Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez a sok sírás-rívás a hosszúságért. A három faj adja az egy játékot, nem egyenként egyet. Az előző kettő fajait sem volt hosszabb végigvinni. Két hete három óra alatt végigjátszottam a legnehezebb fokozaton az első részt marine-nal. Ha azt veszem, hogy a CoD4-hez és a 6-hoz is ugyanennyi idő kell, akkor ez az AVP3 baromira hosszú játék, mert marine-nal már tuti túl vagyok a négy óra játékon, aztán még csak a második pályát filéztem ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigvittem a marine kampányt. Na most ez vicc akart lenni vagy mi? K*rva rövid volt ugyanis, élvezhetőségében pedig messze elmarad az elődjéhez képest. Többre számítottam. :)

 

Számomra a guggolás hiányzott. :D A végén meg ott volt a szokásos "csattanó". Ez azt jelenti, hogy valami folytatás jön? Többet nem írok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a guggolás hiányzott. :) A végén meg ott volt a szokásos "csattanó". Ez azt jelenti, hogy valami folytatás jön? Többet nem írok.
Nekem tudod mi hiányzott:

 

Spoiler:

Egy jó kis rakodógépes írtóhadjárat. Pedig annyira vártam. Vagy esetleg egy páncélzott csapatszállító lövegének a kezelése. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit eddig én megtapasztaltam (már a szaggatáson, hangtalanságon, néhány esetben textúrátlanságon kívül)

Marine: hiányolom a guggolást, hiányzik a hegesztőpisztoly, az infra és a hackelő cucc. Ezt leszámítva hangulatos, főleg a fészekben csatangolni.

Predator: messze ez a legjobb a három közül. Lehet pattogni a fákon, jók a harcok - bár baromi gyorsan kinyírnak a dögök, ha nem figyelsz oda -, baromi feelinges a cserkészés, és megfelelően brutálisak a kivégzések.

Alien: kár, hogy nem lehet felállni, az előző részben jobban volt megoldva a falmászás, nem lehet, csak kivégzéssel fejlékelni. Viszont újra számít a sötét, aminek hiányával szvsz k*rvára elszúrták az AVP2 alien kampányát. Viszont kár, hogy most kihagyták az arctámadó és mellkasrobbantó ciklust, bár a sztori miatt azért nem furcsa.

 

Amúgy, valószínűleg lesznek majd DLC-k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérés.Ha lehet ne löjjünk már le dolgokat a játékból.Pl ,hogy nincs arctámadó jelenet az Aliennél.

 

Én viszont szívok vele rendesen.Egyszer van női hang, egyszer nincs.Ha meghalok utána általában van.Ja és elkezdett belassulni ha fordulok.Van hogy fordulnék az ASlien felé erre lelassul majdnem megáll a kép elmosódik majd ok.Általában ezért halok meg.Most megyek be a felső bányába de van egy pisztolyom, és 5 alient kéne elintéznem akik egyszerre támadnak.

Ez a hanghiba mitől lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ettől az AVP 3-tól kezdek begolyózni.Ilyen szivatós játékkal már rég játszottam.Egy hídon megyek át rámrohan vagy 7 alien.1-2-re rárobbantom a hídon lévő palackokat, de a többi jön.Nálam z impulzusfegyver.Egy csomó kell egybe mire megdöglik, mikor kifogy átváltok shotira, már közel van beledurrantok erre én is meghalok a savtól.Na újra.Nagynehezen sikerül az életem jele fent a 3 részből már csak 1.Nincs több.Azaz egy karmolás és annyi.Eljutok egy liftig amit hackelni kell, de amíg hacelés van addig cagy 5 alien jön rám ilyen kevés élettel.A 4. halál után meguntam(fogalmam sincs hogyan fogok itt tovább menni), elkezdtem a Predit.Ott az elején egy automata gépfegyver meg két marine.Az egyiket kicsalom trancsir, de a másik kinyír.Nehogymár az impulzusefgyver ennyire sérti a Predi bőrét.Na mindegy, szívok mint a torkosborz. :D ú

 

Még az a jó, hogy van pár játék a gépen.Holnap lehet hogy Batman folyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik pálya hídjánál vagy? Most kettő ugrik be, az egyik a kolónián, a másik a Templomban van.

