Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nálam a Crysis olyan, mint a Far Cry...szép, grafikailag új, de 1óra játékmenet után ráuntam. Ez egy Doom 3-al, vagy, Quake 4-el nem fordul elő. Számomra ez az FPS, nem az előbb említett. A gépem is megvan hozzá, nem az a baj...egyszerűen...túl egyszerű.... :) Jobban szeretem a zárt tereket, valahogy nyomasztóbb!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... fonalat vesztettem. A kép a Kane and Lynch-ből van és elvileg a Max Payne 3-ról ment a duma.

 

Hát nem tudom.... szerintem ez hamisítatlan Max Payne:

 

(Nekem is életem első FPS-e a Wolf 3D volt, életem első játéka pedig a Pac-Man...)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Crysis olyan, mint a Far Cry...szép, grafikailag új, de 1óra játékmenet után ráuntam. Ez egy Doom 3-al, vagy, Quake 4-el nem fordul elő. Számomra ez az FPS, nem az előbb említett. A gépem is megvan hozzá, nem az a baj...egyszerűen...túl egyszerű.... :) Jobban szeretem a zárt tereket, valahogy nyomasztóbb!

 

Pont a Crysis 1-2 nem egyszerű. Pl az elsőben pár táborban úgy haltam meg hogy figyeltem kilőttem pár manust meg benzineshordót, eközben pedig egy rosszfiú a hátam mögé kerülve kinyírt. Pont azért nehezebb mint egy kötött pályás játék mert bárhonnan jöhetnek és fedezék nincs illetve pár fa. Ja és az tetszett még benne hogy neked kellett egy jó taktikát kitalálni egy tábor lerohanására. Akár mehettél vízből vagy az erdőből.Míg egy zárt térben beállok az ajtóval szemben sréhen és aki bejön annak egy sörétet küldök. Persze az sem egyszerű mert ha kifogy a lőszer szívás van. Jó nekem a történet is baromira bejött. Persze nem bonyolult de bele lehet magát élni az embernek. Nekem az nagyon fontos hogy miért harcolok a játékban. Ha nem tudok azonosulni vele akkor megette a fene az egészet. Pl Painkiller.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Crysis olyan, mint a Far Cry...szép, grafikailag új, de 1óra játékmenet után ráuntam. Ez egy Doom 3-al, vagy, Quake 4-el nem fordul elő. Számomra ez az FPS, nem az előbb említett. A gépem is megvan hozzá, nem az a baj...egyszerűen...túl egyszerű.... :) Jobban szeretem a zárt tereket, valahogy nyomasztóbb!

Szokás szerint meging gyönyörű ellentétekben beszélsz... :roll: Bajod van a Far Cry és a Crysis "egyszerűségével," azt ellenpéldának hozod a Doom 3-at és a Quake 4-et. A faék bonyolultabb találmány, mint ez a kettő együtt véve. :pfff:

 

Ettől függetlenül még mindig ilyen szaga van...szerintem be fog fulladni a HC gémerek körében, aki Crysis II-n nőtt fel annak fog max tetszeni...

Ezt a hülyeséget! Először is, nincs csak te érzed Kane & Lynch átiratnak, senki más. Másrészt, a játék már megjelent konzolokra, szóval a hard core játékosok java már rég letudta, és jééééé... A játék nem fulladt be sehol. Persze nyilván nem tetszett mindenkinek, de már most el lehet könyvelni a sikert és a Max Payne 4-et. Harmadrészt, én sem a Cryisis 2 nemzedék vagyok, többször is írtam már, hogy a Doom[/i], Blood, Quake és Wolf 3D, Duke Nukem 3D-k voltak az első játékok az életemben (na meg a Golden Ax), és nekem is tetszik a játék (volt lehetőségem a húgom pasijának konzolján megtekinteni, k*rva jó!).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna nekem segíteni Grand Theft Auto IV ügyben? Miután a Torrent utcai videó játékkereskedésben megvásároltam az említett játékot, egy 1.0.3.0 Patch nevű barátom segítségével telepítettem. Viszont próbáltam hozzá venni magyarítást is, de az csak 1.0.6-os és 1.0.7-es verziókhoz készült. 1.0.3.0-hoz készült egyáltalán, vagy hiába keresem? Mert magyar szöveg nélkül sajnos az egyik fő lényege veszik el nálam ezen játéknak. :roll:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem patcheled a legújabbra, szerintem megéri, rengeteg hibát javít. Amúgy a magyarítást mindig a végleges verzióhoz készítik, vagyis próbálják készíteni, de többnyire megy a régebbi foltozgatással is, egy próbát megér.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PX2v_cTG3K8

