Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Tegnap este végre LC Ashie is becuccolt a hajóra. Ott is hagytam Janit nála hátha hancúroznak egyet a következő játékig. Ez már nőügyi haladás a másodikhoz képest mikor is minden küldetés előtt megnézettem Skipper-rel a kis mindene fotóját. :D

Amúgy Garrus se semmi. Szétröhögtem az agyam azon ahogy némelyik skacot leoltotta. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Garrus hatalmas arc. :lol:

Skipper nőügyekben amúgy nagy kujon. Ha az ember úgy játszik, egy jobb bordéjházra elég nőt megdughat. Az ME1-ben Sha'irát és Liarát/Ashley-t, az ME2-ben Jacket, Liarát, Kelly-t és Mirandát/Talit, az ME3-ban a riportercsajt, Liarát/Ashley-t/Talit és Mirandát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Garrus hatalmas arc. :lol:

A célbalővéskor nagyon elszállt magától. :D

 

Skipper nőügyekben amúgy nagy kujon. Ha az ember úgy játszik, egy jobb bordéjházra elég nőt megdughat. Az ME1-ben Sha'irát és Liarát/Ashley-t, az ME2-ben Jacket, Liarát, Kelly-t és Mirandát/Talit, az ME3-ban a riportercsajt, Liarát/Ashley-t/Talit és Mirandát. :)
Véglegesbe csak Ashie-re hajtattam rá. Már az első találkozásukkor egymásnak szántam őket. Most végre mehetnek együtt minden további küldetésre mint a régi szép időkben. Ma a Yakshi-s alatt nagyot röhögtem rajtuk. :D

- Hallottam valamit.

- Én voltam. Bocsi.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

Már 2 napja ezzel a moddal játszom a FoC-ot:

http://www.youtube.com/watch?v=cH_cN1Lwn9Q

 

Alapban az, hogy Grievous és hajója még a legfejlettebb szinten sem elérhető Skirmish módban, csak amikor bolygóról bolygóra kell haladni. A másik az AI, mivel ebben a módban nem támadnak rám, csak a bázisukat védik. Hiába adom be, hogy nagyon sok legyen a kezdő nyersi, egyszerűen csak ott repkednek és semmi mozgás.

 

Végül, hogy ha legyártok egy igazán nagy hajót és be akarom vetni a csatában, akkor mindig egy pózban jön be, ami sokszor nem megfelelő, hiszen van amikor hajtóművel az ellenség felé tudnék csak beugrani. Valahogy lehet forgatni őket, mert ezt még nem találtam meg.... :(

Minden segítséget megköszönnék!

 

----

Na, az MI gond megoldva, át kellett írni már sort egy XML-ben és azóta ömlenek megállás nélkül! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Hallottam valamit.

- Én voltam. Bocsi.

:D

Ez mekkora volt. Bár nálam Liara sütötte el, mert ő volt velem, meg az ötvenezer éves ember. :D

Nekem is volt valami, amin tíz percig röhögtem, de nem jut eszembe, mi volt az. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis videó. Ezt a megjelenés előtti Mass Meetingre készítettem és nagyjából összefoglalja, hogy a magyar játékosok hogyan játszották végig a játékot (ez volt a fő célja a megbízómnak), plusz az ME1-2-nek is összefoglalója (ez volt a fő célja nekem).

Eredendően három rövidebb videóban gondolkodtam, de aztán Jun arra kért, hogy legyen egy hosszú, így külön műsorszámnak került be a rendezvénybe (a lejátszása mondjuk alapjáraton katasztrófa volt, mert először nem volt hang, aztán meg csúszott, és csak harmadikra jött össze, szóval a technikai felkészültség toppon volt). Úgyhogy nem lett rövid, majdnem tizenöt perc, így készüljetek rá. Igyekeztem azért izgalmasra vágni, meg négy elkülöníthető részben megcsinálni, hogy változatos legyen. Többen azt mondták, hogy nem érezni a tizenöt percet (persze az ellenkezőjét is hallottam, de aszerint sem vészes).

