Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Igen, nagyszerű munkát végeztek a srácok. Olyan nagyszerűet, hogy azóta a Valve már pártfogásába is vette őket. Odaadták neki a Source 2 teljes kódját (eddig csak az ingyenes változattal dolgozhattak ugye, amibe nincs benne minden, amire képes a motor), technikai támogatást adtak nekik, és lehetőséget, hogy a elkészülnek az eddigi első fél átalakításával, mehet ki a Steamre - immár fizetősen. Aztán fejezik majd be a Xenes szakaszt. Őszintén szólva, én alig várom, hogy készen legyenek, boldogan csengetem majd ki nekik a játék árát, mert ezek a srácok zseniálisat alkottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nagyszerű munkát végeztek a srácok. Olyan nagyszerűet, hogy azóta a Valve már pártfogásába is vette őket. Odaadták neki a Source 2 teljes kódját (eddig csak az ingyenes változattal dolgozhattak ugye, amibe nincs benne minden, amire képes a motor), technikai támogatást adtak nekik, és lehetőséget, hogy a elkészülnek az eddigi első fél átalakításával, mehet ki a Steamre - immár fizetősen. Aztán fejezik majd be a Xenes szakaszt. Őszintén szólva, én alig várom, hogy készen legyenek, boldogan csengetem majd ki nekik a játék árát, mert ezek a srácok zseniálisat alkottak.

 

 

Ahogy megjelenik megveszem én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Személy szerint nagyon kezdem unni a futószalagon érkező COD-okat. Ez idén fog megjelenni de hol is láttuk már szinte ugyanezt? Hát a Black Ops 2-ben. Valami új ötlet jöhetne már.

 

http://sg.hu/cikkek/105067/a-jovobe-repit-a-call-of-duty-advanced-warfare

 

Ennek viszont nagyon örülnék. Imádtam a humorát a báját, a szexi főszereplőt, és a kütyüket.

 

http://sg.hu/cikkek/105068/visszater-a-no-one-lives-forever

 

Törölnünk kell a winchesterről. Hát nem semmi hely kell neki.

 

http://sg.hu/cikkek/105070/eros-gep-kell-a-wolfenstein-the-new-order-szamara

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személy szerint nagyon kezdem unni a futószalagon érkező COD-okat. Ez idén fog megjelenni de hol is láttuk már szinte ugyanezt? Hát a Black Ops 2-ben. Valami új ötlet jöhetne már.

 

http://sg.hu/cikkek/105067/a-jovobe-repit-a-call-of-duty-advanced-warfare

 

Azért exoskeleton abban sem volt meg lebegő robogó stb :) Amúgy ezt 3 évig fejlesztette a Sledgehammer akiknek ez az első COD-juk, szóval fejlesztés szempontból nem futószalag annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp a hétvégén beszéltünk róla a "szerkesztőségben", hogy a CoD még évekig ellesz pre-gen platformokon is, változtatás nélkül, annyit tudnak eladni belőle. A Ghosts totál olyan, mint 2007-ben a Modern Warfare volt (még a grafikai motor is ugyanaz), aztán mégis rekordszám hordják el a játékosok. Ezután nem csoda, hogy nem akarnak változtatni. Én mondjuk utoljára a Modern Warfare 3-at toltam ki, azt is már csak azért, hogy tudjam, mi a sztori vége.

 

A No One Lives Foreverrel kapcsolatban viszont kicsit bakot lőtt az sg. Stephen Kick vezérigazgató maga mondta, hogy HD-újrakiadásban gondolkodnak, elsősorban a GoG-t megcélozva, de valószínűleg a System Shock 2-höz hasonlóan a Steamre is kijönnek majd. Személy szerint mindkettőnek örülnék, a HD újra kiadásnak azért, mert újra végigjátszhatnám - sajnos a régi változatokat már képtelenség elindítani élvezhető formában a HD monitoron -, viszont egy új, modern epizódot is tudnék értékelni.

 

A Wolfenstein meg természetesen k*rva várós. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tesztelik az Alien Isolation-t, és kb mindenki a gatyájába csinál

 

 

 

Most f*som le a bokámat. Te jószagú... azt a rohadt!

Mikor felcsendült először az ismerős dallam, kész voltam!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csak és kizárólag akkor játszom vele, ha sikerül megvásárolnom (Wolfenstein) évek óta nem warezolok játékot!

