Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jövő hét kedden jelenik meg a Mass Effect 3 Extended Cut DLC. Állítólag a bővítés már a Cerberus bázis megtámadása előtt elkezdődik, így nem lesz elég onnan kezdeni. Választ kapunk a kérdésekre, a döntéseink nagyobb hangsúlyt kapnak ráadásul eltérésük miatt megerősödik az újrajátszás lehetősége, és lesz utalás az ME univerzum jövőjére. Aztán majd elválik, mennyi ebből a reklám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No most máris jobban érdekel hogy tudok-e én majd azzal játszogatni. Lehet hogy az én verziómhoz nem lesz jó. Megvenni a gamét meg nem akarom amíg nem vagyok elégedett a végével. Talán leszedek egy feltelepíthető verziót csak azt nemtom hogy be lehet-e külön szerezni hozzá Bioék szerverétől függetlenül az ötezer éves emberes és az új DLC-t.

Azt már eldöntöttem hogy ez a kibővített kijátszás Garrus románcos lesz meg hogy a parancsnoknőcinek is heges lesz az arculata. Még nemtom hogy először jó vagy rossz lesz-e a csaj. Most épp egy könyörtelen földivel nyomom. Egész jól passzolnak a szétégett karjai a heges pofájához. A szemei jobban bejönnének ha nem világytanának. Elég lenne nekem ha simán csak pirosak lennének.

 

Plusz tegnap végére értem Max papa legújabb ámokfutásának. összességében véve egész ütős játék. A végei azért kicsit jobban is eltérhetnének egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapig nem vágtam hogy miért emlegette a szuperpilóta a rásön nésönel enthemet. Talán még a parancsnoknak se esett le. :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lW18-2-QrIg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nemtom hogy az első kettőben hogyan utalnak rá mert csak a harmadik húsvéti toláskáinak olvastam utána. Ha nem réges-rég láttam volna a filmet akkor talán rögtön leesett volna. A másik bejövős "nem vágtam" beszólás Profi dö profien "Dobja ki a légzsilipen." szövege. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nemtom hogy az első kettőben hogyan utalnak rá mert csak a harmadik húsvéti toláskáinak olvastam utána. Ha nem réges-rég láttam volna a filmet akkor talán rögtön leesett volna. A másik bejövős "nem vágtam" beszólás Profi dö profien "Dobja ki a légzsilipen." szövege. :D

Most még így ami hirtelen beugrik, hogy az ME2-ben ő is jön a Trükkös Iván nevű manőverrel, ami szintén szerepelt a Vadászat a Vörös Októberreben (hű de hülyén hangzik ez... :para: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erről a játék alatt lemaradtam mert nem hallgattam meg a szereplők maguktól elmondott szövegeit. Miután ezt olvastam megnéztem egy videót amiben elhangzik és a "crazy" miatt Őrült Ivánnak fordítottam azt a figurát. Nekem úgy jobban is tetszik mint a "trükkös".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az Őrült Iván jobban hangzik, csak a Vadászat a Vörös Októberreben szinkronjában van Trükkös Iván, bennem meg az maradt meg valahogy. Hogy hol mondja Joker, az most konkrétan nekem sem ugrik be. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen korrekt, még ha kicsit előre mosakodás szaga is van, de ettől független nem hülyeség, amit mond. Már az elején tisztázták, hogy nem lesz új vége a játéknak (ez nem is baj), csak megválaszolnak kérdéseket. Engem pedig ez zavar, a sok nyitva hagyott kérdés, miközben ez egy történet lezárása lenne (mert, hogy nyitnak a következő rész felé, az oké, de itt Shepard sztorija sincs rendesen lezárva). Szóval én ettől még nem aggódom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van!

 

Egyébként is érdekes... "nem fog minden elvárást kielégíteni"? Mutasson nekem valaki olyat (bármit), ami minden létező elvárást kielégített! Na ugye, hogy nincs ilyen.

Mellesleg a BW abszolút logikusan cselekszik, egy ilyen hisztériahullám után, amit kiváltott a befejezés, még szép, hogy előre szólnak... sok "érdekesen gondolkodó rajongó" miatt muszáj!

 

Egyébként meg -> Katt!

