Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
Ha jól emlékszem, talán még Tibi kérdezte anno, hogy tényleg el lehet-e érni a KoToR-ban, hogy megcsókoljon Bastilla. Nos, jelentem: el :rock: Nem volt könnyű meló, de tényleg ki lehet harcolni a csókot!

Amit mondjuk sosem mutatnak :P Legalábbis a KotOR-ban még elmaradt a jelenet (a KotOR II-ben nem emlékszem), a legújabb Bioware játékban már komplett erotikus jelenet van, szóval érdekes lesz a KotOR III :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire biztos, hogy lesz KotOR III? ÉS ha igen, mikor? :rock:

Hát ő... elég biztosnak tűnik. Hogy mikor, az kérdéses, de az eddig is biztos volt, hogy a Lucasarts (ami ugye múlt hét óta már csak kiadó, nem játékfejlesztő cég) és a Bioware újabb SW játékot fejleszt. Volt már olyan pletyka, hogy ez egy új SW MMO lesz, mivel valamivel le kell váltani a megbukott Galaxy-t, és a pletykák szernt ez az MMO a KotOR 3 lenne. Aztán ezt más pletykák cáfolták azzal, hogy lesz egy Bioware SW MMO, meg egy KotOR 3.

E héten új fordulat lett az ügyben, a morcos utcára került alkalmazottak (a fejlesztől 90%-t kirúgták a Lucasarts-tól) mindenféle e-mailekkel árasztották el a médiát. Ezek közül az egyik, hogy felfedték a KotOR 3-at, ami valóban MMO-nak ígérkezik, és a Bioware készíti. Persze, még hivatalos megerősítés nincs, és már csak azért is kicsit félvállról van kezelve, mert ez akár lehet a dühös alkalmazottak bosszúja is... bár én kétlem. Sajnos már kétszer került hírbe a KotOR 3 MMO mivolta. Szóval lesz, újra a Bioware csinálja, és több, mint valószínű, hogy MMORPG lesz, nem sima RPG. Hogy mikor? Hát nem a közeljövőben, legalábbis, a Lucasarts-nak az E3-on nem lesz standja, vagyis vagy nincs semmi, amit bemutathatnának, vagy csak "bevágták a durcát" (ez utóbbi a lehetséges a nyilatkozatuk alapján).

 

Amúgy lesz majd még egy Wii-re készített fénykardos játék is, és készül a Battlefront 3, egyelőre csak XBox360-ra (ez utóbbi kettőt is a dühös ex-alkalmazottak szivárogtatták ki).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MMO az pontosan mit jelent? Hogy fizetős internetes játék?

 

Gondolom az mmorg-ra gondolsz.Ez annyit jelent, hogy online szerepjáték.Az első m az a multi, a másodikat nem tudom, az o az online a r a role a g meg a game rövidítése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első m az a multi, a másodikat nem tudom, az o az online a r a role a g meg a game rövidítése.

Egész pontosan MMORPG, azaz Massively Multiplayer Online Role-Playing Game.

Ahogy frenkie is írta, internetes szerepjáték. Van fizetős (havi díjas) de ingyenes is. Ez utóbbinál általában az extra cuccok fizetősek (erősebb páncél, fegyver, stb.).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Ha jól tudom, akkor a tanítvány elárulja Vadert, azért kell majd rohamosztagosokat is gyilkolászni.

 

Nem, pont fordítva. Vader akarja elárulni a Császárt és különféle titkos küldetéseket ad Starkillernek, amiket a Császár nem tudhat meg, azért kell rohamosztagosokat ölnie.

Vadert pedig különben se tudná elárulni, mivel a kezén van a kis szerkezet amin át Vader manipulálja.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, pont fordítva. Vader akarja elárulni a Császárt és különféle titkos küldetéseket ad Starkillernek, amiket a Császár nem tudhat meg, azért kell rohamosztagosokat ölnie.

Vadert pedig különben se tudná elárulni, mivel a kezén van a kis szerkezet amin át Vader manipulálja.

