Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én meg lassan a végére érek az MW3-nak. Döbbenetes játékélménye van. Remek trilógia ez az MW, egy egyszerű kommandós bevetéssel indul, végül a harmadik világháborúban csúcsosodik ki. Zseniális, ráadásul simán elmenne egy akciófilmnek. És nem finomkodik.

 

A szanaszéjjel lőtt New York (pacsi a Vadászat a Vörös Októberre utalásért, már a második részben is szerepelt a könyvből a USS Dallas tengeralattjáró, de most meg egy Typhoon osztályú ruszki tengeralattjárót kellett "bevenni", amilyen a Vörös Október is volt). De ez csak a bevezetés, mert aztán jön az oroszok támadása és... Hát ilyen aljas támadást is ritkán látni játékban. Ideggázt bevetni a civilek ellen, hogy aztán gond nélkül bevonulhassanak. Az a robbantás a gyerekkel szabályosan sokkoló volt. Aztán jött a következő, az Eiffel torony ledöntése (itt kellett abbahagynom mára, de nem azért, mert annyira megütött a torony kidőlése :)). Az akciók baromi pörgősek, a látvány irtó jó. Az a kevés, ami rosszat tudok mondani róla az a csőben rohangászás (tényleg, egy ici-picit szabadabb játéktér nem ártana a filmélménynek), a pályák rövidsége (bár nehezebb fokozaton játszom, szóval azért egy-két helyen megizzaszt), illetve az interaktivitás hiánya. Még mindig bántó, hogy csak az és akkor lőhető szét, amit a fejlesztők gondolnak. Tipikus példa egy faláda, már nem is tudom melyik pályán. Lazán szétlőttem, de a következő sarkon egy ugyanolyan faláda már golyóálló volt. 2011-ben ez már azért nonszensz.

 

 

A masseffect.hu által kiírt pályázat boldog harmadik helyezettének (alias jómagam :D) novellája: Mass Effect - Késleltetés. Aki elolvassa, írjon róla pár sort, plíííííz!!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas játék ez a Modern Warfare 3. Csak kár, hogy ez is kijátszható öt óra alatt. :( De a sztorija nagyon jó, baromira összerakott. Mint egy Tom Clancy regény, csak akciódúsabb.

 

Azért szegény Price körül szépen kihalt mindenki. Soap, Roach, Yuri, Gaz, Kamarov, Ghost.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt bárhol, bármikor. :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FOaGhE_sejI

Most kipróbáltam addig ment is hogy kiugrottam, elő rpg, célra tart elsütöm nem talál, na jó esek vissza géphez bamm kilövik amikor mellé értem :lol:

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én PC-n tolom kórosan :D

Jelenleg az új, születésnapi Birdday Party update-re várok a klasszikus Angry Birdshöz. Közben meg unalmamban kiviszem a pályákat három csillagosra, hogy minél több arany tojáshoz hozzájussak. Már csak három hiányzik, és mindhármat azért kapnám, ha kivinném a The Big Setup, a Ham 'Em High és a Mine And Dine epizódokat három csillagosra. Láttad az új kisfilmjüket? :D Kegyetlen jó. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg az új, születésnapi Birdday Party update-re várok a klasszikus Angry Birdshöz. Közben meg unalmamban kiviszem a pályákat három csillagosra, hogy minél több arany tojáshoz hozzájussak. Már csak három hiányzik, és mindhármat azért kapnám, ha kivinném a The Big Setup, a Ham 'Em High és a Mine And Dine epizódokat három csillagosra. Láttad az új kisfilmjüket? :D Kegyetlen jó. :lol:

 

 

Én most Seasonel tolom, de én nem szoktam a csillagokra menni, sokszor örülök hogy sikerült egyáltalán megcsinálni egy pályát :D

 

Komoly ez a videó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most Seasonel tolom, de én nem szoktam a csillagokra menni, sokszor örülök hogy sikerült egyáltalán megcsinálni egy pályát :D

