Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Aki játszott a Batmann-el attól kérdezném hogy eme info igaz-e?

 

Persze ez elsősorban a játékosok és a sajtó elismerésére vonatkozik, ugyanis a kalózkodás miatt nem valószínű, hogy a számítógépes játék esetében is milliós eladásokkal számolhatnak a kiadónál. Érdekesség viszont, hogy a kalózmásolatok ellen a fejlesztők szándékos játékbeli hibákkal védekeznek, amit a hivatalos fórumon meg is erősítettek. Egyes jeleneteknél például Batman nem használhat bizonyos eszközöket, amennyiben a játékos kalózverzióval játszik, ez pedig lehetetlenné teszi a továbbjutást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki játszott a Batmann-el attól kérdezném hogy eme info igaz-e?

Lehet Oldinak ezzel gyűlt meg a baja, de én ilyennel nem találkozik. Nekem a Reloaded által csomagolt verzió van meg, és már kétszer is végigjátszottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki játszott a Batmann-el attól kérdezném hogy eme info igaz-e?

 

Persze ez elsősorban a játékosok és a sajtó elismerésére vonatkozik, ugyanis a kalózkodás miatt nem valószínű, hogy a számítógépes játék esetében is milliós eladásokkal számolhatnak a kiadónál. Érdekesség viszont, hogy a kalózmásolatok ellen a fejlesztők szándékos játékbeli hibákkal védekeznek, amit a hivatalos fórumon meg is erősítettek. Egyes jeleneteknél például Batman nem használhat bizonyos eszközöket, amennyiben a játékos kalózverzióval játszik, ez pedig lehetetlenné teszi a továbbjutást.

Nekem a második telepítésre simán működik minden. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki játszott a Batmann-el attól kérdezném hogy eme info igaz-e?
Birom az ilyen dolgokat a játékokban, annyit lehet röhögni rajtuk :yeah: Például a Settlers valamelyik részében volt egy ilyen, hogy fegyverek helyett disznót termeltek, vagy a StarCraft: Huncraftban ha pályaátugró kódot használtál nem tudtál a következő pályára menni vagy a Force Unleashedben ha csaltál nem tudtál menteni.

Ezek kis ötletes dolgok, feldobják az ember kedvét :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem uninstall lett belőle.A reloaded crack-el nem ment(start application hiba), de megtaláltam a megoldást.Egy .dll-t kellett leszedni és bemásolni a windows\system32 mappába.Különben tényleg jó játék.A verekedések nagyon látványosak.A billentyűzetkiosztást még szoknom kell.Annak is örülök hogy ez is simán megy a 2 éves gépemen full high-on.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krokó most rendesen szívat viszont a szivattyútelepről kifelémenet :D :D

Ott az igazán g*ci :( Mikor másodszor mentem neki a játéknak, akkor már könnyebb volt, de első nagyon szívatós az as szakasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott az igazán g*ci :( Mikor másodszor mentem neki a játéknak, akkor már könnyebb volt, de első nagyon szívatós az as szakasz.
No azóta már felhergelt a "Vegacsaj" is :D Őt végülis könnyebben legyűrtem, de Jokerhez betoppanva az a két debella állat meg a kiskétszáz rab...háááááát.....Most erőt gyűjtök a következő nekifutásra :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült végigvinni a Batmant :( Csakis a fenomenális jelző illik a játékra :D A vége talán könnyebb volt mint a többi része. :D Még hátra vannak a Kihívás módok, gondolom az is le fog kötni egy ideig :D Közben elkezdem a Dead Spacet is, bár már belenéztem egyszer is ott talán még szokatlanabb az irányítás. És akkor még ott lesz a Mass Effect is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem opciózod át?

 

 

Már megtettem.Az a gond hogy én világéletemben az up/down/left/right gombokkal mentem a játékokban és oldalaztam, nem a WASD-kel.Persze a játékokban a többi gomb a wasd-hez van igazitva, én meg nem érem el ami fontos anélkül, hogy fel ne kéne emelni kezem.Ja és tps-ekben többfajta kameranézet van azt is szoknom kell.Pl Dead Space-ben ugye nem a karakter mögött van a kamera hanem mellette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megtettem.Az a gond hogy én világéletemben az up/down/left/right gombokkal mentem a játékokban és oldalaztam, nem a WASD-kel.Persze a játékokban a többi gomb a wasd-hez van igazitva, én meg nem érem el ami fontos anélkül, hogy fel ne kéne emelni kezem.Ja és tps-ekben többfajta kameranézet van azt is szoknom kell.Pl Dead Space-ben ugye nem a karakter mögött van a kamera hanem mellette.