 

A világ legjobb intrója! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegtelen, már uninstalláltam a játékot, számomra nagy csalódás. A grafika akár szép is lehetne, látszik, hogy jobban törekedtek a valósághűségre, mint az előzményekben, nálam mégis pocsék volt, normál beállításokkal... pixelhibák halmaza, homályosság, akadozás. Lejjebb vettem a grafikai részletességet, de így sem javult semmi. Az irányítás sem a legjobb, magyarítás hiányában pedig végképp felejtős számomra. Nem a legújabb verzióhoz készült, ahogy az lentebb írtam. A gépem gyengesége meg nem lehet szempont, mert a mérföldekkel jobb grafikájú Resident Evil 5 gond nélkül üzemel. Ha már GTA, egy ideig még mindig maradok a jó öreg San Andreas-nál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A GTA 4-et patchek nélkül nem szabad elindítani. Nekem eredetiben van meg, de nálam sem indult el rendesen az első javításig. Az újabb és újabbak pedig egyre jobbá tették. Most már teljesen jól fut maxon.

Azért a Resident Evil 5-höz nem hasonlítanám, mivel az egy csőben szaladgálós, kis pályákkal operálós játék, míg a GTA 4-ben egy élő, lélegző várost tölt be real time, ezernyi objektummal. Erős a különbség, hogy betölt 30-40 "csak támadni képes" zombit meg két karaktert egy amúgy nem rongálható, kicsi, korlátozott bejárású pályára, vagy betölt egy komplett várost amortizálódó autókkal, bennük és körülöttük mindenfélét csináló (mondhatni napi életet élő) embertömeggel, villamosokkal, buszokkal, metróval, stb. Még jó, hogy a RE5 jobban fut. De, azért a tények kedvéért: totál maxra felhúzva nálam belassul a RE5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire utálom mikor egy játékba unfair pályákat csinálnak. :angry:

Samurai Warriors 2-be épp Tokugawa Ieyasu álom pályájához értem, ahol a küldetés leírásnál már éreztem, hogy ez nem lesz könnyű.

Végül igazam lett, mert a pálya kegyetlen nehéz. Az 5. újrakezdésnél már "kicsit" ideges lettem.

Életem 24 éve alatt semmi nem húzott fel még ennyire. :laugh:

 

Mostanra le is nyugodtam, szóval megyek vissza és megcsinálom ezt a...pályát. Remélem sikerülni fog :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és a játék sem rossz, csak baromi nehéz, meg nagyon hosszúak a pályák.

Melyik játék? Mert több is készült a Starship Troopersből, és a leírásod alapján nehéz rájönni, melyikre gondolsz. :) Mivel hogy szerintem egyik sem volt se nehéz, se hosszú. Na jó, az RTS azért egy-két alkalommal izzasztó volt, de az sem volt igazán vészes. Az FPS viszont egyszerűbb már nem is lehetett volna. Kiálltál a térre aztán addig lőttél körbe-körbe, míg el nem fogytak a bogarak a térről. Csak mindkét játék rohadt bugos... Minden értelemben. :D

A játéktermi változatokat meg inkább ne említsük. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó se róla, unalmi faktor volt benne bőségesen. A royalok is, meg a plazma bogarak is ritka unalmasak voltak azzal, hogy egy hétig kellett őket lőni. Nem tudom, ezt ki gondolta így el, de ritka nagy idióta volt. De a tömegjeleneteknél hozta a filmes hangulatot, nekem ezért tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nevezhető függőségnek, hogy egyhuzamban harmadszor kezdtem neki a Resident Evil 5-nek? :P Tudtok valami hasonló TPS-t ajánlani? Sokan mondták a Left 4 Dead-et, a zombis irányvonal miatt, de irányításilag nem túl nyerő, ráadásul FPS-ről van szó, amit eddig még nem sikerült megkedvelnem. Valahogy jobban érzem a karaktert (vagy egy NFS-ben az autót), ha külső szemlélődő vagyok, bár tudom, ezzel a többség pont fordítva van. Néztem még a videókat szintén a RE széria Operation Raccoon City című játékáról, de elég idegennek éreztem az általam ismert részekhez képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nevezhető függőségnek, hogy egyhuzamban harmadszor kezdtem neki a Resident Evil 5-nek? :P

Szerintem teljesen normális ha egy jó játékot háromszor viszel végig egymás után. Anno a Gothic 1. részét négyszer vittem végig zsinórba és nem tartom magam függőnek. :lol:

 

 

Attól függ mit értesz TPS alatt.

