Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem is 1 GB-os, is simán fut. Az első két résszel ellentétben ezt a W3-at nagyon jól optimizálta a CD Projekt RED (az első néha még a mostani gépemen is szaggat). És már két olyan patch is kijött, ami még tovább optimizálta a programot. Nagyon jól összerakták - mondjuk azért bőven akadnak még hibák (szerencsére én eddig semmi komollyal nem találkoztam), de a játék méretét elnézve, ez azért nem csoda. Már 53 óra 37 percet öltem bele, és még mindig csak 23%-nál járok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

136 befektetett óra után múlthéten végre kitoltam a Skyrim-et (legalábbis a fősztoriszálat, mert lenne még egy-két dolog, amit meg akartam csinálni, de már nincs kedvem), és úgy döntöttem belemerülök egy kicsit az Alien univerzum játékaiba.

Melegítésként megnéztem az első 2 filmet (az Alien3 nálam kínszenvedés kategória, az AR-höz meg nem volt hangulatom), utána jött egy laza bemelegítés a 2010-es AvP-vel. Sztoriban nem volt túl erős, de hangulata elég jó volt, még ha egy kicsit idegen is a filmekétől. Serintem messze a legélvezetesebb a xeno-val volt, majd utána a tengerészgyalogos, és végül a ragadozó (valahogy nem tudtam ráérezni - főleg a végén az androidok ellen - , ami azért is vicc, mert a statisztikám vele lett a legjobb).

Ma belekezdtem a Colonial Marines-ba, és eddig azt kell, hogy mondjam a részletekre rendesen odafigyeltek: jó volt a Sulaco-n járkálni, megtalálni Bishop "haszontalanabbik" felét és a kilőtt mentőkabinokat; Hardley's Hope is okés (azt leszámítva, hogy egy 40 megatonnás robbanástól max. egy kráternek kellene lennie), a laborban ott a két arctámadó, amit Burke szabadított a csajokra, a sentry gun-ok, amiket a filmben helyeztek el (itt megkérdezném annak ellenére, hogy inkább az Alien3 van jelentősége, hogy a mozis vagy a rendezői a hivatalos változat?). Szóval eddig hangulatos, de az AI értelmi szintje vetekszik egy tölgyfadeszkáéval - már az AvP-ben sem voltak okosak a társak, de itt botrányosan hülyék. Kíváncsian várom, hogy milyen normális indok van a Sulaco vissza hozatala mellett, mert eddig nem nagyon akar összeállni a kép.

Amint ezzel is megvagyok jöhet az Isolation, amit már nagyon várok, mert rossz szót igazán még nem hallottam róla.

Mellesleg azért ez a kifacsart sorrend, mert a legjobbal akartam zárni ezt a kis maratont :D

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztoriba annyi értelme volt visszahozni, hogy a USS Sulaco sosem pusztult el az Alien3-ban, hanem haladt tovább a Föld felé (esetleg a tűz miatt leállt a Fury közelében). Így legalább kaptunk egy hevenyészett magyarázatot rá, bár ez csak a Stasis Interrupted című DLC-ből válik világossá. Szintén ez a DLC magyarázza meg - újfent kicsit nyögvenyelősen -, hogy került vissza a Sulaco az Acheronra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem vagyok különösebben DLC pártoló, de ezt tényleg érdemes beszerezni. Amellett, hogy egy csomó lényeges kérdésre választ ad, kerekebbé teszi a játékot és ezen kívül még akció dús is.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz ár/érték arányban ez a DLC nem is rossz (kb. hat órányi plusz játékidő - egy Call of Duty van ilyen hosszú - új sztori, új helyszínek, stb.), pláne, hogy szerintem jobban sikerült, mint az alapjáték.

Akciós meg úgysem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna mostanában a Gőzös nem akciózott DLC-ket. Amióta a kiadók beleszólhatnak, mit akciózhat le a Steam, a DLC tartalmak parkolópályára kerültek ezen a téren. A SEGA meg különösen kényes tud lenni erre (én az Alien: Isolation uccsó DLC-inek leárazására várok). Persze a remény hal meg utoljára úszik. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor attól tartok, hogy az kimarad, mert az alapjátékot is csak úgy voltam hajlandó beszerezni, hogy csak 3,74 €-t kértek érte. 10 €-t meg nem fogok egy DLC-re áldozni, főleg úgy, hogy az Isolation, ami egy tavalyi, teljes és nem is akármilyen minőségű játék csak 12,50 € volt, amikor megvettem.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor, khöm... öhöm-böhöm! :D ... ajánlom az én végigjátszásomat :P

 

Ha érdekel tolok egy linket! :)

 

Megjegyzés: Szigorúan az alapjáték után javallott a végigjátszása... végignézése ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdődött az idei E3, ami a játékújságíróknak sok kávét, kevés alvást és még kevesebb szabad pillanatot jelent, de remélhetőleg a játékosoknak sok remek videót, bejelentést és részletet. A nyitás parádés volt, a Bethesda kitett magáért.

 

Kaptunk Doom 4 gameplay videót, ami hát, hogy is mondjam, EZ KELL! Gyerekkorom kedvence visszatér, és úgy tűnik, szépen meg fogja idézni az elődöket. Beleértve a kedvencemet, a Doom 3-at.

http://www.youtube.com/watch?v=xVaWl1GtDHU

 

http://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, az árat akkor elnéztem, de így még jobb. :)

Én is bezsákoltam már pár játékot: Bloddrayne 1-2, Wolfenstein: The Old Blood, Return to Castle Wolfenstein, Murdered: Soul Suspect, Remember Me, GTA 3, GTA: Vice City, Metro 2033 Redux és Metro: Last Light Redux. A legutolsó talán kicsit elhamarkodott volt, hiszen amennyire tudom, nincs túl nagy különbség a sima és a redux között (annyi semmiképpen sem, mint a 2033 eredeti és új változata között), ráadásul mindkét Metro-játék megvan a Steamen eredeti formájában is, de hát a kettőt baromi olcsón adták egybe csomagolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én most nem is fogok többet venni, mert így is annyi várakozik a kipörgetésre, hogy tavaly ilyenkorra sem végzek majd velük. Amiket meg még szívesen beszereznék (Far Cry 3, AC-k), azok amúgy is gyakran akciósak.

Az Isolation-nel meg úgy néz ki, hogy szenvedni fogok egy darabig, ugyanis viszonylag gyakran előfordul, hogy figyelmeztetés nélkül kidob a játékból (egyszer csak megmerevedik a kép, és hirtelen az asztalon találom magam), ami nemcsak kizökkentő, de a türelmemet is eléggé próbára teszi, ami egy osonós játéknál nem túl előnyös dolog. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem én most nem is fogok többet venni, mert így is annyi várakozik a kipörgetésre, hogy tavaly ilyenkorra sem végzek majd velük. Amiket meg még szívesen beszereznék (Far Cry 3, AC-k), azok amúgy is gyakran akciósak.

Az Isolation-nel meg úgy néz ki, hogy szenvedni fogok egy darabig, ugyanis viszonylag gyakran előfordul, hogy figyelmeztetés nélkül kidob a játékból (egyszer csak megmerevedik a kép, és hirtelen az asztalon találom magam), ami nemcsak kizökkentő, de a türelmemet is eléggé próbára teszi, ami egy osonós játéknál nem túl előnyös dolog. :angry:

 

Nézd meg, hogy a legfrissebb driverek vannak-e fenn, nekem egyszer segített egy játéknál aminél hasonló problémám volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.