Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem(sőt biztos vagyok benne) Dzséjt úgy értette a bunkóságot hogy a "gonosz" oldalon, úgy hogy arra törekszik hogy minél több csapattársa patkoljon el. :peace:

Igazad lehet. Akkor viszont a HSz-em megírásának az ideje jó pocsékba ment. Mindegy, ilyen is kell... a fenének. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A shadow broker csak angol ugye?

Nem, már készült hozzá magyarítás.

 

Szerintem(sőt biztos vagyok benne) Dzséjt úgy értette a bunkóságot hogy a "gonosz" oldalon, úgy hogy arra törekszik hogy minél több csapattársa patkoljon el. :peace:

Ezerszázszázalék, hogy így gondoltam. Méghozzá azért, mert a negatív oldalon játszva Shepard egy méretes paraszt lett :D

 

Na most azt találjátok ki, hogy mivel NEM játszom :D

Te tényleg komolyan azt akarod, hogy erre válaszoljunk? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az EA csinálta vagy magyarok csinálták és hogy lehet beszerezni?

Eddig az összes fordítást a magyarok csinálták, csak nem amatőrök, hanem profi játékkészítők. Tudod, az EA-nak vannak ám helyi érdekeltségei is :)

Innen letölthető: http://www.magyaritasok.hu/downloads/details/1313/mass_effect_2_lair_of_the_shadow_broker

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig az összes fordítást a magyarok csinálták, csak nem amatőrök, hanem profi játékkészítők. Tudod, az EA-nak vannak ám helyi érdekeltségei is :)

Innen letölthető: http://www.magyaritasok.hu/downloads/details/1313/mass_effect_2_lair_of_the_shadow_broker

Úgy értettem hogy nem az EA bérelte fel őket hanem maguktól :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a negatív oldalon játszva Shepard egy méretes paraszt lett :D

Ezt a tényt a ME-k komolyabb ismerete nélkül elég nehézkes lett volna tudnom. Ettől persze gondolhattam volna hogy hogy értetted a tegnapit. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan verzióhoz hol lehet utánajárni amihez nem kell az eredeti angol kiadás? Diszkontokban csak ilyen van sajnos.

Hopp:

Change entry Language in the following registry key from "pl" (or whatever you have there) to "en"

 

32bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

 

64bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\Wow6432Node\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

 

Then install DLC and after that change Language back to original value.

 

Magyarán akinek magyar van, registrybe (futtatás -> regedit -> a fenti koordinátákon megtalálható helyen) írja át a nyelvet "en"-re, rakjátok fel a LoSB dlc-t, aztán vissza lehet írni a nyelvet magyarra. Voala, működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem tudom, hogy megvegyem, és játszam legálisan, DLCkkel, vagy játszam még a letöltöttel, és majd ha jön a három, akkor vegyem meg, eggyütt. ?

Na mit mond erre egy elvakult fan, na mit? VEDD MEG MOST IS, ÉS AKKOR IS!!!!! happy0071.gif

Amúgy szerintem most már várd meg a harmadikat, aztán vedd meg akkor mindhármat. Ha nem is lesz valami extra gyűjtői kiadás (ha lesz, akkor én megszívtam), az első két rész már tuti nagyon olcsó lesz (már most is azok).

 

Kösz Dzséjt. Teszek vele egy próbát :)

Szívesen. Aztán majd írd meg, hogy működik-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hahó! Hol az én személyes XBox 360 asszisztensem? Had látom! :D

 

Illetve mindnekinek szól a kérdés:

 

Van két monitorom, egy HDready Samsung TV, kb. 2-3 éves, jó nagy. Meg egy Full HD LG monitorom, ez nem olyan nagy, és pont 1 éves.

 

Szerintetek melyiken fest jobban az XBox képe?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem működik az Árnyékbróker :D

Elején járok, éppen egy kis légitaxiüldözést fejeztem be. Ez valami hatalmas skaccok :D

F*sza :D Én meg éppen most mentettem ki Liara formás kék hátsóját a vulkánbolygóról. Ma még megcsinálok pár mellékküldetést (ezzel az adeptus kaszttal és csillagharcos nehézségi fokon rohadt nehéz lett a játék), aztán holnap jön a Ferosz vagy a Noveria (még nem t'om melyik, amíg nem vagyok Yoda szintjén, jól meg kell gondolni, kibe kötök bele, mert ez a Jerk Shepard lőni nem igazán tud, és páncélból is csak a harmatgyenge darabokat aggathatja magára - megjegyzem, még mindig az Éden Egyesen viselt páncélt viseli).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.