Third Person Sneaker: Thief 3 (létező legjobb lopakodós játék)

Third Person Shooter: Bad Day of L.A. (nagyon beteg játék)

Third Person Sword fighter : Samurai Warriors 2 (napok óta ezzel játszok) :rock:

Third Person Spellcaster: ...hirtelen nem jut eszembe semmi :lol:

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha akciójátékot keresel akkor a Gears of War sorozat a legjobb választás szerintem TPS-ben. Bár PC-re azt hiszem csak az első rész jött ki. De nagyon jó még az Assassin's Creed sorozat is, csak abból az első részt jobb kihagyni mert az még uncsi (ez már inkább lopakodós-akció játék). Kicsit más de én még nagyon szerettem ezen kivül az Enslaved-et és a Castlevania: Lords of Shadow-t is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megjött az új proci, be is szereltem sity-suty. Kellemes meglepetés volt, hogy elsőre működött (az utóbbi időben valahogy semmi sem jött össze elsőre, ami a gépekhez kapcsolódott...). Be is izzítottam a The Witcher 2: Assassin of the Kings-et. Fullon még most sem futtathatom, de azért jó érzés, hogy a legalacsonyabb beállításon már nem szaggat játszhatatlanul. Egyelőre még nem jutottam messzire, majd vasárnap játszom vele igazán.

 

Amúgy érdekes ez a W2. Az új oktatópálya, ami az Enchanced változattal került bele, ugyanúgy szaggat ezen a procin, mint a régin. Ellenben a normális játékrész álomszépen fut. Nem kicsit bénázták el itt-ott az optimizálást.

 

Az viszont vicces, hogy azt írták, tíz nap alatt szállítják, erre három hét alatt kaptam meg. De külön poén, hogy az ugyanakkor (másik cégtől) rendelt Star Trek 11 Blu-Ray lemezem is most lett feladva. Ezek nagyon párban járnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Proci: Intel Core 2 Duo E7600 3,06 GHz (Intel Core 2 Duo E6550 2,33Ghz volt az elődje).

Videó karesz: Nvidia GeForce GT 220

Memo: 4 Gb Kingston (64 bites Win 7 van, így mindet használja is)

 

Biztos nem a proci miatt szaggat, épp ezért vicces a helyzet. :) A Witcher játékok mindkét része optimizálási gondokkal küzd (az első például annyira lassú volt, hogy a felújításig még egy egyszobás házba való belépés is két-három perces töltést igényelt, egy nagyobb pálya pedig öt-hat percig is loadingolt... aztán az Enhanced Edition ezt felgyorsította, de még így sem éppen villám a betöltés), emiatt irreálisan magas a gépigénye (túlszárnyalja a Crysis 2-ét, bár van is olyan szép legalább). Ráadásul az említett gyakorló pálya csak áprilisban került bele egy patch formájában. Valószínűleg e kettő tényező kombinációja miatt lehet az, hogy míg a játék eredeti, úgyszólván gyári részei apró zökkenésekkel ugyan, de játszhatóan fut még több százas tömegjeleneteknél is, addig a kis erdős "csőbe" helyezett gyakorló pálya láthatóan jobban akad (nem játszhatatlan, de feltűnő a különbség).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El kell keserítselek. Sajnos a proci és a vga miatt szaggat. Miindkettő kb 2009-es fejlesztés azaz ma már régi. A vga-ról itt hull le a lepel:

 

http://hardver-teszt.hu/news.php?newsID=486 a prociról pedig itt:

 

http://prohardver.hu/teszt/intel_processzorok_rendszerezve/intel_processzorok_i.html

 

Tulajdonképpen azt csináltad hogy egy 1997-es BMW helyett vettél egy 2000-es évjáratút. Igaz az utóbbi jobb de a mai szintet nem üti.

