Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Különben most láttam meg a kicsikét, már szedem is.Ilyenkor áldom az eszemeet, hogy baromi gyors netet kötettem be.

Én inkább kivárok, de ne legyen drága a netem :)

Dzséjt, azt akartam éppen javasolni, hogy törölj a gépedről, de akkor most inkább nem viccelődök vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Olvasgassd a fórumot, elég sok mindenkinek van baja vele, nem biztos, hogy a Vista a gond, sőt sokan azt mondják a Win7 a gond :lol:

 

Ezt nem hiszem el, végre felment a 1-2 kB-ről 250-re a letöltés :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami még furcsa volt nekem, hogy r*hadt bugos. :lol: A halott vukik pl fél méterrel a talaj fölött "lebegnek".
Hát igen az Aspyr kiváló munkát végzett a portolás során :yes:

Állítólag valamikor eltűnik a tanítvány feje is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit jobban jártam a

Spoiler:

crack fix
-el. De nem sokáig. Vannak momentumok amikor szagatt mintazállat. Olvastam a kommenteket. Sokaknak tényleg hibázik a "szociális változat". :S

Kiváncsi vagyok Frenkienél meg Dzséjtnél mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap délre remélem nekem is megjön...

Remélem indulni fog és jól is megy majd a gépemen, mert meg akarom venni a gyűjtői változatot belőle, azt meg gyorsan elkapkodják majd, így csak most belenézek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit jobban jártam a

Spoiler:

crack fix
-el. De nem sokáig. Vannak momentumok amikor szagatt mintazállat. Olvastam a kommenteket. Sokaknak tényleg hibázik a "szociális változat". :S

Kiváncsi vagyok Frenkienél meg Dzséjtnél mi lesz.

 

 

frenkie jelenleg nincs abban az állapotban, hogy játszon vele.Vendégek voltak és a pálinka elfogyott. :lol:

Na de holnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie jelenleg nincs abban az állapotban, hogy játszon vele.Vendégek voltak és a pálinka elfogyott. :)

Na de holnap.

Pedig lehet, hogy most neked olyan spéci effektek jönnének elő, mint másnak soha se :lol:

 

Pl egyedül képes lennél egy co-op módra :D:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyven perc alatt simán megvolt :lol:

 

 

Más, kissé OFF.

Ha telepíten akarom a WIN 7-et arra a particióra ahol most a Vista van, akkor mi a jobb megoldás. Formázza újra telepítésnél azt a particiót, vagy töröljem ami rajta van? Így még nem istalláltam oprendszert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyven perc alatt simán megvolt :D

 

 

Más, kissé OFF.

Ha telepíten akarom a WIN 7-et arra a particióra ahol most a Vista van, akkor mi a jobb megoldás. Formázza újra telepítésnél azt a particiót, vagy töröljem ami rajta van? Így még nem istalláltam oprendszert.

 

Formatálás minden Win reinstallnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Force Unleashed:

 

http://www.rlslog.net/star-wars-force-unle...ition-reloaded/

 

...sok sok szép linkel. Most ujítottam be a gépemet, kíváncsi vagyok, hogy mire képes az E6550 -es procim. 2,33 ghz viszont 4 MB cash van benne.

 

Darth Phobos: Neked mi a pontos configod, csak hogy legyen viszonyítási alapom, sőt aki leszedte és már játszik vele, az mind leírhatná mivel rendelkezik és milyen felbontáson futtatja.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam.Nekem 1280x1024-ben meg sem nyikkan.Gyönyörüen fut.Viszont szerintem az xbox-os verzió szebb.

 

proci: E6550(ez már elég régi, lassan két éves)

Vga: Nvidia 8800 GT.Ez sem új darab már.

Oprendszer: Win 7.

A legújabb driver van rajta.

 

Tehát Oldi-nál is simán kéne futnia ilyen felbontáson, hisz az ő gépe jobb mint az enyém.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az E6550 egy jó proci...mert 4MB belső memóriája van. Ráadásul nagyon is jól lehet tunningolni a drágámat. Igaz hogy lassan két éves, nade még mindig 24 ezer forint az üzletben.

Neked alapon ketyeg a CPU? Tehát 2,33 ghz magonként? Én most vettem és jól jönne a tanács, akár priviben is!

 

A 8800 GT az egy igen jó videókártya!!!!

 

Darth Phobos: A Win XP SP2 nem kezeli jól a több magos CPU-kat. A te gépedben sokkal több a kakaó, mint amit az XP-vel ki tudsz hozni belőle. Azonnal VISTA vagy Win7 teleptése javasolt. Vista SP2 nagyon jó, szemben a népek állításával.

 

Az én masinériám:

 

Abit IP35

4 giga RAM (Kingmax DDR2 800 MHZ)

E6550 CPU 2,33 GHz 4MB belső memória

ATI 4650 HD VGA 512 MB DDR2 (egy régebbi darab, de a COD4 Moder Warfare mindent fullra téve csodálatosan ment...teljes élsimítással 1280-as felbontáson.)

Tápom pedig "mert büszke vagyok rá" :D ASUS 550W

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé: Nem tuningolom a procit.Semmi értelme.Mindenképp Win 7-et használj sokkal gyorsabb mint a Vista.Az E6550-nél már vannak modernebb Core 2 Duo procik(pl Oldie-é), de egy-két éven belül, a Corei7-ek lesznek az elterjedtebbek, lévén jóval gyorsabbak a Core 2 Duo-ná.Csak ugye ma még horribilis áruk van.

 

A 8800 Gt ma már elavultnak tekinthető.Nekem a Crysis azért néha megnyikkan vele.De azért lekopogom, eddig minden ment 1280x1024-ben és a játékokban minden beállítást fullra szoktam rakni.

Viszont egy mév múlva szerintem nálam is minden szaggatni fog.

 

OLdie:A monitorod miatt játszol ilyen felbontásban?A géped simán bírja az 1280x1024-et úgy hogy meg sem nyikkanak a játékok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp az előbb panaszkodtam Zééé-nek a játék miatt. A hangulata jó, de a portolása szar. Nagyon nem jól készítették el az Aspyros srácok :hmm:

Hemzseg a konzolos hibáktól, semmit nem javítottak rajta. a célbemérés nehéz, az AI nem alakít túl nagyot, de jól tud lőni. Valamint az ugrásoknál is mindig leesek, már régen baszta fel ennyire az agyamat egy játék...

Amihez még hozzá járul a rossz mentési rendszer is. Nagyon bírom, amikor jó pár percet kell újra játszanom ha leestem a rossz ugrás és bemérés miatt.

 

Meg az, hogy csak menni kell és hentelni. Semmi gondolkodás nincs benne. Hiába jön a Rancor, felugrás+villámmal fél perc alatt elintézhető, ez nagyon trotyi. :D A bossok elleni harcban a kamera helyzete meg egyenesen dühítő. Ha nem SW játék lenne, már befejeztem volna, de így inkább beszedek egy kis EDNYT és mehet a harc.

 

Viszont ha nem jelenik meg MO-on CE verzióban akkor frenkie-től el kérem a shotit :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.