Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az első két és fél játékban is idegesített? :P

Egér + billentyűzet, Oldikám, egér + billentyűzet. :)

Öregszem, szóval rugojásabb vagyok az ilyesmikre. :P

Hja, egér meg bizgentyű, node nem hiába találták ám ki a gamepadot se. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, ok :P Azt eddig is tudtam, hogy különleges egy állatforma az informatikus, azt hittem te jöttél rá erre úgy, hogy ez volt a 2. ötleted :)

Az az elfajzott verzió, én a lusta kivitel vagyok, aki megvárja, míg más megoldja a problémát, én meg felhasználom a tudást :)

 

Öregszem, szóval rugojásabb vagyok az ilyesmikre. :P

Hja, egér meg bizgentyű, node nem hiába találták ám ki a gamepadot se. :o

Lassan már VeryOldfighter leszel, vagy Hisztisoldfighter :P

Igen, nem hiába. Azoknak, akik képtelenek összehangolni a két kezük mozgását :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Nem mondod, hogy te pc-n gamepad-el nyomod az fps-eket?Nem vagy te mazoista egy kicsit? :P

 

Phobos:Egy jó informatikus nem arról ismerszik meg hogy mindent tud a pc-ről, hanem arról, hogy baromi gyorsan megtalálja a megoldást.Én is így csinálom ahogy Dzséjt.Ha baj van egy játékkal akkor először a torrentoldalon a fórumában nézek körül ahol az esetek 99 %-ában már bent van a megfejtés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjtnek csak jó a marketingje. :P

Ez tetszett :P

 

Ez az AVP is k*rva jó szerintem, bár kicsit beszédesebbek is lehetnének a társak. A csatornán konkrétan alig tudtam átverekedni magam.

Viszont ritka pocsék a törés... Azért kellett abbahagynom, mert a következő pályát csak félig töltötte be, lehagyta a falakat, talajt, plafont... :P

 

Szerk.: most jöttem rá, hogy a társak csendessége szintén a törés pocséksága miatt van. Nézek egy videót, ahol olyan helyen is megszólalnak a népek, ahol nekem tök kuss van. És mintha nem ez lenne az egyetlen hang, ami hiányozna... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szívom ám rendesen.Az Alienek valami baromi jók, és kevés a lőszer.De félemetes.Csipog a jelző és csak nézek aztán hirtelen ott van, na akkor egy tár is elmegy.Tegnap különben nekem is beszélt egy női hang a játékban ma meg csönd van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szívom ám rendesen.Az Alienek valami baromi jók, és kevés a lőszer.De félemetes.Csipog a jelző és csak nézek aztán hirtelen ott van, na akkor egy tár is elmegy.Tegnap különben nekem is beszélt egy női hang a játékban ma meg csönd van.
Én még nem találkoztam ilyen problematikával, de remélem nem is fogok.

Hja, skulóból piszok kevés van, az ökölharc meg nem teljesen kifizetődő.

Amúgy marha jól megoldották a döglött alienek eltűntetését. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is az a béta? Egy kicsit tudatlan vagyok e téren. :P

Tesztváltozat. Már majdnem kész a játék, és most tesztelések szép hosszú sorával igyekeznek kiszúrni a bennmaradt hibákat. Van, aki zárt kapuk között csinálja, van, aki a közönség bevonásával (és van olyan is, hogy zárt kapuk mögött akarnák csinálni, de a cucc kikerül a netre...). Ezt követi ha jól rémlik a pre-alfa, majd az aranylemez, amiből lesz a bolti játék (persze lehet, hogy most az utolsó mondattal jó nagy baromságot mondtam, mert már rég olvastam erről).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tesztváltozat. Már majdnem kész a játék, és most tesztelések szép hosszú sorával igyekeznek kiszúrni a bennmaradt hibákat. Van, aki zárt kapuk között csinálja, van, aki a közönség bevonásával (és van olyan is, hogy zárt kapuk mögött akarnák csinálni, de a cucc kikerül a netre...). Ezt követi ha jól rémlik a pre-alfa, majd az aranylemez, amiből lesz a bolti játék (persze lehet, hogy most az utolsó mondattal jó nagy baromságot mondtam, mert már rég olvastam erről).

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi.

 

Így van, vannak akik kaptak kódokat és már játszanak vele, nekem is lent van már a gépen, csak hát kód nincs hozzá, ezért még vagy várnom kell, hogy kapjak kódot illetve egy crackre... :P

De vannak élő közvetítések pár oldalon, és nagyon jó a cucc. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, vannak akik kaptak kódokat és már játszanak vele, nekem is lent van már a gépen, csak hát kód nincs hozzá, ezért még vagy várnom kell, hogy kapjak kódot illetve egy crackre... :P

De vannak élő közvetítések pár oldalon, és nagyon jó a cucc. :P

 

Na, akkor, ha nem törik fel a bétát, akkor valószínűleg csak a megjelenéskor játszhatok vele. Most már nem is regisztrálok elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, vannak akik kaptak kódokat és már játszanak vele, nekem is lent van már a gépen, csak hát kód nincs hozzá, ezért még vagy várnom kell, hogy kapjak kódot illetve egy crackre... :roll:

De vannak élő közvetítések pár oldalon, és nagyon jó a cucc. :)

Jól hangzik. A Starcraft 2 egyébként is egy rég várt darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A királynőt hogy a pokolba lehet kinyírni miután a lába alatt lévő kemence(?) bekrepált. Gránátot neki a végtelenségig, vagy mi? A harcosok meg csak gyűnnek, gyűnnek.... :roll:

Én is ott szívom a torkos borzot. Ha jól értettem, a rádió túlfelén a csaj újrakalibrálja a cuccot (DX11-el elindítottam, játszani ugyan nem tudtam vele, mert szaggatott, de legalább meghallgathattam a rádióüzenetet, ami DX9 alatt nálam nem hallatszik - sőt, az egész királynős videó tök néma volt... :) ). Amint végzett, akkor majd újra bezüzzenthető lesz a kemence, csak addig életben is kell maradni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az marha f*sza. Amilyen iramban ezek tapadnak az emberre!

Lánszoróval hiába pörkölök oda neki, csak jönnek tovább, ha sarokban vagy még kitérni se tudsz. Az impulzuskarabéllyal meg kész csoda olykor befogni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tíz fontos tudnivaló az alienekkel való harcról:

1. Kerüld el az alienekkel való harcot. Ha nem sikerül, lásd: 2-es pont.

2. Fuss! Megfontolandó tanácsot lásd: 3-as pont.

3. Futás közben kerüld az álmennyezetet, padló alatti járatokat, szellőző nyílásokat, zárt ajtókat, idegen fészkeket.

4. Ne hagyd, hogy a közeledbe férkőzzenek. Választható opciókért lásd 2-es, 5-ös és 6-os pont.

5. Lődd őket gépfegyverrel vagy shotgunnal, amíg van golyó vagy mind megdöglenek. A létszükséges kiegészítést lásd: 4-es pont.

6. Ha nincs több golyód, használd a lángszórót, a továbbiakban lásd: 2-es pont.

7. Miközben lövöd őket (opcionális lehetőségek lásd: 5-ös és 6-os pont), ne hagyd, hogy sarokba szorítsanak. Lehetőség ennek kieszközölésére lásd: 2-es pont.

8. Ha mégis sarokba szorítaniuk, lásd 9-es pont.

9. Game Over, lásd 10-es pontot.

10. Mi szóltunk, lásd 1-es pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.