Még annyit hozzá, hogy kilenc napom volt elkészíteni. Ezalatt ki kellett játszanom újra az ME1-2-t, hogy rögzítsek mindent, ami a videó elkészítéséhez fontos lehet (90 GB-nyi - már tömörítve, mert a Fraqs tömörítetlenül dolgozott, szóval párhuzamosan tömörítettem is - videó készült a játékokból, majdnem negyven órányi anyag hatszáz videóra szétosztva). Plusz ki kellett találnom és összevágnom. Ezalatt három 24 órás és két 10 órás szolim volt, ami több, mint négy nap kiesést eredményezett még az alvásokkal együtt, szóval valójában öt nap alatt hoztam össze. Az eddigi legnehezebb videóm ez. Az eredmény megítélését a közönségre bízom. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LtZzyUkgRpc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami borzalmas lett. A legunalmasabb karakterekkel, jelenetekkel pakoltad tele.....idétlen zenét raksz alá....pffff. Most tényleg azt várod, hogy így reagáljam le például én? :P

 

Én megelégszek annyival, hogy a borzalmas jelzőt kiemelem neked. Borzalmas jó lett. :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pfűű, nem néztem végig, mert nem ismerem (még) a Mass Effectet, de az első pár perc alapján is látszik, hogy irtózatosan komoly munka és rengeteg energiád tettél bele. Profi. De tényleg, minden elemében az, nekem nagyon tetszett az a pár perc, amit láttam belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap délután ajtó, ablak becsuk, három napi hideg élelem és ivóvíz bespájzol, telefon szeme kinyom és... MUHAHAHAHAAAAA, reszkessetek Kaszások!

 

Igen, mert az én energiaitalos megoldásom nem volt jó, sőt szervezet romboló volt, ez meg annyira egészséges... :)

Nem tudom mi bajod velem, lehet te klón vagy, én meg drodid, de ettől még szólhatnál hozzám emberileg is! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... én meg nem játszom a ME 3-al és nem készítek videókat belőle, és végső esetben sem verem rá magam, a fórumon, hogy mekkora arc vagyok.

 

Nem értelek sokszor tényleg. A megtestesült önellentmondás vagy számomra. Korábban leszóltad a Mass Effecteket, aztán kiderült, hogy az első két résszel játszottál, sőt valamennyire tetszett is, erre fel a 3. rész ellen önkéntes keresztes hadjáratot folytatsz (úgy, hogy egy percet sem játszottál vele), de ki tudja miért. Lehet velem van a gond, hogy nem vagyok képes összerakni a részleteket és megérteni ezt az egészet, de valóban nem megy.

 

És csak a pontosság kedvéért, látom a videót még csak hírből sem nézted meg. Dzséjt videója az első két ME játékból készült! Nem a 3. részből.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mert az én energiaitalos megoldásom nem volt jó, sőt szervezet romboló volt, ez meg annyira egészséges... :)

Nem tudom mi bajod velem, lehet te klón vagy, én meg drodid, de ettől még szólhatnál hozzám emberileg is! :P

Ha te azt hiszed, hogy tényleg becsuktam ajtót-ablakot, lekapcsoltam a telefonom és hideg élelmet spájzoltam be arra a hétvégére, akkor keresd meg a gyógyszered, mert valahová elgurult, már bocsi. Eleve nagyon ritkán iszom vizet, eléggé allergiás vagyok arra, ha megül a levegő a szobámba, tehát az ablak talán csak reggel nincs nyitva. Az ajtót azt tényleg bezártam, mert engem zavar a TV kint, a kintieket meg zavarja, ha zenét hallagatok, filmet nézek vagy játszom, mivel elég hangos, de ez mindig így van, ha otthon vagyok. A telefont szintén kinyomtam, mert azon túl, hogy rühelem, minden nap kinyomom, ha szoliból hazajövök. Engem ne zargasson senki a pihenőnapjaimon. És megjegyzem, a káposzta és a pörkölt sem éppen hideg élelem. A káposztát azt hiszem még itt is említettem. :P

(Az meg már örök rejtély marad, hogy ha mindez igaz volna, hogyan mehettem dolgozni is...)

Nem barátom, én nem vagyok ennyire kocka. Tény, hogy a Mass Effect 3-mal más játékokhoz képest sok időt töltöttem el, mert szeretem; tény, hogy készítettem egy videót az ME1-2-ről (tehát nem az ME3-ról, nehezen is tudtam volna, mivel akkor még egy hét volt a megjelenésig), mert megkértek rá, de azért mellette normálisan folytattam az életem.

 

Dzséjt: Marha jó a videó.

Köszönöm szépen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát, így már mindjárt más, most ennek a fényében azért máshogy állok én is a dolgokhoz! :) Nem voltam tisztában a napirendeddel, így azt sem tudtam, hogy pl. dolgozol....Ha normálisan leírod a dolgokat, akkor én is tudok rá érdemben válaszolni.

Amúgy a ME széria csak szerintem hasonlít a Deus Exre? Mert, én egyre több hasonlóságot látok.

