Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem mondod... tudod, majd ha lesz pénz, lesz monitor is. Addig meg nem kell kioktatni a magas lóról. Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha LCD monitoron nézhetném. Vagy akár síkképcsövesen. Csak sajnos a) nincs rá még pénzem b) a szgéphez használt monitorhoz NINCS semmilyen bemenet... pedig LG. Ez van. Marad a leszólt SCART.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod... tudod, majd ha lesz pénz, lesz monitor is. Addig meg nem kell kioktatni a magas lóról. Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha LCD monitoron nézhetném. Vagy akár síkképcsövesen. Csak sajnos a) nincs rá még pénzem b) a szgéphez használt monitorhoz NINCS semmilyen bemenet... pedig LG. Ez van. Marad a leszólt SCART.

 

 

Bocs, nem akartalak kioktatni. Sajna az xbox csak a nagy tv-ken hozza ki magából amit tud. Úgy értettem ha lesz pénzed rá érdemes venni egy nagy tv-t. Szerintem régi tv-kre rá sem lehet kötni. De Bomarrnak van, ő majd megmondja mit lehet vele csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, nem akartalak kioktatni. Sajna az xbox csak a nagy tv-ken hozza ki magából amit tud. Úgy értettem ha lesz pénzed rá érdemes venni egy nagy tv-t. Szerintem régi tv-kre rá sem lehet kötni. De Bomarrnak van, ő majd megmondja mit lehet vele csinálni.

Rá lehet kötni a tv-mre, csak nem olyan szép. Nagy TV-m biztos nem lesz, de talán megengedhetek magamnak egy 21 colos HD-s LCD-t, az bőven elég lesz szerintem hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a lézer, vagy az ajtó fog előbb elromlani. Nekem eddig 3Boxom és 2PS-el volt dolgom, Boxok közül kettő chipelve volt, mindkettőnél vagy a túlmelegedés, vagy a ki nem nyíltó ajtó lett a végzete. A 3.nál meg a lézer olyan szinten rossz volt, hogy a végén hiába tisztítottam, volt szerelőnél, egyszerűen nem olvasott be semmilyen lemezt. Plusz amit utáltam, az a Dupla rétegű DVD szükségessége. Amikor 3gigás játékokat írtam ki nem olcsó lemezte, mert az a májkroszofotos Đđ] csak az arra írt cuccot olvassa be. Jah a másik meg a gamepad amit hozzá adnak, ha aktív és agresszív játékos vagy, akkor fél évente cserélheted, egy durvább GOW 2. játék után....

A PS szerintem masszívitásban és időtállóságban sokkal jobb, mégiscsak a cég ami gyártja, a CD , Walkman, MiniDisc feltalálója. Ennek ellenére a rajta megjelenő játékok száma jóval kevesebb és drágább is, plusz a chipeltetés után a legtöbb megroggyan.

Én több év tapasztalatából arra jutottam, ha koca játékos vagy, hétvégente játszol csak, akkor is 5-6óránál nem többet, akkor jó az Xbox, de ha hard gamer vagy és naponta csapatod, akár haverokkal is, akkor egy PS jobb befeketetés.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ajánlom a Army of Two játékot, coopban a legjobb és a két karakter két fajta taktikát követel. Én egy este végigtoltam a single részt legnehezebben és utána haverokkal játszottunk, a története gagyibb, mint a Gears-é, de taktikai megoldások és az ellenséges MI szerintem simán odaveri. Plusz sokkal viccesebb is az egész! :) Szerintem az egyik legjobb 2Vs.Xbox játlék a TPS kategórián belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ajánlom a Army of Two játékot, coopban a legjobb és a két karakter két fajta taktikát követel. Én egy este végigtoltam a single részt legnehezebben és utána haverokkal játszottunk, a története gagyibb, mint a Gears-é, de taktikai megoldások és az ellenséges MI szerintem simán odaveri. Plusz sokkal viccesebb is az egész! :) Szerintem az egyik legjobb 2Vs.Xbox játlék a TPS kategórián belül.

