Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, tessék belehúzni a verdád fejlesztésébe. Jinxel már zúztunk egyet :P Persze kicsit hagyom, had fejlesszen ő is :D Pár szint kell neki mire egálban leszünk. De akkor már nincs kegyelem :P:D

Pár színt már raktam az automba :P

 

És a leghosszabb üldözésem is hosszabb, mint a tied :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár színt már raktam az automba :D

 

És a leghosszabb üldözésem is hosszabb, mint a tied :P

Ne tudd meg....

Ma tizenhét percen keresztül üldöztettem magam, gyönyörűen kentem a falra a rendőröket. Erre föl, tolom el magam körül a kis ügybuzgókat, igaz elég szűk körben...de még simán van bőven helyem, a gép meg bejelezz, hogy elkaptak. :P Hát nem kicsit lettem ideges. És ez már nem először fordul elő velem. A Most Wantednál akkor ér véget az üldözés mikor már moccani se tudok. Itt meg... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap egy marha nagy frissítés fog érkezni a NFS Worldhöz. Reggel héttől délután kettőig állni fognak a szerverek. Állítólag ötven új autó közül lehet majd válogatni, pluszban új városrészek fognak megnyílni. De ez még nem megerősített.

 

Viszont ma belegondoltam abba, hogy mi lenne ha valami ügyes honi programozó alternatívát nyújtana nekünk, a keleti blokk egykori KGST-s tagjainak és teszem azt nem nyugati meg távolkeleti autócsodák közt lehetne válogatni, hanem pl elérhetővé vállnának az 1200-es Zsigulik, Sport Skodák, Wartburgok, Daciák. :D Ezen felül lenne olyan Sprint verseny ahol a Lehel tértől a Bach csomópontig kéne eljutni Budapesten :D Mekkora lenne már :P Vagy egy Kőbányai úti gyorsulás :D :D Rednááá, Rednááá, Rednáááá :P

 

 

Ez hatalmas lenne. :D :D :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas lenne. :D :D :P
Várj, az igazi ászt az optikai tuninglehetőségek nyújtanák.

Teniszlabda a vonóhorgon. Neláss-kiláss napfényborda a hátsó szélvédőn. CB rádióantennák.....

Vinyil kategória/lehetőségek: LADA, CCCP, SANYO, VIDEOTON.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várj, az igazi ászt az optikai tuninglehetőségek nyújtanák.

Teniszlabda a vonóhorgon. Neláss-kiláss napfényborda a hátsó szélvédőn. CB rádióantennák.....

Vinyil kategória/lehetőségek: LADA, CCCP, SANYO, VIDEOTON.

:D

 

 

Azért kemény lenne egy Wartburg vs Lada.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chris Nolanék a nagy siker miatt dolgoznak az Inception videójátékon. Hajrá én várom..

Hááát, nem tudom.... Nem egy videójáték tipus film.... De hajrá!

 

 

 

Oldie, milyen újdonság van NFS Worldben??? (És melyik korábbi NFS-ben volt ugyanez a város? Mert nagyon ismerős....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát, nem tudom.... Nem egy videójáték tipus film.... De hajrá!

 

 

 

Oldie, milyen újdonság van NFS Worldben??? (És melyik korábbi NFS-ben volt ugyanez a város? Mert nagyon ismerős....)

 

 

Azt hiszem a Most Wantedben, vagy a Carbonban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, milyen újdonság van NFS Worldben??? (És melyik korábbi NFS-ben volt ugyanez a város? Mert nagyon ismerős....)
Hát ez most szívás volt, mert csupán valami új szerverre költöztek. Ez volt az a nagy leállás :) Pedig nagyon vártam a beharangozó infók miatt. A többit meg Frenkie már meg is válaszolta :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Doom3 valami iszonyú fosatós még mindig. Volt hogy majd leestem a székről. Sajnos ugye egy hibája azért vanm, hogy baromi sötét van és mész a zseblámpával, majd hírtelen teleportál egy szörny. Na ekkor kell baromira elővenni gyorsan a shotit. Apropó shoti. Na ez az a játék, ahol életet ment. :) Egyik fegyver sem olyan hatásos a játékban mint a sörétes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan mód, ami a fegyverre illeszti a lámpát. Igaz, szerintem az elveszi a játék eszenciáját, bár tény, hogy életszerűbbé teszi :)

Szó se róla, a Doom és a Quake széria az, ahol én is leginkább a puskát használtam. Minden más játékban jobban szeretem a gépfegyvereket, de ezekben a jó öreg puffogtató a nyerő. Lehet mondjuk pont azért, mert a többi játékkal ellentétben itt a legkisebb ellenfél is akkora, mint egy elefánt és előszeretettel teleportálnak karnyújtásnyira az embertől :)

A Doom 3-ban viszont egy valamit nem bírok. Egy idő után kicsit monotonná válik a gyilkolászás. Frenetikusan remek hangulata van (szerintem csak az AVP1-2 és a Dead Space képes ezen a téren felvenni vele a versenyt), de egy idő után uncsi lesz a mészárlás és kikopik a félelmetesség (kivétel, mikor jönnek a pókok vagy a csecsemők, na azok zsigerien tudják cidriztetni az idegeimet... a poén, hogy pár évvel később a Dead Space-ben is a csecsemőktől tojtam be.).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, hogy állsz az aszfaltszaggatással? :) Megvan már a második fejlesztő csomagod?

Arra is gondoltam közben, hogy darálhatnánk együttesen a sok nitrógözben edzett "pilótát". Csak jól kell időzíteni a multiba való bejelentkezést. :) Megmutatnánk nekik, hogy az ő őseik miért is rettegtek a magyarok nyílaitól :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx, hogy állsz az aszfaltszaggatással? :) Megvan már a második fejlesztő csomagod?

Arra is gondoltam közben, hogy darálhatnánk együttesen a sok nitrógözben edzett "pilótát". Csak jól kell időzíteni a multiba való bejelentkezést. :) Megmutatnánk nekik, hogy az ő őseik miért is rettegtek a magyarok nyílaitól :D

Fejlődök, fejlődök.

 

Nintendo :)

Én sajnos nem kaptam ilyet a Wii Fithez...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első kettőre még simán mehetne egy-két kiló "harapnivaló" és szíves örömest felajánlkoznék testmasszőrnek :)

Az utolsónak meg már a hangjától rosszul vagyok. És erre föl még szögletesen is riszálja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És milyen? Írj róla valamit :D
Úgymond még csak kóstolgatom, szokom az irányítást :D Per pillanat a Time trial versenyt részesítem előnyben, pont a megszokás miatt, de van itt full Grand Prix szezon is ahol akár a valóságnak megfelelően teljesítheted a szezont. :D Belemelegítő edzések, időmérő futam és maga a verseny, akár teljes távon, változtatható időjárási opciókkal, boxkiállásokkal. Szóval ebből a szempontból elégé élethű. Valahol viszont olvastam, hogy mégse lett annyira szimulátoros mint ahogy beharangozták és ez most az irányítást érinti. De majd idővel kitapasztalom én is milyen az igazi versenyen a vas alattam :D Amúgy rengeteg beállítási lehetőség van, mely érinti az aerodinamikai elemeket, a balanszot, gumiválasztást, sebességfokozatok beállítását ésatöbbi :D

A grafika szép és mint olvasom némi trükközéssel még szebbé lehet varázsolni már akinek van DX11-es karija :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.