 

Nézzük a procit. 2006-ban jött ki a Core 2 Duo. Ebből lett 3 generáció a mostani ami neked van az a 2. vagy 3. generációs. 2010 májusában összeraktam egy gépet melybe első generációs Core i proci került(a core 2 duo utódja) most tartunk már(lassan) a 3. generációnál. Azaz neked egy minimum 3 generációval ezelötti procid van. Nem is csoda hogy beszaggatnak a játékok, de ez nem lenne ekkora probléma(mert azért a játékok többsége vga-orientált) ha a vga-d nem lenne szintén régi és nem játékra tervezett. Nekem egy Intel E6500-as procim van marha régi és míg a 8800 GT meg nem adta magát addig simán nyomtam majdnem full-on mindent. Most hogy ez a szutyok van benne a Crysis 2 elmegy(de azért mert nagyon jól van optimalizálva) de csak 1024*768-ban.

A Witcher 2 gondolom új játék ezért nem is szabad azt várni hogy simán megy. Persze ettől lehet nem jól optimalizált de itt erősen gépproblémát érzek. Ahhoz hogy egy mai játékkal(pl Max Payne 3) full-on és full hd-ban játszunk minimum egy második generációs Core i5(Sandy Bridge) és egy Geforce 560 Ti vagy egy AMD 7850 kell a gépbe.

 

Bocs ha sokat okoskodtam de pont ezért veszek év végén új gépet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Witcher 2-nek tényleg komoly gépigénye van. Tavaly év elején egy egész komoly kis gépecskét sikerült összeraknom:

 

- Core i7 860 2.8GHz (első generációs Core i család)

- Ati Radeon HD 5770 1GB GDDR5 rammal (Sapphire Vapor-X)

- 2x2GB DDR3 1333Mhz RAM

- SSD, Blu-Ray író, stb, stb....

 

... de a Witcher 2 Ultra beállításokon Full HD-ban igencsak szaggat rajta. High beállítások mellett szintén Full HD felbontásban már megszűnik a szaggatás. Tény, hogy az 5770-es sem épp mai darab már, de még egész jól teszi a dolgát, eddig csak a Witcher 2 fogott ki rajta komolyabban azok közül, amiket próbáltam, minden más maxon Full HD-ban röccenés nélkül futott eddig. Szóval ja, nincs éppen a legjobban optimalizálva a játék... és egyébként sem nyerte el a tetszésemet túlzottan (mint ahogy az első rész sem) de majd még párszor neki futok és meglátjuk.

 

(Egyébként nagyon gáz, hogy nekem a Mass Effect grafikája jobban bejön, mint a Witcher 2-é? Teljesen jó a Witcher grafikailag, de valamiért nem fogott meg igazán.... vagy ott a Skyrim, 1 lépést sem tettem abban a játékban - nem is fogok - de láttam haveromat játszani vele, na még annak a játéknak van lenyűgöző grafikája...)

 

Egyébként ja, Core i családból már a 3. széria is megjelent Ivy Bridge néven. Egyelőre nagyon jónak tűnik, bár a Sandy Bridge sem vallott szégyent. De én az első generációs Core i7-esemmel is maradéktalanul elégedett vagyok.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Witcher 2-nek tényleg komoly gépigénye van. Tavaly év elején egy egész komoly kis gépecskét sikerült összeraknom:

 

- Core i7 860 2.8GHz (első generációs Core i család)

- Ati Radeon HD 5770 1GB GDDR5 rammal (Sapphire Vapor-X)

- 2x2GB DDR3 1333Mhz RAM

- SSD, Blu-Ray író, stb, stb....

 

... de a Witcher 2 Ultra beállításokon Full HD-ban igencsak szaggat rajta. High beállítások mellett szintén Full HD felbontásban már megszűnik a szaggatás. Tény, hogy az 5770-es sem épp mai darab már, de még egész jól teszi a dolgát, eddig csak a Witcher 2 fogott ki rajta komolyabban azok közül, amiket próbáltam, minden más maxon Full HD-ban röccenés nélkül futott eddig. Szóval ja, nincs éppen a legjobban optimalizálva a játék... és egyébként sem nyerte el a tetszésemet túlzottan (mint ahogy az első rész sem) de majd még párszor neki futok és meglátjuk.