Köszi, majd megfontolom, de nem valószínű, hogy lesz ilyenekre időm. Csak Fifát tolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az elég gagyi, már megbocsáss, PC-n szebb a grafikája, a gamepadot ugyanúgy érzékeli és gyorsabb is a betöltés, meg minden. Számítógépen, egy 2-3éves konfigon is simán elfutnak a legújabb verziók, annyira nem vas igényes a játék. Szerintem kár lenne erre a konzol adta lehetőségeket elpazazolni, baromi jó TPS-ek vannak Boxra, sajnos ezt a felhozatalt hiányolom PC-ről. Meg a Coop, ami nehéz, mivel, nekem úgy már a GOW 1. is néha beszaggatott, két controllerrel... Szerintem használd ki ezt a lehetőséget, meglátod, néha jól jön egy kis mészárlás. Jah és Mortal Vs. DC, ha egy kis laza, rekem grafikájú bunyóra vágysz, a másik nagy hiányossága a PC-nek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az elég gagyi, már megbocsáss, PC-n szebb a grafikája, a gamepadot ugyanúgy érzékeli és gyorsabb is a betöltés, meg minden. Számítógépen, egy 2-3éves konfigon is simán elfutnak a legújabb verziók, annyira nem vas igényes a játék. Szerintem kár lenne erre a konzol adta lehetőségeket elpazazolni, baromi jó TPS-ek vannak Boxra, sajnos ezt a felhozatalt hiányolom PC-ről. Meg a Coop, ami nehéz, mivel, nekem úgy már a GOW 1. is néha beszaggatott, két controllerrel... Szerintem használd ki ezt a lehetőséget, meglátod, néha jól jön egy kis mészárlás. Jah és Mortal Vs. DC, ha egy kis laza, rekem grafikájú bunyóra vágysz, a másik nagy hiányossága a PC-nek!

Majd én eldöntöm, mire használom.

 

Te mindenben rá akarod erőltetni a véleményed a másikra? Vedd már észre magad: Nehogy te mondd már meg a másiknak hogy mivel játsszon Xboxon! Ajánlani lehet, azt köszöntem szépen, de az "ÉN VÉLEMÉNYEM AZ EGYEDÜLI, ÉS MINDENKI MÁSÉ LE VAN SZ/RVA" típusú hozzászólásaidból egyszer és mindenkorra elég volt. És ha valaki nem szereti a mészárlós, lövöldözős játékokat? Akkor az h/lye, csak mert nem olyan az ízlése, mint Neked? Fogd már fel, hogy nem mindenki olyan mint Te... ennyire sötét vagy?!

 

Azért exportáltam a Boxra a fifát, mert a gépemen nem futna már, így viszont olcsóbb volt elérni, hogy játszhassak vele. Ha neked ez nem tetszik, akkor lépj túl rajta, a véleményed a továbbiakban úgy is ignorálva lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak mondom, hogy a Fifa egy tök igénytelen játék, haveromnek két magos gépe van és 512-es AGP-s kártyája, meg 3giga DDR ram és simán futnak a legújabbak is. Gépigényt nézve az egyik legigénytelenebb szimulátor, szóval én hülyeségnek tartom CSAK ez miatt boxot venni. Ez olyan, mintha vettél volna egy guminőt, hogy a melleid nyomkodjad. :D

Azt már megérteném, ha mondjuk a Bioshock 2. miatt döntöttél volna, mert az nekem is akadt a régi PC-men, boxon simán futott. Ahogy szegény Duke Nukem új része is, a PC-s átirat okádás volt. Kár lenne, hogy csak fociznál a konzolon, hidd el baromi jó játékok jönnek ki rá, igaz grafikában sosem érik utol az asztalit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem már, mint írtam sokkal régebb óta vannak konzoljaim és lehet ha kipróbál 1-2 játékot rájön, hogy nem is olyan rosszak! :) A chipeltetés sem hülyeség, ha lejár a garancia megéri, mert ha pl. nyáron több időd van és ráunsz a játékokra, akkor jól jön ha ncore-ról lerántasz 3-4et és kipróbálod. Én az egyetem alatt vettem újraírható duplát, csak ezért, igaz, mielőtt eladtam volna a konzolt, már nem olvasta be a lemezt. Jah amúgy amit még mindenki dícsér konzolon az az Assassin sorozat, egyértelműen jobb, mint PC-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri, ha még részben egyet is értek most veled (én nem vennék konzolt, de ha mégis, akkor tuti több játékot is kipróbálnék rajta) akkor is jó lenne megértened végre egyszer s mindenkorra azt, hogy Donát másképpen döntött. Elmondása szerint ideje sem igazán van játszani... ha pedig mégis, akkor a Fifa játékokat tolja szívesen, más játék pedig nem nagyon foglalkoztatja. Úgy határozott, hogy az igazán régi PC-je lecserélése helyett konzolba invesztált, tessenek már elfogadni a döntését!

