Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én is szemezgettem vele, de 50 Gb-ot össze nem tudnék kaparni (meg amúgy is Witcherezek). Szerintem kicsit hanyagolom, úgyis végig akarom újra játszani előtte az első két részt (ha már karácsonykor megvettem őket). Mondjuk azt maxon legfeljebb a jövőbeli új gépen fogom futtatni, az tuti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tavaly év végén egyebek mellett ezeket sikerált begyűjtenem:

 

CPU: 3,5 GHz AMD Phenom II Multi-Core X6 1075T

RAM: 2x4 giga 1333 MHz Kingmax DDRIII

VGA: MSI R6850 Cyclone IGD5 Power Edition 1Gb GDDR5

 

Az utóbbi idők játékai közül eddig csak néhányat nyomattam vele de azokat egész jól futtatja és asszem jó ideig a későbbiekkel se lesz igazán gondja. Ha sikerál lekattannom a ME3-nyomatásról akkor beszerzem a Syndicate-et és az lesz a következő game amit kijátszok.

 

Szép! ME3 nyomatásért külön piros pont! :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem kattantam volna rá nagyon a parancsnoknőcimre akkor biztos nem nyomatnám annyira. Azt vettem észre hogy vele sokkal simábban van kedvem a játékhoz pedig nem igazán tartom nőnek valónak a főszerepet. Meg kéne próbálnom elvonni magam tőle mert piszkosul tud hiányozni ha nem irányíthatom naponta néhány órát. Tegnap este fejeztem be legutóbb a játékot és nemsoká egy kis mentésszerkesztés után megint előlről kezdem. Úgy játszom egy ideje hogy a Jakab-Miri-SubZero trió nem élte túl a gyűjtögetők elleni akciót mert nélkülük kicsit jobban bejön a harmadik. Lejátszottam nemrég úgy is hogy Mordi se élte túl de őt hiányoltam így azután arra jutottam hogy inkább mégis meghagyom. Ezúttal talán az orgyilkost és a légióst is nélkülözni fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első részt már nem tudom mi miatt, de nem tudtam végig tolni, a 2. rész 14 éves koromban (azt hiszem akkor játszottam vele sokat) maga volt a játékok játéka, elképesztően szerettem. Mit nem adnék egy felújított változatért! A 3. részt is komáltam, de a 4. nálam lekörözte a harmadikat. Az 5. rész bár megvan eredetiben még nem játszottam végig, pedig már nagyon ideje lenne... :)

 

A videót köszi szépen :) durca! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyáááá, hogy a francba felejthettem el? A Remake-et GameCube konzolon kitoltam 1x pár éve (ráadásul eredetiben van meg). Hogy felejthettem el ennyire? Valóban remek volt, egy ilyen Remake el kéne a 2. és a 3. részből is. Szerintem elő is szedem majd a napokban a JátékKocka konzolomat és kitolom újra.... köszi, hogy eszembe juttattad a Remake változatot!!! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tervezik a 2. és 3. rész remake változatát. Pedig nem lenne rossz beszerezni egy Classic Resident Evil Remake csomagot. :D

Zero, 1, 2, 3 és Code: Veronica...de inkább nem álmodozok róla, mert úgyse lesz ilyen.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból indultam ki, hogy az első részt végülis elkészítették újra korhűbb változatban (ami gyönyörű lett) plusz a Zero is ugye az első rész Remake változatának képi világát használja. De sanszos, hogy úgy lesz, ahogy mondod.

 

Bizony a Code:Veronica is remek rész volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak a 4-5-el volt alkalmam játszani, de a régebbi verziók valahogy nem is igazán ragadtak meg a végigjátszás videók alapján. Persze elképzelhető, hogy RE-rajongóként kipróbálom a korábbiakat is.

 

Ez az előzetes pedig baromi hangulatos, köszi! ;) Eddig úgy voltam, hogy valahogy kibírom 2013 januárig (elméletileg akkor adják ki PC-re), de ilyen videók után... most akarom! :evil:

A 4. rész úttörő volt az életemben játékok tekintetében, az 5. egy hatalmas lapáttal tett rá színvonalban, de ez a 6... nem akarom elkiabálni, de az előzetesek alapján nagyon úgy fest, hogy a kettőt együtt veri kenterbe. :cool:

 

Leon és Chris közösen akcióznak, Ada is visszatér... a játékmenet is baromi jónak ígérkezik: zuhanó gépen való hentelés; autós-motoros hajsza; víz alatti feladatok és hasonló finomságok. A 4-5. részhez hű irányítással és ez utóbbi színvonalú grafikával és remélhetőleg történettel is.

