Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A Fallout-oknál meg nem is számít annyira, ha nem játszod ki valamelyik korábbi részt. Nem kötődnek egymáshoz, legfeljebb néhány apró utalás van korábbi részekre.

Ez nekem most jó hír, mert ugye a harmadik rész van meg most. Alapból én is úgy tudtam, hogy nem fontos kijátszani az első két részt, hogy a harmadikkal játszani lehessen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a régisége a baj, hanem a játékmenete/stílusa. A régebbiek között nincs olyan ME, KotOR stílusú.

Nem olyan stílusú, de attól még érdemes lehet ránézni. Én sem hittem volna, hogy hetekig játszok egy olyan RTS-sel (már az vicces, hogy RTS-sel játszom), amit rég csináltak és amúgy messzire kerültem korábbi tapasztalataim miatt.

 

Apropó, Phobos, marha jók ezek a protossok :D Bedarálhatom vele a zergeket, mint vak munkást az ipari ventilátor. :D

 

Ez nekem most jó hír, mert ugye a harmadik rész van meg most. Alapból én is úgy tudtam, hogy nem fontos kijátszani az első két részt, hogy a harmadikkal játszani lehessen.

Én sem játszottam végig egyik korábbi Falloutot sem (sőt, őszintén szólva, még egyik Falloutot sem :D ), de teljesen értettem a harmadik sztoriját. Legalábbis, amíg eljutottam vele. Azt a kevés visszautalást meg netről is megtalálhatod, de amúgy sincs jelentőségük, mert inkább easter eggek, mintsem komoly dolgok. Eleve, már megtalálni őket is komoly munka (nekem eddig csak a beszélő fát és a lezuhant UFO-t sikerült felkutatnom, de elvben megtalálható az egyik régi vault is).

Hm... végig kéne játszanom most, hogy megvannak a DLC-k is. A múltkor ezek miatt hagytam abba, aztán mikor folytattam volna, a mentésem besz*rt. Kezdhetem előlről, ami mondjuk nem baj, de akkor nem volt hozzá hangulatom. Mosta Metro 2033 és a Starcraft letudása után azt hiszem, nekiesek. Sőt, ha már úgyis régi játékokat túrók, kezdem az elsővel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, Phobos, marha jók ezek a protossok :D Bedarálhatom vele a zergeket, mint vak munkást az ipari ventilátor. :D
Hol tartasz benne? :D Szerintem a legjobb hadjárat és egységeik nekik vannak. A Papok és az Archonok később pedig odatesznek :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megyek majd megkeresni a renegát Tassadart valamiféle űrhajón, vagy min. Ez azután van, hogy szétvertem a bizergeket az Aiuron.

Spoiler:

Ha jól emlékszem, akkor Fenixet most kapták el a bizergek, nem? :D
Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a marhaságot. Minek ilyen? Fpst ezzel hogy lehet játszani? Sehogy.
Ugyanúgy, mint a Wii-n :yes:

Amúgy miért ne lehetne FPS-t játszani vele? A kinect érzékeli még az újjaid mozgását, így azt is, hogy meghúzod a ravaszt.

Erről a rendszerről az SW videjó játékok topicban nézhetsz még videókat, mert lesz fénykardos játék rá :yes:

 

/Látom a Gamestar és a Pc Guru (Bate) is jelen volt :yes: /

 

Itt vannak a videók:

 

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt se feletsük el, hoy a kinect is azt a réteget célozza meg, amit a Wii, mégpedig a casual réteget és nem a hardcore réteget.

Igen érdekes lenne egy stratégia vagy egy akció RPG rajta :yes:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PS3-ra nem fog ilyen kütyü kijönni?
Arra ott van a Move.

 

Amúgy meg a Sony és a Nintendo is a 3D játékok felé húzódik inkább, nem a mozgásérzékelős irányítás felé. Tehát az otthoni 3D-s tvden tudj 3D-s játékokat játszani.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ne is célozzanak meg vele mert irtózatos baromságnak tartom. Ott a gamepad, meg a billentyű, azzal irányítsunk játékot.
Nem is fognak megcélozni, mivel te hardcore rétegbe tartozol, nem a casualba.

Te nem azért vettél konzolt, hogy haverokkal sörözés közben kis nyulakat üssetek le, vagy golfozzatok, bowlingozzatok, vagy netán Guitar Hero esetleg ne adj isten Rock Band-ezzetek :yes: (utóbbi 2 játék a konzolok csúcsa, 1-1 alkalommal haverokkal sírva röhögünk amikor játszunk ezekkel, hatalmas élmény)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt se feletsük el, hoy a kinect is azt a réteget célozza meg, amit a Wii, mégpedig a casual réteget és nem a hardcore réteget.

És itt bukik el... Aki mozgásérzékelőt akar, az már vett Wiit.... Aki még nem annak túl drága a 60+40, a 60 helyett... Nem azt mondom, hogy nem lesznek eladásai, de nem fogja elérni a Wiit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem például 2 évvel ezelőtt nagy kérdés volt, hogy Wii, vagy Xbox. Nehéz szülés volt, de a bátyjámmal úgy döntöttünk, hogy normál játékra ott a PC, ezekre a casualokra ott a Wii. (Aztán egy évre rá jött a GH is hozzá :yes:)

 

Máig egyetlen egyszer bántam meg ezt a döntést, egy játék miatt. Egyet lehet tippelni melyik miatt...

 

(((

Achievment Unlocked: Answer to a topic, first from your Android, than from your PC, in 15 mins.

)))

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbiakat én se ismerem igazán. Még csak az se rémlik hogy az újról szóló hírek előtt hallottam volna róluk. Ha ez bejön akkor utána lehet hogy előveszem a többit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindkettő megvan gyáriban (hála PCGuru :para:), az elsővel játszottam, az nagyon tetszett. Baromi jó a hangulata, a világa igen kidolgozott. Anno nagyon szerettem. Lehet majd valamikor elő is veszem, és ezúttal már a második résznek is nekiállok.

Amúgy, nem szokványos FPS, mert igen keményen tartalmaz RPG elemeket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.