Akkor ugyanabban a cipőben járunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis ízelítő a Mass Effect 2 zenéjéből!

 

Melyik tetszik nektek?

 

Nekem ezek:

 

-

-

-

 

és még tetszenek mások is, de ezek ragadtak meg a legjobban. És továbbá:

 

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este Ubisofték megküldték a kódot amivel az Avatar speckó cuccait lehet feloldani. A játék még nincs meg és ha lenne lehet hogy nem is bírnék vele játszani úgyhogy nem sok hasznát veszem egyelőre a kódnak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effect 2 karakterimportálási videó:

 

 

Továbbá, aki még nem rendelte elő a Gyűjtői Kiadást és most szeretné, az Február 5. előtt már nem kapja meg, legalábbis az 576-nál biztosan nem, mert jelenleg már annyi előrendelés van, hogy elméletileg kifogytak a készletek. Remélem, hogy azok megkapják időben a saját példányukat, akik hamarabb előrendelték a játékot... én kb. 2 hete rendeltem elő, és nem szeretném, ha csak egy héttel később kapnám meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki összefoglalná nagyjából műfajilag mi ez a Maas Effect?Szerepjáték-e vagy tps lövöldözős?

Igen nemkem is jó lenne, el akarom dönteni, hogy érdemes-e letölteni a CoD6, AC2, L4D2, Avatar, CoJ: BiB, Dirt 2 mellé... ;) Épp csak ezek közül válogatok. :) Nem mintha nem lenne más játék a gépen (CoD2, 4, 5, GTA IV, BF2, Tom Clany's HAWX és End War, Mirrors Edge, nomeg SW-s játékok stb...), csak most ezeket nem játszottam még ki. :) (Mármint az elsőfelsorolást)

;)

 

Ja és szép lassan jön a Mafia 2, hogy biztos el ne tudjam dönteni mivel játszak...

 

Ja, és közben még a Wii-n GH-zok meg LoZ: TP-zek...

 

Még jó hogy jön a síszünet :)

 

Lehet kérdezni, ha nem tudjátok a rövidítésket :)

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect afféle RPG-TPS. Minden megvan benne mindkét műfajból, van itt karakterfejlesztés, tápolás, sok beszélgetés, ugyanakkor mikor éppen nem ezeket csinálod, akkor az ellenség sorait ritkítod. Méghozzá nem kis tétben, Shepard parancsnokhoz képest John McClane és Jack Bauer együtt véve is piskóta ;) Nagyon jó játék, igen addiktív, a világ kidolgozottsága simán felveszi a versenyt a Star Wars, Star Trek, Alien vagy Avatar világokkal. A történet is remek. Ezt a játékot nem érdemes letölteni, ezt megvenni érdemes! :)

Amúgy, ha nekiültök, ne az ME2-vel kezdjétek, hanem az első résszel, mert egyrészt, az a trilógia kezdete, bevezetője, az ismerete elengedhetetlen a folytatás megértéséhez, már csak azért is, mert az első rész mentései átemelhetőek a folytatásba, és úgy a történet szó szerint úgy folytatódik, ahogy az első abbamaradt (márpedig az elsőben igen jelentős döntéseket hozhattunk meg, így ez nem ártalmas dolog).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect afféle RPG-TPS. Minden megvan benne mindkét műfajból, van itt karakterfejlesztés, tápolás, sok beszélgetés, ugyanakkor mikor éppen nem ezeket csinálod, akkor az ellenség sorait ritkítod. Méghozzá nem kis tétben, Shepard parancsnokhoz képest John McClane és Jack Bauer együtt véve is piskóta ;) Nagyon jó játék, igen addiktív, a világ kidolgozottsága simán felveszi a versenyt a Star Wars, Star Trek, Alien vagy Avatar világokkal. A történet is remek. Ezt a játékot nem érdemes letölteni, ezt megvenni érdemes! :)

Amúgy, ha nekiültök, ne az ME2-vel kezdjétek, hanem az első résszel, mert egyrészt, az a trilógia kezdete, bevezetője, az ismerete elengedhetetlen a folytatás megértéséhez, már csak azért is, mert az első rész mentései átemelhetőek a folytatásba, és úgy a történet szó szerint úgy folytatódik, ahogy az első abbamaradt (márpedig az elsőben igen jelentős döntéseket hozhattunk meg, így ez nem ártalmas dolog).

