Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én megvontam a határt, és azt nem lépem át. Alig láttam még valamit az anyagból. Mondhatni semmit. Nekem 98%-ban új lesz. :D

 

Csatlakozom! :57:

 

Detto :P (igaz a 98%-ra már esélyem sincs, mert a kivágott jeleneteket láttam :P ... de a többi extra már meglepi marad)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megvontam a határt, és azt nem lépem át. Alig láttam még valamit az anyagból. Mondhatni semmit. Nekem 98%-ban új lesz. :D

 

Csatlakozom! :57:

 

Detto :P (igaz a 98%-ra már esélyem sincs, mert a kivágott jeleneteket láttam :P ... de a többi extra már meglepi marad)

 

Na ezt meg tudtam állni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Shaak-Ti-s kimaradt jelenet így teljesen értelmetlen. Elvileg elkapták Palpatine-nal együtt, és a nála lévő jeladó segítségével találják ki a jedik, hogy hol is van Palpatine. Ennek a jeladónak a sugárzását veszik az űrcsatában, és ezt követik a hajó fedélzetén is. Grievous ezt jól tudja, ezért az egyik folyosón csapdát állít. A teljesen legyengített Shaak Ti és egy kissebb droidhadsereg társaságában akarja fogjul ejteni Kenobiékat.

 

A dvd viszont az látható, hogy séta közben véletlenül rábukkannak a "meditáló" Shaak Ti-re, aki simán hagyja, hogy leszúrják hátulról.

 

Ezután ugye leugranak az "üzemanyagba", ahol Obi-Wan kézitusát vív pár super battle droiddal (a forgatási napló olvasásakor még kíváncsian vártuk, mikor is lesz ez a víz alatti harc), miközben a termet elönti a folyadék - na, abből sincs semmi a lemezen, csak hogy leugranak, meg hogy már másznak is ki belőle. De legalább az van.

 

Mon Mothmát viszont nagyon eltalálták, és nekem még a szakállas szenátor is bejött. Meg persze Bail birodalmi ruhája Padmé lakosztályában... :twisted:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megnézem kiadás elött a DVDt mert:

1.Rajongói kíváncsiság.

2.Jól kicseszett velünk az Intercom hogy egyjónapot csúszik.A megjelenés dátuma november elseje.PONT.

 

Azért hogy az extra 98%át nem láttuk az túlzás, mert láttuk a kivágott jeleneteket, a trailereket, a zenei klipet, a TV spotokat, A plakátokat, a Battlefront trailert, és szerintem párat a fotókból is láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény tibur! Jól elbántak a kedvenc szereplőddel. :D Egyébként ezek a kivágott jelenetek inkább érdekességek, mint véresen komoly dolgok. Én talán a politikai jelenetekre vagyok nagyon kíváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hogy az extra 98%át nem láttuk az túlzás, mert láttuk a kivágott jeleneteket, a trailereket, a zenei klipet, a TV spotokat, A plakátokat, a Battlefront trailert, és szerintem párat a fotókból is láttunk.

 

De nem ebben a minőségben, formában és tálalásban! Ez irgalmatlan sokat számít ám! Hangulatilag mindenképp. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól kicseszett velünk az Intercom hogy egyjónapot csúszik.A megjelenés dátuma november elseje.PONT.

 

A szinkron szerintem megér ennyit :D

 

Szerintem meg nem.

 

Az a baj ezzel,hogy ha nem tesznek rá szinkront akkor az a baj,ha igen akkor az,hogy miért csúszik meg az ,hogy a többi miért nem.Szóval telhetetlenek vagyunk.Nekem megéri,már csak a gyerekem miatt is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól kicseszett velünk az Intercom hogy egyjónapot csúszik.A megjelenés dátuma november elseje.PONT.

 

A szinkron szerintem megér ennyit :D

 

Szerintem meg nem.

 

Az a baj ezzel,hogy ha nem tesznek rá szinkront akkor az a baj,ha igen akkor az,hogy miért csúszik meg az ,hogy a többi miért nem.Szóval telhetetlenek vagyunk.Nekem megéri,már csak a gyerekem miatt is :P

 

Én nem balhéztam volna ha nem raktak volna rá.Nekem a többire se kell szinkron. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény tibur! Jól elbántak a kedvenc szereplőddel. :D

 

Ja, jól megvágták Shaak Ti-t. :P

De sajnos a politikai szál is hiányos, kellene bele egy normális vita Palpatine irodájában (aminek ugye csak a végén kapcsolódunk be), és valami levezetés - pl. amikor Bail morog a szenátusban a Birodalom kikiáltásakor, hogy most már tenni kéne valamit, mire Padmé odaszól, hogy még ne, majd ha itt lesz az idő; vagy azt, amikor a Tantive IV-en Bail mondja Yodának, hogy visszavonulnak, és csak később jönnek elő a Lázadók szövetségének az ötletével.

