Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Skaccok, az Utah-i pálya hatalmas. :P A kedvencem.

Tépsz a kősivatagban kettőnegyvennel, aztán egyszercsak ott vagy a több száz méter magas kanyonfalak között. :P Jönnek a kilencven fokos kanyarok, aztán meg a dupla visszafordító, ahol ha nem figyelsz a féktávra, könnyen úgy járhatsz mint én párszor :D Válthattam én vissza ötösből gyökkettőbe, bízva a motorfékben és a "fékpedálban".....kormány félreránt, kapaszkodás a kézifékbe, óvatos gázadagolás, de a perem csak gyűn, csak gyűn, mindezt a mellettem lévő ablakból látva, aztán szabadesés :(

De ha ezen túljutsz, akkor meg a fordított pályán, mész kifelé a kanyonból, sacc per kábé a kettőtíz széles nyomvonalon, kettőtízzel :P , miközben tőled öt centire bokrok és sziklatömbök váltják egymást. Néhány kanyarlevágás még bejön csak-csak, node amikor sikerül fennakadás nélkül átszambáznod egy rekettyésen és egy hajszálnyival elkerülöd a sziklát, a következőnél kissé bátrabb vagy. Bokor, bokor, szikla, bokor, szikla, bokor, CSATT :P

Éljen UTAH :P

Így kell kedvetcsinálni egy játékhoz! Köszi! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem, mert már rég megvan dobozosan ;) Persze attól még szép eredmény, hogy összehozták ezt karácsonyi ajándéknak, mert kiváló játék, kiváló univerzummal, kiváló történettel, kiváló zenével... Ő... mondtam már, hogy kiváló? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Mass Effect! Vagyis inkább a második része. ;)

HATALMAS színészek adják a hangjukat a játékhoz! Martin Sheen (őt nem kell bemutatni), Yvonne Strahovski (Chuck - amúgy is jó bőr, és az a legszebb, hogy az arcát is adta!!! :) ), Adam Baldwin (Firefly, Chuck), Carrie-Anne Moss (Matrix), Michael Hogan és Tricia Helfer (Battlestar Galactica)... Nagyon várom január 27.-ét, szerintem előrendelem a gyűjtői kiadást.

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz visszatér Keith David hős vezérünkként és remélem Lance Henriksen is visszatér Hackett admirális szerepében az első részből. Nehogy már kihagyják az egyik legfőbb támogatónkat. :)

Milyen fura Jokert járni látni ;)

Michael Dornt kihagytad (Star Trek TNG/DS9/ST6-10).

 

Várom már ezt a játékot, jobban, mint az Avatart. Ott a helye a polcomon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halo: Reach trailer - hangulatban vitte a pálmát

 

Medal Of Honor - gameplay jelenetekkel tűzdelt trailer

 

http://ve3d.ign.com/videos/59557/PC/Medal-...-Awards-Trailer

 

Továbbá még bejelentették az Arkham Asylum második részét is...

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát... Ezekért most inkább nem lelkendezek. Az utolsó MoH pocsék volt, unalmas, irreális. Mos meg innét nézve Modern Warfare utánzat lesz (kis szerencsével belevíve az unalmas, irreális elemeket is :) ). A Halok meg... hát, az elsőt idén sikerült végigjátszanom, a másodikat töröltem pár pálya után, annyira untam (és annyira idegesített az irányítás).

Megmarad nekem a Mass Effect 2 és az AVP.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez már igen, ez már lelkesít:

http://www.gametrailers.com/video/batman-a...-spike-tv/59829

Tegnap (ma :)) fejeztem be másodjára is az első részt, és hát éppen arra gondoltam, hogy remélem lesz folytatása. És hálelújaaaa, lesz. Várós, várós, nagyon várós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.