Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Sajnos behalt. Emiatt is ütötték össze

és
a videót, ami elmeséli az Xbox-osoknak, hogy miről szólt az első rész. Sajnálom, mert szivesen végigtolnám.

Hát, elég nagy (nagyon-nagyon-nagy) vonalakba meséli el a sztorit, de a lényeg azért benne van. Csak három fontos szereplőt hagytak ki, akik valamilyen szinten hozzátesznek a folytatáshoz (sok fontos szereplőt kihagytak, de ők vagy csak az első részben voltak fontosak, vagy kisebb szerepük lesz a második részben). Geralt két barátját, a törp Zoltan Chivayt és a bárd Dandeliont. Valamint Adda hercegnőt, aki az egyik oka a The Witcher 2 elején látott háborúnak.

 

Alapjáraton a halála, ha az első részben nem veszed le róla újra a Striga átkot - az első átoklevevés amúgy benne van az első játék intrójában, ami egyben az egyik novella feldolgozása (a magyar honban is kiadott kötetben olvasható is) - vagy nem importálsz mentést. Sajna akkor így az Xbox tulajoknak egyik sem lesz meg. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó egy kérdés Witcher-ügyben: a csaták/ostromok itt milyenek? Vannak nagyszámú seregek? Csak mert a Skyrim-et ami nekem egy picit lehúzza, hogy az összes nagy összecsapás abból áll hogy tiz-tiz, maximum húsz (de itt már sokat mondtam) fős csapatok csépelik egymást. De azok is inkább több hullámban érkeznek. Néha ha ostrom van, valami gomolygó füst/ködből lőnek ki tűzlabdákat amiről sejteni lehet hogy ezek lennének a messzi katapultok. Kicsit illuzióromboló mert egyébként a játék rendben van. Witcher 2-ben ezt jobban megoldották?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egyébként a Skyrim-et tolom. Azért vártam vele eddig, mert az előző részek nem hoztak lázba, de akkora lett a hype és olyan jól mutattak a videók, hogy kipróbáltam. Lenyűgöző, de arra számítók, hogy a Witcher 2 még jobb lesz :)

 

Skyrimmel úgy vagyok, hogy a megjelenés napján megvettem, és még mindig az van, hogy ha csak "egy laza fél órára" benyomom, akkor még mindig csak órák után kelek fel...Komolyan, ebben a játékban még semmit se csinálni is élményszámba megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó egy kérdés Witcher-ügyben: a csaták/ostromok itt milyenek? Vannak nagyszámú seregek? Csak mert a Skyrim-et ami nekem egy picit lehúzza, hogy az összes nagy összecsapás abból áll hogy tiz-tiz, maximum húsz (de itt már sokat mondtam) fős csapatok csépelik egymást. De azok is inkább több hullámban érkeznek. Néha ha ostrom van, valami gomolygó füst/ködből lőnek ki tűzlabdákat amiről sejteni lehet hogy ezek lennének a messzi katapultok. Kicsit illuzióromboló mert egyébként a játék rendben van. Witcher 2-ben ezt jobban megoldották?

Itt ott a sereg. A pálya, ahol abbahagytam a múltkor, azon pont azért koppant az állam a földön, mert hirtelen vagy száz "ember" kezdett nyüzsögni a placcon. Egy ingame kép egy ilyen "laza" összecsapásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött egy újabb trailer az RE 6-ból és elég kemény spoilereket tartalmaz.

Alapból nem vagyok oda a lövöldözős, gyilkolászós játékokért, de ezt a szériát szeretem, így várós. Remélem, a 4. után (az 5-el ellentétben) ezzel tudok majd játszani.

 

Azért az poén, hogy Lion vagy 10-15 évvel idősebbnek tűnik, mint a 4-ben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból nem vagyok oda a lövöldözős, gyilkolászós játékokért, de ezt a szériát szeretem, így várós. Remélem, a 4. után (az 5-el ellentétben) ezzel tudok majd játszani.

Hogy-hogy nem tudtál a RE 5-tel játszani?

 

Azt a k*rva! Le lehet tölteni a The Witcher 2 Enhanced Editiont pre-dowloadban, azaz még nem lehet használni, de letölti a file-okat és 17-én aktiválja azokat. 10,5 GB! Az alapjáték 16 GB. :o Mi az isten van ebben, egy másik játékot csináltak belőle vagy mi? :pfff:

Mondjuk azért örülök az előzetes letöltésnek, mert az első rész esetén legelőször négy(!) órába telt az Enhanced telepítése az alapjátékra. Mondjuk ez is fut már egy fél órája, de már a háromnegyedénél tart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. rész 9 évvel játszódik a 4. után, szóval belefér az öregedés. :D

Ja, így már érthető. Pedig mintha olvastam volna már a 6. rész sztoriját. :oops:

 

Hogy-hogy nem tudtál a RE 5-tel játszani?

Annak idején gyenge volt hozzá a gépem. Pár hónapja újra leszedtem az egyetlen normál verziót, amit találtam (az is spanyol volt) a laptopomra, de így sem akart futni a crack után. Hibaüzenetet írt ki, de mivel a spanyol nyelvtudásom nem a legjobb, nem sokat értettem belőle. :) Más verziót egyelőre nem találtam az általam ismert oldalakon. A gépnek bőven bírnia kellene, a TFU 1-2 is gond nélkül szalad rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer végén én is néztem, mi akar lenni a "20-11-2012 --> 02-10-2012"

Az előrehozott megjelenési dátum.

