Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

 

Jó pár fórumon volt szerencsém azon agyaló agyhalottakat olvasgatni, akik azon rugóztak, hogy akkor most Shepard él vagy sem. Ez a b*zi kijelentés nekik szól.

Inkább csak felesleges kijelentés mert nem is nekem szól így semmi közöm hozzá. Meg elég nekem csakis a saját hülyeségeimmel foglalkozni és az mások hülyeségeinek az ismerete nélkül is megy. :D

 

 

ennyi erővel ugyanez a jelenet szerepelhetne mindhárom befejezésnél

 

 

Erre már többször is gondoltam és én se találtam helytállónak a dolgot. Valami oka azért lehet annak hogy csakis a pusztítós vég esetén reménykedhetnek. Csak épp nem gondoltunk rá. Ha van oka akkor meg előbb-utóbb ki is derülhet.

A vigyorászás meg a reménykedés esetén is számításba jöhet. Nem tartom elképzelhetetlennek hogy a jó dolgokban való reménykedés közben vigyorásszon valaki. Teszem azt az adott illető elképzeli hogy milyen jó lesz ha beteljesül az amiben reménykedik.

Amúgy különösebb kifogásom nincs az ellen hogy a táblánál már ismerik Shepi állapotát és még logikusabbnak is tartom úgy. De ha már Bioék ennyire előtérbe hozták a hülyeségnek is beillő reménykedős verziót akkor egy logikai bukfenc miatt mégse fogom azt csak úgy elvetni. Nem piszkít bele nálam különösebben az összképbe. Az se kizárt hogy valamikor mégiscsak elvetem.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Valami oka azért lehet annak hogy csakis a pusztítós vég esetén reménykedhetnek.

Csak a pusztítás befejezésnél és ott is csak akkor, ha Shepard életben maradt. Ha Shepard meghalt, megy fel a tábla a falra annál a befejezésnél is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Csak a pusztítás befejezésnél és ott is csak akkor, ha Shepard életben maradt. Ha Shepard meghalt, megy fel a tábla a falra annál a befejezésnél is.

 

Honnan a francból veszed hogy én ezt nem tudom? Irkáltam már eleget ezzel kapcsolatban amiből világossá válhatott volna számodra hogy ezzel már jó ideje tisztában vagyok. De ha neked annyira élvezet kiokosítgatni és hülyének nézni a másikat akkor csak rajta csináld. De nélkülem. Szerintem nem is vágod azt amire reagáltál de inkább nem kezdem el magyarázni.

Tudhattam volna hogy elegem lesz ha leragadunk ennél a táblás témánál. Innentől csokizok az egészre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, azt hittem, lehet veled értelmesen beszélgetni valamiről. Elnézést, többet ezt a hibát nem követem el. :roll::pfff:

De azért egyet mégis, jó, hogy olyat látsz bele az írásomba, ami nincs is benne. Nem látom, hogy használtam volna a "te", "Rog" vagy egyéb szavakat, amik téged tesznek meg alannyá. Szóval inkább értelmezz, aztán köss bele másokba...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, azt hittem, lehet veled értelmesen beszélgetni valamiről. Elnézést, többet ezt a hibát nem követem el. :roll::pfff:

Nekem hiába pampogsz. Nem kértem hogy hosszabban diskurálj velem. Minél jobban próbáltam abbahagyni annál jobban benneragadtam. Persze írhattam volna pontosan hogy hagyom már az egészet de a fene se gondolta hogy idáig fajulnak a dolgok.

 

 

De azért egyet mégis, jó, hogy olyat látsz bele az írásomba, ami nincs is benne. Nem látom, hogy használtam volna a "te", "Rog" vagy egyéb szavakat, amik téged tesznek meg alannyá. Szóval inkább értelmezz, aztán köss bele másokba...

Na az értelmezést neked se kéne mellőznöd. Utaltam már arra eleget hogy nem akarok a témával többet foglalkozni. Ebből kiindulva te kötöttél belém. Hagytál volna inkább békén. Az meg már csak a te bajod hogy úgy vetted észre hogy beléd kötöttem. Amúgy a franc se akart beléd kötni. Tiszta vizet akartam önteni a pohárba csak jó sz*rul ment.

Remélem nem fog folytatódni semmilyen formában se a diskurzusunk. Azért biztosra megyek és egy ideig inkább be se nézek ebbe a topeszba. Ha esetleg máshol folytatódna akkor már oda se. Plusz a PM-funkciót a biztonság kedvéért pedig lekapcsoltam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól rémlik, ide még csak a Leonos demó került be. Itt a másik két játszható karakteré is. Annak nem örülök, hogy a muníciót ismét a 4-hez hasonló módon lehet felvenni. Fölé állsz és máris a zsebedben van. Az 5-ben az élethűség kedvéért le is lehetett hajolni, nem tudom, ezt miért nem hozták át ide is.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rkj5fd7MHW0#!

http://www.youtube.com/watch?v=olvgopPMYqE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Újabb gameplay...

http://www.youtube.com/watch?v=aR4NhU1x6so

 

Szerintem abszolút helyén van a grafikája, még ha akadnak kidolgozottabb game-ek is. Az 5. rész grafikája maximális teljesítményen valami gyönyörű. Remélem a 6-al is így lesz.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass E!ffect 3 ki a faszt érdekel?

