Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nálam az irányítás hamar ment, de a mentéssel gondok vannak. Találtam rá ugyan megoldást, de eddig nem nagyon akarja a tutit, hiába van meg az offline névadás, eddig mindig az elejéről kezdhettem az egészet.

 

Igen azért mert ahhoz ,hogy mentsen be kell jelentkezni a Windows Games Live-ba.Az elején ki is írta, hogy ha ezt nem teszed meg akkor nincs mentés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen azért mert ahhoz ,hogy mentsen be kell jelentkezni a Windows Games Live-ba.Az elején ki is írta, hogy ha ezt nem teszed meg akkor nincs mentés.
Akkor ez olyan, mint az UT 3

Haveromnak, aki hót csóringer, így nincs nete, vettem meg a fent nevezett sz*r játékot és hát nézett szegény amikor nem tudott menteni. Ilyenkor gondolkodok el, hogy ezek után még vásároljak eredetiben játékot?... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg Ody, mivel kissé zavaró volt. Nálunk nem módi az ilyen képes aláírás (ez a szabályzatban is benne van, mondjuk: "Mellőzzük a több soros aláírásokat, és a túl nagyméretű bannerek alkalmazását.").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg Ody, mivel kissé zavaró volt. Nálunk nem módi az ilyen képes aláírás (ez a szabályzatban is benne van, mondjuk: "Mellőzzük a több soros aláírásokat, és a túl nagyméretű bannerek alkalmazását.").

Éreztem, hogy erős, nem haragszom, csak annyira megörültem, mikor találtam e(a)zt a király oldalt...

 

De legálább a "Fuck with Darth Vader, do not" megmaradhatott :)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenekben Ausztrália szokott az első lenni, nem?

Az, illetve fej-fej mellett haladnak Németországgal, de Új-Zéland sincs sokkal lemaradva tőlük. Max annyiban, hogy náluk a tetrisszel még szabad játszani :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, illetve fej-fej mellett haladnak Németországgal, de Új-Zéland sincs sokkal lemaradva tőlük. Max annyiban, hogy náluk a tetrisszel még szabad játszani ;)

Szegény Németek... Az OsztáLkokat nem sajnálom, kit érdekelnek ott a saját szigetükön, fulladjanak meg a saját hülyeségükben ;)

Német gyerekek leülnek az ország határán a konzoljukkal :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wow-ot is cenzúrázzák erősen Kínában. Ott halotakat/csontvázakat nem lehet mutatni, így speckó WoW van náluk. Illetve volt, amíg be nem tiltották, majd újra elindult és azt hiszem most megint áll :(

Mióta nem WoWozik senki a környezetemben, így nem követem nyomon a fejleményeket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ám a játékszenvedély! :P

 

http://buzzinn.net/counter-strike-vs-chicks/

Uh... erről olvastam a Guruban (mekkora lehetett már, jó fejek ezek az oroszok :D ), de ott szolidan fogalmazták meg a dolgokat. Semmi fedetlen kebel vagy hasonló, csak "lenge öltözetű csajok" jelző. Ja, elég lenge, szó mi szó :P

De mik ezek, (játék)b*zik? Hogy lehet így másra figyelni, pláne játékra? Még talán az ötödik képig tudtam is volna a CS-re figyelni (amiben mondjuk ritka béna vagyok, szóval minden összejött volna ahhoz, hogy lecsokizzam a játékot). A 11.-nél már tarkóra tett kezekkel, feltett lábakkal figyeltem volna a showműsor, a 12.-nél meg... Nos, azt bízzuk a fantáziára :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehem-ehem :D

 

Amúgy ez nem csak az oroszoknál volt, hanem Chris-éknél is a Dragon Age 24 órás versenyen. :P

A te linkednél nincs ott a többi kép :D

 

Ja, bár ott elvileg nem dobálták le a felsőt, csak "lengén voltak öltözve" :P Úgy irigylem ezeket a szegény PC-s újságírókat. Nagyon nehéz életük lehet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz :D

Elég nehéz lehetett a versenyen is az életük, 6 óránként 2 óra játék, ingyen kiutazás, ilyen látványOOk és még meg is nyerték a 50000 dollárt így hát milliomosok lettek. Illetve nem, mert fel kellett ajánlaniuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont azért nem játszom vele, mert nem ment.De ha tudod a megoldást légyszi vésd ide.
Még te írtad le az elején. :) Nekem a második-harmadik próbálkozásra sikerült létrehozni a profilmentést. Ja és még valami, a játék menűjében lesz valami olyasmi pont, ahol be kell kapcsolni a profil auto mentését. :D Disabled/Enabled
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még te írtad le az elején. :) Nekem a második-harmadik próbálkozásra sikerült létrehozni a profilmentést. Ja és még valami, a játék menűjében lesz valami olyasmi pont, ahol be kell kapcsolni a profil auto mentését. :D Disabled/Enabled

 

 

Tényleg.Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, az Utah-i pálya hatalmas. :D A kedvencem.

Tépsz a kősivatagban kettőnegyvennel, aztán egyszercsak ott vagy a több száz méter magas kanyonfalak között. :D Jönnek a kilencven fokos kanyarok, aztán meg a dupla visszafordító, ahol ha nem figyelsz a féktávra, könnyen úgy járhatsz mint én párszor :D Válthattam én vissza ötösből gyökkettőbe, bízva a motorfékben és a "fékpedálban".....kormány félreránt, kapaszkodás a kézifékbe, óvatos gázadagolás, de a perem csak gyűn, csak gyűn, mindezt a mellettem lévő ablakból látva, aztán szabadesés :rock:

De ha ezen túljutsz, akkor meg a fordított pályán, mész kifelé a kanyonból, sacc per kábé a kettőtíz széles nyomvonalon, kettőtízzel :D , miközben tőled öt centire bokrok és sziklatömbök váltják egymást. Néhány kanyarlevágás még bejön csak-csak, node amikor sikerül fennakadás nélkül átszambáznod egy rekettyésen és egy hajszálnyival elkerülöd a sziklát, a következőnél kissé bátrabb vagy. Bokor, bokor, szikla, bokor, szikla, bokor, CSATT :D

Éljen UTAH :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.