Naja, a Seasons helyenként iszonyatosan nehéz tud lenni. Abból csak néhány epizód van meg három csillagosra, de például a Seasons Greedings egyik pályáját hetekig próbáltam, mire sikerült úgy, ahogy szeretném. Az összes közül talán a Seasons izzaszt meg a legjobban. A párom meg inkább a Rióval játszik mostanában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naja, a Seasons helyenként iszonyatosan nehéz tud lenni. Abból csak néhány epizód van meg három csillagosra, de például a Seasons Greedings egyik pályáját hetekig próbáltam, mire sikerült úgy, ahogy szeretném. Az összes közül talán a Seasons izzaszt meg a legjobban. A párom meg inkább a Rióval játszik mostanában. :)

 

Rióban is van azért olyan pálya melyet napokig próbáltam mire sikerült. Ilyenkor olyan boldog tud lenni az ember :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rióban is van azért olyan pálya melyet napokig próbáltam mire sikerült. Ilyenkor olyan boldog tud lenni az ember :D

A majmok pedig hatványozottan irritálják az embert és így nehéz koncentrálni. >.< De a bossfightok jók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A majmok pedig hatványozottan irritálják az embert és így nehéz koncentrálni. >.< De a bossfightok jók. :D

 

Ja, nagyon fel tud dühíteni mikor rádől a kis nyomorékra 50 tonna fa és továbbra is vígan vicánkol :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, nagyon fel tud dühíteni mikor rádől a kis nyomorékra 50 tonna fa és továbbra is vígan vicánkol :D

Az még hagyján, az a legdurvább amikor... Mondjuk ez inkább a Classicra igaz, amikor egy olyan Vili bácsira emlékeztető bajszos malac túléli tonnányi beton alatt. De a majmokban az az idegesítő, hogy míg a malacok kis eséstől is meghalnak a majmok hajlamosak túlélni meg mászni.

 

Neked melyik madár a kedvenced? Nekem a fekete, meg most ez az új narancssárga is bejön. Páromnak a piros jön be a legjobban, kapott is olyan plüsst tőlem a szülinapjára. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még hagyján, az a legdurvább amikor... Mondjuk ez inkább a Classicra igaz, amikor egy olyan Vili bácsira emlékeztető bajszos malac túléli tonnányi beton alatt. De a majmokban az az idegesítő, hogy míg a malacok kis eséstől is meghalnak a majmok hajlamosak túlélni meg mászni.

 

Neked melyik madár a kedvenced? Nekem a fekete, meg most ez az új narancssárga is bejön. Páromnak a piros jön be a legjobban, kapott is olyan plüsst tőlem a szülinapjára. :)

 

Na az meg a másik :D

 

Fúú... nagyon kedvencem nincsen, de talán én is a feketét bírom a legjobban, talán mert az a kedvenc színem :) Ilyen plüssbe nekem is kellene egy madár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom ti nem így vagytok vele, de nekem már herótom van az egész Angry Birds dologgal. Nem rossz játék, sőőt egész jó, de ennyire azért nem! Én is játszogatok vele néha, (csak mindig a korai pályákkal, mert mindig cserélem a ROM-okat, és annyit nem ér, hogy csináljak biztonsági mentést emiatt. :) ) de szerintem egy Cut the Rope!, vagy egy Dragon Fly! százszor jobb.

 

Am. min játszátok? Android? iOS? PC? Mac? Chrome? Mikre van még? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom ti nem így vagytok vele, de nekem már herótom van az egész Angry Birds dologgal. Nem rossz játék, sőőt egész jó, de ennyire azért nem! Én is játszogatok vele néha, (csak mindig a korai pályákkal, mert mindig cserélem a ROM-okat, és annyit nem ér, hogy csináljak biztonsági mentést emiatt. :) ) de szerintem egy Cut the Rope!, vagy egy Dragon Fly! százszor jobb.