 

(Egyébként nagyon gáz, hogy nekem a Mass Effect grafikája jobban bejön, mint a Witcher 2-é? Teljesen jó a Witcher grafikailag, de valamiért nem fogott meg igazán.... vagy ott a Skyrim, 1 lépést sem tettem abban a játékban - nem is fogok - de láttam haveromat játszani vele, na még annak a játéknak van lenyűgöző grafikája...)

 

Egyébként ja, Core i családból már a 3. széria is megjelent Ivy Bridge néven. Egyelőre nagyon jónak tűnik, bár a Sandy Bridge sem vallott szégyent. De én az első generációs Core i7-esemmel is maradéktalanul elégedett vagyok.

 

Nálad a VGA a leggyengébb láncszem. Újíts egy AMD 7850-re és minden ok lesz természetesen minimum 1 GB VGA Rammal, de inkább már 2 GB legyen a kártyán.

Frenkie törvénye, első szabály: 4-5 évente vegyél új gépet és a VGA-n az elöző RAM-mennyiségnek a 4-szerese legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igazat megvallva én is a 7850-est nézegettem mostanában, de sajnos pár hónapon belül tuti nem veszek új VGA-t (kincs hiány) majd talán év végén - jövő év elején és akkor majd meglátjuk, hogy melyik kártya lenne éppen a best buy... :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs ha sokat okoskodtam de pont ezért veszek év végén új gépet.

Semmi baj, csak feleslegesen csináltad. Szerinted én nem tudom? Hahó! Kolléga! Tudod én sem pénzen vettem ám a szakmámat. ;) Teljesen tisztában vagyok a dolgokkal, nem úgy szoktam hardvert vásárolni, hogy bemegyek a boltba, behunyom a szemem aztán zsákba cica.

Azért vettem a '97-es helyett 2000-es BMW-t, mert nincs pénzem arra, hogy komplett új 2012-es évjáratú BMW-t vegyek minden extrával. Sajnos nem keresek annyit, hogy egy huszárvágással vegyek a teljesen új proci mellé még új alaplapot, ahhoz új memóriákat és VGA-t (ez utóbbi ráadásul anno nem is tervezett volt, hanem gyorsan kellett vennem, mert az elődje a szó legszorosabb értelmében elfüstölt pár éve - megjegyzem, az egy k*rva drága, akkor új GF 8800-as GT volt, szóval ennyit erről -, és mivel nem hordok a gatyám zsebében nyolcvanezer forintit egy turbó VGA-ra, plusz itt Veszprémben nem is lehet csak úgy bármit beszerezni, ha gyorsan kell - a 8800-ast is hetek alatt szerezték be - így maradt ez, mert akkoriban valahogy baromira nem volt kedvem heteket/hónapokat várni a pénz összegyűjtésére és a beszerzésre, nem is tudom, miért... Lehet, mert nem működött a VGA nélkül a gépem? :hmm: ). Arra futotta, hogy vegyek egy ugyanolyan típusút, de valamivel nagyobb teljesítményűt, így a már akadó játékok életre kelhetnek.

Szóval köszi szépen, hogy összeírtál olyat, amit amúgy is tudok, de nekem vannak itt körülmények (pénz), amik ellehetetlenítik, hogy "minimum egy második generációs Core i5 (Sandy Bridge) és egy Geforce 560 Ti vagy egy AMD 7850 legyen a gépben". Bár ha adsz rá pénzt, szívesen megveszem őket, csak annyit adj, hogy akkor már az alaplapot is cseréljem, mert ugye nem fogom a Core I5-öt beleszuszakolni egy 775-ös foglalatba, az új alaplapba meg kétlem, hogy belemenne a DDR2-es memória. Szóval na, pénz. Csóró vagyok, tudom, de próbálok boldogulni. :D Majd lesz új gépem is, de nem mostanában.

 

És még egyszer, mert úgy látom, nem látod a fától az erdőt: CSAK EGYETLEN PÁLYA SZAGGAT A JÁTÉKBAN! :D A játék 99,9% teljesen jól fut már közepes beállításon (az előző procimon low beállítások mellett volt játszhatatlan!!!!!!!!!). Az az egy pálya, amit utólag raktak bele egy patch segedelmével, az van csak elcseszve. Szóval nem kellenek ide litániák, amikről amúgy is tudok, nem a procival van baj, a játék ama egyetlen pályáját b*szták el. Egy ici-pici pálya egy-két karakterrel szaggat, de a bazi nyitott, több tucat egymással hadakozó karaktert mozgató város alig röccen meg. Mert NEM TUDNAK RENDESEN OPTIMIZÁLNI, és ezt minden tesztben leírták, mindkét résznél, és a fejlesztők maguk is elismerték, és minden egyes patchel javítják (már a W2 is jobb ezen a téren a 3.1-es javításnak hála, mint gyárilag, akárcsak az előző része). Vili? :)

