Ugrás a kommentre

Csillagok Háborúja közösségi portál


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csillagok Háborúja közösségi portál

 

 

Egy újonnan létesült honlapról számolunk be nektek, ami remélhetőleg jobban összefogja majd a rajongókat mint az egyéb hasonló kezdeményezések. Alább olvashatjátok a figyelemfelhívást.

 

 

"Feltett szándékunk, hogy egy talán régóta, ha nem is várt, de hiányolt oldalt hozzunk létre, mely képes lehet összefogni a magyarországi Star Wars-fanatikusokat, melyek közül oly sokan rajonganak még mindig egyedül. Szeretnénk, ha segítségünkkel, ha csak kicsit is de fejlődjék a Csillagok Háborúja hazai rajongótábora, mely még sokkal sokkal jobb is lehet annál a stagnálónál, ami jelen korunkban sajnos jellemzi a Star Wars-t kicsiny hazánkban.

 

Szeretnénk mindentől és mindenkitől pártatlanul létrehozni egy olyan közösségi portált, melyen nap mint nap értesülhetnek az újdonságra vágyók a messzi-messzi galaxis híreiről, és mely nem zárkózik el, sőt, tökéletesen nyitott mindenre és mindenkire, beleértve a hazai legfontosabb Star Wars honlapokkal, fórumokkal, képtárakkal, klubokkal és minden egyébbel való maximális együttműködést.

 

Ez az oldal azért is jött létre, hogy itt megtalálják egymást a Csillagok Háborúján belül is hasonló érdeklődésű emberek, hogy összehozzon egy olyan közösséget, amely itt rejtőzik hazánkban, csak még nem talált magára.

 

Azt szeretnénk, hogy általunk és tagjaink által valamivel gazdagabbá és aktívabbá váljon ez a nagyszerű közösség, melyet a Csillagok Háborúja éltet.

 

 

Star Wars Hungary

http://starwarshungary.ning.com/"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, hasonlóan gondolkodunk erről. Szerintem nem lehet így összehozni a hazai rajongókat, annyiféle honlap van, a többségnek vagy pár, amit néz, de hogy legyen egy, amit mindenki követ? Nem hiszem, hogy ez működne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel arra célzol, hogy lekenyereztek? :)

 

Ilyen könnyen "odaadod" magad? Minimum egy rekesszel is elkérhettél volna. :) Áh, nem is, néggyel. Kettőt Phobos tuti elfogyaszt. :)

Mint közösség formáló és összetartó erőre céloztam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra se utolsó végtére is. :) Az ötödik rekesz után még a legelvetemültebb Star Wars és Star Trek rajongók is összeölelkeznének. :)

Á, a legelvetemültebb Trek rajongók csak szintoholt isznak, attól meg nem lehet baráti kedvre derülni :)

 

Szerintem sem ér sokat önmagában az oldal, pláne, mert ez kb. ugyanolyan, mint az iwiw. Szép meg jó, de ha nincs mögötte semmi, akkor semmit sem ér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, vérbor. :) Ne hagyd ki a számításból.

 

Hát iwiw is már tele van ilyen-olyan SW klubokkal. Nem értem minek ezt erőltetni. Igazság szerint ha az sw.hu megújulna végre, simán betölthetné ezt a szerepet, hiszen a legtöbben úgyis azt látogatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személyes véleményem az, hogy gyakorlatilag a felhívásban vázolt álmok pl. nálunk már valóra váltak. Közösséget alkotunk, és jól elvagyunk így. Azért raktam ki mégis a hírt, mert szerintem ők globális gyűjtésre gondolnak, értsd. mindenkit próbálnak egy közös zászló alá vonni. Sok sikert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, megvan itt is az a fajta társasági közösség aki jó környezetben érzi magát. Viszont méretében, szolgáltatásaiban az sw.hu-ban több potenciál van/lenne, értsd rengeteg háttérinfó van a filmekről, szereplőkről, járművekről ésatöbbi. Egy ilyen átfogó site pedig bőven elég lenne. Nem hinném, hogy ez az új oldal többet tudna nyújtani. De lehet, hogy tévedek. :)