Azt sajnálom csak, hogy a 2009-es Wolfensteint (nekem nagyon bejött) már alig lehet kapni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Játszottam vele, igaz, nem sokat. Én inkább frusztrálónak mondanám, és nem feltétlen a jó értelembe. Itt a sötétség tényleg azt jelenti, hogy semmit sem látsz, ami engem bosszantott, mert nemcsak eltévedtem állandó jelleggel, de minden szurtyokba beleakadtam. Persze lehet, hogy ezek csak a kezdeti nehézségek, ellenféllel én pl. nem találkoztam, már előtte feladtam a játékot. A horror nem az én műfajom, ha csak nem kaphatok kézbe egy BFG-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm de nem ilyesmi stílusú lesz az Alien Isolation is? :)

A gameplay videók alapján kb szintén meg kell bújnunk a szekrényekbe, asztal alá stb, és közben zihál a hősünk és ezerrel megy a para faktor.

Kb az Outlastban is az a dolgunk, mint olvastam, hogy bujkálnunk kell az elmegyógyintézet falai, szekrényei között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ezt a Wolfenstein: New Ordert imádni fogod. Baromi jó játék. Nem csak szimpla mész és lősz (persze, többségében mész és lősz, minigunnal, shotgunnal, kétkézben géppuskával), baromi jó a története és bizony vannak keményen döntési helyzetek. Nagyon durva döntési helyzetek. Nem hittem volna, de a játék úgy nagyából a tizedik percben kilóra megvett. Blaskowitz vallatási módszerei mellett Jack Bauer elbújhat amatőrségben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I5-ösöm van és maxon fut röccenés nélkül (ami nem csoda, a kor standardjaihoz nem nő föl). Nem tudom a Bethesda mit akart ezzel az i7-tel, mert ez még a maxnak is túl erős (alapból amúgy nem értettem, ami i7-es procin akar csak elindulni, annak édes kevés lenne 4 GB ram meg egy GeForce 460-as). Meg eleve, minek kellene ilyen proci az id Tech 5-ös motorhoz, amit a Rage használt? Jó, a Call of Duty-val az Activision már bebizonyította, hogy száz éves grafikai motohoz is elkelhet az atomerőmű, de mivel bénák az optimizálásban, egész pontosan, batynak optimizálni, ez azért nem csoda. Az id motorjai azért jobbak ezen a téren, és gondolom a Wolfenstein készítői, a Macinegames szakijai sem akarták szándékosan kivágni maguk alatt a fát.

Minden maxon, és tényleg, sehol semmi röccenés. Pont, mint a Battlefield 4-nél, elvileg annak sem szabadna a leközölt gépigény szerint teljesen felhúzott grafikai beállítások mellett futnia, aztán simán elment, semmi gondom nem volt. Már várom a Watch Dogsot, kíváncsi vagyok, az fut-e majd így, vagy tényleg lesz végre egy játék, aminél vissza kell vennem a beállításokat. Na jó, van ilyen, a Crysis 3, ott az átvezető animációk (ami a töltőképernyő alatt futnak, akadnak - de van egy olyan sanda gyanúm, hogy a hibát a Crytek szándékosan követte el, jó szokásához híven, szemét banda). Apropó.

 

Befjeeztem a Crysis 3-at is, hát, ez nem volt jó. Azon kívül, hogy untam, borzalmasan zagyva és idétlen a sztori. Az első részt szeretem, akárcsak a Warheadet, bejött a Crysis 2 is, de ezt a harmadik részt mégy egyszer nem hiszem, hogy végigjátszom. A grafikán kívül sok más jót nem tudnék róla mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyomnám de a 45 GB-jával lefagyasztja az uTorrent-et :D

 

Ugyanez van nekem is. Vettem egy 2 TB-os winchestert és egy csomagot szedtem utorrenttel ami 122 GB. Csonttá fagyasztotta még a Windows 8.1-et is, pedig ahhoz csoda kell. Valószinü nem bírják a nagyobb méretü mappákat.

Viszont tudna ajánlani valaki egy torrentklienst ami stabil és nagyobb dolgokat is lehet vele tölteni? Vagy melyik Utorrent ami stabil?

 

Frenkie, ezt a Wolfenstein: New Ordert imádni fogod. Baromi jó játék. Nem csak szimpla mész és lősz (persze, többségében mész és lősz, minigunnal, shotgunnal, kétkézben géppuskával), baromi jó a története és bizony vannak keményen döntési helyzetek. Nagyon durva döntési helyzetek. Nem hittem volna, de a játék úgy nagyából a tizedik percben kilóra megvett. Blaskowitz vallatási módszerei mellett Jack Bauer elbújhat amatőrségben. :D

 

Amint végzek a Metro 2033-al nekiállok. Kiváncsi vagyok rá. Azt neked is csinálja mint a Rage-nél hogy mikor fordulsz akkor rajzolja ki a textúrákat? Olvastam a neten hogy sokakat szívat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont tudna ajánlani valaki egy torrentklienst ami stabil és nagyobb dolgokat is lehet vele tölteni? Vagy melyik Utorrent ami stabil?

