Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Akartam jelezni a 9 napot, de azt hittem, erre lipi van "kijelölve" :)

 

Ő kezdte. :lol: Én a kis Ferencet jeleztem, a gyerekmondokának időfizikai mágikus tartalma van :( , szóval érdekes melyik számhoz mi kacsolódik, persze ez csak ökörködés részemről BE.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kaparintsam meg a ezt a DVD-t...egyből rávetem magam és nem eresztem, míg minden percét meg nem néztem.

 

Úgy úgy.Minden percét legalább százszor,majd az egészet előről kezdve még ezerszer,aztán mikor ezekkel végeztünk még egyszer,majd ......... :mrgreen: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nagyon remélem,hogy az xpress nem fog szarozni és egyből küldi :63:

 

Eddig minden SW DVD-t még a megjelenés napján, vagy előtte(!) postáztak. Remélem most sem lesz fennakadás, és vagy csütörtökön, de legkésőbb pénteken megkapjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szüleid sem kölcsönöznének neked addig? :lol:

 

Igazság szerint időm se lesz nézni. Jövő csütörtökön pl. éppen két beadandó fölött fogok izzadni, miközben a szigorlataim miatt izgulok... nem is baj, ha a vizsgaidőszak után, már nyugiban ülhetek le A FILM elé. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazság szerint időm se lesz nézni. Jövő csütörtökön pl. éppen két beadandó fölött fogok izzadni, miközben a szigorlataim miatt izgulok... nem is baj, ha a vizsgaidőszak után, már nyugiban ülhetek le A FILM elé. :(

 

Az a lényeg, hogy addig le leszel foglalva. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok csak tudatni szeretném veletek!

 

Kint van a dvd....

 

A MAGYAR DVD FENNT VAN MÁR A NETEN!!!!

5.1 magyar 5.1 angol menü, stb....orosz nélkül....

Szal ha vki nem bírja ki a 9 napot az szedje le, de sztem ha ennyit vártunk érte akkor várjunk még 8 nap és 12 órát!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha ennyit vártam ziherhatszáz, hogy most már akkor se szedném le, ha puskával kényszerítenének. Különben is, ahogy mostanában müxik a netem, előbb megjelenik, minthogy lejönne :(

 

Másrészt, bár szeretném megvenni dec. 1-jén lehet nekem is csak egy héttel később lesz meg, színtén anyagi okokból... :lol:

Bár remélem, hogy kivételesen e hónap végén megmarad a pénzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom,hogy szentségtörés,de nagy a kisértés és rohadt dolog a várakozás.Ha leszedném csak és kizárólag a szinkron miatt.Csak azért,hogy meghallgssan,hogy milyen lett. :lol:

 

Nekem még azért se lenne értelme... Számítógpes hangrendszerem nem 5.1-es. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jól rákéne csapni annak a kezére, aki feltette a magyar változatot...

 

Lehet, hogy valami házilag összecsapott valami...

 

BIZTI HOGY NEM, EREDETI RELEASE!!!

 

DE kell a francnak csak azert mondtam hogy tudjuk dec. 1 meg fog jelenni, szal már készen van, nem lesz olyan h csuszatatjak tovabb vmi okbol kimenoleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.