Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én meg tegnap elkezdtem a Medal of Honort. Egész jó, kár, hogy egy bug miatt egyszer újra kellett kezdenem egy missziót, aztán meg lefagyott ugyanazon a pályán az egész gép. Megalapozta azt, hogy ma hozzá se nagyon akarjak nyúlni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik már végigjátszotta a Medal of Honort, azoktól kérdezném, hogy azon a pályán, amikor megérkeztek a Rangerek, és négy fickóval elmentünk falunézőbe, mit kell csinálni azzal a k*rva beásott géppuskával?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik már végigjátszotta a Medal of Honort, azoktól kérdezném, hogy azon a pályán, amikor megérkeztek a Rangerek, és négy fickóval elmentünk falunézőbe, mit kell csinálni azzal a k*rva beásott géppuskával?
Ezt kicsit bővebben mert így nem rémlik semmi. Sötét vagy világos pálya?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt kicsit bővebben mert így nem rémlik semmi. Sötét vagy világos pálya?

Határozottan világos. Azután van, hogy leszállt a sok Chinook helikopter, kiözönlött az Army Ranger alakulat, majd elkezdték őket lőni (az egyik helikopter le is zuhant), erre négyesben elszaladtunk egy kis faluba. Majd onnan továbbmenve jöttek az F-15-ösök, akikkel levajazza a százados, hogy lebombázzák azt a géppuskaállást, ami az utunkat állja. De mivel túl közel vagyunk, meg kell jelölni. Azt vettem ki, hogy fedezni kell a technikust, míg elszalad a géppuskáig. Fedezékről fedezékre lehet haladni (a géppuskafészek egy domb tetején van, balra bazi szakadék, jobbra házak vannak). A fedezékeket a géppuska rendre szétlövi. Az én bajom, hogy hiába adok fedezőtüzet úgy, ahogy az a nagy könyvben meg vagyon írva, a technikus csávó meg sem mozdítja a valagát. De mivel éppen nem figyeltem oda a századosra, így lehet, rosszul értelmezem a feladatot, mert hála a chackpoint rendszernek, pont azután mentett, hogy elmondták, mi is lenne a dolgom, így csak a társak kajabálásából vettem ki, amit ki tudtam venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked ott folyamatosan az .50-est kell tisztán tartanod, ergó biztosítanod kell, hogy annak a csúzlinak egyszer se süssék el a ravaszát. :( Egy kis ábra a fegyver fölött mindig tájékoztat ha valaki mégiscsak hozzáférkőzött, de ezt tisztán érezni fogod amikor bontja le körülötted a fedezéket. ;) Persze emellett nem árt odafigyelni a karabélyos alakokra sem, mert ők is vadásznak rád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom valaminek közben történnie is kell, mert én tegnap fél órán át tartottam azt a nyüves állást, és semmi nem történt.

 

Újraindítással sem megy? nekem volt ilyesmi, hogy nem történt semmi majd újraindítás után az egyik katona berúgott egy ajtót majd így mentünk tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újraindítással sem megy? nekem volt ilyesmi, hogy nem történt semmi majd újraindítás után az egyik katona berúgott egy ajtót majd így mentünk tovább.

Már velem is volt ilyen - nálam nem mászott fel a fószer a tetőre, hanem jött utánam -, azt megoldotta az újraindítás. Itt még nem próbáltam, azután a félórás mutatvány után újra kedvem szegte a játék. Ez a Medal of Honor nem fog rákerülni a kedvenc játékaim listájára...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom valaminek közben történnie is kell, mert én tegnap fél órán át tartottam azt a nyüves állást, és semmi nem történt.
Egy bizonyos szintig haladni kell előre, szóval nem cövekelhetsz le a háttérben kétszáz méterről osztva az áldást a gépágyúra. De valszeg ez bug lesz nálad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy bizonyos szintig haladni kell előre, szóval nem cövekelhetsz le a háttérben kétszáz méterről osztva az áldást a gépágyúra. De valszeg ez bug lesz nálad.

Hát, én a géppuskafészekig elandalogtam, majd vissza, majd megint oda, szóval a mozgással nem lehetett probléma :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Medal of Honor letudva. A géppuskás küldetésnél rájöttem, mi a baj. Nem a géppuskát kell lőni, hanem az előtte lévő homokos placcot, hogy szép kis porfelhőt kavarjunk. Visszatöltöttem az állást és miután odafigyeltem a parancsnok szavaira, máris rájöttem a titok nyitjára. :)

Na de, ami a játékot illet.

 

Pro:

- Pörgős, jó sztori.

- Hangulatos.

- Apache :)

- Oda kell figyelni a feladatokra.

 

Kontra:

- Rövid.

- Egy csőben szaladgálunk.

- Teli van bugokkal, amik kellemesen akadályozzák a játékot.

 

Összegezve: hát nem egy Modern Warfare, de egynek elment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hanem a Doom.

1991-95 között nálunk az osztályban tombolt a Mortal Kombat láz. Akkor ment a film is, osztálytársak vették a MK regényeket is stb.

1996-2000 között meg Duke Nukem 3D mánia volt, Doom 2 na meg Commandos és Half Life 99-ben.

 

Mellette Heroes 2, CnC Red Alert és Starcraft volt a stratégiák királya.

Én így láttam a 90es éveket körülöttem. :D:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem inkább a tetris? :o

Várjál, ott volt még az a húzogatós játék, amiben a két vonal ment ide-oda és a labdát kellett passzolgatni. Az igazi multi konzol volt, akár ketten is játszhatták. Az volt az igazi :o

 

1991-95 között nálunk az osztályban tombolt a Mortal Kombat láz. Akkor ment a film is, osztálytársak vették a MK regényeket is stb.

1996-2000 között meg Duke Nukem 3D mánia volt, Doom 2 na meg Commandos és Half Life 99-ben.

 

Mellette Heroes 2, CnC Red Alert és Starcraft volt a stratégiák királya.

Én így láttam a 90es éveket körülöttem. :D:o

Hát, az én általános osztályomban sohasem volt túl népszerű a videó játék. Alig páran játszottunk (és én is viszonylag későn kezdtem, ötödikes vagy hatodikos voltam, mikor meglett az első számítógépem). Na persze akkor lazán bepótoltam a lemaradásom :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1991-95 között nálunk az osztályban tombolt a Mortal Kombat láz. Akkor ment a film is, osztálytársak vették a MK regényeket is stb.

1996-2000 között meg Duke Nukem 3D mánia volt, Doom 2 na meg Commandos és Half Life 99-ben.

 

Mellette Heroes 2, CnC Red Alert és Starcraft volt a stratégiák királya.

Én így láttam a 90es éveket körülöttem. :D:o

 

 

Nagyjából én is. Bár én csak fps-t meg nfs-t nyomtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem shoti lesz ebből. Ugye minden játék a hivatalos megjelenési dátum elött feltűnik a hivatalos diszkontokban. Holnap jelenik meg a Black Ops. Azaz ma már nmagon fent kéne lennie. Hol van? Gondoltam jövök haza és Oldie már beszámolót is írt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.