Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azért ez a trió sem megvetendő. :) De az XBox tokokat hogy el tudják csúfítani ezzel a zöld színnel (és még rá is kontráznak az ilyen CLASSIC, EXCLUSIVE, meg EZT VEDD MEG kiadásokkal... brrrr....).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg a "classic"-ok az ocsmányak ezzel az óriási kerettel. Mintha úgy lennének vele, hogy "ha már olcsóbban veszed, bűnhödj" :D

Megeshet, hogy tényleg ez vezeti őket. Csak a nyomtatók korában nem sokat érnek el vele. :evil:

 

Az előbb néztem át az albumot. Vagyis annak JPG-it. A kiskrapekon behaltam. :D

Készült pár változat belőle, némelyik elég extrém. :)

Én azon haltam be, hogy az Arrival DLC eredetileg víz alatt (is) játszódott volna. Ez azért nem lett volna rossz, kár, hogy elvetették. Feldobta volna a dolgot, pláne, hogy aszteroidát már a Bring Down the Sky-ban is látogattunk az ME1-ben.

De azért az SR2-ből is készült pár változat. Főleg az SR1-gyel majdnem teljesen megegyező érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fontosabb visszatéregető szereplőkről készült egészoldalas képekkel bőkezűbbek is lehettek volna. Kár a hiányzókért.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nekem is sikerült végre előhoznom, habár én végig is vittem vele a pályát, örülök, hogy rátaláltam! :)

Főleg ilyen szűk területen jó vele kaszabolni. Egyébként meg ha néha védekezne is talán nem purcant volna ki idő előtt.

 

OFF: az ilyen videókat inkább ide szoktuk rakni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek... de sajnos a "fanok" a bejelentést követően tovább hőbörögnek. Egyesek olyan kijelentéseket tesznek, hogy soha az életben nem vásárolnak többet BW/EA termékeket. (Azért ez LOL)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvárások eme EC felé:

 

1) Magyarázzák meg, miért lépett le Joker és Shepard kompániája a csata végkimenetele előtt (legjobb lenne, ha a jelenetet törölnék).

2) Magyarázzák meg, hogy a bánatba vészelte át a Normandy a hajtóművei felrobbanását, majd az ezt követő kényszerleszállást (legjobb lenne, ha a jelenetet törölnék).

3) Magyarázzák meg, hogyan élheti túl Shepard a Fellegvár felrobbanását (ne töröljék, de ide kellene pár plusz jelenet).

4) Pár extra jelenet harcoló bajtársainkról, mint az ME2-ben.

5) Kicsit változatosabb flotta. Például a getheket jó lenne, ha nem csak bemondanák, hanem mutatnák őket akkor is, amikor a quarianokkal együtt jönnek a harctérre.

6) Shepard többször is közbevághatna a Csillagfiúval való beszélgetés során, különösen ellenpéldának állítva EDI-t és a getheket.

7) Kicsit nagyobb difi a befejezések között. Ha van egy abszolút rossz befejezés, lehetne egy abszolút jó befejezés, aztán mindenki válassza a neki tetszőt, mint az ME2-ben.

8) Búcsú a többi szereplőtől.

9) Boss fight. (Ilyen úgysem lesz. :()

10) Derüljön ki, mi történet a Fellegváron lévőkkel.

 

 

Az aláhúzottak azok, amiket én igen fontosnak tartok. Ha ezek mindegyike, vagy a többsége teljesülne, akkor ezzel a befejezéssel is elégedett lennék. Mert jó ez, csak összecsapott, sok logikai buktatóval. Ha azokat kiküszöbölik, frankó lesz.

Ezen kívül amúgy még az Omega DLC-t várom, mert az szerintem még baromira hiányzik a sztoriból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó "Mass Effect". Úgy két hete egy leszbis zuhanyzós videó hatására mégis kedvet kaptam egy Jani nénis játékhoz így azóta le is tudtam az alap hermadikat. Azt a románcot nem bírtam kihagyni. :D

Mivel az importálás hiánya miatt nem igazán voltam elégedett a játékmenettel úgy döntöttem elkezdem az elejétől hogy a harmadikban jobban alakuljanak a dolgok. Az elsőt tegnap este be is fejeztem és ma hozzá is fogtam a másodikhoz. Amúgy nem is olyan vészes nőci parancsnokkal játszani. Persze besegített hogy sikerált egy egész helyes fejzetűt összehoznom.

 

Plusz időközben a "Far Cry" is megvolt. Az eleinte elég gyatrán történő kocsikázáson kívül nemigen találtam más kontrát benne. Talán még a gyakori eltévedések zavartak.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép az a Mass Effect gyűjtemény! Igazán impozáns. :)

 

* * *

 

Más. Az az SW Kinect játék, amiben a szereplők táncolnak, ugye csak vicc vagy áprilisi tréfa?

Köszi szépen. :D

 

Nem vicc, tényleg lehet benne táncolni. :)

 

Apropó "Mass Effect". Úgy két hete egy leszbis zuhanyzós videó hatására mégis kedvet kaptam egy Jani nénis játékhoz így azóta le is tudtam az alap hermadikat. Azt a románcot nem bírtam kihagyni. :D

Nocsak, nocsak. :D:cool:

 

Én most a The Witcherrel játszok. Ebben is lehet importálni a karaktereket, és most, hogy már fel tudom majd tenni a második részhez a 2.0-ás javítást, plusz jön jövő héten a kiegészítés, gyorsan kipörgetem (tavaly a második rész megjelenése előtt már nekiálltam, de akkor félóránként kivágott az asztalra hibával... Erről hál isten a 64bites Win 7 alatt leszokott). Aztán jöhet végre teljes pompájában (na jó, visszafogottan, de remélem már nem mikrobetűkkel) a The Witcher 2: Assassins of Kings.