 

Szerk:

 

Megnéztem a videókat. Konklúzió: Egy büdös szavunk nem lehet!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a "nem fog mindenkinek tetszeni" szöveg szerintem enyhén szólva előre mosakodás. Már amikor először olvastam az ME3 megjelenése előtt olyan érzésem volt, mintha ezt mondanák: "bocs fiúk, ez el lett batyva, de amúgy frankó". És akkor még híre sem volt a banzájnak. Amikor ilyesmit egy felelős alkotó előre kijelent, az rosszat sejtet. Ilyen ténnyel, mi több, ilyen közhellyel dobálózni előre nem jó, mert mentegetőzésnek tűnik, és utána sem, mert akkor meg sértettségnek. Most ugyanez, sőt, most már pofátlanság is újra bejelenteni. Megmondták, hogy nem fog változni a vége. Aki ezt tudomásul vette, az rendben van, aki nem, az meg hiú reményeket táplál, de az meg az ő baja. Kész, slussz, passz. A Bioware részéről nem szabadott volna ennyit lovagolni ezen.

 

Ami a rajongókat illeti, minősítés nélkül, nagyon meg tudom érteni őket. Ugyan nekem a koncepció tetszett (bár a művészi szó használata nevetségesen ostoba a Bioware részéről...), de akkor is összecsapott. Bármi is áll a háttérben, tagadhatatlan hibáktól szenved, ami egy addig a pontig remek játéktól hihetetlen. Persze elég szélsőséges reakciók is lettek (perelés, bojkottálás, el lett rontva tíz perc, ezért soha többé nem veszek Bioware játékot, meg még ezt is elajándékoztam brühühűűűű - na ennyit a "minősítés nélkül" részről :D), de az ember hülye egy állatfaj, úgyhogy ezekkel nem kell foglalkozni. Azonban az az elvárás és kérés, hogy kapjunk egy az eddigi két és négyötöd játékhoz minőségben és kidolgozottságban felérő befejezést, az teljesen jogos volt, akárki akármit mond az ellentáborból. Nem kell új befejezés, se a csillagok lehozása az égről, de azért Shepard történetének záró eposza ne úgy végződjön, hogy Shepard történetével kapcsolatban több kérdésünk van, mint a első rész végén, ráadásul mindezt hatalmas lyukakkal tálalva. Még szerencsétlen karakter sincs lezárva, pedig a Bioware szerint vele többet nem találkozunk (bár ebben személy szerint baromira kételkedem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt bajom azokkal, akiknek nem tetszett a befejezés, ha az illetők korrektek voltak. Pontosan azokkal van bajom, akiket te is említettél, akik pereltek, meg bojkottáltak, meg akik szemében már mindenki hülye, aki csak egy picit is pozitívan áll az ME3-hoz vagy a BW-hez. Ez szerintem erőteljesen súrolja az elképesztő és minősíthetetlen viselkedés felső határát!

 

Ami pedig a DLC-t illeti. Szuper lett! Bár teljes véleményt majd csak akkor mondok, ha kitoltam vele a Cerberus bázistól, de nem bírtam magammal és megnéztem az "új" befejezéseket. Véleményem szerint nagyon jók, és tartom, amit lent írtam... egy büdös szavunk nem lehet!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mer' kínzol itt, ember! Ilyeneket írsz a DLC-ről, hogy "szuper lett", meg "nagyon jók", na meg "egy büdös szavunk nem lehet". Én meg holnapig nem tudok játszani, és az egész éjszakát ébren fogom tölteni (nem a DLC miatt, hanem mert ezért fizetnek :D). Általában még Mass Effect nélkül is lassan jön el a reggel, de most már alapjáraton várom, szóval még lassabban fog telni. És most te pár kijelentéssel áttapostad a féket a padlón és nyakig rántottad mellé a kéziféket is. Még pár dicséret, és megáll az idő számomra. :D Szóval ez kínzás. Durva és kegyetlen kínzás. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Dzséjt, nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de számomra ez a hír aggodalomra ad okot. Nem tudom, hogy mi a fene lelte ezt a Bioware-t, de nem jó úton járnak... :hmm:

