Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azt a büdös.... Legutóbb valahogy kimaradt nekem az Overlord DLC (Mass Effect 2). Most toltam ki. Hihetetlenül jó volt. :)

Csak azt a lávsá-ugrálós részt hagyták volna ki. Azon kívül, hogy nevetséges, még idegesítő is. Az átvezetőkben a Hammerhead lazán felugrik száz méterre, de itt még egy nem is túl széles lávafolyót sem tud átugratni, nemhogy pár méteres hegyekre felkászálódni.

A gyalogos részek viszont nekem is nagyon tetszenek, különösen a vége. Nagyon megindító.

 

Új képek a Crysis 3-ról.

 

http://pcforum.hu/hirek/13735/Uj+Crysis+3+kepek+erkeztek.html

 

Igazából még mindig nem tiszta az egész. Ez ugye 2047-ben játszódik majd. Ha jól emlékszem a Crysis 1-2 a 2020-as években játszódott. 2047-re kiírtották az embereket az idegenek hogy New York kihalt? A Crysis 2 vége tök optimista volt, azt hittem megfordul a kocka és az emberiség kinyírta az ufókat és elkezdte New York újjáépítését. Aztán a nanoruha. A kihalt New Yorkban minek az és mivel töltik fel áram nélkül? Gondolom ezekre lesz majd válasz.

Úgy néz ki, valamit bebuktak az emberek. De ne feledd, már a Crysis 2 is úgy indult, hogy először az ember arról sem volt meggyőződve, hogy Crysis játékkal játszik. Az első rész vége világméretű inváziót sejtetett, a második elején meg alig tűnik fel pár másodpercre egy-egy idegen. Szóval szerintem most is ez van. Az elején majd vakarjuk a fejünk búbját, mi történt a két epizód közötti huszonnégy évben, aztán majd a játék alatt kiderül.

A nanoruha nem szorul konnektorra, mindig magától töltődött újra. :) És hogy minek? Nos, egyrészt Próféta/Alkatraz anélkül már nem tud létezni. A Crysis 2-ből tudni, hogy a nanoruha összekapcsolódik a viselőjével. Minél régebb óta viselik, annál kisebb az esélye, hogy levehetik. Alkatraz ráadásul ugye a C2 elején halálos sérüléseket szerzett (törött bordák, törött gerinc, defektes tüdő), és csak a nanoruha tartotta életben. Plusz jól jön az, amikor az idegenek lőnek rád. Ugye, eredendően nem a New Yorkiak ellen készült. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem különösebb bajom nem volt az ugri-bugrival sem, ennek ellenére teljesen igazad van. A DLC vége nagyon nagyon jó volt és valóban megindító is. Kegyetlen jó volt David-VI elektronikus hangja is... (kellőképpen fosatós volt, mikor felüvöltött váratlanul egy párszor) aztán az akciók alatt hallható zene is nagyon tetszett. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezt bevezetik én felmegyek Pestre és sniper-al leszedem az összes politikust, miközben alszik a gyűlés alatt. Azért ami sok, az sok...

 

Amúgy ma kipróbáltam a Battlestar Galactica online játékot, eléggé elszomorító, hogy mennyire béna. Aztán próbáltam egy másikat is, MMORGP-t, de az sem az én stílusom. Nem tudtuk ajánlani valami értelmes böngészős játékot? Travián nem érdekel, mindenki azt ajánlgatja .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. van meg, de 20perc játék utána irtóan belassul és akad, aztán kilép. Patcheltem, újra tettem, állítgattam a dolgokat, de mindig ezt csinálja, szóval le is töröltem.

 

Én is 2.-re gondoltam. Lehet gépeddel van baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, mert a 2011-2012es játékok pl. DOW Retribution simán fut, vagy a FEAR 3. Szerintem a videokártyát nem szereti, vagy ki tudja...