 

Egyetlen egyszer vettem konzolt, azt is használtan évekkel ezelőtt. Méghozzá egy Nintendo GameCube-ot. Egyetlen ok miatt vásároltam még. Ez az ok az only GameCube platforma megjelenő Resident Evil Remake volt, de még beszereztem mellé a Resident Evil Code Veronica-t és a Reisdent Evil 4-et (akkor még nem jött ki PC-re) Egyedül a Resident Evil Zero-t nem sikerült akkor felhajtanom később pedig elfelejtődött a dolog. De akkor én is csak ezért vettem konzolt... és ez se éppen mostanában volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javaslom, Flóriboy, hogy a lelked megnyugtatása és Donát üdvözülése céljából vegyél neki pár játékot. Így talán mindketten jól jártok. Te megnyugszasz, Donátnak meg lesz pár papírnehezéke és ajtótámasztéka. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez oké, de chipelés nélkül egy Fifa 12.000-16.000 között mozog, persze nem a régiek, az újak. Ha fejleszti a gépét és összerak egy 2-3éves konfigot, aztán letorrentezi a játékokat, akkor egy idő után kb. ugyanott tart majd. A másik ami szomorú, hogy az Xbox nem újít. Kijött a PS3, grafikában gyönyörű, a rajta megjelenő játékok tényleg mondernek és látványosak A legutóbbi COD-al toltuk sokat, néz úgy ki, mint egy atomerőmű PC-n. A Microsoft meg butítja, butítja a játékait, hogy a konzola elbírja az újabbakat is. Kíváncsi vagyok ennek mi lesz a vége...

 

Dzséjt köszi a tippet, van itthon 3db VGA monitor, majd eladom őket, abból egy régi játékra futja. :clap:

Amúgy Donát, ha érdekel, én eredeti játékot mindig a Vateráról vettem, csak figyelni kell, mert lehet a még csomagolt, 1éves game 4999, csak a nyelvezete full német, ezt elfelejtik feltűntetni.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri értem az álláspontod, de mondok néhány tényt magammal és a Fifával kapcsolatban, hátha úgy jobban megérted a helyzetet:

 

a) Hardcore fifa rajongó vagyok, kb 13 éve játszom vele, és 5 éve minden évben megveszem - az egyetlen játék, amivel játszom, és ami leköt. A PC-re is megvettem (nem pedig torrentről szedtem le), mert az eredetiség minden előnyét kihasználom (tehát elég komolyan tolom online is).

 

b) Ahogy Riddick azt jól leszűrte, nincs túl sok időm, csak hétvégente vagyok otthon, akkor pedig egyetlen dolog érdekel igazán játékok terén, és ez az aktuális Fifa. Nem azért, mert a többit nem ismerem... tesóm nagy kocka, mindig mutogatja a játékait, (Crysis, Need for, Fallout, GTA, stb.), de ezek engem nem igazán érdekelnek, mindig kipróbálom, de ennyi. Ami jó lenne (pl. Fallout, vagy Oblivion, stb.) azok meg baromi sok időt rabolnak el az ember életéből, nekem ennyi időm nincs, ha van, valamennyi, abból Fifázok, mert az a kedvencem.

 

c) Tisztában vagyok az árakkal, hiszen előrendeltem - ráadásul az ultimate editiont, aminek az Xbox ára a PC-s árhoz képest csak 500 Ft-tal volt több.

 

Szóval hiába is lenne több játékom, ez a kedvencem, gyerekkorom óta ezt tolom, régen emellett játszottam másokkal is, erre már nincs több időm, úgyhogy csak eggyel játszom. Akár fájdalmas ez számodra, akár nem. :)

 

Ami a gépemet illeti: elég régi volt, hiába nem túl gépigényes a Fifa még (ha újítanak a graf motoron, újra az lesz), idén már az egész gépemet ki kellett volna cserélni, alaplapostól, procistól, videókaristól, ramostól, mindenestől. Na én ehelyett vettem a Boxot, pár évig tuti elég lesz, addig sem kell invesztálnom a gépembe, mert amúgy a játékokon kívül minden egyéb tevékenységre alkalmas még.

 

Ennyi a történet.

 

 

Dzséjt: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt köszi a tippet, van itthon 3db VGA monitor, majd eladom őket, abból egy régi játékra futja. :clap:

Hát ha ezt összehozod, istenemre megszavaztatom neked az év legrosszabb üzletembere díjat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor te még nem játszottál Frenkie az új COD-al Ps-en, nagyon durva, szerintem jobb, mint gépen, kivéve a célzás részét.