Hát akkor ezt rosszúl tudtam :D

Bevallom, azóta nem követem nyomon ezt a játékot, amióta kiderült, hogy nem lesz PC-s verzió :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg ugyan mindegy, hogy milyen verzió lesz belőle, mert a gépem nem valami csúcs gép és ahhoz, hogy a játék fusson a gépemen nézhető minsőgében, annyit kellene költenem rá, mintha vennák egy PS3-at. Így vettem egy PS3-at, mivel az jó sok ideig elél és nem kell többet költenem rá jó pár évig. Csak a játékok ára kissé húzós, de kibírható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Játszottam a The Force Unleashed-el, és kva jó lett! Csak az irányítása lett nehézkes az auto-targeting miatt, mivel sose az ellenséget célozza be, hanem a földön heverő vagy 50 tárgyat. De a grafika és a fizika nagyon szép és látványos, és a játékmenet is élvezetes. Kíváncsi vagyok a teljes játékra, a videók alapján a történettel se lesz semmi gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kiprobáltam és eszméletlen. Nemcsak a grafikai motor, hanem a hangulat is nagyon a toppon van benne. Tetszett, hogy ha kitörik az ablak, akkor amolyan ep.3-asan elöszőr mindent visz a légnyomáskülönbség, aztán lezárodnak a biztonsági ablakok... nem vagyok egy nagy játékos, de ez a demo eléggé felspanolt. Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam én is. Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. :)

 

És hogy én negatívan álltam a túlzásaihoz a videók alapján, hát játék után teszek rájuk. A hangulat teljesen magával ragadt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényes topicból áthozva a gondolatmenetet...

 

De furcsa. Azért jó az Unleashedben, hogy ez lesz az első olyan SW játék, mely nem filmfeldolgozás és az ep1-2-3 karaktereit mozgatja az ő arcukkal (nem mellesleg, a legszebb SW játék, én már csak a videók miatt is végignyomnám, ha tehetném).

 

A Clone Wars mellett a Bounty Hunter is kiemelkedő cgi-vel rendelkezik - Jango Fett történetét meséli el. Az intróban látjuk, amint Sidious és Dooku körvonalazzák a tervet, a véganimációban (közel fél óra filmrészlet után) pedig azt a jelenetet, amikor Tyrannus felfogadja Jangot a klónhadsereg mintaegyedének.

 

MINDENKINEK AJÁNLOM, AKI SZERETI A PREQUELEK VILÁGÁT!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A képregényes topicból áthozva a gondolatmenetet...

 

 

 

A Clone Wars mellett a Bounty Hunter is kiemelkedő cgi-vel rendelkezik - Jango Fett történetét meséli el. Az intróban látjuk, amint Sidious és Dooku körvonalazzák a tervet, a véganimációban (közel fél óra filmrészlet után) pedig azt a jelenetet, amikor Tyrannus felfogadja Jangot a klónhadsereg mintaegyedének.

 

MINDENKINEK AJÁNLOM, AKI SZERETI A PREQUELEK VILÁGÁT!

 

 

 

Ezek baromi jó videók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire nem tetszett a Force Unleashed képregény, annyira tetszik a játék. Az átvezetőket egymás után vágva mintha egy cgi rajzfilmet néznénk az ep3 utáni időkből. Sok ismerős arc visszaköszön, és a történet is Lucas felügyelete mellett készülgetett.

 

Nagyon pozitív csalódás, aki a képregény után elásta, most gyorsan adjon neki egy esélyt (sajnos nincs konzolom, de az átvezetők magukban is párját ritkítóak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire nem tetszett a Force Unleashed képregény, annyira tetszik a játék. Az átvezetőket egymás után vágva mintha egy cgi rajzfilmet néznénk az ep3 utáni időkből. Sok ismerős arc visszaköszön, és a történet is Lucas felügyelete mellett készülgetett.

 

Nagyon pozitív csalódás, aki a képregény után elásta, most gyorsan adjon neki egy esélyt (sajnos nincs konzolom, de az átvezetők magukban is párját ritkítóak).

Ez jó hir. Én nagyon várom a játékot! Majdhogynem jobban mint a CW sorozatot :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.