 

Még nem böngésztem végig a 600000 oldalas Resident Evil Enciklopédiát, de Ada hogy dolgozhat még az Umbrellának? A vállalat tudtommal 2002-ben csődbe ment, utána pedig személyesen Weskernek melózott a csaj. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a régi részeket toltuk előbb... mai napig a 2. részt tartom a legjobbnak. Abból nem árad a Resident Evil hangulat, hanem az MAGA a Resident Evil hangulat. Óriási játék.

 

Egyébként ha már túlélő-horror... Silent Hill szériával hogy álltok? Nekem abból is a 2. rész a best. :) A fantasztikus zenéjéről nem is beszélve.

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ada sose dolgozott az Umbrellának. 2004-ig egy ismeretlen cégnek, majd 2004-től a "3. szervezetnek"

 

Amúgy az Umbrella 2003ba ment a süllyesztőbe, miután egy speciális alakulat felrobbantotta az Orosz gyárukat. Illetve megölték T-A.L.O.S.-t, a cég végső biofegyverét.

 

 

Nem játszottam egyik Silent Hill résszel se, nem vagyok oda a horrorért. Mondja ezt egy Resident Evil fan. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az én műfajom a horror, ellenben (magam is meglepődtem) a Silet Hill megfogott... nem tudom miért. Nem rajongok érte, azért annyira nem fogott meg, de pl a 2. rész története egészen elképesztően zseniális.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ada sose dolgozott az Umbrellának. 2004-ig egy ismeretlen cégnek, majd 2004-től a "3. szervezetnek"

 

Amúgy az Umbrella 2003ba ment a süllyesztőbe, miután egy speciális alakulat felrobbantotta az Orosz gyárukat. Illetve megölték T-A.L.O.S.-t, a cég végső biofegyverét.

 

Kösz az infókat.

Abból gondoltam az Umbrellás dolgot, hogy Chris olyasmit mond Ada kapcsán, a trailerben, hogy "az Umbreallának dolgozik"... illetve a Seperate Ways-ben, amikor a csaj jelent Weskernek, megfigyelhető a cég logója.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most ismét UT2004-ezek. Feltettem egy csomó mod-ot és Single részben is vannak új karakterek, meg fajok. Baromi jól el lehet vele szórakozni és ha rendesen beállítom az egeret, meg a billentyűzetet, akkor tényleg maximális figyelemmel, az ember észre sem veszi, hogy letelik a 15perces kör. A zászlórablás a kedvencem, így Battle Drodid mod-al, még vicces is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában én is módosítgattam. Kicsinek tartottam parancsnoknőcim ruhatárát így egy kis kutakodás után elértem hogy egy nagy rakás rucija legyen neki. Volt hogy bugyi-melltartó kombóban vagy táncosruciban szaladgáltattam össze-vissza. Néha még a küldetések idejére is azokat adtam rá de csak addig amíg ki nem szúrtam egy fehér-ezüst színű páncél-összeállítást. Nagyon szexisen fest benne a csaj. A legdurvább az összeégett külsős kinézet. Nagyot röhögtem mikor azzal gyomroztattam meg a vérszomjas Han Sol...Gerrel admirálist. :D

Pluszba a gyorsabb játékmenet miatt lenulláztam a hajóm üzemanyagfogyasztását és egy klikkessé tettem a rendszerek letapogatását. Már csak a megszakíthatatlan videók megszakíthatóságára kéne valami megoldást találnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most ismét UT2004-ezek. Feltettem egy csomó mod-ot és Single részben is vannak új karakterek, meg fajok. Baromi jól el lehet vele szórakozni és ha rendesen beállítom az egeret, meg a billentyűzetet, akkor tényleg maximális figyelemmel, az ember észre sem veszi, hogy letelik a 15perces kör. A zászlórablás a kedvencem, így Battle Drodid mod-al, még vicces is.