 

Haverom most hívott, hogy tegnap azért maradt el a DOW játék és iszogatás, mert jött egy német cserediák és neki kellett körbevezetni Pécsen, vagy Pécsett. A lényeg, hogy a gyerek 24éves volt, germán, néger, zsidó, emos és meleg...ezeket ő be is vallotta a beszélgetésük alatt. Azért szerintem ennél rosszabb kombó nem létezhet! :fuckoff:

 

A lényeg, hogy ma már semmi sem állhat az utunkba, a sörök is hidegek, vettem Coca Colát is, a 2liter bor, meg azóta itt pihen... :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, mert a 2011-2012es játékok pl. DOW Retribution simán fut, vagy a FEAR 3. Szerintem a videokártyát nem szereti, vagy ki tudja...

 

Haverom most hívott, hogy tegnap azért maradt el a DOW játék és iszogatás, mert jött egy német cserediák és neki kellett körbevezetni Pécsen, vagy Pécsett. A lényeg, hogy a gyerek 24éves volt, germán, néger, zsidó, emos és meleg...ezeket ő be is vallotta a beszélgetésük alatt. Azért szerintem ennél rosszabb kombó nem létezhet! :fuckoff:

 

A lényeg, hogy ma már semmi sem állhat az utunkba, a sörök is hidegek, vettem Coca Colát is, a 2liter bor, meg azóta itt pihen... :whistle:

 

Ezt a félét szedd le, nekem abszolúta működik :)

 

Az durva egy kombó, hogy jött össze neki? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az akciók alatt hallható zene is nagyon tetszett. :)

Nekem az Overlordból ez a zene tetszik nagyon:

http://www.youtube.com/watch?v=NyftUIjnUZw

 

A legeslegjobb zene pedig szerintem ez az egész Mass Effect szériában (amúgy is a Mass Effect 2-nek van a legjobb zenéi, de ez magasan a legjobb még azok között is):

http://www.youtube.com/watch?v=ZCk4RiKH9H0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Mass Effect 2 legjobb zenéje, akkor nekem inkább ez a non plus ultra. (egyébként csak kicsiben tér el a The End Run-tól):

 

 

Mass Effect 3-ból pedig ez tetszik nagyon:

 

 

Ja Overlord.... nekem

jön be nagyon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az Overlord-ban az ugrálás se zavart, sőt üditő volt, hogy olyas valamit kell csinálni, ami teljesen elüt a többi feladattól.

 

Witcher 2 bővitéshez egyébként mit szólsz Dzséjt? Vannak nagy betűk is :) Nálam egyelőre az év játéka. RPG-ben ilyen grafikát még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos mivel a Fantasy világ közel sem ejt rabul annyira, mint egy jó Sci-fi ezért a Witcher első részét sem játszottam ki. Nem tudtam eddig eldönteni magamban, hogy érdekel-e a játék annyira, hogy kipróbáljam ... és ugye az első részt is be kellene pótolnom. Érdemes kipróbálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Overlord járgányos részei nekem se a szívem csücskei annak ellenére hogy aránylag könnyen elboldogulok velük. Nemsoká én is előveszem mert a "csajozzunk be Talival" akció miatt a hét elején újra nekifogtam a másodiknak. Az elsőt nem kellett hozzá megint lejátszanom mert románctalanítás céljából megvariáltam az egyik másodikas mentésemet így már nem kell Ashie harmadik részes pattogásától Janinak tartania. Legalábbis azt hiszem mert a csajszi képének hűlt helye az asztalkán. A brókerest most előbbre vettem mert a fő játék vége előtt még nem játszottam eddig le így ma délután azt is letudtam. Még néhány kisebb küldetés és megyünk a légiósért.