 

A FoC-os kérdésemre még nem kaptam választ, az erősítésnek szánt űrhajókat valóban nem lehet forgatni, ahogy dobja őket a gép, úgy kell bevetni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval meg kell osztanom a napirendem veled, hogy tudd, normális ember vagyok, akinek van élete? Szerintem ezt alapjáraton érdemes feltételezni mindenkiről. ;)

 

Az utolsó Deus Exxel még nem játszottam, a többiben nem sok hasonlóságot vettem észre. Mondhatnám azt is, hogy semmit, már ahogy így visszaemlékszem. De ha van is az utolsó DE és az ME3 között hasonlóság, az csak a véletlen műve lehet, mivel a két játék enyhén szólva is párhuzamban készült.

 

A FoC kérdésre én nem tudok választ adni, mivel az Empire at Wart talán húsz percig bírtam, aztán rájöttem: nem ez lesz az a stratégia, ami megkedvelteti velem a műfajt. :) Így a FoC-ig már el sem jutottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell a szarkazmus tábla, csak csinálja viccesebben, nem kell mindent így mellre szívni....

Én nem azt mondom, hogy nincsen életed, de 2012-ben, amikor kínaiak halnak meg a gép előtt, mert annyit wow-oznak, hogy elfelejtenek enni, akkor én már bármit kinézek az emberekből. Amúgy a Foc nem igazán stratégia, inkább click and slaughter, vagyis modokkal már tényleg arról szól, hogy gyors techelés, aztán hajók beszórása és mozi mód, aztán lehet nézni ahogy a szeparatisták elpusztítják a szemét köztársaságiakat. :)

Neked melyik stratégia volt mérvadó? Én régen mindig az Age of 1-2 toltam és a Black and White sem volt rossz, igaz amikor kijött még nem nagyon tetszett, aztán 4év múlva rájöttem, hogyha tud az ember angolul, akkor értelme is van annak a sok száz lehetőségnek és gombnak! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A stratégia nem a kedvenc műfajom, de volt pár, amit kedveltem. Age Of Empires 1-2 valóban jó volt, a 3 már kevésbé. Amiket szerettem még: WarCraft 1-2-3 (a WoW-ot NEM!, de az egyébként is mmorpg)... továbbá Lord of the Rings - Battle for the Middle-earth szigorúan az első része, nagyszerű játék volt. De a nagy kedvenc a StarCraf és a Brrod War volt. Ami manapság mindent vitt nálam a műfajban az a StarCraft 2 volt (Wings of Liberty). Epedve várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a StarCraft az alap játék, én mindig a Zergekkel voltam és jó volt nézni, ahogy rush-ban percek alatt legyártottam egy hatalmas hadsereget és már támadtam is, így csak a folyamatos utánpótlást kellett biztosítanom. A folytatás is jó volt, igaz nagyon sokat kellett rá várni. Nekem a Warcraft semmilyen formában nem jön be, eléggé távol áll tőlem ez a világ, valahogy a Warhammer sokkal jobban karakterizálja pl. az Orkokat. Mondjuk szerintem RTS-ben két fajta van, amikor az egységeket ismered és tudod, hogy pl. ha az ellenség küld tankot, akkor te melyik egységeddel tudod hamar levadászni, úgy, hogy közben a fejlődésre is maradjon nyersi. Meg van az a verzió, amikor pontokat kell tartani és ismerni a pálya minden egyes lehetőségét, rejtett helyeit, vagy az ellenfél előnyt szerez és beszorít. No, meg én szeretem is ha egy játék full 3D-s és igényesen animált, erre a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=p9bWEz4ME-M :) Ezzel tényleg nem játszik senki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked melyik stratégia volt mérvadó?

A Settlers 2. :) Az utolsó stratégia, amit tényleg élveztem. Játszottam én C&C-kel, Red Alertekkel, Starcraftokkal, Warcraftokkal, egyiket-másikat (pl. a Starcraftokat) végig is nyomtam, de igazán egyik sem fogott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is ismerem, amikor ilyen kis embereket kellett legyártani és egyre nőtt a város, aztán voltak pékek, meg szamarad is lett stb. :) Emlékszem még régen gyenge gépem volt és egy idő után nagyon szaggatott, meg ki is fagyott, ha már túl sok volt a mozgatni való egység.... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Settlers 2. :) Az utolsó stratégia, amit tényleg élveztem. Játszottam én C&C-kel, Red Alertekkel, Starcraftokkal, Warcraftokkal, egyiket-másikat (pl. a Starcraftokat) végig is nyomtam, de igazán egyik sem fogott meg.

No azzal én is nyomtam régen, meg a Warcraft legelső szériával. :D Na és persze a Quake tournamentet ki ne felejtsem. :P

 

OFF

Jó volt a Revenge? :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.