én lehet aktiválni, másrészt, még le kéne tesztelnem a Syndicate-t, ha már egyszer az EA hozzám vágott egy tesztpéldányt. Azt pedig még jó lenne letekerni az ME3 előtt.

 

Donát, szívesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megjött az e-maul a CDGalaxistól, hogy 7-én becsönget a futár a Mass Effect 3 N7 Collector's Editionnal. Én meg pont dolgozom, ráadásul 24-ben! :cry:

 

Mondjuk lehet nem baj, mert egyrészt, a pletykák szerint csak 9-én lehet aktiválni, másrészt, még le kéne tesztelnem a Syndicate-t, ha már egyszer az EA hozzám vágott egy tesztpéldányt. Azt pedig még jó lenne letekerni az ME3 előtt.

 

Donát, szívesen.

Tudsz írni egy kicsit a Collector's Editionről? Érdemes olyat venni?

 

Elolvastam már, hogy mik vannak benne, csak érdekel a véleményed róla. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy (nagy) fan számára mindenképp megéri. A tartalma egy picivel nagyobb, mint az előző részé. Egy bökkenő van, ha már a második részével hasonlítjuk össze: az ára. A második részének a CE-je nagyon olcsó volt, 11k, ha jól emlékszem. De vannak jó ajánlatok, akár 15k-ért is megtudod vásárolni (PC-re).

A véleményem: érdemes megvenni.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem a sorozatot, de ilyenkor csak a játék érdekel, ahhoz pedig a gyűjtői mindössze ennyit ad hozzá:

 

- N7 Arsenal Pack: N7 Sniper Rifle, Shotgun, SMG és pisztoly

- Robotic Dog: a Normandy "házőrzője".

- Alternate Outfit Pack: új kinézetű tanítványok

 

Az alternativ ruhák nagyon ritkán hoznak lázba igy inkább az első kettő érdekelne csak, de van olyan sejtésem hogy ezek aztán potom pénzért leszedhetőek lesznek, így én maradtam a normál verzió mellett annak ellenére, hogy a gyűjtői kétségkivül szép dísze lenne a polcomnak. De dísznek nekem túl drága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ecsém... Mikor lesz már kilencedike? Hogy fogom én kibírni, hogy hetedikén megjön, én meg dolgozom, és kilencedikén, amikor végre játszhatok. Megint dolgozom? Igaz, akkor csak tíz órát, de az rosszabb!!! Ott fogom ütni az órát a halál unalmas munkahelyemen, miközben tudom, hogy ott vár engem A JÁTÉK! Ez lesz életem leghosszabb tíz órája... :ihateu:

A Mass Effect 2 launch trailere sem volt éppen babapiskóta, de ettől elfolyt a magzatvizem. :D

 

- N7 Arsenal Pack: N7 Sniper Rifle, Shotgun, SMG és pisztoly

- Robotic Dog: a Normandy "házőrzője".

- Alternate Outfit Pack: új kinézetű tanítványok

Plusz jár hozzá még a From Ashes DLC, amely egy új karaktert ad a csapatba a robi kutya mellé.

 

Méghozzá egy protheant.

 

Meg az alternatív ruhák az ME2-vel ellentétben ezúttal nem csak skinváltoztatásra lesznek jók, tényleg pluszt adnak a védelemnek.

 

Tudsz írni egy kicsit a Collector's Editionről? Érdemes olyat venni?

 

Elolvastam már, hogy mik vannak benne, csak érdekel a véleményed róla. ;)

Mivel én lassan megkattant ME fan vagyok, így szerintem érdemes. Összességében, eddig akármilyen gyűjtői kiadást vettem meg (ME2, The Witcher 1-2) az nekem megérte. Ez is jónak ígérkezik. Egyrészt, a benne lévő DLC-kre így már nem kell költenem (és ha mákom van, ezúttal is összenyerem az összes megjelenő DLC-t, mint az ME2-nél :D), másrészt, baromira érdekel az Art Book (az ME2-höz mondjuk zsebkönyvet adtak, de pl. a Witcher 2-höz egy kisebb lexikon járt... mondjuk az negyvenezerbe fájt, de éppen csak nem csomagoltak bele egy életnagyságú Geraltot... bár a feje benne volt mellszoborként :)), Az N7 jelvényt sem fogom visszautasítani, meg a Normandy SR2 kép is jól fog festeni a remélhetőleg nemsokára megérkező két Normandy SR2 (egy Cerberusos és egy Szüvetséges festéssel) mögött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...én most elkezdtem ezt a Jedi Knight 2-őt és arra jutottam,hogy egész jó játék,tűrhető :) De olyan feladatok vannak benne,amiket meg se tudnék csinálni utánanézés nélkül :D Pedig logika.... :lol: Mindegy,haladok vele.