 

A predivel ne támadj szemből, ha lehet. Az impulzus puska 20 mm-es, robbanófejes, acélmagvas tölténye nem éppen fapados dumdum golyó (és érdekesebb lesz, mikor shotgunnal és smartgunnal jönnek a... na az legyen meglepetés :D ). Annál a két katonánál vagy mindkettőt csald el (persze egyenként), vagy a másodikat nyírd ki lerohanó támadással. Azt azzal kell összehozni, amelyikkel a fákra, kiszögelésekre ugrasz. Menj a robotágyú fölötti fára, és ott nyomd le a gombot, akkor kijön oldalt egy sáv, hogy mi van a katonánál, plusz a manuszt is bejelöli. Akkor ugrás gomb, és már a földre is küldöd a tetűt. Ott meg már csak meg kell ragadni a grabancát és begyűjteni a trófeát :P

Predatorral amúgy az alienek ellen fogsz sokat káromkodni :D Az első találkozáson 11 haláleset után jutottam túl, mire rájöttem, hogyan lehet ellenük hatékonyan harcolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. A hídon van egy robotfegyver. Bekapcsoltad? Amúgy meg "H" gomb ha csökken az életerő. :D Ott amúgy én is szívtam párszor. Először robotfegyvre be, aztán összegyűjteni a gránátokat. Távcsőves puskával idő előtt leszedhető jópár alien. Annak tényleg jó sebző golyóbisai vannak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem a Smartgunt veszitek föl? Az egy rövid sorozattal szétcincálja még a preatorianokat is (oké, azokhoz nem rövid kell :D ), ráadásul automatikusan célra áll.
Használtam azt is, de nem tűnt olyan hatásosnak mint a korábbi jelölt. :P Hamar kiürül a r*hadék :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki le se veszi az ujját a ravaszról, az ne lepődjön meg ezen :D
Hát amikor egyszerre öten-hatan jönnek az ember ellen, nem fogok mérlegelni, hogy most ötöt lőjek beléjük vagy ötvenet. :P Távolra meg amúgyis nagy a szórása, már a másodlagos opciója ezen néha segít, de az is csak akkor amikor egyesével közelednek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert szorult helyzetben pazarlod a lőszert. Aki ügyes, az száz döggel szemben is csak öt golyó/dög lövést ad le :D

A mesterlövész puskával könnyű, irreálisan erős puska lett (akárhol találod el a dögöt, mindenképpen megmekken), plusz éppen csak nem villog egy ODA LŐJ! felirat egy kis nyíllal a dög felé. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahhoz képest, hogy a full automata impulzuskarabélyből ötven golyó se elég egy dög leterítésére, lehet, hogy irreálisnak tűnik a mesterlővészpuska. Viszont jóval hatásosabb, ami nem elhanyagolható tény a feszült helyzetekben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit félreértünk.Nem a játékmenettel van a gondom, baromi sok fps-t végigvittem már.Tehát ok a híd de nekem semmim nincs már csak 1/3 életerő.A másik hogy nem ott vagyok szerintem ahol Oldie írja.Az Upper Mine-ba megyek át a hídon csak palackok vannak semmilyen automata fegyver.Ez még szerintem az elején van, ebből kifolyólag még nem volt a pályán az automata célkövetős fegyver.Ha jól eltalálod a palackokat akkor 1-2 dög megdöglik.Szerintem már én öregszem és lassulnak a reflexeim.Mindkettőtőknek igazat adok a löszerhasználatot illetően.Pazarolni nem szabad mert ha egy 100 lőszeres tárat ráküldesz egyre vagy mondjuk 2 alient kinyírsz akkor a többire a pisztoly marad ami nem hatékony.Ugyanakkor sajnos kell beléjük a skulo mert nehezen döglenek meg.A fejükre célozva hamarabb.A hídon különben már túl vagyok de ennek az volt az ára hogy alig van életem.Erre a liftnél megint jön vagy 5 dög.

