Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem ok minden az update után. Meg sem nyikkan. Ellenben egy kérdés. Második Vietnam. Lezuhant repülöben vagyok és megyek előre a méterszámláló csökken nullánál vagyok és ott egy láda. De semmi insterukció. Mit kell itt csinálni? Nem ír ki semmit én meg mennék tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ok minden az update után. Meg sem nyikkan. Ellenben egy kérdés. Második Vietnam. Lezuhant repülöben vagyok és megyek előre a méterszámláló csökken nullánál vagyok és ott egy láda. De semmi insterukció. Mit kell itt csinálni? Nem ír ki semmit én meg mennék tovább.

Ott a kísérőid csinálnának valamit - azt hiszem, az egyik belenéz, majd megy jön a duma - utána meg fel kell szedni a mesterlövészpuskát (a hálónál találod).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ügyes, de ebben mi a pláne? Eléggé uncsi lehetett így játszani (már a videó is az :)). Jól bizonyítja, hogy a társak valóban társak, akik mozognak és lelövik az ellenfelet, nem pedig csak akadálynak lettek betéve. Próbálja ugyanezt megcsinálni a Medal of Honorban. Ott a társak fabatkát sem érnek, de nagyon jól tudják, hogyan kell útban lenni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a pláne hogy kiderül, hogy szinte semmi kihivás nincs a játékban. A legdurvább a végén a repülőnél amikor a nagy gépágyúnál van és senkit nem lő le de ettől még nem hal meg. Lol.

 

Én is arra vártam hogy mit csinál a reopülőnél? Valamit nagyon elszúrtak az MI-vel kapcsolatban hisz a lenti katonáknak minket kéne lőnie és mivel nem tudunk mozogni ezért pár golyó után halottnak kéne lennünk.

 

 

Dzséjt: Köszi a segítséget. Majd megnézem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a pláne hogy kiderül, hogy szinte semmi kihivás nincs a játékban. A legdurvább a végén a repülőnél amikor a nagy gépágyúnál van és senkit nem lő le de ettől még nem hal meg. Lol.

Hát nem t'om, lehet én vagyok a balfék, de engem Castro bácsi rezidenciáján is lelőttek jó néhányszor. És én sem a legkönnyebb fokozaton játszottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

 

Nektek nincs olyan gond a Black Ops-al, hogy mentetek, kiléptek majd mikor újra elindítjátok később a játékot nincs meg a metett állás? :nana:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

 

Nektek nincs olan gond a Black Ops-al, hogy mentetek, kiléptek majd mikor újra elindítjátok később a játékot nincs meg a metett állás? :nana:

De igen. Ilyenkor visszalépsz, majd újból belépsz és akkor már ott van a Resume Game felirat is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen. Ilyenkor visszalépsz, majd újból belépsz és akkor már ott van a Resume Game felirat is.

 

Ezt nem hiszem el. Én állandóan újrakezdtem a pályát sűrű káromkodások közepette. Azt hittem direkt ilyen a mentés. Akko elindítom a játékot, majd ha bejön a menü kilépek újra a Windows-ba és megint elindítom? Vagy a pályából lépek ki és a menüben lesz a Resume game?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el. Én állandóan újrakezdtem a pályát sűrű káromkodások közepette. Azt hittem direkt ilyen a mentés. Akko elindítom a játékot, majd ha bejön a menü kilépek újra a Windows-ba és megint elindítom? Vagy a pályából lépek ki és a menüben lesz a Resume game?
Nem. Amikor bemész a Kampány menűbe, akkor először nem fogod ott látni a Resume Game menűpontot, csak ha eggyel visszalépsz ( a főmenűbe) majd ismét belépsz a Kampány módba ( vagy SIngle Player, most hirtelen nem tudom hogy írta ki a játék) és akkor legfelül ott lesz a Resume Game felirat a New Game fölött.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Amikor bemész a Kampány menűbe, akkor először nem fogod ott látni a Resume Game menűpontot, csak ha eggyel visszalépsz ( a főmenűbe) majd ismét belépsz a Kampány módba ( vagy SIngle Player, most hirtelen nem tudom hogy írta ki a játék) és akkor legfelül ott lesz a Resume Game felirat a New Game fölött.

 

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem szívás van Black ops ügyben. Igaza van Dzséjtnek, youtube-on is megnéztem és tényleg 3 katonának kell bejönnie és a ládáról leszedik a tetőt majd megy tovább a játék. Namost nálam csak két katona van Woods megáll a láda elött kb 2 méterrel, Reznov meg kint marad a gépen kívül és mintha őrt állna, de egyikük sem mozdul. Már visszaraktam az eredeti crackat is de semmi. Vlami bug ez. Pont 10:00-van a jelenet. Még utánanézek játékos fórumokon de valaki nem tudna mentést adni közvetlenül ezutáni checkpointhoz?

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ma eszembe jutott hogy mégis kéne a Crash Site utáni pályamentés. Remélem ahol elakadtam onnan kevés van már a pálya végéig(azaz nem marad ki sok). Mert ha a pálya újrakezdésével sem sikerül jobb belátásra bírni a játékot akkor legyen mihez nyúlni. Előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ma eszembe jutott hogy mégis kéne a Crash Site utáni pályamentés. Remélem ahol elakadtam onnan kevés van már a pálya végéig(azaz nem marad ki sok). Mert ha a pálya újrakezdésével sem sikerül jobb belátásra bírni a játékot akkor legyen mihez nyúlni. Előre is köszi.

Nem maradt ki sok, egész pontosan, az a pálya vége :)

Innét letöltheted a mentést:

http://rapidshare.com/files/431447603/save.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na újraindítottam a pályát és most már ok volt. De kezdek őszülni már tőle. Pl amikor a ruszki bázison leszakad a híd majd lavina én meg állandóan zuhanok ha nem akkor meg elbuktam a küldetést mert nem maradtam együtt a csapattal. Namost átugorni nem lehet vissza sem lehet menni. Gondoltam megelőzőm futással az előttem lévő kollégát aki lezuhan de azt sem lehet. aNa ekkor kapcsoltam ki. Ja meg a repülős ökörség hogy a csapatot vezényeljem ide-oda az sem volt semmi, ráadásul úgy hogy nem hinném hogy ilyen techika létezett '68-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.