 

Azt meg már ezerszer elmondtam, hogy én nálam nem feltétel, hogy egy játék fullon fusson, szóval felém ezzel kár előhozakodni. ;):roll: Ha én új gépet veszek, azt azért veszem, mert már minimum beállításon sem futnak a játékok, vagyis nem tudok velük játszani (persze akkor erőművet veszek, hogy a műszaki hibákat leszámítva öt-nyolc évig újra ne kelljen hozzá nyúlnom). Nem azért cserélek, mert nem tudom a veri hájg ultra brutál szuper beállításra pöccinteni a pixel sáder megagiga fényeffektet. :D Ezért van az, hogy lényegében a gépeim már elég korosak, mikor cserélem őket. Ez a mostani idén lesz hat éves. És ez a gép ebben a formában még legalább egy évig nálam fog üzemelni, ha csak nem szakad rám valahonnan pár millió forint, mert akkor újra beruházok egy erőműre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz, hogy én ilyen gépet tudjak összerakni, 3 tényezőnek kellett egy időben jelen lennie:

 

- Aktuális gépcsere... bár mivel hardver mániás vagyok sohasem volt igazán elavult gépem, de az egyel ez előtti gépemet sikerült eladnom az unokatesómnak... így a befolyó bevételből...

- és a jó tanulmányi félévért járó főiskolai ösztöndíjból + a némi kis spórolt pénzemből

- és néhány igen kedvező hardverapro.hu-s ajánlatnak köszönhetően...

 

... sikerült azt hiszem 4 hónap alatt összehozni ezt a jelenlegi ketyerét. Mivel hardver mániás vagyok már azon agyalok, hogyan lehetne még pakolni bele valamit (az említett VGA csere... vagy a memória bővítése 8GB-ig /16GB-ot bír az alaplap/... vagy az SSD cseréje egy újabb generációsra és nagyobb kapacitásúra /jelenleg egy 60GB-os OCZ Apex van a kicsikében/) de a jelenlegi helyzetemben ezek nem fognak megvalósulni vagy csak bitang lassan. Így is hálát adok az Égnek, hogy egyáltalán sikerült összehozni egy ilyen gépet... a Core i3-as procival (Lenovo Y560) és Radeon 5730 1GB-os VGA-val szerelt laptopomról nem is beszélve. Éppen ezért egy büdös szavam nem lehet.

 

A Full beállításokról csak azért tettem említést, mert egy ilyen gép esetében, ahol adottak a körülmények (vagyis a játékok javával fullon játszottam eddig) először adódott olyan, hogy vissza kellett valamiből venni, mert durván szaggatott... és ez a Witcher 2-nél következett be első ízben.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: természetesen eszemben sem volt kioktatni téged hisz tudom hogy értesz hozzá. Azt is tudtam hogy a lóvé az oka a procinak. Azért írtam a post-ot mert azt hittem hogy sok helyen írták hogy mennie kell ilyen konfigon is(tehát ott tévedtek) és mégsem ment. Elnézést ha kioktatónak tünt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tavaly év végén egyebek mellett ezeket sikerált begyűjtenem:

 

CPU: 3,5 GHz AMD Phenom II Multi-Core X6 1075T

RAM: 2x4 giga 1333 MHz Kingmax DDRIII

VGA: MSI R6850 Cyclone IGD5 Power Edition 1Gb GDDR5

 

Az utóbbi idők játékai közül eddig csak néhányat nyomattam vele de azokat egész jól futtatja és asszem jó ideig a későbbiekkel se lesz igazán gondja. Ha sikerál lekattannom a ME3-nyomatásról akkor beszerzem a Syndicate-et és az lesz a következő game amit kijátszok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diszkontban a Max Payne 3 a Reloaded-től. Majdnem elkezdtem szedni és akkor láttam hogy 26 Gb ami még ugyanennyit fog felrakni. Ja és nagyon butál gépigénye van de aki játszik már vele nagyon dicséri mind a játékot mind a grafikát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.