Én igazából arra gondoltam, mikor a Capcom azt közölte, hogy 10 évvel a Raccoon City incidens után játszódik.

Valójában 14 évvel játszódik az incidens után. Ebbe számolták el magukat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előrehozott megjelenési dátum.

Én igazából arra gondoltam, mikor a Capcom azt közölte, hogy 10 évvel a Raccoon City incidens után játszódik.

Valójában 14 évvel játszódik az incidens után. Ebbe számolták el magukat. :)

Nem 15? A Raccoon Incidens 1998-ban volt, a 6. rész pedig tudtommal 2013-ban játszódik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem bírtam ki. Felraktam a Quake 4-et pedig baromi sok más dolgom lenne a géppel. :D Most eggyel nehezebb fokozatom játszom vele és még mindig zseniális. Amikor kimegyek a lövészárokba és a Strogg-ok nagy gépei mennek el felettem az hatalmas feeling. Tényleg hozza a háború reménytelenségét..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is! Mégis csak nekiálltam újra az ME3-nak. Hihetetlenül jól meg van csinálva, főleg a karakterek interakciója. Ahogy szívatják egymást, ahogy érezni például, hogy Shepard és Garrus baromi jó haverok lettek az évek során. Ahogy csak úgy beugrunk a kórházba egy ajándékkal a kezünkben, ahogy egymással is beszélgetnek. Vagy ahogy vándorolnak a Normandy fedélzetén. Isteni.

Kicsit sajnálom emiatt, hogy a vége körül ekkora botrány lett, mert így csak arról szól minden, a játék többi 30-40 órájáról meg alig pár fórum, de azokon is rendre rákanyarodnak a végére. :roll::(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek, de ha ezeknek az egyéneknek ez ekkora élvezetet jelent, akkor pattogjanak csak az endingen. Minél többet agyalok rajta nekem annál jobban tetszik.

 

 

Én egyébként az első résztől kezdtem újra és most nagyon durván odafigyelek minden apróságra és a lehető legteljesebben szeretném kijátszani mindegyik részt. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek, de ha ezeknek az egyéneknek ez ekkora élvezetet jelent, akkor pattogjanak csak az endingen. Minél többet agyalok rajta nekem annál jobban tetszik.

Sajnos én minél többet agyalok rajta, annál kevésbé tetszik a megválaszolatlan kérdések miatt. Például az AVPUniverzum fórumán beszélgetek a végéről egy ottani taggal, és most írtam egy elég hosszú elméletet a Kaszások eredetéről. Amit az ME1-2-3 alátámaszt egészen addig, míg meg nem szólal a Csillagkölyök. Az aztán alapjaiban rontja el az egészet, pedig addig minden, amit megtudunk róla, nagyjából igazolja az elméletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újat kell vásárolni legalább 150000 ft-ért. :evil: Mindjárrt menni fog. Én sem véletlenül cserélem le a gépem decemberben.

Hm, annyit nem ér meg nekem a Crysis 3, sohasem voltam túlzottan oda az FPS-ekért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen jó ez a Quake 4. Most tartok ott ahol a pók-Stroggokat kell írtani a tankkal. Tényleg eszmeileg is baromi jó hogy egy ilyen mocskos fajt mint a Strogg lehet írtani. Én meg írtom is őket. :D Persze még a dráma előttem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön ám az újabb mester de az gáz hogy újra New York.

 

http://www.sg.hu/cikkek/89045/jovo_tavasszal_jon_a_crysis_3

A dzsungel ette New Yorkban... Mondjuk érdekes lesz a dolog, tekintve, hogy a játék színhelyét adó Manhattan mocsaras területre épült, ami egy elég érdekes flórát teremthet. Bár remélem, hogy ezúttal kijuthatunk a szigetről és bejárható lesz Bronx, Brooklyn, Queens és Staten Island is.

 

Hm, annyit nem ér meg nekem a Crysis 3, sohasem voltam túlzottan oda az FPS-ekért :)

Nem feltétlen kell csak a Crysis 3 miatt fejleszteni. Minden jövőbeli játék és alkalmazás működőképesebb egy jobb géppel. Én valószínűleg májusban veszek új procit (remélem összejön alaplap csere nélkül). A kis 2,33-as kétmagosom momentán a gép leggyengébb láncszeme. Durván visszahúzza a többi részét. Legalább egy 3-as kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új képek a Crysis 3-ról.

 

http://pcforum.hu/hirek/13735/Uj+Crysis+3+kepek+erkeztek.html

 

Igazából még mindig nem tiszta az egész. Ez ugye 2047-ben játszódik majd. Ha jól emlékszem a Crysis 1-2 a 2020-as években játszódott. 2047-re kiírtották az embereket az idegenek hogy New York kihalt? A Crysis 2 vége tök optimista volt, azt hittem megfordul a kocka és az emberiség kinyírta az ufókat és elkezdte New York újjáépítését. Aztán a nanoruha. A kihalt New Yorkban minek az és mivel töltik fel áram nélkül? Gondolom ezekre lesz majd válasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.