 

Ügyes lány vagy te, megoldod. :D

 

 

De azt hiszem itt szeptemberig minden másnak csend lesz ami nem Mass Effect 3. Hátha addig megunják a srácok. Novemberben új COD, addig le kell csengeni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptemberre szerintem már el is felejtjük hogy volt Mass Effect 3 :D Najó ezt aligha, de nálam egy játék körüli hype 1-2 hétnél tovább nem húzodik. Aztán lehet, hogy újra és újra előveszem, de az intenziv rajongás nálam aligha fog hónapokig tartani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptemberre szerintem már el is felejtjük hogy volt Mass Effect 3 :D Najó ezt aligha, de nálam egy játék körüli hype 1-2 hétnél tovább nem húzodik. Aztán lehet, hogy újra és újra előveszem, de az intenziv rajongás nálam aligha fog hónapokig tartani :)

 

 

Nálad lehet hogy nem, de Dzséjt meg Oldie már készül a napi beszámolókra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hagyján, hogy te csak egy-két napot vársz, node aki nem üti-vágja az angol annak mennyit kell..... :angry:

Őszintén szólva, pont lesz*rom őket. :P:evil: A türelem ékes erény. Én sem fogom száz százalékra kenni, vágni, de ha egy kukkot sem értenék belőle, akkor is kipörgetném. Anno egész jól megcsináltam így a KotOR-t, a Jade Empire-t, azóta meg magamra szedtem némi angol tudást. Amit meg nem értek, hát kérem, baromi jó találmány az a szótár. :)

 

Nálad lehet hogy nem, de Dzséjt meg Oldie már készül a napi beszámolókra. :D

Valószínűleg nálam is le fog csengeni azért néhány hét alatt. Annyiból hosszan kitartó lesz, hogy elég sokat fogok dolgozni, így sokkal lassabban érek végig egy-egy végigjátszáson, de az első két rész is egy-két végigjátszásig bírta, aztán "kifújt". De most konkrétan úgy várom, mintha új Star Wars film lenne a moziban. Utoljára az ep3 előtt éreztem így magam.

 

Mondjuk ebben az évben nagyon nincs is más, amit várnék. Az Aliens: Colonial Marinesről hallottak nálam már elkapálták a játékot, szóval csoda kell, hogy kiássa magát a sírból. A CoD-okat kissé unom, pláne, hogy megint nem Modern Warfare lesz. A Syndicate megjelent, annak, ha sikerül, holnap nekiveselkedem, bár nem sok jót hallottam felőle. Más nem ugrik be, ami idén jelenne meg, bár a múltkor volt a PCGuruban egy kétszázas lista a 2012-es termésről, azon elég sok érdekelt, de most egyet sem tudok felidézni. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Természetesen csak poénkodtam. Ha fél évig mindennap fejenként 2 oldalt írtok a Mass Effect 3-ról az sem érdekel. Sőt örülök neki ha élvezitek. De én mint fő fps b*zi, nekem a Cod-ok magák az istenek. Egyszerűen már nem tudják elrontani, hiába nem modern warfare az alcím. Imádom őket. De jön a Medal of Honor 2 októberben, jön a Max Payne 3( ok ez tps ,de olyan szintü hogy alig várom), a Colonial Marines-el értem mi a bajod de várjuk ki a végét, már nagyon régóta vágyom egy olyan alienes fps-re ahol az egész játék alatt tengerészgyalogos lehetek. Most bevallhatom hogy az összes AVP játék csak kb harmadában tetszett, mert én csak marine akartam lenni és nem érdekelt a predator- és alien lét.

Ja és Far Cry 3 ami ki fogja küszöbölni az elődje hibáját azaz azt hogy baromi sokat kell autózni ahhoz hogy akciót leljek.