Előtte meg kijátszottam a Crysis 2-t. Nagyon baba játék még mindig.

(Közben meg vívódom, hogy most pörgessem majd ki másodjára az ME3-at, vagy várjak nyárig... Annyira szeretném, csak akkor az alap Shepemmel már nem játszanám ki az Extended Cutot... :para: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen. :D

 

Nem vicc, tényleg lehet benne táncolni. :)

 

 

Nocsak, nocsak. :D:cool:

 

Én most a The Witcherrel játszok. Ebben is lehet importálni a karaktereket, és most, hogy már fel tudom majd tenni a második részhez a 2.0-ás javítást, plusz jön jövő héten a kiegészítés, gyorsan kipörgetem (tavaly a második rész megjelenése előtt már nekiálltam, de akkor félóránként kivágott az asztalra hibával... Erről hál isten a 64bites Win 7 alatt leszokott). Aztán jöhet végre teljes pompájában (na jó, visszafogottan, de remélem már nem mikrobetűkkel) a The Witcher 2: Assassins of Kings.

Előtte meg kijátszottam a Crysis 2-t. Nagyon baba játék még mindig.

(Közben meg vívódom, hogy most pörgessem majd ki másodjára az ME3-at, vagy várjak nyárig... Annyira szeretném, csak akkor az alap Shepemmel már nem játszanám ki az Extended Cutot... :para: ).

 

 

Várj nyárig. Addig játszd végig a Rage-t. :D A Crysis 2 újrajátszásával megvárom most már az új gépet és full hd-ban akarom nyomni. Pedig most olyan játszhatnékom van hogy majd megőrülök. :D Pl Quake 4-et megint elővenném. Hihetetlenül bejön nekem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várj nyárig. Addig játszd végig a Rage-t. :D A Crysis 2 újrajátszásával megvárom most már az új gépet és full hd-ban akarom nyomni. Pedig most olyan játszhatnékom van hogy majd megőrülök. :D Pl Quake 4-et megint elővenném. Hihetetlenül bejön nekem.

Az nekem is. :D A Rage-nek most már szerintem megvárom a magyar feliratát. Már ha megvárom, mert lehet kedvem szottyan majd rá, és akkor úgyis felteszem, akár van magyar fölirat, akár nincs. :) A Mass Effect 3 alatt bebizonyosodott, hogy már RPG-nek is nekiállhatok angolul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kitoltam múlt héten (már sokadszorra) az ME 1-et, tegnap kezdtem bele a 2. részbe. Egy igen tápos karaktert szeretnék átvinni a 3. részre és úgy tolnám ki másodszorra a befejező részt. Bár lehet, hogy megvárom vele a Extended Cut DLC-t... nem tudom, meglátjuk. Bár mint mondtam nekem különösen komoly bajom nem volt a végével... ennek ellenére piszkosul kíváncsi vagyok az említett DLC-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a The Witcherrel játszok. Ebben is lehet importálni a karaktereket, és most, hogy már fel tudom majd tenni a második részhez a 2.0-ás javítást, plusz jön jövő héten a kiegészítés, gyorsan kipörgetem (tavaly a második rész megjelenése előtt már nekiálltam, de akkor félóránként kivágott az asztalra hibával... Erről hál isten a 64bites Win 7 alatt leszokott). Aztán jöhet végre teljes pompájában (na jó, visszafogottan, de remélem már nem mikrobetűkkel) a The Witcher 2: Assassins of Kings.

Előtte meg kijátszottam a Crysis 2-t. Nagyon baba játék még mindig.

(Közben meg vívódom, hogy most pörgessem majd ki másodjára az ME3-at, vagy várjak nyárig... Annyira szeretném, csak akkor az alap Shepemmel már nem játszanám ki az Extended Cutot... :para: ).

Witcher 2-öt én is nagyon várom. Pláne hogy Xbox-ra csak jövő héten fog kijönni először. Az előzetes nagyon üt! (ugyan a Xbox-os megjelenésre van kihegyezve de azokat az újitásokat mutatja amik nektek is jönnek)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ez az Enchanced hoz akkora változás, mint az első rész esetében. Gondolok itt az optimizáltságra (az első résznél például ahhoz, hogy bemenj egy kis kunyhóba, perceket kellett várni a loadingra), a tatyó átláthatóságára és azokra a nagyítóval olvasható betűkre (nagyjából emiatt hagytam félbe tavaly a játékot... hihetetlen kicsik benne a betűk).

És a legszebb: tök ingyen odaadja mindezt a CDProject a PC-seknek is! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a Temeriát terrorizáló, mutánsokkal támadó Lángoló Rózsa Rendjét Szalamandrástúl kiirtottam. :D Jöhetnek a a királyok gyilkosai. :yeah:

 

Tényleg, Bomarr, a The Witcher végül megjelent Xbox-ra vagy behalt a projekt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a Temeriát terrorizáló, mutánsokkal támadó Lángoló Rózsa Rendjét Szalamandrástúl kiirtottam. :D Jöhetnek a a királyok gyilkosai. :yeah:

 

Tényleg, Bomarr, a The Witcher végül megjelent Xbox-ra vagy behalt a projekt?

Sajnos behalt. Emiatt is ütötték össze

és
a videót, ami elmeséli az Xbox-osoknak, hogy miről szólt az első rész. Sajnálom, mert szivesen végigtolnám.

 

Most egyébként a Skyrim-et tolom. Azért vártam vele eddig, mert az előző részek nem hoztak lázba, de akkora lett a hype és olyan jól mutattak a videók, hogy kipróbáltam. Lenyűgöző, de arra számítók, hogy a Witcher 2 még jobb lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.