 

De mi itt legalább nem a trendi klubos, iwiwes faktorra építünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, megvan itt is az a fajta társasági közösség aki jó környezetben érzi magát. Viszont méretében, szolgáltatásaiban az sw.hu-ban több potenciál van/lenne, értsd rengeteg háttérinfó van a filmekről, szereplőkről, járművekről ésatöbbi. Egy ilyen átfogó site pedig bőven elég lenne. Nem hinném, hogy ez az új oldal többet tudna nyújtani. De lehet, hogy tévedek. :)

 

De mi itt legalább nem a trendi klubos, iwiwes faktorra építünk. :)

Mi inkább fórum alapon működünk, a hírportál csak egy kis bónusz. Mindenképpen az sw.hu lehetne a fő gyűjtőbázis, de én ezt egyáltalán nem bánom. Ennek is megvannak az okai. :) Eddig se akartam, és a jövőben se tervezem adatbázisokkal ellátni az oldalt. Magyarán hagyományos értelemben vett honlapot nem fogok készíteni. Ennek így meg van a különlegessége, és jó ez így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az swsaga.hu a legjobb Star Wars témájú honlap, bárki bármit mond... A starwars.hu esetében azt tartottam a legnagyobb problémának, hogy sosem történik semmi. Semmi új cikk, vagy hasonlók, nem láttam értelmét annak, hogy látogassam. Egyszer fordítottam nekik egy cikket a Kouhunokról, arra is majdnem egy évet kellett várni, hogy végre feltöltsék.

Ahhoz, hogy egy honlap "minden rajongót összefogjon", ahhoz valami nagyon extrával kellene előrukkolniuk, és nem tudom igazán, hogy mivel lennének képesek erre. Friss hírekkel, sok videóval, fórumokkal, és ha elég ügyesek, akkor egy jópofa chat szobával. És természetesen amire én vágyom, rengeteg cikk, amit lehetőleg hiteles forrásból fordítanak, mint például a wookieepedia. És lehetőleg IGAZI fordításokkal. Nem úgy, mint az az undorító G-Portálos honlap, ami a nem hivatalos "magyar wookieepediának" hívja magát, telis tele kamu cikkekkel. Egy rakat fajról olyasmiket írnak, hogy a Birodalom idején kipusztultak, aztán pedig ha kicsit is megnézték volna az eredeti wookieepediát, és nem csak kitalációkat írtak volna, akkor láthatták volna, hogy valójában nem, sőt, vígan éltek és virultak az Új Köztársaság idején is. Ráadásul képesek a Hagyaték képregénysorozatból egy külön cikket szentelni egy olyan rodiai sith lovagnak, aki mindössze két képkockán szerepelt, és semmi információ nincs róla. Nem is akárhogyan! A "szerzők" önerőből nevet adtak neki, Darth Quark (Jééézusom... :) ) ráadásul úgy, hogy még a nagy wookieepedián is "Unidentified Rodian Sith" néven található meg. Plusz még hab a tortán az, hogy kitalálnak mellé valami jó kis kamusztorit, és téves információkkal akarják megetetni a magyar rajongókat.

És a legrosszabb az egészben, hogy a többi G-Portálos SW honlap pedig tőlük lopja ezt a szemetet, és terjeng, mint a pestis.

Szóval nem hiszem, hogy lehetséges lenne ilyen honlap létrehozása. Nekem akkor is az swsaga.hu marad az első számú SW honlap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük a dicséreteket. :lol: Szegény Norbi nemtom' majd mit szól ha meglátja a véleményeket. :D

Azt, hogy nagyon nehéz dolga lesz, ha meg szeretné valósítani a célját :D Szerintem legalább is, és itt most úgy általában a szétszakadozott közösségekre gondolok, nem csak magunkra.

Egyébként én már elkeveredtem ide pár héttel ezelőtt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tartom ezt jó ötletnek.Ez a legnagyszerübb sw közösségi portál az országban, itt úgy érzem magam mint egy családban.Nagyon örülök, hogy nincsenek itt Quarron-féle idióták, szemben egy most induló portállal, ahova ugye bárki reggelhet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.