Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

A Sith-es kieggel jön a TFU

A Sithes kieg csak 3 pálya ha jól tudom

Szóval az alap is benne lesz? Mert máshol erről nem írnak.

Ha igen, akkor viszont érdekes, hogy alig egy év alatt "van az a gép" mely viszi a játékot. Ha jól tudom, ugye ez volt a kifogás, hogy miért is nem jelentetik meg PC-re. Érdekes. Én azt mondom, hogy van az a pénz melly révén allkalmassá lehet tenni az akkori számítógépekre is. Annyit most hírtelen nem ugrott azóta a számítógépes technológia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igen, akkor viszont érdekes, hogy alig egy év alatt "van az a gép" mely viszi a játékot. Ha jól tudom, ugye ez volt a kifogás, hogy miért is nem jelentetik meg PC-re.

Mindenki tudta már tavaly is, hogy simán elvitte volna egy PC (és nem egy hipercsúcskategóriás, mint ahogy a LucasArts állította) is, csak sz*rtak rá a fejesek (a poén, hogy még tavaly kihoztak egy összehasonlítást, melyben kiderült, hogy a TFU erőforrásigényét a Crysis utcahosszal megelőzi, viszont a Crysis csak PC-re jelent meg, mert nem volt olyan konzol, ami képes lett volna futtatni - ezért készült most el a CryEngine 3.0, ami már lehetővé teszi). Aztán pofára estek, mert tavaly elkezdett fellendülni a PC ipar, idén nagyon erős lett, és az előrejelzések szerint tovább fog javulni. Hopp, hülye indok elfelejt, és máris jöhet a TFU teljes pompájában PC-re. És igen, az Ultimate Sith Edition tartalmazza a The Force Unleashedet (minden eddig kiadott bónusszal) és a DLC-t is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem csak a Crysis előzi meg. Mondhatni elég középszerű a grafika egy két magos procihoz képest.

Nem is a grafika, hanem a fizika az, ami ott erőforrás igényes (a motor nem csak a grafikát takarja :D ). Amúgy szerintem baromi szép grafikája van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a grafika, hanem a fizika az, ami ott erőforrás igényes (a motor nem csak a grafikát takarja :D ). Amúgy szerintem baromi szép grafikája van.

Nem mondtam, hogy csúnya......de ha most összevetjük az ARMA II-vel... :D

Fizikában igazat adok, tényleg van benne pár pöpec dolog, de ettől még piszkosul átverték anno a népet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Kattintsatok a start menüre, aztán a futtatásra. Írjátok be, hogy "telnet" és okézzátok le. Utána nyomjatok egy "O" betűt, és egy entert. Aztán pedig hogy "towel.blinkenlights.nl", mégegyszer enter, és élvezzétek a műsort! :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Kattintsatok a start menüre, aztán a futtatásra. Írjátok be, hogy "telnet" és okézzátok le. Utána nyomjatok egy "O" betűt, és egy entert. Aztán pedig hogy "towel.blinkenlights.nl", mégegyszer enter, és élvezzétek a műsort! ;)

ON

Ez már volt valahol

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFU November 3-án jelenik meg a 2 konzolra. Remélhetőleg Pc-n is akkor.

Lucasék nagyon értenek a dolgokhoz amúgy:

2004.09.21 - Battlefront és Klasszikus DVD kiadás

2005.10.31 - Battlefront 2 és ROTS DVD

2009.11.03 - TCW DVD és TFU :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az magas?
nem:

Dual Core processzorral (minimum Pentium D)

2 Gb memória

DirectX 10-es (esetleg DirectX 9-es) videókártya 512 Mb memóriával

18 GByte szabad hely a merevlemezen

minimum SP2-es Windows XP

Dual-layer DVD ROM

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gépem ilyen:

 

Operating System: Windows XP

CPU 2003 MHZ

RAM 512 MB

Direct X version 9.0c

Sound devices:NVIDIA®nForce™Audio

Display devices: RADEON 9200 SE FAMILY(Microsoft Corporation)1.4

Hard Drive 5412 MB.

 

Gondolom ezen nem fog menni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, de szerintem hiú remény. Bár nagyon tudnék örülni egy mai grafikás Star Wars űrhajós szimulátornak, ami végigkalauzol minket a hat film nagy űrcsatáin, és olyan sztorival rendelkezik, mint az X-Wing Alliance. Kezdhetnénk egy újonc nabooi pilótával, aki mondjuk húsz éves a Kereskedelmi Szövetség inváziója során, aztán befejezhetnénk egy veterán pilótaként, aki az élvonalban harcol az Endor mellett a Birodalmi erők ellen. Közben meg részt vehetne a klónok háborújában is. Mindezt nyakon önteni kis Freespace-es RPG-zéssel, ahol kiszállva a hajóból fejleszthetnénk mondjuk saját járműveinket (Firespry, YT modellek, naboo jachtok, stb), és vállalhatunk el magánbulikat. Sőt, akár olyat is megjátszhatnának, hogy választhatunk, az adott konfliktusban melyik oldalra akarunk állni: Szeparatisták/Birodalom vagy Köztársaság/Lázadók, esetleg megmaradunk független vállalkozónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, de szerintem hiú remény. Bár nagyon tudnék örülni egy mai grafikás Star Wars űrhajós szimulátornak, ami végigkalauzol minket a hat film nagy űrcsatáin, és olyan sztorival rendelkezik, mint az X-Wing Alliance. Kezdhetnénk egy újonc nabooi pilótával, aki mondjuk húsz éves a Kereskedelmi Szövetség inváziója során, aztán befejezhetnénk egy veterán pilótaként, aki az élvonalban harcol az Endor mellett a Birodalmi erők ellen. Közben meg részt vehetne a klónok háborújában is. Mindezt nyakon önteni kis Freespace-es RPG-zéssel, ahol kiszállva a hajóból fejleszthetnénk mondjuk saját járműveinket (Firespry, YT modellek, naboo jachtok, stb), és vállalhatunk el magánbulikat. Sőt, akár olyat is megjátszhatnának, hogy választhatunk, az adott konfliktusban melyik oldalra akarunk állni: Szeparatisták/Birodalom vagy Köztársaság/Lázadók, esetleg megmaradunk független vállalkozónak.

Látom van ötleted a projekthez bőven. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.