Engem megnyugtat. Elég durva lenne, ha átirnák a végét azon az alapon, hogy a rajongók egy részének nem tetszett. Az kb. olyan lenne mintha törölnék Jar Jar-t az ep.1-ből csak mert sok volt körülötte az elégedetlenkedés. Az alkotók vállalják fel a saját munkájukat és ha módositanak rajta akkor tegyenek hozzá az eddigiekhez de ne vegyenek el belőle. A nyilatkozat alapján nagyonis jó uton járnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértés végett: Nekem az adott okot aggodalomra a nyilatkozat alapján, hogy nem azoknak készítették, akiknek tetszett a játék vége, és nem azoknak, akik szerették volna kijavítani a hibát. És itt nem úgy értem, hogy változtassák meg a végét teljesen, és kapjunk új befejezést, hanem adjanak magyarázatot. Elvégre ez egy történet befejezése lenne vagy mi. :)

 

De most már megnyugodtam, munkából hazaérve én is megnéztem. Öcsém, miért nem csinálták meg az elejétől fogva ilyen frankón?! Most már végre megnyugodtam, kb. 3 hónap után újra magam lehetek. :) Bioware, ez szép munka volt, így utólag! :peace:

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most már megnyugodtam, munkából hazaérve én is megnéztem. Öcsém, miért nem csinálták meg az elejétől fogva ilyen frankón?! Most már végre megnyugodtam, kb. 3 hónap után újra magam lehetek. :) Bioware, ez szép munka volt, így utólag! :peace:

De hosszúúúúú lesz ez az éjszakaaaaa... :para:

Eh, az E3-ról kéne cikket írnom, de csak az ME3 jár az eszembe. Hogy holnap én hazamegyek, nem lefeküdni fogok, az hót ziher.

 

Engem megnyugtat. Elég durva lenne, ha átirnák a végét azon az alapon, hogy a rajongók egy részének nem tetszett. Az kb. olyan lenne mintha törölnék Jar Jar-t az ep.1-ből csak mert sok volt körülötte az elégedetlenkedés. Az alkotók vállalják fel a saját munkájukat és ha módositanak rajta akkor tegyenek hozzá az eddigiekhez de ne vegyenek el belőle. A nyilatkozat alapján nagyonis jó uton járnak.

Pontosan. Így is egy nagyon szép gesztus a készítőktől, hogy ezt összehozták. Végül is, hagyhatták volna úgy az egészet, ahogy van.

Most viszont azon gondolkodom, hogy talán jó volt valamire még ez az egész hiszti-fáré. A Bioware a Mass Effect 2 óta bandukol egy olyan úton, ami kicsit az elüzletesedés felé vezet, plusz, mintha lustulnának. A Mass Effect 3-nál éreztem ezt igazán, bár a Dragon Age 2-nél ütközött ki jobban (értsd: az ME3 sztoriját összecsapták, de a DA2-vel vesződtek a legkevesebbet minden téren). Ez talán felrázza őket és ezúttal újra maximálisan odateszik magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb megnéztem a pusztítós végződésnek a videóját. Mit ne mondjak jó sz*r kedvem lett miatta.

Ezzel a toldozgatással csak úgy tudnám elfogadni a játék végét ha a folytatásban Shepi újra összejönne a spanjaival. Ha már lélegez a végén akkor valamikor egymásra is találhatnának. Enélkül inkább maradok annál az elképzelésnél miszerint a sugarazás és a lélegzés közti dolgok csakis Shepi elméjében történnek meg és a lélegzéssel kitisztult tudattal tér magához plusz még azt hozzáképzeltem hogy feltápászkodik és a spanjaival megteszi azt amit a sugarazás miatt nem tudott korábban megtenni. Persze reléfelrobbanás nélkül. Ha eleve így fejezték volna be az eredeti játékot akkor máris jobban megfelelne nekem. Tehát ezzel a toldozgatással egyelőre még jobban utálom a végét. Enélkül a DLC nélkül se bírtam elfogadni az eredeti véget a játék valóságának de vele már pláne nem bírom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már csak akkor fogok bizakodni ha a stáblista után még van valami erre utaló be nem mutatott plusz jelenet. Vagy ha a folytatásban kerül sor rá. Csak akkor meg elég sokáig nem bizakodnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.