Amúgy én megértem Donát, hogy sokat Fifázol, de amiket tesód mutogatott azok Pc-n is vannak és mindegyik jobban néz ki ott, igaz erős vasat is igényel. Csak nézz utána 1-2 olyan játéknak amik nem jöttek ki Pc-re, meglátod lesz pár olyan, ami tetszeni fog. Főleg, hogy elég sok régi 360-as játékot ma már hozzád dobnak a boltban, én vettem egy olyan demo disc-et, amin 45 játék szerepelt és 2000Ft volt, ez 3éve történt és volt rajta 2008as játék is, Egy próbát tuti megérne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég, most már én veszek Donátnak játékot! :facepalm: Donát, legközelebb találkozunk, kapsz tőlem Wolf 3D-t, Duke Nukem 3D-t, Doomot, Quake-et, Bloodot, és ha addig jó leszel, Mariot is, hogy legyen valami elgondolkodtató a repertoárban. :D Remélem Flóriboy ez neked is megfelel. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor te még nem játszottál Frenkie az új COD-al Ps-en, nagyon durva, szerintem jobb, mint gépen, kivéve a célzás részét.

 

Tényleg nem játszottam. Se ps-em, se nagy tv-m. Nekem a pc-n is baromi szépen futott. Sőt fps-t csak pc játszanék akkor is ha lenne konzolom. Ugyanakkor elhiszem hogy ps-en is szép lehet a COD.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis szerintem népszerűbb. A COD régi részei kialakítottak egy rajongó tábort, (igaz a Vietnámos rész valami szörnyű volt) és ők még ma is hűségesek. Plusz a MW első része szerintem hozta a régi színvonalat, a kezdő, hajós küldetés, nagyon tetszett, élvezet volt vele játszani. Nekem egyedül a mesterlövészes küldetés nem tetszett, nem vagyok az az osonós típus.

 

Amúgy amiket felsoroltál régi játékok, mind remekek, ha valaki kihagyta anno őket, az csak bánhatja. De mivel neked eddig VGA monitorod volt, gondolom csak ezek futottak rajta, jó felbontásban... :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, nem ocsmány, de azért nagyon elmarad egy Battlefield 3-tól vagy Crysis 2-től, de nem egy grafikailag e kettőnél gyengébb játéktól is.

 

 

Ez igaz. A Battlefield 3 mindent ver grafikailag. Az új monitoron és gépen az első lesz amit majd kipróbálok természetesen minden max-on.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy amiket felsoroltál régi játékok, mind remekek, ha valaki kihagyta anno őket, az csak bánhatja. De mivel neked eddig VGA monitorod volt, gondolom csak ezek futottak rajta, jó felbontásban... :)

Azért a Doom 3 is elzötykölődött. És bár igencsak szaggatott, de csak-csak végignyomtam valahogy a Crysis 2-t is. Nem volt az igazi, bevallom, jobb lett volna 1280x1024-es felbontásnál magasabbra állítani, de hát szegény ember vízzel főz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Doom 3 nekem nagyon nagy pozitív csalódás volt. Ha a Promi film is ennyire hozta volna a régi részek hangulatát... azért amikor zseblámpa, vagy fegyver....mászkálsz és hallod, hogy jön valami, odalősz 2-3-at shootival, aztán utána világítasz, hogy tényleg meghalt-e. Plusz a hőtorzítás effekt itt jelent meg először, imádtam. Az volt a durva, hogy 1024-ben toltam max graffon és 30perc után kifagyott a játék, várni kellett 4percet és ment újra, a kártyám simán bírta, sokak szerint a játék motorja volt a ludas, meg a patch hiánya. Az új Duke Nukemnél meg az exe prioritással lehetett állítani, hogy ne 25percig töltsön. Akárki akármit is mondd, nekem nagyon bejött, a beteg humor visszatérése jól sikerül. Az már más kérdés, hogy konzolon sokkal nagyobb élmény volt, mint Pc-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm lehet egyedül leszek vele, de én a Doom3-ra úgy ráuntam, mint a fene... az elején még tényleg ütött a hangulat, de egy idő után olyan rutinszerűvé vált az egész, ami eleinte hú de para volt, az egy idő után már csak a "már megint ezzel akarnak rámijeszteni?" lett.

Lehet tenni kéne még egy próbát vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megéri, jó az MI Quake 4 szintű...bemész a szobába, balról jön 3, leszednek...reload...balra koncentrálsz és tovább mész. De ha elkezded modolni, plusz hozzá csapod a két kiegészítő lemezt, akkor nagyon be fog jönni, mert szerintem a korához képest remek játék és a motorja is remek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.