Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az érdekes, mivel a játék 29-én jelenik meg nálunk is. És most nézem, a CDGalaxison is az vagyon írva.

 

Dzséjt, te hol rendelted elő, és te is a CE-t rendelted meg? Ahogy hallottam egész Kelet-Európában halasztottak, amiatt, hogy az Angoloknál és a Franciáknál elfogyott az összes példány előrendelésben, és hozzájuk szállították a kontinensük keleti részére szánt példányokat. Na most ez számomra nem hihető indok, hogy mások miatt szívjon egész Kelet-Európa, beleértve az északi részt is. Amúgy a Dragon Age CE változata is késett, ha jól emlékszem, de ott a tartalmak lefordítása miatt. Most pedig, csak a lemezen található játék lesz magyar, a többi tartalom egytől-egyig angol. Na mindegy, én nagyon reménykedek, hogy azért Február 5.-ig nem lesz elhalasztva. :) Jó hír azoknak, akik a normál kiadást veszik meg: nekik tényleg 29.-én jelenik meg.

 

Jaja, a GSben is a reklám is a 29-ét írja. Meg azt, hogy már interaktív lesz a beszélgetés is. Ha gyorsak vagyunk és az ikonra kattintunk, akkor megszakítja a párbeszédet és csinál valamit Sheppard :)

 

Nyami opció lesz! :) Sok csíntalanságot követhetünk el.. :P

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te hol rendelted elő, és te is a CE-t rendelted meg?

Sehol semelyiket :) Sajnos most nem állok úgy anyagilag, hogy ez beleférjen, így halasztom a megvételét (emiatt valószínűleg csak sima kiadás lesz, amit kicsit azért bánok). De egy haverom a CDGalaxistól rendelte meg a CE-t, és neki egyelőre még nem írtak olyat, hogy késni fog. Pedig a Galaxis azért szokott szólni (legalábbis anno egy játéknál nekem szóltak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: Azt hiszem baj van.Hallottam, hogy a leszedett játékokban hiba van.Szerintem eljutottam egy helyre ahol nem lehet továbbmenni.Mikor A rendör elkapja Gordont és vissza kell menni akkor van egy árammal ellátott kapu, ott fel kell húzni a szellözőjáratba magunkat, amelynek a végén egy égő zsarátnok van,Már átnéztem detektívmódban mindent de nincs út máshova.Ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozgás hölgyeim! Emeljék fel a hátsó felüket és markolják meg a karabélyaikat! Vacsorára vagyunk hivatalosak de nekem eszem ágában sincs, hogy főfogás váljon belőlem. Maguk lesznek az őrangyalaim, én meg a maguké. Mozgás, mozgás! Hányszor mondjam még?!

 

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a videókat elnézve kőkemény LAN-partyra készülhetünk majd haverokkal. Általában nem szeretem az ilyen lövöldözős játékokat, de úgy 7-8 évre ha visszanézek láthatok pár kis 12-13 éves kocka gyerekeket akik a nyári éjszakát AvP2-vel töltötték :)

"Jönnek az alieneeeeeeek!" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most újra belekezdtem Tom Klenszinek a VégeHáborújába. (Tom Clancy's EndWar) ÉS NAGYON ÁLLAT!

 

(Eddig azért hanyagoltam, mert a régi mikrofonom szarul működött...)

 

III. VH-ban kell egy Commanderként játszanunk, úgy, hogy mikrofonon keresztül osztjuk a parancsainkat! Elég jól megérti a szavakat, még ha egybe mondjuk az egész mondatot is. Bár a Ván-t (1) nekem eddig 2x ismerte fel...

 

Azért tértem vissza rá, mert töltöm le a ME-t (1), és atöbbi jó játékom mind Online ;). De mostmár lejött úgyhogy amíg telepítem addig tolok egy CoD6-t Online :P .

 

Remélem senkit nem zavar, hogy ezt így megosztottam veletek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy a kisértés, de nem nézem meg a videókat.Hadd legyen meglepi a játékban.

Ezt már én is inkább kihagyom. Ez a Crysis in New York viszont tetszik. Nagyon baba hangulata lenne a játéknak a csonttá fagyott Nagy Almában, pláne, ha hozzá vesszük az első rész szabadságát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már én is inkább kihagyom. Ez a Crysis in New York viszont tetszik. Nagyon baba hangulata lenne a játéknak a csonttá fagyott Nagy Almában, pláne, ha hozzá vesszük az első rész szabadságát.

 

Igen, de el is ronthatják.Nekem élvezet volt a koreai katonákkal is harcolni.Nem szeretném ha csak az idegenek ellen kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de el is ronthatják.Nekem élvezet volt a koreai katonákkal is harcolni.Nem szeretném ha csak az idegenek ellen kéne.

Hát sajna esélyes, mivel New Yorkban már nem hiszem, hogy Koreai katonák csatangolnának ;) Bár ki tudja, lehet összeálltak a földönkívüliekkel. Meg akár a New Yorki bandákat is belevehetik ellenfélnek, vagy ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a játékról nem hallottál? :D Kb fél éve linkelem be a videókat róla :o

 

Öszintén szólva eddig nem vettem észre.Azt gondoltam, hogy mivel Battlefield játék ezért csak multis.Lehet hogy ezért meg sem néztem őket.De így már más, hogy van single rész is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öszintén szólva eddig nem vettem észre.Azt gondoltam, hogy mivel Battlefield játék ezért csak multis.Lehet hogy ezért meg sem néztem őket.De így már más, hogy van single rész is.
Bezony, ebben egy nagyon jól kidolgozott single kampány is van :D Szerintem jobban nézz ki mint a MW2 :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öszintén szólva eddig nem vettem észre.Azt gondoltam, hogy mivel Battlefield játék ezért csak multis.Lehet hogy ezért meg sem néztem őket.De így már más, hogy van single rész is.

Én meg már kb. fél éve nézem a dátumot... Március 2. Március 2. Március 2. Március 2..... JUHHÉJ AZ MINDJÁRT ITT VAN!

 

Addig kijátszom a Mass Effect1-t 2-t, és a Mafia 2-t ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

------Két infom van: Egy jó és egy rossz, melyiket akarjátok először hallani? -A Jóóóóót, vagy nem, nem, inkább a rosszat... ;)

 

A Rossz:

 

Left 4 Dead 2: Iszonyatos! Borzalmas! Szörnyű! Alapvetően szeretem, ha egy játék durva (egy kicsit) de, ez... ÁHHHH! (Pedig én még a No Russian küldetésben is lőttem...) Senkinek nem ajánlom megvételre (Még jó, hogy nem vettem meg csak letöltöttem...)

 

 

A Jó:

 

Mass Effect (1): Fantasztikus! Lenyűgöző! Brilliáns! Leginkább azt mondhatnám : KoTOR 3... :D (De télleg full olyan, csak nincs közelharci fegyver...)

 

 

------Egyébként meg nem vettétek észre, hogy a 2-k világát éljük? (Left4Dead2, Mass Effect 2, Modern Warfare 2, Assassin's Creed 2, LEGO Indy 2, DiRT 2, és mindjárt jön az AVP3 (ja az nem 2 :D), a Mafia 2, a Battlefield: Bad Company 2 stb...

 

Ki mit tud még 2-t? És magyarázatot erre?

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőt mostanában készülök elkezdeni csak még rá kell jönnöm hogy békítsem ki a gépemet a 2 db 512-es RAM kártyámmal mert egyszerre csak eggyel hajlandó a Win-t betölteni. Vagy a két kártya sok neki vagy az 1024 Mb RAM vagy minden együtt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.