Már megint mi a túró bajod van? Zavar, hogy valaki szeret olyat, ami neked nem jött be? :roll: Mint láthatod, már legalább három olyan f*sz van, akit itt érdekel. Az ilyen kirohanásokat jó lenne, ha magadban tartanád, mert erre aztán semmilyen hímtag nem kíváncsi. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint mi a túró bajod van? Zavar, hogy valaki szeret olyat, ami neked nem jött be? :roll: Mint láthatod, már legalább három olyan f*sz van, akit itt érdekel. Az ilyen kirohanásokat jó lenne, ha magadban tartanád, mert erre aztán semmilyen hímtag nem kíváncsi. :angry:

 

Ezt én írtam? Nem is emlékszem rá. Persze semmi bajom a Mass Effect 3-mal. Fogalmam sincs miért írtam be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tom, valaki ismeri-e Freddy D munkásságát. Én tegnap este böngésztem Ncore-on és láttam a Mesterlövész című játékot, amit ő nagy sikerrel bemutatott. Gondoltam én is kipróbálom... Ma játszottam vele 3 órát, elvittem addig a részig, amikor a busz vérzik, ott abba kellett hagynom, annyira röhögtem. Valóban az egész egy bughalmaz, az MI csapnivaló, volt, hogy úgy töltöttem újra, hogy az ellenfél előttem állt 2 centire és nem vett észre, no meg hasonló érdekességek. Jó néha ilyen játékokkal is tolni, nem úgy szórakoztat, mint egy Warhammer, sokkal inkább kedv fokozó.

 

Mostanában elkezdtem érdeklődni a harcos, gyűjtős kártyajátékok iránt, régen egy Marvel-essel próbálkoztam, de tutorial nélkül az első két gépi ellenfelet sem tudtam leszedni, szóval...Magic.The.Gathering.Duels.of.the.Planeswalkers-el próbálkozom, igényes grafika és érthető játékmenet. Valaki játszott már hasonlókkal?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre sikerült befejeznem a Max Payne 3-at. Már régóta végig akartam vinni, de eddig sehogy sem volt rá alkalmam.

 

Ami tetszett:

Pazar történetvezetés tele érdekes fordulatokkal, melyekre őszintén szólva nem igazán számítottam. Ráadásul nem lineálisan építették fel a kampányt, ha már elunalmasodhatott volna megkavarták egy visszaemlékező fejezettel, amely teljesen új színt vitt az egészbe.

A külső nézetes játékok nálam elve előnyben vannak, s ezt sikeresen megtoldoptták egy szinte tökéletes fedezékrendszerrel, valamint bullet time-al, amelyből szinte sosem elég és sok esetben létfontosságú a túléléshez.

Ehhez jön a szép grafika, a kidolgozott textúrák, persze van akinek ez már nem olyan szép, de én nem tartozom közéjük.

Igazi kihívást nyújtott számomra, nem egyszer meggyűlt a bajom az ellenfelekkel vagy, hogy egyszerűen kifogytam a lőszerből és már semmit sem tehettem. De ez még nem ment az idegeimre, 2-3 próbálkozás után sikerrel vettem az akadályokat.

 

Ami már kevésbé:

Számomra túl sok volt az átvezető, sok esetben szívesebben mentem volna már a pályán, ahelyett, hogy x percet kelljen végigvárnom, de ez már csak én vagyok.

Van egy-két dolog, melyben mindezek ellenére is kívánni valót hagy maga után, viszent ezek feltűntetése már tényleg csak szőrszálhasogatás lenne, valamint meglehet, hogy csak számomra hibák

 

Szóval meglehetősen elnyerte a tetszésemet 10-es skálán 9-et ért el nálam. Ha az említett hibák nemlennének azt mondanám, hogy az ME3-al vetekszik számomra (de így nem, vitathatatlanul marad a trónon :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy bajom volt a Max Payne-el, hogy köze nem volt az előző két részhez, ha máshogy hívják a játékot, azt mondom oké, megállja a helyét, de mint folytatás... Nálam sok volt a bug, volt, hogy nekimentem egy ajtónak és beleragadt, meg guggoltam és nem akart kiegyenesedni a karakter, aztán végig kellett vonszolnom a pályán szegényt... Bevallom én valami olyat vártam amúgy, mint a Duke Nukemnél, hogy nem a grafikát pattinjták szénné, meg tesznek bele látványos dolgokat, hanem arra törekednek, hogy a régi motorosoknak, akik a szérián nőttek fel, valóban bejöjjön. Én sok ismerősömtől úgy hallottam vissza, számukra csalódás volt a játék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nálam kimaradt az első két része, szóval nem tudtam értékelni ebből a szempontból, de később biztosan előveszem őket, ezután már nem maradhatnak ki. Nekem egy olyan gyerek ajánlotta, aki szinte ezeken nőtt fel, bár neki egyáltalán nem okozott csalódást s szerintem most is ezzel játszik (jó neki :)).

Szerkesztve: - Darth Raven
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.