 

Olyan ez, mint az ep2-nél Padmé családja. A film jelenlegi formájában egyáltalán nem baj, hogy kivágták, de ha nem teszik vissza normálisan, akkor inkább hagyjuk, megmarad érdekes extraként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem együtt már 2-1 a szinkronosok táborának  :wink:  

 

Hatalmas öröm volt amikor megtudtam,hogy lesz rajta szinkron.A gyerekem meg a nyakamba ugrott,hogy ezt már fogom Én is érteni ugye apa?Szereti a többi episodot is,de szerintem ez lesz a kedvence.Míg ki nem jön a TPM is szinkronosan(mondanom se kell,hogy Jar-Jar miatt :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a kis srácok miatt örülök. :D Lipi! A fiad nem ijedt meg Anakin égésénél?

 

Lányom van és Leila a neve :wink: .

Nem,viszont nem nagyon nézett oda.Padme halálánál meg amikor bement Anakin a gyerekpadawanokhoz sírt.Egyébként nagyon tetszett neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lányom van és Leila a neve :wink: .

Nem,viszont nem nagyon nézett oda.Padme halálánál meg amikor bement Anakin a gyerekpadawanokhoz sírt.Egyébként nagyon tetszett neki.

 

Bocsánat. Nem tudom miért feltételeztem, hogy csak fiad lehet. :D Egyébként aranyos lehetett... Megérdemli a szinkront!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lányom van és Leila a neve :wink: .

Nem,viszont nem nagyon nézett oda.Padme halálánál meg amikor bement Anakin a gyerekpadawanokhoz sírt.Egyébként nagyon tetszett neki.

 

Bocsánat. Nem tudom miért feltételeztem, hogy csak fiad lehet. :D Egyébként aranyos lehetett... Megérdemli a szinkront!

 

Ámen.

Sziasztok jó éjszakát! :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény tibur! Jól elbántak a kedvenc szereplőddel. :D

 

Ja, jól megvágták Shaak Ti-t. :P

De sajnos a politikai szál is hiányos, kellene bele egy normális vita Palpatine irodájában (aminek ugye csak a végén kapcsolódunk be), és valami levezetés - pl. amikor Bail morog a szenátusban a Birodalom kikiáltásakor, hogy most már tenni kéne valamit, mire Padmé odaszól, hogy még ne, majd ha itt lesz az idő; vagy azt, amikor a Tantive IV-en Bail mondja Yodának, hogy visszavonulnak, és csak később jönnek elő a Lázadók szövetségének az ötletével.

 

Olyan ez, mint az ep2-nél Padmé családja. A film jelenlegi formájában egyáltalán nem baj, hogy kivágták, de ha nem teszik vissza normálisan, akkor inkább hagyjuk, megmarad érdekes extraként.

 

A kivágott politikai rész amit megnéztem már az valóban rövid, de a helység megvilágítása, meg a színek stb. valóban aköztársaság alkonyaát szimbolizálja, ezért is jó lett volna benn hagyni.

 

A Shak Ti-s az jó, jó, de sztem az igazi az lett volna ha benne marad a filmben a másik verzió, ahogy anakin akaszt be neki grive helyett. Talán még Ti is jobban élvezte volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de Lenci, ez már 18-as karika :D

Szvsz annak a verziónak még annyi értelmét sem látom, mint ennek a Grievousosnak.

 

A 2000-ek küldöttsége Palpinál még egy valamiért jó, hogy kivágták. Ha bent marad, túl sok lenne már a corsucanti naplementéből. Így is már kettő van, három sok lett volna.

 

Ja, és 4-1 a szinkronosok javára :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Shak Ti-s az jó, jó, de sztem az igazi az lett volna ha benne marad a filmben a másik verzió, ahogy anakin akaszt be neki grive helyett. Talán még Ti is jobban élvezte volna.

 

Azt meg Anakin és a rohamosztagosok menete miatt kellett kivágni. Amikor felvették a színésznővel (Orli :shock: ) a jelenetet, hogy Anakin hátulról ledöfi a kamrájában, még nem volt tervbe véve az a jelenet, hogy Vader jön fel a lépcsőn a hadsereggel. Meglepetés lett volna a rajtaütés.

De miután mutatják, hogy jönnek a gonoszok, teljesen hülyének állították volna be Shaak Ti-t, hogy megy az ostrom, ő meg csak ott meditál magában.

Legalább is Pablo ezt írta a naplóban indoknak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.