 

 

Jó lenne már egy új UT. Persze jó a 2004-es is de csak 8 éves.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A folytatása elég gyatra lett, nekem kétszer jobb gépem van, mint az alap követelmény, és vagy kilép, vagy akad a játék. A 2004 nagyon bejön, plusz van hozzá egy 800 megás mod, amivel Counter Strike szerűvé teszi, azok a fegyverek, azok a karakterek, csak szokás szerint nem körök vannak, hanem egyből újjászületik az ember. Plusz van hozzá 30 pálya, fura, hogy UT motorral a Dust 2. rohangál az ember, valahogy az egész kicsit...pörgősebb. Én annyira nem vágyom egy újabbra, max grafikán 5-5 ellen, annyira leköt nehéz fokozaton a játék, hogy nincs időm a csili-villi dolgokra figyelni, pl. hiába van árnyék bekapcsolva, még sosem figyeltem fel arra, mennyire kidolgozott.

Ez olyan, mint a Mortal Kombat, jó az újabbak igen szépek és kidolgozottak, de nekem a 3. rész még mindig a kedvencem. Pedig játszottam azóta 4 PS változattal is. Talán még a DC-vel közös hozott valami újat és volt vicceset, de ma is szívesen játszom a régi részekkel.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max bácsi az alattomos merénylő keresztbe tett nekem. Rávett hogy beszerezzem és elkezdjem a harmadik ámokfutásáról szóló regényt...gamét. Eddig csak az első fejezeten vagyok túl de már abból is látszik hogy csúnyán maga alatt van az ipse. Keményen nyomja a cigi-pia kombót ami mellé olykor még rókázik is egy nagyot. A rosszfiúkat meg néha-néha szinte öngyilkossági hajlamú egyén benyomását keltve hatástalanítja. Mintha tényleg ki akarna nyiffanni. Nemsoká újra is kezdem mert sztoris módban indítottam és a be/kiúszkáló képek nélkül jobb lenne követni az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max bácsi az alattomos merénylő keresztbe tett nekem. Rávett hogy beszerezzem és elkezdjem a harmadik ámokfutásáról szóló regényt...gamét. Eddig csak az első fejezeten vagyok túl de már abból is látszik hogy csúnyán maga alatt van az ipse. Keményen nyomja a cigi-pia kombót ami mellé olykor még rókázik is egy nagyot. A rosszfiúkat meg néha-néha szinte öngyilkossági hajlamú egyén benyomását keltve hatástalanítja. Mintha tényleg ki akarna nyiffanni. Nemsoká újra is kezdem mert sztoris módban indítottam és a be/kiúszkáló képek nélkül jobb lenne követni az eseményeket.

 

 

Mennyire akad neked?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na túl vagyok a game eddigi legnagyobb akcióján. Húzós egy menet volt azt meg kell hagyni. Eddig se volt egyszerű a pacákokat sötétben leszedegetni de motorcsónakból hol kocsival hol motorcsónakkal utánunk akciózó hullajelölteket kipurcantgatni azért mégiscsak más tészta. Persze az is sötét napszakban ment. Talán éjszaka. Ha jól emlékszem nem is nyomattam még ilyen frankó "anyósüléses" száguldozást/üldözést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max papa nagyon sok Woo Jani bá'-féle filmet nézhetett. Úgy akciózik mint Kalickás Mikiék az Ál/Arc-ban. Még aranyfegyvereket is gyűjtöget. Már csak a fehér galambok hiányoznak. :D Pluszban még McClane Jani hatását is fel lehet fedezni és a spanyolkodós bandák háza táján egy kis "Halálos iramban" is fellelelhető itt-ott. Legalábbis nekem az ugrott be arról a környékről.

A bugyiban rúdtáncikáló csajokért pedig jár a fejlesztőknek a plusz piros pont. :D

Néhány dolog azért nagyon nem jön be. Például az hogy nem lehet menteni és hogy a dialógok hangerejét nem lehet külön állítani. Én legalábbis nem találtam olyat amivel ezeket el lehet intézni. Úgy szól mint egy 5.1-es Rip. A párbeszédek halkak a zajok meg hangosak. Azért szétnézek még a menüben hogy találok-e legalább a hangos dologra valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.