A második előtt pedig majdnem kétszer is végigjátszottam Jani nénivel az egészet. Először ahogy terveztem (újra) becsajoztattam Samanthával és miután végeztem a játékkal visszatöltöttem a zuhanyzós rész elé és onnantól Liarával is becsajoztattam. Ebben az esetben csak az utolsó diskurálásuk volt a végcél mert nem akartam a game maradékjával húzni az időt. Plusz a játék vége se vonzott már különösebben. A harmadikat még nem tudom hogy ezúttal végigjátszom-e. Majd meglátom mennyire lesz kedvem a játék végéhez.

 

 

A második zenei felhozatalából én is az öngyi küldetés zenéjét bírom jobban de van ami még azt is beelőzi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1nO12op1FB4

 

 

A harmadikéból pedig a flottás jön be a legjobban.

 

 

A fő részéből azért kreálhatnának egy bővített verziót. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Szerintem ha jó a történet és érdekesek a karakterek akkor mindegy, hogy a főszereplők árbocos hajón vagy űrhajón járják be a világukat. Az első rész egyébként nem jelent meg Xbox-ra ugyhogy én azzal nem is találkoztam, de a második rész igy is primán élvezhető.

Ami nagy előnye, hogy egy nagyon jó harc-rendszert ütöttek hozzá össze: sok variálási lehetőség van. Itt tényleg jól kell taktikázni egy-egy nagyobb szörny leteremtéséhez. Plusz maga a világ és a sztori messze túlmutat a legtöbb hasonszörű társa alapvetésén... tehát itt nem arról van szó, hogy jön a nagy gonosz és te vagy a kiválasztott, aki végre győzedelmeskedhet... sok jól felépitett politikai kavarás van, érdekes, árnyalt karakterek és hasonlóan a Mass Effect-hez sok múlik a személyes döntéseken. A grafikája pedig műfajában talán a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Mass Effect 2 legjobb zenéje, akkor nekem inkább ez a non plus ultra. (egyébként csak kicsiben tér el a The End Run-tól):

Igen, ez olyan 98%-ban megegyezik az End Runnal. :)

 

Witcher 2 bővitéshez egyébként mit szólsz Dzséjt? Vannak nagy betűk is :) Nálam egyelőre az év játéka. RPG-ben ilyen grafikát még nem láttam.

Még nem merültem bele. Elkövettem azt a hibát, hogy közben megint nekiálltam a Mass Effect 3-nak. :D Majd utána, addig legalább meglesz majd az új procim, amin azért remélem kicsit akadásmentesebben fog futni.

 

A harmadikéból pedig a flottás jön be a legjobban.

Nekem is az az egyik kedvencem. A másik meg ez:

http://www.youtube.com/watch?v=uorR5Cn4a-Q

 

A grafikája pedig műfajában talán a legjobb.

Pedig az Xboxon még "rondább" is, mint PC-n. PC-n brutális a játék, nagyjából a legminimumabb beállításon néz ki úgy, mint Xboxon.

Amúgy Riddick szerintem is próbáld ki. Én sem szeretem különösebben a fantasy-t, pláne azt a fajtát, ami a Gyűrűk Ura metódusra épül, azaz vannak törpök, tündék, stb. Ezért sem vagyok például a Dragon Age széria nagy rajongója (meg mondjuk a DA2-nek másért sem...). De ez baromi jó. Ahogy Bomarr is írta, politikai kavarás (a második részt nem ismerem, de az első részben a főgonosz olyasvalaki, akire álmodban sem gondoltál volna, és ennek a főgenyának a jellemére kihatással vagy te magad is), nagyon árnyalt szereplők (szintén az elsőnél maradva, a két választható félnek egyaránt vannak jó és rossz oldalai is), és hát maga a főszereplő sem éppen az a fajta fickó, akivel szívesen találkoznál egy kihalt sikátorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az az egyik kedvencem. A másik meg ez:

Nálam ez a harmadik a bejövősek közül.

 

Ez a második:

 

 

A negyedik pedig az "An End Once And For All". Egyebeket nem tudok már a harmadik zenéi közül kiemelni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is 2.-re gondoltam. Lehet gépeddel van baj.

