Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

De miért nem küldték meg egy gránáttal azt az .50-es-t(?)?
Gondolom vagy azért mert kifogytak a gránátból, vagy azért mert a játékos meg akarta mutatni hogy hogyan kell anélkül kiirtani az 50-es tálibokat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik most ilyen betiltosdi van: egy német játékot is betiltottak, ahol hálozatban lehetett volna a berlini falnál nyugatra menekülő lakost és őrt játszani.... utobbival értelemszerüen elöbbieket kellett levadászni. Mondjuk ez csak ilyen egyetemi fejlesztés volt, de aztán a felháborodások miatt ennek a megjelenéséről is lemondtak.
No majd amikor Super Mariót betiltják mert mi az, hogy csak úgy ugrál a teknősbékákon. :D:)

 

 

Gondolom vagy azért mert kifogytak a gránátból, vagy azért mert a játékos meg akarta mutatni hogy hogyan kell anélkül kiirtani az 50-es tálibokat. :D
Kicsit életszerűtlen volt így első látásra. Mondjuk most ezt nem részletezem, mert szegény Dzséjt tuti lekörmöl vagy három, még részletesebb oldalt, a kis létszámú taktikai különítményesekről, a lövedékek röppályáját befolyásoló időjárási tényezőkről, illetve a támogató bevetésre rendelt légierő pilótáinak kalóriatáblázatáról illetve mindezek összefüggéséről :D :D :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Németeket se kell félteni ha cenzúráról van szó :clap:

 

http://gamepod.hu/hir/lesujt_a_cenzura_a_black_ops-ra_2.html

 

 

Én meg lassan követelem, hogy vegyenek ki minden lőfegyvert az FPS/TPS játékokból, mert sérti az élethez való jogot. ;)

 

 

Vajon Mick Jagger mit vétet? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépek ezek a cenzúrák, hogy sérti a tulipánok nemi életét, vagy sérti a legyek trágyára leszálláshoz való jogukat, esetleg a lakeleki fehérfarkú nünüke fejjel lefelé ugrálásának jogát tiporják sárba, emiatt agyba-főbe cenzúráznak, de kérdem én, az nem sért meg valami jogot, hogy én, egyszerű, mezei Gipsz Jakab nem élvezhetek valamit, mert ők cenzúráznak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az alábbi videócska tökéletesen reprezentálja , milyen is egy elvetemült hárdkór videójátékos, amint egy hosszú idő óta várt játékot végre kipróbálhat....

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sosem volt az. :cry: A jó öreg Thompson, esze nincs, feltűnési viszketeksége annál több. A poén az egészben, hogy semmi köze nem volt ahhoz, hogy a MoH-ban megváltoztatták a tálibok nevét.

 

 

Persze, hogy nem. Az a legjobb, hogy szerinte majd a tálibok játszanak a játékkal, és gyakorolják rajta az amcsi katonák megölését. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nem. Az a legjobb, hogy szerinte majd a tálibok játszanak a játékkal, és gyakorolják rajta az amcsi katonák megölését. :D

Már az vicc, hogy valaki azt képzeli, hogy ez alkalmas a gyakorlásra :( Mert a MoH vagy a CoD olyan közel áll a valósághoz, hogy a kis talib táváris majd pont vesz egy PC-t és elkezd egérrel és billentyűzettel egy a realitást nem túlságosan megközelítő játékkal gyakorlatozni, mikor igazi AK47-essel kimehet a placra igazi katonákra lőni. Röhejes a fickó. Még ha használnának is programot ilyen célokra, akkor is előbb fognak az ArmA II-vel játszani, vagy a számos ingyenes, a hadseregek által fejlesztett és valóban kiképzési célokra használt, a neten bárhol elérhető programokat használni, mint a MoH-t vagy a CoD-t. Ja, hogy Thompson úrnak ész kéne ahhoz, hogy erre rájöjjön? Enschuldigung :cry: Mondjuk valahol ironikus, hogy Thompson úr nevét egy igen nagy becsben tartott és katonák és maffiózók által is sűrűn használt gépfegyver is viseli :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire szokványos, hogy egy széria tavalyi Xbox-os verzióját egy évvel később PC-re adják ki?

 

Fifa 2010 - Xbox:

 

Fifa 2011 - PC

 

Gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz... de akkor miért nem adták ki ugyanazt tavaly mindkét platformra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz... de akkor miért nem adták ki ugyanazt tavaly mindkét platformra?

Engem annyira nem zavart volna ha rendesen megcsinálják PC-re, nade az vicc hogy a billentyű beállításokat xbox kontrollerhez kell beállítani. Itt vagyok én aki Fifát még csak PC-n látott és vagy 50 percet azzal töltöttem hogy rájöjjek melyik billenytű melyik gombot helyettesíti és még most egy hét után se tudom mivel lehet pl. a csapatmentalitást állítani. :angry::clap2::angry::hehe:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, Frenkie, de a Fifát minden évben kiadják, így volt egy Fifa 2010 pc-re (ami full f/s volt), meg volt egy Fifa 2010 Xboxra is (lásd alább), ami gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz, mind az idei Fifa 2011 pc-re. Érted? Számomra ez a fura. Ha tavaly kész volt ez a tök jó verzió Xboxra is már, miért nem adták ki PC-re is Fifa 2010 néven? Miért adtak ki ehelyett egy tök sz/r verziójú Fifa 2010-et tavaly, és idén pedig egy jó Fifa 2011-et. :)

 

 

Nabo: Igen, láttam. Elküldenéd nekem priviben, hogy melyik oszlophoz mit kell írni alap konfigurációra?

 

(nálam, támadásban

 

d - lövés

a - ívelt passz

s - lapos passz

q - játékos futtatása

e - sprint

c - iramvezérlés

y - módosító

shift - cselezés

 

védekezésben

 

a - becsúszó

w - kapus kihozatal

e - sprint

q - játékosváltás

s - 2. játékos segítségkérés

d - rárontás

c - egyszerű szerelés

y - lezárás

shift - kapusra vált (ha van olyan)

 

Megköszönném, mert haverommal úgy szoktunk játszani, hogy ő a billentyűzeten nyomja, én meg gamepaddal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.