Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Valaki! Akárki (aki ért hozzá)! Segítség!

A Battlefront 2 az egyik kedvenc játékom és valami miatt tönkrement.

Egyszer a húgom nézte az ep.5-öt és kedvet kaptam a Hoth játszásához.

Amikor indítottam volna a pályát kidobott a Windowsba(még mielőtt "loading"-olni kezdett volna)

Jó, ilyen néha megesik-megpróbáltam mégegyszer akkor sem ment(pedig már 1 hónapja nem moddingoltam és nem volt semmi baja)

Gondolom valami vírus miatt ilyen mert eddig semmi baja nem volt-egyik vírusírtó sem talált semmit(AVG8.0+Spyware Terminator).

Jó, akkor újra telepítem a gépen lévő CDképről(volt már rá példa hogy megoldotta)-a hiba még mindig megvan.

Biztos sérült a gépen lévő CDkép( :D ) akkor elkérem a haverom DVD-jét amiről régen megvolt-még mindig nem működik.

Jó, akkor lehet hogy minden sérült-leszedem netről-a hiba nem adja fel.

Jobban megnézem-a(GameData/) data1 data2...data7(WinRAR Archive) ne elinditható(pontosabban:The archive is either in unknown format or damaged)(de az utána lévő engine32 ugyan ilyen formátumban megnyitható).

Egyik haverom se tudott segíteni és tudom hogy ez a fórum nem erre való de végő elkeseredségemben nem tudok máshova fordulni.

Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Így elsőre elég gagyinak tűnik :)

Legalább futni fog a gépemen... :)

Egyébként a videó, ami a másik topikba lett linkelve, abban így mutatják a főgonoszokat, köztük Cad Bane-t. Az a pár másodperc tuti a második évadból van... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Sajnos még soká. Még nincs dátum. Ha saccolnom kéne leghamarabb 2011-2012 körül számíthatunk az első lemezre.

 

Állítólag 8 játszható karakter lesz, és az, hogy két ember ugyanazt a karaktert választja, nem jelenti, hogy ugyanazt a vonalat járják végig, vagyis nagyon nagy hangsúlyt fektetnek az tervezők a történetre. A játék megjelenése kb 2010 elejére tehető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag 8 játszható karakter lesz, és az, hogy két ember ugyanazt a karaktert választja, nem jelenti, hogy ugyanazt a vonalat járják végig, vagyis nagyon nagy hangsúlyt fektetnek az tervezők a történetre. A játék megjelenése kb 2010 elejére tehető.

Ilyen hamar? Hú, de jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A smugler mondjuk pont a csempészek fajtája :) Érdekesek lehetnek majd, de csak ha elég szabad kezet kapnak és tényleg lehet majd csempészedni. Jópofa lenne megtudni, milyen az, mikor meglátunk egy finánchajót, kiszórjuk az árut, aztán a megbízó vérdíjat tűz ki a fejünkre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán! ;) Én ezeket Fejdvadász-questeknek tudom elképzelni. Mondjuk levadászhatunk egy-egy npc-ét, de nagyot ütne, ha nem csak npcét, hanem pl. mások karakterét is levadászhatnánk.

Mondjuk egy csempészt kasztbelit, aki nem teljesítette a megbízását, ezért vérdíjat tűztek ki a fejére. Milyen jó lenne már egy ilyen rendszer. Egy Sith karakter, akinek dolgozik egy csempész karakter. Ha a csempész nem teljesíti a megbízását, a Sith ráküldhet egy fejvadász karaktert, aki levadászhatja a csempészt, de az is megölheti a fejvadászt. A fejvadásznak bonyolítani lehetne a dolgát úgy, hogy szabályosan ki kéne nyomoznia, hol bujkál a csempész, és ha ez sikerül, az "élve vagy halva" függvényétől megölni, vagy elfogni egy csapda keretében. Ugyanakkor a csempész rejtőzés mellett dolgozhat azon, hogy visszafizesse a tartozását a Sithnek, vagy kiderítheti, ki a fejvadász a nyomában, és ha felbukkan, megölheti. Na ez lenne az igazi Star Wars feeling ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a cirkálók nagyon Acclamatoroknak tűntek a vadászgépek Eta-2-nek a fő sith pedig maszk nélküli Vadernek

Szerk: jah és a transzport pedeig Republi Attack Shuttle a csajszi meg tiszta Boba

 

Így elnézve nam volt túl sok fantázia a készítőkben

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.