Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

"Utózmány"? :lol:

 

(Lehet, hogy létező kifejezés.... én még nem hallottam)

(Még) Nem létező, de olyan jól passzol az előzményhez. Mint a sequel a prequelhez. :D

 

Az lesz. Ha utózmány lenne nem tudnám egykönnyen folytatni a sztorit az új kijátszása után. :D

Mondasz valamit! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Lehet, hogy létező kifejezés.... én még nem hallottam)

Még én se hallottam sőt még írásban se találkoztam tegnap estig vele de a logika úgy diktálta hogy ha előzmény szavunk van akkor utózmány is lehet. Mielőtt ide beírtam volna rákerestem a Guglival hogy utánanézzek használták-e már és mivel használták hát én is használtam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én se hallottam sőt még írásban se találkoztam tegnap estig vele de a logika úgy diktálta hogy ha előzmény szavunk van akkor utózmány is lehet. Mielőtt ide beírtam volna rákerestem a Guglival hogy utánanézzek használták-e már és mivel használták hát én is használtam. :D

 

A logika így kívánja, nem is ezen ütköztem meg. De amíg az előzmény egy egyértelmű és régóta használt kifejezés... addig az utózmány (kimondva és leírva is szerintem) iszonyú bénán fest! :)

Nyelvtani okfejtésbe most nem mennék bele, de amíg az előzmény egy nyelvtanilag teljesen rendben lévő és szerkezetű szó, addig az utózmánnyal szerintem vannak gondok nyelvtanilag is.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyék ezek. 60 éves nagyfaterom egésznap Codozik, meg MoH stb :D

 

Kíváncsi vagyok rá mit mondanának. Egyébként tisztelet a nagypapa előtt! Én is ilyen leszek szerintem. Nem kicsit marhaság, amit az a "TV-s személyiség" mondott!!!

 

Nem tudom ismeritek-e, most a Penumbra sorozatot tolom, aztán a készítők új (2010-es) játékával, az Amnseiával folytatom a borzongatós kalandot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok rá mit mondanának. Egyébként tisztelet a nagypapa előtt! Én is ilyen leszek szerintem. Nem kicsit marhaság, amit az a "TV-s személyiség" mondott!!!

 

Átadom :) Szerintem a mai generáció az már ilyen lesz idős korára. Horgászunk és kockulunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez marha jó. A metro:2033-at miért nem tudták így megcsinálni? Ennek gyönyörű grafikája és tök jó hangulata van.

Szerintem a 2033-nak is remek hangulata volt. A grafika ugyan nem volt egy Crysis 2, de tökéletesen passzolt a játékhoz. De tény, ez sokkal lenyűgözőbb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a 2033-nak is remek hangulata volt. A grafika ugyan nem volt egy Crysis 2, de tökéletesen passzolt a játékhoz. De tény, ez sokkal lenyűgözőbb lesz.

 

 

Nem tudom, mentem vele pár tiz métert aztán töröltem. Valahogy nem fogott meg. Nem tudta visszaadni azt a világot. Legalábbis nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mentem vele pár tiz métert aztán töröltem. Valahogy nem fogott meg. Nem tudta visszaadni azt a világot. Legalábbis nekem.

Ezen nem csodálkozom. Először engem sem ragadott meg, és még azelőtt töröltem, hogy Atyom elhagyja a VDNH-t (a játékban a tököm tudja, hogyan hívták az állomást, én maradok a könyves megnevezéseknél, már ameddig egyezik Artyom és Artyom útja :) ). Pedig tipikusan olyan játék, aminek nem az eleje megragadó. Miután Artyom elindul kis túrájára, na utána ismeri meg az ember a sava borsát. Persze ehhez túl kell vergődni pár pályán, ami nekem is csak azért ment, mert párhuzamban olvastam a könyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fear 3 kivégezve(jó gyorsan :D ). Sajnos az egészet látva, egy nagy daráló. Pálya be, legyőzni x katonát, vagy zombit. Ami változatossá teszi, az mikor géprobottal( a franc tudja hogy hívják a Mech-eket magyarul) írtunk. A nagyobb ellenfelek sem kihívások, főleg a bullet-time használatával. A főellenfelet egy pisztollyal(nem vicc) győztem le úgy hogy egyszer sem haltam meg. Az Mi miatt érdemes kipróbálni, de újrajátszani nem fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.