Ühüm... Megvenni nem fogom, de kijátszom az 1-et a 2 előtt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm... Megvenni nem fogom, de kijátszom az 1-et a 2 előtt ;)

 

Pedig, simán megéri. :) Legalábbis a Bioware-t támogatni KELL, hiszen egy ritka jó univerzumot hoztak össze. ;) Ha az AVP3, vagy a Crysis 2 nem tesz oda brutálisan, akkor nálam ez lesz az év játéka, már így láthatatlanban. Hát remélem, hogy nem lesz semmi akadálya a játék megjelenésének itthon, mármint a gyűjtői kiadásnak. Már tiszta ideges vagyok, hogy ekkora felfordulás van a megjelenésében. Az 576 (ahol megrendeltem), Február 5.-ét mond, ami péntek, és nem valószínű, hogy már leszállítják pénteken, ami még több csúszást jelent, több mint egy hetet... A CD Galaxis egy barátságosabb időpontot írt, Február 1 hétfőt, amit még valahogy kibírnék. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 576 (ahol megrendeltem), Február 5.-ét mond, ami péntek, és nem valószínű, hogy már leszállítják pénteken, ami még több csúszást jelent, több mint egy hetet... A CD Galaxis egy barátságosabb időpontot írt, Február 1 hétfőt, amit még valahogy kibírnék. :)

Az érdekes, mivel a játék 29-én jelenik meg nálunk is. És most nézem, a CDGalaxison is az vagyon írva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, a GSben is a reklám is a 29-ét írja. Meg azt, hogy már interaktív lesz a beszélgetés is. Ha gyorsak vagyunk és az ikonra kattintunk, akkor megszakítja a párbeszédet és csinál valamit Sheppard :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Don dédapjának fénykora. Siheder maffiózó koromban egyszer ellátogattam Liberty City-be. E videók ott készültek.

 

Ezt a kanyart mocskos mód benéztem. Szerencsére, már akkor is betonfejű voltam, így nem szenvedtem komoly sérülést.

 

A Kövér Luigit kellett egy ideig fuvaroznom, de az akkori dontól egy pocsék kocsit kaptam, mely mindenhová felmászott. Aztán jött a telefon: Kövér Luigi elégedetlen a munkámmal, ezért ki vagyok rúgva. Ezt nem hagytam szó nélkül.

 

Ifjú korom rossz szokása volt a felvágás. Gondoltam, bármit meg tudok csinálni, ennél fogva az az ugrató mocskos mód vonzott. És nem is hiába.

 

Nyüzge Simonnal kötöttünk egy fogadást, hogy nem tudom átugratni a folyót egy autóval. Szerintetek ki nyert?

 

A nap, mikor hírnevet szereztem magamnak az alvilágban. Kapafogú Dicktet kellett eltennem láb alól, de úgy, hogy azt egy életre megjegyezzék az akkori don ellenségei (kedves dédunokám ellenségei is emlegetik még). A páncélököl talán túlzás volt... A lényeg, hogy ezután hírnevet szereztem magamnak, és egyben ekkor tettem szert vastüdőmre is, merthogy az igazit kiluggatták.

 

Érdekes egy megbízás volt ez, mert Simlis Tomyt kellett kinyírnom, csak több gond is volt. A zsaruk már vártak ránk, és fogalmam sem volt, hogyan néz ki Simlis Tomy, csak azt tudtam, melyik környéken járja az utakat. Így hát minden járókelőbe bele kellett lőnöm. Szerencsére az utolsó, akit leterítettem, az volt Tomy... a megbízás jól telelt, aminek örültem, mert így volt pénzem a fizikoterápiára, és hamar megtanultam újra járni, beszélni, enni...

 

Kis utcai affér. A csávó kétszer rángatott ki a furgonból, pedig nem is az övé volt. Csak mikor elhaladtam mellette - akkor még gyalogosan -, véletlen meglöktem. Zokon vette. Agresszív kismalac volt, és többszöri figyelmeztetése sem kopott le. Végül mégis én nevettem. Megjegyzem, a zsaru túlélte.

 

Szívem vágya volt és hosszú-hosszú ideig kerestem azt a kocsit, amit itt leparkoltam a házam elé. Egyet sem találtam a városban. Aztán átpattanok a fekete autóba és nekiindultam. Figyeljétek, mik parkolnak jobb és bal oldalt? Ilyen, mikor az élet szívat. Erre fel utat váltottam :)

 

Sokan mondják, hogy ámokfutóként vezetek, és jobb, ha nem kapok jogsit (merthogy sosem volt). Ez így van, de mint ahogy a láthatjátok, nagy különbség van aközött, amikor csak vezetgetek, és mikor komolyan veszem a dolgot.

 

Ez tényleg csak egy baleset volt.

 

- Mi az, biztos úr? Túl gyorsan hajtottam?

- Nem, túl alacsonyan repült - játszódott le ez a párbeszéd az attrakció után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.