 

Am. min játszátok? Android? iOS? PC? Mac? Chrome? Mikre van még? :D

Én PC-n tolom. Nagyon nem tetszett, hogy a T-Mobile csinált idehaza egy hájpot és sokak csak így divatból kezdtek el játszani, pedig én már azelőtt is játszottam vele. Leginkább a Wormshöz tudnám hasonlítani, lehet hogy nem egy forradalmi játék, de engem leköt és szórakoztat. Meg hát kapcsolódik a szakmámhoz is, építőmérnök hallgató vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Steamen sikerült öt játékot ötezerért beszereznem, ráadásul három nem is éppen régi cím:

Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Metro 2033

Sindularity

Portal 2

 

Ha azt veszem, hogy a CDGalaxisban a Portal 2 7000 Ft, a Singularity 2000 Ft, a Max Payne 1-2 ugyanabban a csomagban, ami a Steamen is van szintén 2000 Ft, a Metro 2033 meg nem is kapható, szerintem baromi jó üzlet volt ez. :)

Aki akar, még vásárolhat, az akció még két óra húsz percen át tart. 75%-os leértékelés nem rossz (de más egyéb leértékelései is vannak a Steamnek, baromira érdemes böngészni).

 

 

Nem hittem, hogy egyszer így megszeretek egy ilyen online, nuku lemez boltot, de lassan több digitálisan meglévő játékom van, mint lemezes. Na felnézek az Originra, hátha ott is van ilyen leértékelés (bár az EA tulajdon, így kétlem, pedig egy Bulletstormot még hozzá csapnék a készlethez occó pénzért.

 

Szerk: már meg is van a Bulletstorm (meg mellé még a Mass Effect: Pinnacle Station), 19.99 Euro helyett csak 9.99 Euro, az magyar pízben féláron van! És ennél a játéknál az Origin jelentősen alá kínált a Steamnek.

 

Hat baromi jó játék és egy DLC kevesebb, mint tíz rugóért, szép karácsony. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit OFF jellegű lehet, de problémáim akadtak, többször észrevettem már, hogy a laptopom néha kifejezetten forró. Mondjuk tény, hogy nagyon sokat megy, de az üzemi hőmérsékletének akkor is olyan 35-45 fok között kellene lennie, nemrég letöltöttem egy proci mérő progit és ott ilyen 65-70 fokot ír, az már majdnem a kétszerese. :S Mi lehet a baj?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit OFF jellegű lehet, de problémáim akadtak, többször észrevettem már, hogy a laptopom néha kifejezetten forró. Mondjuk tény, hogy nagyon sokat megy, de az üzemi hőmérsékletének akkor is olyan 35-45 fok között kellene lennie, nemrég letöltöttem egy proci mérő progit és ott ilyen 65-70 fokot ír, az már majdnem a kétszerese. :S Mi lehet a baj?

 

 

A laptopok ventillátora a sok szösztől eltömődik egy idő után. Ki kell kapni megtisztítani és visszatenni. A youtube-on sok videó van hogyan kell kiszedni. A proci hőmérséklete miatt ne aggódj, az alaplap lekapcsolja a gépet ha túl forró lenne a processzor.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis ME3 spoiler egy lehetséges csapattaggal kapcsolatban:

 

Miközben a Bioware orosz oldalán kutakodtam, találtam egy érdekes hírt. A fordító segítségével annyit tudtam kivenni, hogy Alix Wilton Regan (ismerős lehet a Dragon Age szériából) a(z) ME3-ban egy bizonyos Samantha Traynor-nak fogja kölcsönözni a hangját. Valószínűleg ez a nő ember lesz, legalábbis a nevéből ítélve. Azt nem tudni, hogy csapattag lesz-e vagy sem. Illetve azt sem, hogy melyik oldalon áll (Szövetség, Cerberus, esetleg semelyiken sem).

 

Forrás: http://www.bioware.ru/2011/11/11/mass_effect_3_samantha_traynor.html

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.