 

A prednél ok, hogy rejtözködni kell arra is rájöttem hogy el kell csalni a marine-ket.Az elsőt kinyírtam a másodikra gondoltam ráugrom de kinyírt.Ez nem lesz gond csak meglepődtem, hogy az impulzusfegyver ilyen erős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, kiveséztem a singlit.

Spoiler:

Pro:

- Jó sztori.

- Végre szép grafika (az előző kettőnek ez nem volt erőssége).

- Hangulatos. Nem parás, de ez betudható talán annak is, hogy az AVP2 óta jócskán tovább emelkedett az ingerküszöböm (és kevés kivétellel, az AVP2 sem volt számomra fele olyan parás sem, mint az egy). Viszont nagyon tetszett, hogy erdőben botorkálhatunk, tág placcokon járkálhatunk.

- Dinamikus játék-mechanizmus: predatorral ugrabugra, kivégzések, önvédelem.

- Sav, geci, de jó :P

- Újra kiüthetők a lámpák, és a lények hangot adhatnak. Ezt nagyon-nagyon hiányoltam az AVP2-ben, mert ez tette igazán érdekessé az aliennel való játékot.

- A filmek remek adaptálása a játékba. Lance Henriksen hozza az elvártat, még mindig jó kis Bishop :P

- Az Alien küldetések utolsó videója frenetikus!

 

Kontra:

- Hiányoznak az AVP2-ben feltűnő dolgok: arctámadó, mellkasrobbantó, hegesztőpisztoly, infra, stb. Ezek fokozták volna a hangulatot.

- Kiegyensúlyozatlan, olykor bárgyún megoldott fegyverek. A mesterlövészpuska egyetlen lövéssel kinyír egy alient, akárhol találja el, viszont a géppuska közelről sem olyan hatásos; a lándzsa problémetikáját már fenn ecseteltük, illetve ahogy korábban mondtam, ez és a diszk jó lett volna még közelharc fegyvernek is (illetve személy szerint hiányoltam még pár filmes pred fegyvert).

- A játék mechanizmusának egyes elemei. Főleg alien terén, az AVP1-2 egyszerű falmászási technikáját piszokul túlbonyolították, a szellőzőbe bemászás meg röhej.

- A sztori miatt mindenkivel ugyanazt az öt pályát barangoljuk be, persze más-más szegletét, más-más szemszögből. Erre azért kicsit rágyúrhattak volna, bár ez annyira nem negatívum, inkább csak egy nagyon enyhe szájhúzás a részemről.

- Rövid, tény, de szvsz nem rövidebb az AVP1-2-nél. Az AVP1-nél tuti hosszabb, de majd egyszer szerintem végigjátszom mindhármat, aztán kiderül. Jobban zavar, hogy ez csak egy fél játék. Aki eléri a végét mindhárom fajjal, az rájön, miért. Persze ez valahol jó...

 

Összességében ez a játék az első Aliens vs Predator továbbfejlesztett verziója, ennél fogva viszont nem lehet jobb az AVP2-nél, mert sajnos nem ad annyi pluszt az elsőhöz, mint a második adott. Viszont, ha a SEGA ezt a motort odaadná a Monolith-nak, akkor valószínűleg egy AVP2-t alázó játékot kapnánk.

 

Holnap írok egy tesztet az sfportalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belesasoltam a játékba...hát bazz! Hatalmas! :) Bebújsz a fedezék mögé, két pillanattal később törmelékfelhőben vagy. Bemész a házba, rád omlik fél percen belül. :) A grafika csodálatos, élmény hatalmas.....egyenlőre azért még nem mondom ki, hogy veri a MW2-öt, de nagyon közel jár már hozzá :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AKi Rossz Társaságba akar keveredni az menjen az Nmag negyedbe és keresse az Újratöltve üzletet. :)

 

Köszi.Már szedem is.

 

Én meg jól ráfaragtam.Tegnap Windowst raktam fel.Elötte a C:\users.... -ból kimentettem a mentéseket(Bioschock 2,avp 3,Batman).Újra kellett telepítenem a játkokat, visszamásoltam a mentést, indítom a játékot és sehol a mentések.Mivel a Windows Live-on keresztűl ment és gondolom a formattal eltünt a regem is, így szívás.Új accountot kellet csinálnom, de kezdhetem előlről.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.