És még a Rage-t sem fejeztem be. :D

De a legfőbb az hogy nagyon úgy néz ki hogy decemberben sikerül vennem egy szupergépet és akkor full hd-ban minden játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam, hogy te bedobsz még pár címet, ami nekem nem jutott eszembe. A Far Cry 3 és a Max Payne 3 nálam is várós. Bár az Far Cry 3 nekem első blikkre az eredeti Far Cry-nak tűnik, csak szörnyek nélkül (a sztorit is csak annyira módosították, hogy az ex-katona hajótulajnak nem egy idegen nőt, aki felbérelte, hanem a barátnőjét kell megmentenie), de ez legyen a legnagyobb baja, mivel az első iszonyú jó volt (anno azért vettem új gépet, hogy az fusson).

A Max Payne 3 viszont eddig nagyon tetszetős, és nekem pont az jön be, hogy ekkorát újítottak (Max megöregedett, új helyszínre költözött). Ha hozzák az eredeti két rész (de inkább a második rész, mert nekem az első annyira nem tetszett) nyomasztó, depresszív történetét és pergő akcióit, akkor remek játék lesz.

A Medal of Honor, nos, arról nem tudom, mit gondoljak még. A múltkori tetszett, de ahogy annak idején a CoD MoH klónnak tűnt, most már a MoH tűnik CoD másolatnak. Így úgy is viszonyulok hozzá: élvezem arra a rövid időre, amíg tart, de nem várom, és ha vége, azonnal törlöm, mert esélyes, hogy többet nem játszok vele.

Nekem amúgy a CoD-okkal az a bajom már, hogy pöcre ugyanaz mindegyik rész. De annyira, hogy a Modern Warfare óta még motort sem cseréltek. És ez gáz. Rövidek, elavultak (szétlőhetetlen tereptárgyak egy olyan időben, amikor a konkurencia - aminek nem ugrik be a címe - már lerombolható házakkal operál pályánként), és 2007 óta a legtöbb újítás az volt, hogy két órával hosszabb lett a játékidő, azaz négy helyett hat óra. Jók, amíg futnak, néha még elő is veszem őket, de már rég nem várom őket, mert tizenkettő egy tucat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem jó helyre írom.

Valaki játszik böngészős játékokkal is?

Mert én 3 karaktert futtatok a The Westen, mindegyik más osztályba tartozik, játszom az Ogame-el is, ami szerintem sok embernek tetszene innen, mivel űrstratégia, igaz elég idő és számolás igényes. Van még farmom, amikor egyetemre jártam, sok szabadidőm volt, így akkor megkedveltem és most már nem tudom csak úgy otthagyni szegényt. Amúgy meg kellemes emlékek is főznek hozzá, szóval... :)

Nyomok még egy maffiás játékot, igaz ez már egyre kevésbé tetszik és van vérfarkasom is, asszem 4éve van meg a karakter. Valaki ismeri ezeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem jó helyre írom.

Valaki játszik böngészős játékokkal is?

Mert én 3 karaktert futtatok a The Westen, mindegyik más osztályba tartozik, játszom az Ogame-el is, ami szerintem sok embernek tetszene innen, mivel űrstratégia, igaz elég idő és számolás igényes. Van még farmom, amikor egyetemre jártam, sok szabadidőm volt, így akkor megkedveltem és most már nem tudom csak úgy otthagyni szegényt. Amúgy meg kellemes emlékek is főznek hozzá, szóval... :)

Nyomok még egy maffiás játékot, igaz ez már egyre kevésbé tetszik és van vérfarkasom is, asszem 4éve van meg a karakter. Valaki ismeri ezeket?

 

Ismerni ismerem ezeket de nem játszom velük. Pár éve Travianoztam sokat, de aztán azis abbamaradt :)

 

Más: Rászántam magam hogy leszedjem a F.E.A.R-t, de még nem próbáltam ki. Tényleg olyan f*satós mint mondják?:D Az ajánlott recept alapján akarom majd kipróbálni (éjjel, sötétben, fejhallgatóval).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én régen játszottam böngészőseket.

 

Bitefighttal kezdtem, az nem volt sokáig, Battleknighton kb. egy évig volt emberkém, aztán Ikariam városom egész fejlett volt. És a West-et tényleg sok ideig toltam (1,5 év). De már nem hiszek ezekben a játékokban, annyira nem nagy élmény...

 

Mondjuk egy Mass Effectest kipróbálnék. :D

 

Ja meg Androidról játszottam valami Maffiásat még, de az béna volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.