Eddig úgy tűnik a release-el volt, mert ez most jól megy, végigvittem a tréninget, max felbontás, max graff és remekül teljesített a gépem, még tesztelem, ha 1-2 pályán keresztül ezt hozza, akkor majd játszom vele online is. Amúgy ez hamachi-s, mert azt kevésbé szeretem, anno a Killing Floor miatt tettem fel, azóta nem használtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy tűnik a release-el volt, mert ez most jól megy, végigvittem a tréninget, max felbontás, max graff és remekül teljesített a gépem, még tesztelem, ha 1-2 pályán keresztül ezt hozza, akkor majd játszom vele online is. Amúgy ez hamachi-s, mert azt kevésbé szeretem, anno a Killing Floor miatt tettem fel, azóta nem használtam.

Ha érdekel tudok ajánlani hozzá egy-két jó modot, mert hát be kell ismerni, az alapjáték hosszútávon elég unalmas tud lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen modra gondolsz? Én csak droidokkal szoktam harcolni, a droideka, ha jól kezelem, nagyon halálos tud lenni! :)

Pályákat szedtem le hozzá, eszméletlen, hogy milyen jókat lehet találni a neten és Grievous is előhozható, habár eléggé imba, úgy gyakja a klónokat, hogy csak úgy pattognak le a halottak róla! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy tűnik a release-el volt, mert ez most jól megy, végigvittem a tréninget, max felbontás, max graff és remekül teljesített a gépem, még tesztelem, ha 1-2 pályán keresztül ezt hozza, akkor majd játszom vele online is. Amúgy ez hamachi-s, mert azt kevésbé szeretem, anno a Killing Floor miatt tettem fel, azóta nem használtam.

 

Hamachi-s jah :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint azt csinálja a Battlefront 2. single rész első pályáján, amikor a szuperlézerhez a magot kell megszerezni, hogy ha kb. 4mp-nél tovább nyomom bármelyik irányító gombot, akkor utána arra fut még vagy 4-5mpig a karakter. Aztán a gépem meg nekiáll visítani, jelezve, hogy szerinte túl sok gomb van egyszerre lenyomva. Patch után néztem, lehet javít sok fontos dolgot:

 

- Improved stability for computers using Dual-Core CPUs with NVIDIA GeForce 6 or GeForce 7 graphics cards. Please check the NVIDIA website for future driver updates which may resolve any existing issues.

 

Amúgy néztem vannak nagyon jó modok, de az űrben való röpködés még mindig förtelmes, vagyis számomra nagyon nem tetszetős, jobban szeretem ebben a játékban a földi csatákat. A EAW-ban pont fordítva van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó lesz. Ahogy látom nagyrészt az idegenekkel fogunk harcolni. Ha jól értettem akkor a Ceph összefogott az idegenekkel a Föld leigázásáért és ezt kell megakadályoznunk. Baromi kiváncsi lennék hogy mi van a többi országban. Azokat is megszállták az idegenek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ceph az idegenek neve. :)

A második rész végén a térkép tanulsága és Próféta szavai szerint az egész világon ott vannak.

 

Akkor a cégnek akiknek a katonáit kellet írtani a másodikban annak mi volt a neve? Annak is hasonló neve van.

Ha az egész világon ott vannak hogyhogy a többi hadsereg nem harcol ellenük?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cég neve a CryNet volt, a magánhadseregének a neve pedig C.E.L.L. (CryNet Enforcement & Local Logistics). Szerintem te ez utóbbira gondolsz.

Honnan gondolod, hogy a többi hadsereg nem harcol? Ők is simán hadat viselhetnek, csak velük nem foglalkozik a játék. A Dél Koreaiak harcoltak, azt tudni az első részből, de aztán a ceph titokban kezdett ténykedni, a föld alatt építették világuralmi terveiket (szó szerint :)). A harmadik részben viszont már simán kialakulhatott egy világi háború.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.