Én az Azureust (vagy Vuze) klienst használom, amióta csak torrentezem, és még soha semmivel sem volt gondja. Ráadásul ezerszer több opció van benne, mint a uTorrentben - én eleve ezért nem preferálom azt, mert csak alap dolgok vannak benne. Akit esetleg rémít a bonyolultsága, a programot könnyen át lehet kapcsolni egyszerű módba, és akkor "annyit tud csak", mint az uTorrent.

 

Amint végzek a Metro 2033-al nekiállok. Kiváncsi vagyok rá. Azt neked is csinálja mint a Rage-nél hogy mikor fordulsz akkor rajzolja ki a textúrákat? Olvastam a neten hogy sokakat szívat.

Néha csinálja, de szerintem egyáltsalán nem zavaró. Kicsit olyan, mint meglátni egy pillanatra egy árnyat a szemed sarkából. A Rage-nél sokkal feltűnőbb volt ez a jelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez van nekem is. Vettem egy 2 TB-os winchestert és egy csomagot szedtem utorrenttel ami 122 GB. Csonttá fagyasztotta még a Windows 8.1-et is, pedig ahhoz csoda kell. Valószinü nem bírják a nagyobb méretü mappákat.

Viszont tudna ajánlani valaki egy torrentklienst ami stabil és nagyobb dolgokat is lehet vele tölteni? Vagy melyik Utorrent ami stabil?

Épp tegnap szereztem be a játékot, de nem tapasztaltam ilyesmit... bár nálam 43,6 GB, így lehet, hogy másik verzióról van szó. Kliensként uTorrent 3.4.1-et használok, eddig egyszer nem volt semmi gondom vele, ahogy most se.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már! A nagy fileméretnek nem szabad belassítania semmit. És aki zsákszámra tölt le BD50-es filmeket? Ott egy film 50 giga, és nem lassul sehol semmi. (Én természetesen nem teszek ilyet.)

 

A másik: FRAPS-el nem egyszer volt már, hogy adott játékból rögzítettem 280-300 !GIGÁKAT! és nem f*sta össze magát a rendszer, meg sem röccent!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyetlen program hibás működése okozhat ilyet. Ha az uTorrent működik hibásan - mert nem tudja valamiért kezelni az 50+ gigás állományokat -, könnyen lefagyaszthat egy egész rendszert, mert mondjuk túlpörgeti a procit. Ezek nem konstans dolgok, attól, hogy a fél világnál egy program hibátlanul működik, kettőnél még felléphet hiba. Pár nappal ezelőtt úgy meggajdult a Chrome-om, hogy a fórum totál hülyén működött, de más oldalak is rosszúl töltődtek be, avagy sehogy. Évekig használtam hiba nélkül, most meggárgyult valamitől. Újratelepítettem. Van ilyen.

Amúgy meg, a 32 bites rendszerek eleve nem tudnak, vagy csak nagyon nehezen nagy file-okat rendesen kezelni, ezt tapasztalatból tudom. Ugyanígy, hiába a csúcs gépem, a Shadowplay a mai napig nem hajlandó 10 GB-osnál nagyobb videót rögzíteni. Mázli, hogy nem is kell. Szóval ne kezeled ezt ilyen általánosan, hogy mert más megtudja csinálni, akkor mindenkinek tudnia kell. A Frapssal meg óvatosan példáznék, mert sok vicces dolgot láttam már tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletesen igazad van!

 

Fraps-el milyen vicces dolgokat láttál? Tényleg érdekel. Nekem egyelőre annyi a bajom vele, hogy borzasztóan nagyméretű fájlokat hoz létre (ugye tömörítetlenül) + valamiért sötétít is felvételen egy kicsit. Vegassal mindig utána kell világosítani. De más gondom nincs vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sötétedés a tömörítés miatt van, ez a Shadowplaynél is jelentkezik, csak mondjuk az utóbbinál érthető, hiszen sokkal jobban tömöríti a képet, mint a Fraps. :)

A Fraps nálam csinált olyat, hogy úgy összeroskadt miatta a játék, hogy újra kellett telepíteni (ME1). Ölt már meg mentésemet (Dead Space 3 - isten áldja az Origin felhőjét), és kellemetlenül sokszor fagyasztotta le a gépemet. Nekem a Frapsszel dolgozni tök olyan volt, mint oroszrulettezni. :)

Amúgy, a Shadowplaynél is van egy ilyen érdekesség. A Mass Effect 2 Overlord DLC-jében, amikor megyünk a lezuhant geth cirkálóhoz, a betöltés után összeroskad a játék, ha a töltőképernyő alatt fut a Shadowplayt. Ha a töltőképernyő eltűnik, és akkor indítom, akkor semmi nem történik. De az egész játékban csak itt, ezen az egy ponton csinálja ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.