Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A jedi tanács "beválaszja" Anakint tagnak,de nem kap mesteri címet.

 

Elegem van már a nyálcsorgatásból. :shock:

 

Egyébbként nekem alapból a Power dvd játsza.

 

Sajna nekem nincs olyanom, mert csak demo verziót töltöttem le, ami már lejárt. :lol:

 

Átküldjem a cracket, vagy serialt? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most fogom megenzi mert gondok voltak a géppel.

De mindja nézem!

 

VOB-power dvd, vagy windowamediaplayer 9.0 ás minimum.

 

Sztem jó lesz!!!

 

ÉS ÖRÜLÖK HOGY E KINCSET MEGOSZHATTAM VELETEK!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ODY!!!

ezt ne hagyd ki!

 

Muszáj kihagynom. :lol:

 

HA tudnád milyen erő lakozik ezen a dvd-n!!!

 

Az a jelenet van rajta

 

SPY ON THE CHANCELLOR

 

magyarul elfelejtettem..:cry:

 

NÉZZD MEG!!!!!TŰÉLES KÉP, tökéletes hang!!!

fantasztikus!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok egy szinkronpárti, de már nagyon kíváncsi vagyok erre a magyar szinkronra!!! :shock: (már tiszta nyál ez a topic :cry: )

 

Azt mondta,hogy nagyon nagyon üt a keverés.Na most az,hogy kinek mit jelent a jó az már más kérdés.

Sziasztok jó éjt!

Azt hiszem,hogy édes lesz az álmom :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma felmentem egy torrent oldalra(ahova minden nap benézek, hátha van valami új).Mit látok?A magyar dvd-t.Azt a káromkodást amit levágtam.Elöszőr is, hogy a francba kerülhet ki 9 nappal a megjelenés elött?Másodszor aki felrakta nincs lelke?Ez mégiscsak egy Star Wars film, nem egy átlagos alkotás.Nincs az a pénz amiért letölteném.Azt az embert azért szivesen látnám egy akasztófán lógva, aki felrakta.

Nekem jövő pénteken lesz meg.

Olvastam, hogy néhányatok a neten keresztül rendeli meg.Nem féltek attól, hogy a posta összebassza a borítót?Én elmegyek személyesen a Westendbe és én akarom kiválasztani az enyémet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma felmentem egy torrent oldalra(ahova minden nap benézek, hátha van valami új).Mit látok?A magyar dvd-t.Azt a káromkodást amit levágtam.Elöszőr is, hogy a francba kerülhet ki 9 nappal a megjelenés elött?Másodszor aki felrakta nincs lelke?Ez mégiscsak egy Star Wars film, nem egy átlagos alkotás.Nincs az a pénz amiért letölteném.Azt az embert azért szivesen látnám egy akasztófán lógva, aki felrakta.

Nekem jövő pénteken lesz meg.

Olvastam, hogy néhányatok a neten keresztül rendeli meg.Nem féltek attól, hogy a posta összebassza a borítót?Én elmegyek személyesen a Westendbe és én akarom kiválasztani az enyémet.

 

ÉN is WESTENDBEN Mediam. ben veszem majd meg csütörtökön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anyámat levadászom :cry: Isteni a kép. Eddig azt hittem, az SW4-5-6 és Alien képét nem lehet túlszárnyalni, de ez ultrabrutál. Ez már nem is tűéles, ehhez már új fogalmat kell bevezetni.

 

Én valszeg az Xpressen keresztül jutok majd hozzá, ez már nálam hagyomány. És az eddigi DVD-mel se volt baj (pedig hoztak már ki pár díszdobozt), remélem ezzel se lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nállam is az xpress-es rendelés a hagyomány.Egyébbként nem barmolják össze a borítót,főleg mióta nem a posta szállítja ki,hanem egy futárszolgálat.Így tudják biztosítani,hogy a rendeléstől és a megjelenéstől számított másnap már ott is van a kezembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉN is WESTENDBEN Mediam. ben veszem majd meg csütörtökön.

 

Jó olvasni, hogy más is ott veszi meg közületek, ahol én :cry: Westend Media Markt :lol:

Meglátom, mit tehetek azért, hogy már 12.01-én legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Xpress nagyon korrekt cég. Eddig mindegyik SW filmet tőlük rendeltem, és csak a haver EPII-es példánya volt gyári hibás, de azt is posta fordultával cserélték. Egyébként amióta futárszolgálat van, azóta pedig teljesen biztonságos a rendelés. Ráadásul a neten ők árulják legolcsóbban a ROTS-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos lesz úgy is, csak kicsit többet kell várnod rá. :cry:

 

Na de vajon mennyit? Mert engem is módfelett érdekelne egyben a három film. Mivel Sziszhez hasonlóan még nincs meg az epI-II.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.